Téma: Kim Nam-gil

Min-Rin 2012 aug. 07. - 15:29:27
(44727/65967)
Mintha közülünk is néhányan ezeket a pasikat szeretnék! :)))))

Megjegyzem, ezek a fiúk/férfiak csak külsejükben tûnnek/tûnhetnek lányosnak, a viselkedésük teljesen férfias! Mi csak tudjuk, nem hiába nézzük õket nap mint nap! :))))))
Min-Rin 2012 aug. 07. - 15:19:56
(44726/65967)
Sok mindenben mások a szokások, mint nálunk. Számomra meglepõ, hogy olyanok, akik ki akarnak menni, sõt ki is jutnak Koreába, milyen gyakran fennakadnak a szokások másféleségén. Sokszor úgy tûnik, azt gondolják, úgy jó, ahogy nálunk szokás. Pedig ez marhaság. Itt így, ott úgy csinálják, nem sok értelme van az összehasonlítgatásnak.
(Aki mindig pörköltet akar enni galuskával, ne menjen külföldre: ott azt kell enni, amit õk esznek!) :)))

Nálunk férfiatlannak tartják, ha egy férfi sír (lásd Yoochun amerikai életükre való visszaemlékezést). Az érzéseiket más formában mutatják ki, mint mi.
Abban viszont keményebbek nálunk, hogy mennyire lehet kifejezni a testi vagy lelki bajokat. Tudjuk, náluk ennek kimutatása a gyengeség jele.

Az eltérõ véleményüket nem közlik a másik féllel. Nálunk ezt sokan sunyiságnak vélik, pedig ez az udvariasság jele.

Tegnap a KKK-ban, a Samulnori elõadás után megint szembesültünk az eltérõ szokásokkal. Az elõadás végén a hosszas taps közben elvonultak a szereplõk, csak akkor jöttek vissza, mikor az egyik KKK-s koreai fickó utánuk szaladt és visszaküldte õket. Akkor újra meghajoltak, majd az egyik fiú megköszönte hogy a közönség eljött, aztán közölte: vége van az elõadásnak. Aranyosak voltak, a közönség pedig jót nevetett. Náluk nem szokás a hosszas tapsra újra és újra kijönni. Nincs az a véget nem érõ ünneplés, ami nálunk szokás. Ezt már korábban is tapasztaltuk.
Min-Rin 2012 aug. 07. - 14:33:01
(44725/65967)
Olvastad Jjoongie üzenetét (tegnap v. tegnapelõtt tettem be, régi, 2010-es, vagy 2011-es)?

Jaejoong a replay: Én boldogok ^ ^ Junsu Hyung-yah szeret téged! De ha külföldiek lefordítani ezt a népet lehet félreérteni

Ezzel egyértelmûen arra utal, hogy az azonos nemû barát szeretete nem azt jelenti, amit a külföldiek gondolnak, nem kell mögé csiklandós dolgot gondolni!
Biztos vagyok benne, hogy a mi számunkra szokatlan mozdulatok is az eltérõ szokások jelei. Náluk ha az egyik fiú a másik térdére teszi a kezét, az nem jelent olyanfajta bensõséges viszonyt, mint nálunk. Ott a barátok közötti természetes közlekedés eleme.
76 babika 2012 aug. 07. - 14:32:44
(44724/65967)
Sziasztok!

Válaszoltam neked Idus!:-)))
Min-Rin 2012 aug. 07. - 13:46:30
(44723/65967)
Ha jól láttam, eléggé megütközött rajta. A közismerten óriási angol tudásommal azt véltem érteni, hogy Junsu magyarázkodott, hogy ez csak a színpadon történik, nem a valóságban. (De lehet, hogy tökéletesen félreértettem.) :)
juud 2012 aug. 07. - 12:20:52
(44722/65967)
oké, ezért tõlem is elismerõ szavak jönnek!:-)

élvezi; neki való; megtalált ; jóérzésû pillanatai Junsunak.
/mások megjegyzéseire már nincs idõm, de remélem nem elletéteseket írnak:-)/

hol az a lehûlés?? kicsit nagyobb szél rángatta a függönyt 10óra körül,
kéklõ ég, ragyogó nap ontja a sugarait folyamatosan.
Min-Rin 2012 aug. 07. - 10:36:23
(44721/65967)
A soompi Sukki segítségével ad átfogó képet az idei koreai nyári idõjárásról! :)

A google fordító szövegét nem próbálom magyarítani, a lényeg így is teljesen érthetõ. Lehet, hogy elég Sukki képére egy pillantást vetni, már tisztában is vagyunk mindennel. Mélyen át tudjuk érezni, hiszen nálunk is hasonló a helyzet (bár ma mintha jobb lenne)! :)))

Íme:
Jang Geun Suk megosztotta tipp, hogyan kell harcolni az idei tikkasztó hõség. Augusztus 5-én, a sztár színész / énekes írta a Twitteren: "Mi ... mi? Korea forróbb, mint Thaiföldön? Teniszezett 20 percig, de túl meleg van, úgyhogy leültem egy székre metal, de én szinte égette magam."

A mellékelt fotó, Jang Geun Suk látható félmeztelen, egy nedves törülközõt a feje tetején. Láthatjuk verejték csöpögött a homlokát, és a fintorgó pillantást jól mutatja, milyen meleg volt abban a pillanatban.

Netizens megjegyezte: "Jang Geun Suk arckifejezése mindent elárul", "Hú, úgy néz ki, szexi és cserzett bõr" és a "Szeretem ezt a srác, aki annyira valóságos."

Közben Dél-Korea volt tapasztalható az egyik legforróbb nyarak az utóbbi memória, a napi hõmérséklet elérése közel 100 fok Fahrenheit két hétig egyenes. Idõjárás elõrejelzõk szerint ez a legforróbb nyári és 1994 óta Szöul átlaghõmérséklete idén már a hatodik legnagyobb a történelemben.
Min-Rin 2012 aug. 07. - 10:24:32
(44720/65967)
A Nice guy-ról már volt szó korábban. Most néhány Song Joong Ki-t és Park Si Yeon-t közösen ábrázoló képpel népszerûsítik a készülõ sorozatot. A történet: Egy férfit elárulta a nõ, akit szeret. Ahhoz, hogy bosszút álljon, egy másik nõt használ fel, aki elvesztette az emlékezetét ...

Érdekes lesz látni Song Joong Ki-t komoly, drámai szerepben. Szerintem tehetséges színész, aki nemcsak vígjátékokban, hanem drámai alkotásokban is meggyõzõ lehet. A pályafutása szempontjából, a beskatulyázás ellen, szerencsés választásnak bizonyulhat ez a szerep.

Az indítás idilli: egyetemista fiatalok, boldog, gondtalan évek...

A koreanvibe fanyalog, nem érzi a kémiát a pár tagjai között a képek alapján. Ezt nem tudom megítélni, amennyire kedvelem Song Joong Ki-t, annyira nem kedvelem a lányt, a My girl-ben nem sikerült a szívembe férkõznie. :)
Min-Rin 2012 aug. 07. - 10:02:31
(44719/65967)
Nem vagyok a musical mûfaj kedvelõje, de ez tetszik!

Érdemes a kommenteket elolvasni.

http://www.youtube.com/watch?v=POgLSc1sUMc&feature=g-all-lgv
Min-Rin 2012 aug. 07. - 09:53:55
(44718/65967)
A C-JESJYJ feltöltötte Junsu 1st Asia Tour Highlight videóját a YT-ra. Junsu szuper: az ének, a tempó, a látvány...

Hallgassátok meg!

http://www.youtube.com/watch?v=ULNqfcdtl98&feature=g-all-u
Min-Rin 2012 aug. 07. - 09:08:43
(44717/65967)
Végszóra érkezett a JYJHungary válasza. :)
Min-Rin 2012 aug. 07. - 09:06:44
(44716/65967)
Ki ez a srác Jaejoong-gal?
Min-Rin 2012 aug. 07. - 08:56:55
(44715/65967)
Majd szólok a fiamnak, bár most nem ebbe az irányba halad (magyar barátnõ van a színen). :)
Min-Rin 2012 aug. 07. - 08:51:08
(44714/65967)
A fene vigye el, hogy minden ilyen zavaros, és állandóan találgatunk! :(

Nem bánom, ha elcsalinkázik erre-arra, de filmezzen is, mert látni akarom! Nem képeken, hanem "mozgásban", játszani! :)))
Min-Rin 2012 aug. 07. - 08:37:27
(44713/65967)
Kedves Juud! Ezt a piacot is megnézzük?
Min-Rin 2012 aug. 07. - 08:33:03
(44712/65967)
Most olvastam el Gabriel bejegyzését kürtõskalács témában. Rendkívül elbûvölõek a gyerekek. Általában is élvezettel nézem a gyerekeket, de az ázsiaiak még az átlagnál is jobban megfognak. Nem bírom levenni róluk a szememet. (Olykor egy-egy rendezvényen, vagy a KKK épülete körül látni koreai gyerekeket: oda vagyok értük!) :)))
Min-Rin 2012 aug. 07. - 07:49:57
(44711/65967)
Jó reggelt! Köszi Tokki!

Azt nem értem, hogy ez egy dokumentumfilm, vagy több is fog készülni? A bal oldali trailer felirata (처음제작하는 영화 앙상블) úgy hangzik, mintha ez az elsõ lenne, és többesszámban írná. Vagy ez csak az elõzetest jelenti?

Ha egy film, és már kész van, akkor én is azt kérdem: oppa mit fog benne csinálni?

A trailerek érdekesek, jó lenne majd megnézni az egészet! (Nem beszélve a jó zenékrõl!)
76 babika 2012 aug. 07. - 00:17:38
(44710/65967)
Sziasztok!

Idus, megnéztem a Jumongot, és a Szél királyságát. Mind a kettõ sorozat nagyon tetszett. Majd késõbb újra nézem õket. Jó lenne valamikor megbeszélnünk a két sorozatot, mert vannak dolgok, amiket nem értek! Látom itt is, meg a fb-on is tele vannak az oldalak KNG olyan képeivel, ahol kamerát fog a kezében. Hát nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz igaz ebbõl a sok hírbõl amit KNG-rõl írnak! De várjunk türelemmel. Elkezdem nézni, A legendet, már nagyon kíváncsi vagyok rá. Addig hátha történik valami újabb fejlemény.Idus Te láttad, A legendet? Vasárnap befejeztem a Sillát, mert ugye újra néztem, és megírom õszintén az utolsó rész ugyanolyan hatással volt rám, mint amikor elõször vetítették a sorit. KNG, utánozhatatlan!-)) Szép álmokat kívánok mindenkinek!-)
Min-Rin 2012 aug. 06. - 23:38:37
(44709/65967)
18 perce búcsút vettem, aztán maradtam, de most tényleg megyek!

Szép álmokat!
Min-Rin 2012 aug. 06. - 23:33:02
(44708/65967)
Nem baj, ha mosolyogsz, hiszen a neve nekünk mosolyogtató. Egyébként pedig egy rendes ember, hûséges barátja a JYJ-nek, tehát mosolyogj, ha eszedbe jut! Megérdemli! :)))

Itt Chunnie-val látható.