Téma: Kim Nam-gil

Min-Rin 2012 aug. 09. - 17:07:10
(45007/65967)
Bach Csellószvittel indít: csak jó lehet! :))) Attól tartok, több nem is jut majd nekünk belõle (mármint a dokumentumfilmbõl)!
Myst-Era 2012 aug. 09. - 17:05:37
(45006/65967)
Ez egy igen érdekes olvasni való volt. Köszi, hogy betetted!
juud 2012 aug. 09. - 16:58:34
(45005/65967)
volt már ez a link?

http://www.facebook.com/photo.php?v=119847751494168
KNG friss 'filmje'nek
beharangozója
/bár keddi hozzászólások vannak már, tehát nem friss annyira/
http://www.facebook.com/pages/%EA%B9%80%EB%82%A8%EA%B8%B8Kim-Nam-Gil/342705219141881
juud 2012 aug. 09. - 16:37:28
(45004/65967)
köszi, /igen már én is olvastam, de/
most újra fókuszáltunk erre a témára a fiúk kapcsán.

.
Min-Rin 2012 aug. 09. - 16:29:17
(45003/65967)
Yoochun's ideal woman has a face of a dog?

Yoochun: for me the dog? I like women who have faces that look like a dog, but because of this character now I like women with cat faces.
Staff: are you serious?
Yoochun: of course if the woman’s face is like this then it won’t work. People with one eye are not for me.
Jaejoong: by the way, this dogs nipples, aren’t they too big? What kind of goods are the best sellers?
Min-Rin 2012 aug. 09. - 16:24:48
(45002/65967)
Köszi, nagyon érdekes volt így összefoglalva! Nekem nem okozott meglepetést, hiszen a sorozatokból, egyéb olvasmányokból összességében ezt már tudni lehetett.
Halk megjegyzés: nálunk is szempont hogy a kiválasztottnak lehetõleg ne lógjon ki a feneke a nadrágból, legfeljebb nem fogalmazzuk meg ilyen nyíltan. A nagyon nagy gazdasági különbséggel rendelkezõ fiatalok ritkán találnak egymásra, és az ilyen kapcsolatokért a szülõk sem szoktak sikongani az örömtõl.
Min-Rin 2012 aug. 09. - 15:52:49
(45001/65967)
:))) Yoochun such a Perfect Husband

http://www.tumblr.com/tagged/yoochun?before=1343750033
Min-Rin 2012 aug. 09. - 15:44:55
(45000/65967)
Valamilyen számunkra nem érzékelhetõ okból ez a kérdés többüknek probléma! Én érezni vélem, de nem tudom szavakba önteni, mi okozza a gondot. De hogy gondot okoz nekik, az egyértelmû, hiszen újra és újra elõjön a kérdés! A megértéséhez jobban kellene ismernünk az ottani gondolkodást. A mi szokásaink alapján nem lehet még gondolatban sem mintát adni szerintem!
A rajongókat még akkor is óriási szakadék választhatja el tõlük, ha nem kényszerülnek a sasaengek miatt õrületes óvatosságra! Lám, még a megszervezett vakrandi is csapdát rejthet! Õk megbízható, rendes lányt keresnek, szerintem félnek a rajongók hisztérikus sikongóitól. Majd élõszóban folytathatjuk, jobban nem tudom leírni, amit gondolok! :)
juud 2012 aug. 09. - 15:43:16
(44999/65967)
messze van még a döntés idõszakaa

keresnek-az természetes.
a lehetõségeket nem hagyják ki

Micky pl azért volt összehozható ezzel a RP-s lánnyal mert volt sok idõ, ezealatt közelebb kerülhetnek, megismeréseket segítõ együtt evések , beszélgetések lehettek
nem csak a csókjelenetek fokozták a kémiai jelzéseket.

na majd most Amerikában tombolnak
nem lesznek annyira szem elõtt!:-)
juud 2012 aug. 09. - 15:32:35
(44998/65967)
éretlenek!
nem való nõ nekik , még menjenek katonának majd 30 évesen házasodjanak.
csak szakácsnõben felesleges gondolkodniuk- Jaejoong majd fõz nekik....
-jaj, eszembejut a Chuno 3 fiuja!!! azok viszonyulása is jó kép volt a nõkhöz.

vele egyenrangú társra még nem gondolnak.

ja a gazdagság megjegyzése is kiveri nálam a biztosítékot.
nehogy már ez ma, ezeknél a fiúknál szempont legyen!

kutyafáját!
juud 2012 aug. 09. - 15:24:22
(44997/65967)
"csak nem olyan lány, akivel kezdeni akarnának! "

milyen a OLYAN???

khmmm

mert miért is kap eleve rosszpontot a lányok összessége??

hát ahhoz h bármi lehessen ;
pl a tekintetek találkozhassanak..
ami elindíthatja a kiváncsiságot, a megismerési majd meghódítási a vágyat a megpillantott iránt...

nos ezek lehetõsége minimum egy rövid beszélgetésig el kellene jutni-hogy OLYAN kiválasztható legyen ami tetszõ nekik!

nem felségre vágynak!!

társra!

amiközben a társsal megosztott bizalmi részek erõsen megosztottak már a barátok felé, így a lányoknak, szerelemnek nehéz az indulása is.
//ja én itt fõleg nõi nemhez tartozók írnak, saját elfogadásuk, elfogadtatásuk is lefuthat a képzelet filmszalagján, mi lenne ha potenciálisan versenyhelyzetbe kerülve vaj'h mi lenne az a helyzet amivel elfogadottá válhatna? játék, és csak fejben gondolandó át, .. empátiás játszma/
Min-Rin 2012 aug. 09. - 15:23:05
(44996/65967)
Jaejung: “My parents are hurrying me to get married.”
Yusoo: “Hurry get married! If you don’t get married, what will happen to us?! No such thing as younger brothers getting married first.”
Jaejung : “Get married straight away without dating?”
Yuchun: “Meet, get to know her, date for 3 hours then get married.”
Yusoo : “Hyung has to cook everyday even after you’re married.”
Jaejung: “Of course I will, but my wife has to cook too.”
Yusoo: “It’ll be the best if your wife cooks at home, but when you’re out playing(like barbeques), the man should cook.”

Sietnie kell a házasodással, hogy a másik kettõ is házasodhasson! :)))))))
Min-Rin 2012 aug. 09. - 15:18:49
(44995/65967)
:))) Megnézted volna mindkettõt, igaz? Bár Rain-t egy kicsit alaposabban, meg hosszabban, azt hiszem! :)))

Ezen a képen még nagyon fiatalka volt, vékonyabb is, mint az elmúlt években! A gilisztánál több mozgott már akkor is benne! :))))
juud 2012 aug. 09. - 15:10:07
(44994/65967)
ez az a hely, ahol mindenkori KNG (bármelyik) filmélménynek, gondolatoknak jogos placca van.

és jó, ha az "újélményesek" megosztják tán egyezik sok a régiek érzésével, gondolataival. jóóóóó ez is!
perszehogy volt tárgyalva
perszehogy hónapokkal ezelõtt végig is volt elemezve, az akkor éppen BG-t nézõk beszéltek róla.
(ma már nem írnak itt, másfelé vitte az útjuk)

akik most jönnek, nekik most dobog a szívük, szorul a torkuk
most mondják ki

tegye mindig mindenki!
ez kincs!
ezért jó ez a fórum, többször felbukkannak, feltörnek stb.
lehet!!!!


Min-Rin-kösziiii a nekem való képet Rainrõl!:-)

és a hír, h Jaejoong megjelent a bemutatón!:-)
de ott lettem volna én is-szerény juud:-)
Min-Rin 2012 aug. 09. - 15:09:38
(44993/65967)
:))))))))))) Hála istennek! Szegény, annyi peches helyzetben volt már, megérdemelte!
Min-Rin 2012 aug. 09. - 15:08:13
(44992/65967)
Na, tényleg zavaros, ahogy Juud írja, én is félreértelmeztem! Szóval kétszer volt vakrandin!

Ha hinni lehet a sorozatoknak, a vakrandiknak szoros szabályai vannak, még egyszer se érzékelhettünk olyat, hogy hancúrozás követte volna. A hancúrozást szerintem más megelõzõ helyzetek után szokták? lehet? beiktatni!

Mi itt, ültõ helyünkben azt gondolhatnánk (már rég nem gondoljuk persze), hogy ezeknek a szupernépszerû fiúknak minden ujjára jut 10-20 lány. Nyilván így is van, csak nem olyan lány, akivel kezdeni akarnának! Hamarabb próbálkoznak meg a vakrandival, mint hogy fölcsípjenek egy helyesnek tûnõ lányt egy fanmeetingen! Fogalmunk sincs a helyzetrõl! :) Megköti a gondolkodásunkat az itthoni gyakorlat ismerete!
Min-Rin 2012 aug. 09. - 14:59:58
(44991/65967)
Szó sincs róla! Írtam, hogy te jogosan írtad le a gondolataidat, hiszen most láttad! Téged csak a magam mentségére említettelek. Felmerült a téma, én pedig, már sokadszor írtam be a saját verziómat! Valóban sokat rágtuk már! :)))
juud 2012 aug. 09. - 14:58:45
(44990/65967)
1 óra 57 perc

10 km úszás!!!

Risztov Éva olimpiai bajnok!!!!
Min-Rin 2012 aug. 09. - 14:55:31
(44989/65967)
De nem járt! Kétszer ment volna, de végül nem ment! Legalábbis én úgy értettem.

Szerintem Chunnieka is elmenne, ha nagyon lökdösné valamelyik nagy tekintélyû barát! (Bár úgy tûnik, vannak dolgok, amikben nem hagyja megerõszakolni magát: pl. twitterfiók megszüntetése)
juud 2012 aug. 09. - 14:52:05
(44988/65967)
nem nagyon értem a google forditás szerint:

“I’ve done it twice so far.
But I never went out with the girls.
One of girls, after the date, I found out she was an ‘idol-killer.’” – JYJ’s Jaejoong admits that he’s been to two blind dates so far, and shares a story about meeting an alleged “idol killer.” She apparently went around dating several idol stars with her good looks and charming personality.

"Megcsináltam eddig kétszer.
De én soha nem ment ki a lányok.
Az egyik lány, idõpontja után kiderült, õ volt a "bálvány-gyilkos." - JYJ a Jaejoong bevallja, hogy õ volt a két vak dátumok eddig, és osztja a történet megfelel egy állítólagos "bálvány gyilkos." Úgy tûnik körbejárta több társkeresõ idol csillagok vele a jó megjelenés és elbûvölõ személyiség.

mit fed a bálvány-gyilkos kifejezés?


mi az hogy : de én soha nem ment ki a lányok.

ki az elbûvölõ személyiség-akivel körbejárt /ki? mit? hol?/

lényegi -nem kérdés-mert hogy szükségük van nem csak fiúõrjöngõs bulizásra, hanem lányok ölelgetésére, lepedõ-hancurokra, tengerparti bújásokra.

és huszonéves srácok, nehogy már hónapokon keresztül szexmentesen éljenek! tuti h kipróbálnak az ottani lehetõségeknek megfelelõen mindent, így a vakrandi is izgi és titokzatos, és nem tudjuk csak sejtjük h lehet jó estéjük.

legyen! fiatalok!