Téma: Kim Nam-gil

76 babika 2012 aug. 24. - 12:59:28
(46587/65967)
juud én nem vagyok bajban, és megkérlek hogy ezt ne ragozd tovább!
Miért is megy ez a vita?
Talán szerintem azért mert valamit félre értet Min-Rin, és ennyi. De Te Min-Rinnek fogol igazat adni, mert együtt szoktatok menni filmet nézni.
Én szánalmasnak találom ezt az egészet, és nevetségesnek, mert én nem írtam olyat amivel meg lettem rágalmazva.
Most mi lesz, nem szól hozzám senki?:-)) Igazi koreai felfogás, miért kellene hagynom magamat, ha nem csináltam semmit!
juud 2012 aug. 24. - 12:43:46
(46586/65967)
nem folytatom-félreértésen indult :
-ani takarítson,tegyen rendet/?????/ itt végre
ilyen HANGZÁSÚ bejegyzés indított el itt most egy kis lavinát.

Ani segítsen-mert ki is van bajban?? miért is?? hol a félreértés gyökere??

félreértés-és aztán bántónak tûnõ , már személyeskedésbe menõ megnyilvánulások, amire NINCS szükség.
védekezésre se!

annyit várhatunk el amit mi is betartunk.

és idéztem már a dalai Lámát, "ha segíteni nem tudsz legalább ne árts/bánts"---az én olvasatomban.

nincs klikkesedés, csak ha erõlteti valaki.
én se reagálok mindenre, és nem is várom el h rám reagáljanak, játszanak velem-ha nekem nincs kedvem ezt tiszteletbe jó tartani:-)

az ovis csoportban se mindenkivel csacsogunk, NEM EGYEZIK AZ IGÉNYÜNK.
ettõl még nem kell másik oviba mennem.

tényleg ne rágjuk túl a csontot.
ez a helyzet ilyen, amikor kedvem van jövök, ha van mihez ahhoz szólok, a többit nézem, vagy átlépem-nem sértõdök meg, és nem is sértek meg.

szép napot, kérlek ne folytassuk, ne magyarázzuk tovább, hiszen érti mindenki. új is régi is
Min-Rin 2012 aug. 24. - 12:43:37
(46585/65967)
Gondoltam, hogy el vagy foglalva! :)))))
Min-Rin 2012 aug. 24. - 12:41:31
(46584/65967)
Csak tudnám azonosítani õket! :)))
76 babika 2012 aug. 24. - 12:35:46
(46583/65967)
Kedves BOGLÁRKA, az egy dolog hogy tetszenek KNG új képei, de ez nagy újdonság, hogy még ki is álltál mellettem, ez igen ritka dolog! Köszönöm, aranyos vagy.:-))
Min-Rin 2012 aug. 24. - 12:35:29
(46582/65967)
Nyilván nem egyforma a két népen belül az egyének vélekedése. Vannak vegyes házasságok, ahogy Gabriel blogjában is olvastuk. (Bár azon elgondolkodtam, hogy a kedves ikerpár nem tud japánul, csak koreaiul.)
Ugyanakkor létezõ dolog az ellenérzés, elsõsorban a koreaiakban, hiszen az elmúlt évszázadokban számos támadás érte õket Japán részérõl. A 20. századi japán megszállást pedig sokan végképp nem tudják megbocsátani, vagy inkább elfelejteni. Láttuk ezt filmekben és érzõdik olykor sorozatokban is. Gondolj csak a Coffee prince-ben többször felmerülõ piszkálódásra Hwang Min Yeop és No Sun Ki között. Min Yeop a történet elsõ felében gyakorta szól rá Sun Ki-ra, hogy ne beszéljen japánul.
A világban mindenütt megfigyelhetõ a szomszédos népek közötti ellenségeskedés, hiszen szinte mindenütt lezajlott a történelem során, hogy egyik nép a szomszéd rovására akart terjeszkedni. Nyugat-Európában pl. a franciák és németek között, a hollandok és a belgák között, stb. Ne is beszéljünk a magunk helyzetérõl.
76 babika 2012 aug. 24. - 12:25:14
(46581/65967)
Juud ahogyan Te írod, a régi topik milyen jó volt és voltak húzószemélyek. Ez nagyon szép és jó! Vannak olyan fórumtársak akik tudnak a gép elõtt ülni, és beszélgetni mert van rá idejük!
Akik csak néha térnek be, azok is nagyon értékes emberek, azért, mert akkor van rá idejük!
Én is a béke híve vagyok, ha már itt mindenki arról ír. Nem én kezdtem most sem a vitát.
Talán el kellene fogadni mindenkit, aki ide a KNG fórumhoz tartozik, minden hibájával együtt, és nem lépten nyomon valamiért belekötni!
Vagy helyette gondolkodni.
76 babika 2012 aug. 24. - 12:09:49
(46580/65967)
Kedves Tokki!
Én arra nem gondoltam, hogy van olyan aki ebbe beleköt, és a gondolatot tovább viszi.:-)
Én ilyenre nem céloztam ezt Ti gondoltátok igy, nem én!
Egy szót véletlenül kihagytam, ki gondolta hogy ebbõl ekkora vita lesz.
De szerintem a történetben az a legjobb, hogy most hála azoknak akik ezt elkezdték minket figyel mindenki, és igy emelkedik a nézetség, de sajnos milyen áron.:-((
Meg kérdezhetél volna egy pü-ben, ahogyan BOGLÁRKA írta, és akkor nem lett volna ez a felesleges szócsata!
76 babika 2012 aug. 24. - 11:59:22
(46579/65967)
Sziasztok!

Min-Rin ha már rákérdeztél tegnap arra amit írtam ani.netnek:-) Hol olvastál Te ilyet hogy én, idézem a saját szavaidat Abban pl. semmiképpen, amit Babika próbált elérni, hogy csak egyetlen vélemény hangozzon el a topikban!
Mikor írtam én ilyet, hogy mindenkinek tetszenek az új KNG képek?!

Te és még mások, azt írták nem tetszik nekik az új képek, én meg még egy pár fórumtárs, meg azt írta tetszik!
Akkor??
Min-Rin 2012 aug. 24. - 11:31:40
(46578/65967)
Nemcsak pénzrõl, hanem elvekrõl is!

Az nem baj, ha pénzrõl is szólnak a dolgok, hiszen nem mindegy senkinek, hogy mennyi van. Akkor van baj szerintem, ha elvtelenség van a pénz mögött, ha az anyagi javak megszerzésére tisztességtelen, elvtelen eszközöket is felhasználnak!

(Ahogyan a filmekben levõ erõszakot vagy meztelenséget mutató jelenetek lehetnek zavaróak, ha önmagukért vannak ott, de amennyiben nem öncélúan szerepelnek, akkor nem válnak irritálóvá.)
Min-Rin 2012 aug. 24. - 11:14:04
(46577/65967)
Figyeljétek meg, a szövegben a Japán tenger megnevezés helytelenítése is benne van! :)))
Min-Rin 2012 aug. 24. - 11:12:30
(46576/65967)
Figyeld meg, majd most nekidurálja magát! :))) Ha mégsem, jöhet a dropbox, csak szólj! :)))
Min-Rin 2012 aug. 24. - 11:10:40
(46575/65967)
Kedves Juud! Még mindig nem tudtam helyet foglalni a szept. 7-i vetítésre! :(

Viszont a KKK honlapján felfedeztem valamit! Ha elmentek egészen jobbra, találtok egy kattintható képet Dokdo felirattal. Az alábbi linkre visz.
A koreaiak nem hagyják magukat! :)

A lényeget google fordításban ideteszem:
"Dokdo és Keleti-tenger

Dokdo a Kelet-tenger koreai terület, földrajzilag és a nemzetközi jog. Japán megpróbálja megragadni Dokdo tagadni történelmi feljegyzések.
Nem csak a Keleti-tenger kijelölése óta folyamatosan használt több mint 2000 éves, az is helyénvaló megnevezni tenger után egy ország. Ebben a menüben nyújtunk a koreai kormány hivatalos álláspontok Dokdo és a Keleti-tenger, amelyhez kapcsolódó múltbeli adatok és multimédiás tartalmak."

http://www.korea.net/Government/Current-Affairs/National-Affairs?affairId=83

Tudásomat bõvítettem a napokban! Megtudtam, hogy nem halászati oka van a picike szigetcsoport körüli vitának, hanem a kis szigetek körüli tenger alatti hatalmas földgáz a tét!
juud 2012 aug. 24. - 11:09:00
(46574/65967)
a Ghost-tal mérgelõdök, mert eddig éjjeltõl állt 700 MB-lejött és egy lépés se tovább...
most indult el végre, még tán fél óra és ha nem szakad meg akkor lent lesz estére nézhetem.:-)

köszi Min-Rin.
juud 2012 aug. 24. - 11:04:23
(46573/65967)
szépséges mosolyaik vannak:-)
ez a Fugitive Plan B-bõl van:-)
juud 2012 aug. 24. - 11:00:09
(46572/65967)
kösziiiiiiii!:-)
juud 2012 aug. 24. - 10:56:20
(46571/65967)
remek ötlet volt tölem visszalapozni nagyon elejére 2011 jan-febr-ban is pár ember vitte a forumot-és természetesen szinesen!
dabdi -noncsi-zsue-smissy voltak a húzószemélyek
és javítok, mert nem csak én voltam itt a maiak közül hanem Szilvia86-Kriszti97 is!!

és páran beugrottak és gazdagították a fóruméletet infoikkal, gondolataikkal: vondermonarhia-jaqui-icetea-merkur-Lili77-kymara-Tilli

de érdemes megnézni-sose volt félreértés, sértõdés, és sértés se.
és ezért egy remek forum volt.
nem akart befolyásolni, (el)téríteni- szabadon beszélgettek.

szóval én sem fogok tovább reagálni és magyarázkodni.
bemutattam az akkori idilli képet.

és onnan hoztam egy -már tuti sokszor látott-katonai vidit KNG -rõl:-)

http://www.youtube.com/watch?v=o6ri2fgVle8&NR=1

/és megnézem gyorsan Raint is katonaként újfent:-)/
Min-Rin 2012 aug. 24. - 10:41:15
(46570/65967)
Öröm volt megint meghallgatni, Chunnie szép baritonja remekül érvényesül benne! :))))
BOGLÁRKA80 2012 aug. 24. - 10:23:11
(46569/65967)
Ez KNG fóruma, és igen itt róla szól minden! Mert Õ itt a mindenünk! Lehet hogy keveset írok, de én is olvasom a topikot, és igen nem tetszik ami itt folyik!!!
KNG-rõl van szerintem bõven téma, filmjeit, sorozatait, meg lehet beszélni, stb!!!
De ha valaki föltesz egy kérdést, egy játékot invitál, nincs rá reakció, ugyan miért is???
Teljesen ti ketten beszélgetek a fórumon, mi teljesen kivagyunk zárva belõle! Miért kellet Babikát bántani, vagy esetleg félre érteni? Akár egy pü-ben is meg lehetet volna õt kérdezni hogy mit gondol, és így nem jött volna ki ide a fórumra ez a sok felesleges vita, én így érzem!
BÉKE legyen lányok!!! És nem kell mindenen lovagolni szerintem, mindenen csomót keresni, együtt kell élni itt békében mindenkinek!
Min-Rin 2012 aug. 24. - 10:18:47
(46568/65967)
:))) Keveset tud, de azt jól! :)))))