Téma: Kim Nam-gil

Maryu 2012 aug. 26. - 00:37:50
(46987/65967)
Ha mi elfogadunk Téged olyannak, mint amilyen vagy, kérlek Te is fogadj el minket.
Min-Rin 2012 aug. 26. - 00:35:51
(46986/65967)
Az a javaslatom, hogy fejezzük be a vitát!

Reggel jövök, és szokás szerint mindenféle érdekes koreai témából hozom a friss híreket! Ani pl. nagyon szereti, azt írta, azzal kezdi a napot, hogy elolvassa! Tudom, hogy mások is szívesen olvassák. Másokkal ellentétben azon sem szoktam megsértõdni, ha éppen senki nem reagál arra amit írtam!
Maryu 2012 aug. 26. - 00:33:44
(46985/65967)
Babika, Téged nem lehet innen elüldözni. Mirõl beszélsz? Nem sikerült ez eddig senkinek sem. Pedig megpróbálták már jó páran. Így hát inkább elmentek...Úgy, hogy nyugi! Én személy szerint nem bánom, hogy itt vagy. Te hozod a legjobb képeket és Neked is ugyan úgy jogod van itt lenni, mint másoknak. Csak könyörgök, ne kavard a sz.rt!
76 babika 2012 aug. 26. - 00:31:43
(46984/65967)
Persze hogy szeretném megismerni azokat akikkel együtt vagyok egy fórumon! Mivel még egy találkozóra sem jutottam el! Ez igy igaz!
Pontosan jól írod, ani.nettet is megkérdeztem fönt van e a fb-on, Min-Rint is, és akkor mi van szerintem semmi. De különben tudom hogy ki hogyan néz ki mert van egy csoportképem!!
Igy sokkal jobban lehet írni, ha ismersz valakit szerintem!!
Én így gondolom!! A többiek is ismerik egymást, azt hiszed hogy engem nem ismernek a többiek?
Szerintem mindenki tudja a nevemet, döncimamát is megtaláltam, és én is megmondtam neki a nevemet és kész!
Miért baj az ha valakit meg akarok ismerni???
Hanyíí 2012 aug. 26. - 00:28:18
(46983/65967)
Felesleges Babikát bántani, nem azért írtam, amit írtam mert õ bármit is elindított.

Nem indított el semmit. Egyszerûen szerette volna, ha akad rajta kívül valaki, akinek tetszenek az új KNG képek és örül annak, hogy vannak ilyenek. Alaposan félreértettétek.

De ennek semmi köze ahhoz, hogy ma írtam.

Ha már, akkor tessék rám haragudni. Bár azt olvastam/tanultam ezen a topicon, hogy mindenki elmondhatja a véleményét.
Min-Rin 2012 aug. 26. - 00:28:18
(46982/65967)
Jó éjszakát! :)
döncimama 2012 aug. 26. - 00:27:16
(46981/65967)
Kész, lement, mégegyszer köszönöm szépen!!
Le is léptem, elég késõ van.
Szép álmokat mindenkinek!
Min-Rin 2012 aug. 26. - 00:23:58
(46980/65967)
Nem mi akartunk "rendet" csináltatni valakivel. Mibõl áll a rendcsinálás? Kidobni, ami nem tetszik, vagy elvágólag állítani mindent, ami nem elég egyenes! TE akartad, hogy menjen el néhány ember, vagy Ani szabja meg nekik, mit szabad gondolni, írni!
döncimama 2012 aug. 26. - 00:22:44
(46979/65967)
Babika kérlek, ne húzd fel magad!
Csak nyugalom, senki nem akar elüldözni senkit innen, aki akar, magától megy el.
Vagy azért, mert megunta, vagy azért, mert már más jobban érdekli.
Ide többnyire azért jön mindenki, hogy jól érezze magát, senki nem akar veszekedni.
És senki ne mondja meg a másiknak, hogy mirõl írhat. A demokrácia a fórumon is él.
76 babika 2012 aug. 26. - 00:22:01
(46978/65967)
döncimama te a szívemcsücske vagy! Hol dobáloztam én sárral? Már megint én? Én már leírtam az elõbb, ide a fórumra igen néztem más filmet is!!!
De nem írtam róla heteken át!!!
Hiszen pontosan ti írtátok hogy más filmet is nézek!
Szerintem itt arról van szó,többet volt más témáról írva, mint KNG ennyi:-)))
Min-Rin 2012 aug. 26. - 00:18:56
(46977/65967)
:))) Mindjárt a tiéd lesz az egész!
76 babika 2012 aug. 26. - 00:17:17
(46976/65967)
Juud, mindig van olyan ember, akire rá lehet mindent kenni. Ti egyszerûen el akartatok innen mindenkit üldözni, akinek nem tetszik az mehet!
Nem hiszem hogy ez az egész, ami itt elszabadult az én hibám lenne!
Mert ez nem igaz.
A megbocsájtásról ír itt mindenki, mégis csak akkor szóltok a másik emberhez itt a fórumon, ha úgy tartja kedvetek, na, ezért nem hiteles amit írtok. Mert nincsen mögötte cselekedet:-(((
Holnap hozzám fogol szólni? Szerintem nem, sõt akik ma itt vitatkoztak, azokhoz ne szóljunk soha, alapel nálatok:-))))
döncimama 2012 aug. 26. - 00:17:01
(46975/65967)
Már 96 % !! Már nagyon álmos vagyok.
76 babika 2012 aug. 26. - 00:08:28
(46974/65967)
Tokki, emlékszel arra mikor ide jöttél KNG képeket készítettél. Mindig mindenki kedvére tettél.
De ez megváltozott, egy idõ után, akkor ez mi volt?
És ezt ma az egyik fórumtárs írta pü-ben!
Ha nem hiszed el amit írok, akkor nem hiszed, én most mitcsináljak ezzel? Semmit.
Nem tudok mit írni, mert felesleges az egész vitatkozás:-)))
Maryu 2012 aug. 26. - 00:07:58
(46973/65967)
Ha kidobtuk volna KNG-t (ahogy Te mondod) most Neked nem lenne hova írnod. Hol voltál Te ennyi hónapon át? Eddig nem fájt a szíved érte?! 106 hozzászólás közel egy év alatt? Hát ennyire érdekel KNG sorsa? Miért nem segítettél fenntartani ezt a topikot? Tudod mit, még most sem késõ. Kezd el a WSC elemzését.
döncimama 2012 aug. 26. - 00:06:40
(46972/65967)
Babika kedves, ha már engem említettél, had mondjak annyit, hogy bizony te kezdtél el sárral dobálódzni.
Látod a végén csak kiderült, hogy te sem kizárólag KNG-el foglalkoztál, miért várod el ezt másoktól?
Nem árt, ha az embernek van egy kis önkritikája és végiggondolja a dolgokat.
Azt hiszem tényleg az a legjobb, ha befejezitek ezt a meddõ vitát.
juud 2012 aug. 26. - 00:06:03
(46971/65967)
Babika- ez a Te szavad:

"de engem hidegen hagy"

sajnos ez a mostani kavarás nem hagyott hidegen senkit, és nézz magadba, hogy hanyadik alkalom volt???
erõs lány vagy te nagyon is.
sokaknak elmenetele innen bizony ezen rossz érzésû viták miatt lettek, és sajnos mindannyiszor keményen benne voltál, háttér furkálásokkal.

és mindig Te sírtál, hogy bántanak.

de indíték most is mi volt????

kitúrni a másról beszélõket. ez volt a lobbyzásod lényege.

ez bizony hidegrázós játszma volt./kis sajnáltatósdival/

remélem nem jársz sikerrel.

értékveszejtõ cselekedet.
Min-Rin 2012 aug. 26. - 00:05:24
(46970/65967)
Mindent egybevetve, szeretném tudatni mindenkivel, én nagyon jól érzem itt magam! Szeretek beszélgetni a felmerülõ témákról! Az elmúlt napok eseményei nem zavarnak, hiszen legalább történik valami! Mivel jól érzem magam itt, ezért nem szándékozom elmenni! Aki nem érzi jól magát, nyilván elmegy innen. Aki szereti az itteni hangulatot, maradni fog!
Szerintem ez ilyen egyszerû! :)
76 babika 2012 aug. 26. - 00:01:45
(46969/65967)
Tudom, ezért változtál meg irányomban, pedig nem így kezdõdõt, amikor ide jöttél. Hát, amirõl meg tájékoztattak az meg szerintem nevetséges:-))))))
No, komment!
Felnõtt emberek nem viselkednek így egymással szerintem, ez gyerekes!
Nyugodtan másoljál mindent ide, engem nem zavar:-)))
Akkor ezek szerint nem is szívesen segítettél nekem, becsaptál!
Ez meg akkor nagyon nem szép dolog, szomorú:-(((
Ej pedig döncimama mondta régen, ne menjek bele meddõ vitákba!!!
De még fiatal vagyok, és nem bírom megállni hogyha, sértegetnek, ne írjak vissza, az olyan lenne, mintha megfutamodnék, én nem olyan vagyok!!
Sõt én ezen túl lépek, de ti nem, holnaptól már beszélni sem fogtok velem!!!
És akkor mindenki jön, a bölcs vagyok, szövegel:-)))
juud 2012 aug. 25. - 23:53:05
(46968/65967)
szilvia kedves!

beszélj róla!

itt eddig senki se mondta!! hogy nem lehet beszélni
nem lehet képet tenni

ezt kár így elferdíteni.

bátran bárki mondhat róla és mindenrõl amit akar!
ez a lényeg

nincs korlátozva!!!!

de a jó Isten áldjon mindenkit...

ha már elmondtam-nem egyszer-nem 100 szor-, mennyire szerettem a filmjeiben, életét is elemezni próbáltam,beleélni a mindenkori!!!!helyzetébe magam, a gondolatiba...

a szabadságát pontosan NEKI IS megadva a visszatérési idõszakban, végig saját gondolataimat megosztottam , a találgatásokat is-bár ez saját érzések alapján megfogalmazások voltak, de megosztottam itt.

de nem vártam el!! /és KNG is ilyen!! nem várja el!! az õt kedvelõktõl- , én meg az itt író-olvasó-betérõktõl, hogy hozsannázzanak, hogy egyetértsenek, de még azt se hogy reagáljanak!

szabadságát megengedni, adni a másiknak!!
mindenkinek!

ez KNG vágya is!!!

na ezt szeretném-ha sikerülne elültetni magként valamennyi emberben

hogy hagyni!!!! nem erõszakolni a kéréssel, sírással se.

most leírtam, de ha nem kerül termõtalajra , hát nem pusztulok ám bele.:-)

gondolatmegosztásnak szántam.

és OFF-ra se szívesen teszem, mert most itt ez a téma nem off.
most ezt suhogja a szellõ:-)