Téma: Kim Nam-gil

76 babika 2012 aug. 25. - 23:51:54
(46967/65967)
Kedves Tokki, nyugodtan hozzá szólhatál volna. De szerintem nem érdekelt, pedig ez KNG topikja!!!
Ilyenen nem érdemes szerintem vitatkozni, mert félre értettétek, amit én írtam!!!
Sõt ti tovább gondoltátok, amit én nem is írtam le:-)))
Nem tudom, mit írhatnák még, mert szerintem felesleges!!
Nem errõl kell, hogy szóljon a topik, mi a bajod???? Nem értem, és nem is fogom!!
Sukkinak is nyitottak új topikot, és ott beszélgetnek róla, szerintem jól csinálták, ügyesek!!!
Mindig kell egy bûnbak, akire rá lehet mindent fogni. De ez engem hidegen hagy.
Min-Rin 2012 aug. 25. - 23:46:36
(46966/65967)
Az igazság leírása nem hátbatámadás! Ez bizonyíték arra, hogy olyat vársz el másoktól, amit magadtól nem!

A két alkalom, amit írsz, sokkal több: legalább 15 privát üzenetedet töröltem ki a napokban, és még mindig van sok. Ha akarod idemásolom õket bizonyítéknak!

Azt pedig tudom, hogy hány veszekedésen vagy túl itt a topikban, a legkülönbözõbb emberek tájékoztattak róla önszántukból!
Min-Rin 2012 aug. 25. - 23:39:47
(46965/65967)
Azok, akiket elmenõként emlegetsz, részben már korábban is elmentek, volt aki visszajött, volt aki nem! Nem miattam mentek el, hanem valaki más miatt, én akkor még itt sem voltam!
Akik most mentek el, talán éppen azért tették, mert KNG híján, nincs mirõl beszélniük. Ezt õk tudnák megmondani.
Megjegyzem én korábban kje-nek feltettem a kérdést, zavarja-e, ha másról is beszélünk, õ két alkalommal határozattan azt válaszolta, nem, semmit ne változtassunk. Rá tehát ne hivatkozzon senki!
76 babika 2012 aug. 25. - 23:35:03
(46964/65967)
Kedves Min-Rin itt a fórumon, amikor még a többiek is itt voltak õk mondták nézzek más filmet és sorit is! Én másfél évig nem néztem senkitõl semmit!
Én nem járatalak le a fórumon téged, és most sem teszem ez nem az én stílusom!
De te most engem hátba támadol, lehet, hogy megnéztem más sorikat is, de nem beszéltem napokat, heteket róla!!!
Idussal és veled is csak pü-ben!
Volt olyan hogy itt is kérdeztem valamit más színész filmjeirõl ez így igaz, de nem több heteken keresztül!!
Képet is tettem más színészrõl, egy, vagy kettõt, de nem 100-at!!
Talán kétszer kértem tõled segítséget, és utána írtad, hogy én saját magam is tanuljam meg, szerintem biztosan emlékszel!!
Szerintem én nem bántam veled csúnyán, mert ez nem igaz.
Nem lett volna miért!!
Ez a történet vége!:-))
Miért nem másik topikon, beszéltek a nektek fontos együttesekrõl? Én például nem is ismerem, õket fogalmam sincsen kik õk!!
Nem haragszok rád, tudod mennyi háborút én itt már túl éltem? "A víz erõsebb mint a szikla."
döncimama 2012 aug. 25. - 23:34:42
(46963/65967)
Csak csendben megkérdezném, a reggeli kávézásoknak és sütiknek mi köze van a Shillához?
Na ugye, és senki nem háborog, vagy off-topikozik.
Semmi sem csak fehér, vagy fekete, miért ne lehetne szóba hozni más, kedvelt színészeket egy KNG topikon?
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Mindenki szereti megosztani az élményeit másokkal, ez olyan jó.
Min-Rin 2012 aug. 25. - 23:33:59
(46962/65967)
Ezt én is tanúsíthatom!
Min-Rin 2012 aug. 25. - 23:31:29
(46961/65967)
Kedves Hanyíí! Ha engem akarsz idézni, akkor tedd pontosan! Amit "valami ilyesmi" meghatározással írtál, azt én soha nem írtam le! Keresd meg amit írtam, vagy ne próbáld leírni, mert nem fog sikerülni, ahogy most sem sikerült!
döncimama 2012 aug. 25. - 23:31:16
(46960/65967)
És ha nem jönnek vissza? Nem dõl össze a világ.
Majd lesznek új rajongói.
juud 2012 aug. 25. - 23:31:08
(46959/65967)
nagyon nem értek veled egyet-de ez nem jelent ellenségességet részemrõl!
ugye értesz?:-)

a fórum életének-milyenségének megismeréséhez Mindenkinek hasznos a sokkal korábbi idõszak olvasása is.
/nem elõírás, csak lehetõség/

ez szerencsére nem fekete-fehér fórumnak indult, és nem is mûködne azon mód már régen elszürkült volna.

"élni és élni hagyni!" ez egy célszerû mûködési elv lehetne továbbiakban is.

erõltetetten , követelõzve, elvárásokat emelve rossz szájíze lesz és ez nem méltó a kezdetekhez!
hullámvölgyeket áthidalni kell nem belefojtani azokat akik nem szimpik.

meg tudom érteni ha valakit zavar h nem kap minden betett képre reakciót.

másrészrõl az nem baj, ha engem nem ért meg az aki elvárja h szóljak akkor is ha nincs kedvem.

ez olyan egyértelmû.
miért kell ezt fájdalommal megélni ?
tényleg érzékenységre vall-de ..... itt kell ezt orvosolni?
nem szeretném

nem terápiás csoportba jövök ide.
döncimama 2012 aug. 25. - 23:30:14
(46958/65967)
Nincs sehol elõírva, hogy egy topikon csak jókat és szépeket lehet írni.
Mindenkinek lehet saját véleménye.
Nekem is jobban tetszenek azok a képei, ahol nincs bajusza, de bajusszal is ugyanúgy szeretem.
A nemtetszés nem jelenti azt, hogy utálom.
A legjobb képei a Bad Guy-ból vannak, de ezt már ezerszer elmondtam.
Hanyíí 2012 aug. 25. - 23:29:30
(46957/65967)
Lenne mirõl beszélni és nem jönnek vissza. Ez nem így mûködik.
Min-Rin 2012 aug. 25. - 23:26:41
(46956/65967)
:))) Holnap már nézheted! :)))
offtopic
kimbin01 2012 aug. 25. - 23:24:18
(46955/65967)
Felhívnám a figyelmet az offtopik használatára! Ha valaki nem idevágót ír, legyenszíves
használni.Odaát(Silla) ez már gyakorlattá vált, legalábbis részemrõl, hogy nem a témába
vágó dolgot offtopikba teszem.
Hanyíí 2012 aug. 25. - 23:22:29
(46954/65967)
Irtam KNG-rõl a leszerelés körül Többször is, pont arról, hogy türelem, nem tudhatjuk mi történik, egy tehetséges emberrõl van szó aki keresi a helyét .... olyasmiket, mint Ani tegnapelõtt.

Erre Te ezt írtad nekem:
"Mi a kiemelkedõ tehetségû színész mellé szegõdtünk, nem a színészetet feladó ember mellé. Ami minket mellé állított, az a színészi tehetsége. Ha nem forgat a továbbiakban, akkor éppen azt nem mutatja meg a világnak, amit igazán tud. Mi nem KNG-fanok vagyunk, hanem KNG színész fanjai! Remélem érthetõ a megfogalmazásom!"

Valljuk be õszintén, ez egy kellemes ledorongolás - szépen helyre is rakott.

És egy ítélet KNG-rõl - akirõl nem tudunk semmi konkrétumot, fogalmunk sincs arról, hogy mit és miért tesz, mik az indítékai ...stb De ítélet születik felette: õ az az ember aki feladja a színészetet, amihez ért ...stb valami ilyesmit Aninak is írtál.

Én a tehetséges és érzékeny lelkû költõt is szeretem - Ani is - és most küzdök azért, hogy megjelentessük a verseit. Ez érdekelne valakit?
döncimama 2012 aug. 25. - 23:21:56
(46953/65967)
Kedves Min-Rin, már 70 %-nál járok.
döncimama 2012 aug. 25. - 23:20:45
(46952/65967)
Teljesen egyetértek veled.
Min-Rin 2012 aug. 25. - 23:19:10
(46951/65967)
Kedves Babika! A filmfesztivál napján, - nem volt rég, - Tokki és én a napunk jó részében a friss híreket közvetítettük. Azt követõen Tokki hozta a nézhetõ minõségû videót a fesztiválról, KNG-rõl.
Azt még te sem gondolhatod komolyan, hogy ne beszéltünk volna róla!

Az is igaz, hogy én sokszor töltöttem az idõmet azzal, hogy neked megkeressem sorozatok (nem KNG sorozatait!) letöltõhelyeit, feliratait! Nem vártam, most sem várok ezért hálát, bár arra nem számítottam, hogy ilyen csúnyán fogsz velem viselkedni szemben és a hátam mögött! A téged érdeklõ, nem KNG-s sorozatok, azok szereplõinek megbeszélésekor, nem érezted zavarónak a KNG-tõl való eltérést! Akkor most mi zavar?
Néztél, tárgyaltál olyan színészeket, sorozatokat, amik pl. engem nem érdekeltek, de nem zavart, nem akartalak megakadályozni benne! Ugyanezt várom el én is!
76 babika 2012 aug. 25. - 23:18:54
(46950/65967)
.
döncimama 2012 aug. 25. - 23:18:13
(46949/65967)
"Erre végig olvastam a világ minden elérhetõ KNG rajongói oldalát. Mindenhol fent vannak az új zélandi képek és a fesztiválon készült képek.
És kivétel nélkül mindenhol tetszenek a képek, örülnek a megjelenésnek és lelkesen várják a folytatást."
Azt akarod ezzel mondani, hogy ezen a topikon nem tetszenek a képek? Írt valaki ilyet? nem hiszem.

"Sehol nem tapasztaltam,hogy a rajongók ellendrukkerei lennének rajongásuk tárgyának. Ez csak itt van."
Különös, én nem találkoztam itt ellendrukerrel. Szerintem mindenik szereti KNG-t, aki ide jár.

"Guiness rekordok könyvébe illõ dolog. (Végig olvastam az elmúlt 2 hónapot ezen a topicon is, mert meg akartam érteni, hogy akik elmaradtak miért maradtak el."
- megmondom neked miért, mert nem tudunk új dologról beszélni és a régi témákat megunja az ember. Ötvenszer kibeszéltünk már mindent.

Ha megint lesz mirõl beszélni, a többiek is visszajönnek. Hidd el.

Csak megjegyzem, a Shillás topikon még recepteket is megbeszélünk egymással, akit nem érdekel, az átugorja.
Érdekes módon mindig van, akit érdekel.

Nem kell háborogni ezen, ha valami nem érdekel téged, lépj tovább.
Ha a világ minden topikját olvasod, akkor bizonyára amúgy is kevés az idõd.
76 babika 2012 aug. 25. - 23:17:47
(46948/65967)
Juj de jó, akkor én is keresek róla:-))