Téma: Kim Nam-gil

BOGLÁRKA80 2012 aug. 29. - 12:31:42
(47347/65967)
De akik itt vannak, azért vannak itt, mert õt tartják itt a mindennek, nem veszek vissza az arcomból, mert én nagyon is kulturáltan írok, ahhoz a veszekedéshez képest ami itt valamelyik nap folyt. Te akkor hol voltál???
Látod ezt a pü-ben írást írhattad volna Min-Rin, és Tokkinak is!!!
Min-Rin 2012 aug. 29. - 12:26:26
(47346/65967)
Az elmúlt két hétben itt a topikban sokak érdeklõdését keltette fel a To the Beautiful You címû induló sorozat. A koreai dorámák hazai világa is hasonló izgalommal fordult a sorozat felé, mint kiderült, egymástól függetlenül 4 fansub csapat is nekilátott a feliratok fordításának.
A soompi mai híre az ebben szereplõkkel kapcsolatos érdekességrõl számol be. Eszerint Minho és Kim Yu Mi a forgatást megelõzõen egy vakrandin már találkoztak. :)

http://www.soompi.com/2012/08/29/shinees-minho-went-on-a-blind-date/
BOGLÁRKA80 2012 aug. 29. - 12:21:33
(47345/65967)
Olvassál már vissza, szívós vagy mint a dudva. Nem a Te fórumod hallod????
KNG mûvész úré róla írjál légy szíves!!!
Szóval a filmjeit kérdeztem, miért nem írsz nekem??
Leírom, azért mert nem láttál egy filmjét sem!!!!!
BOGLÁRKA80 2012 aug. 29. - 12:12:17
(47344/65967)
Firestone mennyi sorit, filmet, láttál Kim Nam Gil mûvész úrtól????
Hogy kerülsz ide???
Gondolom azért vagy ezen a fórumon mert, tiszteled a mûvész úr munkáját, jótékonykodásait, filmbeli szerepeit stb!
Vagy esetleg le írnád, miért vagy itt??
BOGLÁRKA80 2012 aug. 29. - 12:05:34
(47343/65967)
Ahogyan olvastam, babika föltett neked egy kérdést!!!!
Nincs itt a helyed ha nem tudod rá a választ!!!!
Láttad Te KNG sorozatait, vagy filmjei közül akkár egyiket is?????
Min-Rin 2012 aug. 29. - 12:04:28
(47342/65967)
Talán õsszel beindul valami, ha a nyári lazulásnak vége lesz! Meglátjuk! :)
BOGLÁRKA80 2012 aug. 29. - 12:00:30
(47341/65967)
Te elolvastad amit neked is írtam???? Olvasd el újra, és ne folytasd, mert nem kíváncsi senki a Te kedvenceidre!!! KNG-rõl írjál. Mennyi filmjét láttál?
Melyik a kedvenced?
Min-Rin 2012 aug. 29. - 11:57:33
(47340/65967)
Szerencsére megvan erre is az esély, hiszen a katonai szolgálatot megelõzõen minden évben 2-3 produkcióban részt vett. Valószínûtlennek tûnik, hogy ne hiányozzon neki a forgatás. Viszont senki sem tudja közülünk, hogy az elmúlt két évben milyen változásokon ment keresztül. Egyszerûen nem vagyunk abban a helyzetben, hogy ezt felmérhessük, annak ellenére sem, hogy nem néhány hete kezdtük a lelke, személyisége bogozgatását!
Min-Rin 2012 aug. 29. - 11:45:41
(47339/65967)
Lee Seung Gi néhány napja Szingapúrban tartott fan-találkozót. Ennek alkalmából adott 50 perces interjút, válaszolt a feltett kérdésekre.
A soompi híradásában a legizgalmasabb kérdésekre adott válaszai, és jobbnál jobb képek olvasható/láthatók. :)))

http://www.soompi.com/2012/08/29/lee-seung-gi-charms-the-singapore-media-and-fans-with-his-megawatt-smiles/
BOGLÁRKA80 2012 aug. 29. - 11:27:53
(47338/65967)
Szép napot kívánok minden KNG-es rajongónak!
Nagyon jó volt ez a ki kapcsolódás nekem és családomnak, itt több embernek tudnám javasolni, a ki kapcsolódást talán akkor nem lenne ennyi düh, és veszekedés, feszültség, itt a KNG-fórumon!!! Vissza olvastam, már megint veszekedés volt, szerintem ezek mind alacsonyítják a KNG fórum színvonalát. Hanyíí, Szilvi, babika, sajnos hiába álltatok ki azért hogy a többiek vissza jöjjenek ez nem vált be:(((

Tovább folytatják a koreai együttesekrõl a beszélgetést, minden színészrõl itt már szó esik!!!
Én Min-Rint, és Tokkit nem tudom megérteni, hogy miért keverik itt a bajt, igazi bajkeverõk, sajnos nem lehet velük mit kezdeni, mert nem veszik észre magukat hogy nem szívesen látott vendégek itt a KNG fórumon!!!!!!!!!

juud jön itt a bölcsességeivel ami semmit nem ér, mert nem változik semmi!!
Sárba tiporják nagyon sokan hogy ez Kim Nam Gil mûvész úr fóruma és nem más színészeké!!!!!
Sajnos ahogyan olvasom, firestone, leszidta babikát, és azt írta neki hogy más színészekrõl is lehet írni, nem csak KNG-rõl, ez így igaz, ha KNG sorijában szerepel az a valaki, mondjuk egy sori, vagy egy filmje kibeszélésénél!!!

Tokki törölte magát a fb-on babikától mert ezt olvastam itt a fórumon!!!
Kérdezem én milyen ember az aki ide ki teszi a másik emberrel folytatott privát írását mint például Tokki, meg Min-Rin!!!
Kínjukban már nem tudtak mit kezdeni babikával hát faramuci módon, aljas szándékkal, így próbálták meg bemocskolni a nevét és fogást találni rajta!!!
Az ilyen emberekre semmi szükség nincs itt a KNG fórumon!!!
Kérdezem én, hol vannak azok a híres Kim Nam Gil rajongók akik itt várták a mûvész úr vissza térését erre a fórumra is!!!!!!!!!!!!
Ahogyan olvastam inkább legyen kevesebb hozzá szólás, és több kép, mint ez az üres locsogás amit ez a pár ember itt a fórumon véghez visz!!!!
Ez itt magán vélemény akinek nem teszik az ne vegye magára, csak azoknak írtam, ezt akik tudják hogy nekik írtam!!!
Hanyíínak itt többen tanácsolták és írták hogy kezdje el beszélni KNG egyik soriját amit Maryu meg egy pár ember most fordít,When spring comes.

És hogyan kezdje el megbeszélni a sorit ha nincs olyan ember itt a fórumon aki segítene neki ebben?!!!!

Tokki egy kérésem lenne hozzád, ne írd ki azt: ha valakit érdekel Kim Nam Gil mûvész úrról a hír, akkor itt elolvashatja!!! Tudod miért? Mert ez itt az ÕÕÕÕÕÕ fóruma!!!! Azért vagyunk itt, hogy RÓLA hírt kapjuk érted? Vagy írjam le neked megint?????!!!!!!


De lehet különben másik fórumot, is alapítani ezeknek a jó embereknek biztosan megérdemlik, mint itt állandóan lesz majd olyan KNG rajongó aki nektek leírja a véleményét!!!!!!!
Nagyon sok embert meg sértettetek a viselkedésetekkel, és saját véleménye is megvan mindenkinek rólatok!!!!

Meg tudnám a két kezemen számolni, hogy mennyit írtatok KNG-rõl!! Szinte semmit sem!!!!

Az egész KNG fórum szinte haldoklik, vicc és nevetséges ami itt folyik!!!!!
Min-Rin 2012 aug. 29. - 11:19:45
(47337/65967)
Én attól függõen, milyen lábbal keltem fel, hol azt gondolom, hogy néhány hónapon belül megéhezik egy szerepre, hol azt, hogy évekre háttérbe fog húzódni, és talán hírét se halljuk! Annak alapján, amit KNG-rõl tudunk, vagy tudni vélünk, amilyennek ismerjük, vagy ismerni véljük, bármelyik bekövetkezhet. A valóságos helyzetrõl, okokról sejtelmünk sincs, lehet így is, úgy is.
Min-Rin 2012 aug. 29. - 11:14:01
(47336/65967)
Jjoongie-nak másban van az ereje, nem a színészetben. Karizmatikus egyénisége miatt óriási érdemei vannak a JYJ létrehozásában, sikerre vitelében és együtt tartásában. Tudjuk, hogy õ a "mama", szerintem a két másik fiú nem is kérdõjelezi meg vezér szerepét. Nekem mindenesetre nagyon érdekes figyelni a velük kapcsolatos híreket, eseményeket. Annak lehetünk távoli szemtanúi, hogyan lesznek fiatal srácokból erõs felnõtt férfiakká. Ez a fejlõdés nem halad feltétlenül párhuzamosan, ezért megjósolhatatlan, hogy az egyes tagok 30-35 éves korukra hova jutnak el. Remélem, még hosszan örülhetünk annak, amint a jelenlegi szimbiózisban, de egymás egyéni törekvéseinek teret hagyva, barátságban éldegélnek!
Min-Rin 2012 aug. 29. - 10:16:11
(47335/65967)
Ahelyett, hogy reagálnék Idus hozzászólásaira, most egy kicsit eltûnök, nemsokára jövök vissza, aztán pótolom az elmulasztottakat. :)))
Min-Rin 2012 aug. 29. - 10:13:43
(47334/65967)
Én is ezt tartom valószínûnek. Amennyiben nem vállal el szerepet, marad a produceri tevékenység. Abban a minõségben akkor van nyilvános megjelenés, ha kész a film. A múltkor valami olyasmit mondott, hogy ha megkapják a támogatást, további dokumentumfilmek készítésében szeretne részt venni. Ebbõl az következik, hogy legjobb esetben is még csak elkezdõdtek egy újabb produkció munkálatai, a bemutatóra 1-2 hónapot biztosan várni kell.
Azon tûnõdtem, vajon igazán aktív produceri tevékenységet folytat-e? Vagy inkább az executive producerségnek azt a változatát akarta, amely minimális napi teendõt jelent, inkább csak a nevének adása a dolog lényege?
Majd meglátjuk, csak az a kérdés, hogy mikor?

Tegnap a már többször emlegetett Ethlenn blogjában is megnéztem. Ott csak az általunk is ismert fesztiválkor készült képek láthatók, egy eléggé szûkszavú bejegyzés részeként.
Min-Rin 2012 aug. 29. - 09:47:49
(47333/65967)
Én úgy látom, mert a jelek erre utalnak, hogy a jövõ év végéig nem lesz bevonulás. Amikor viszont nekilódulnak a katonai szolgálatnak, nyilván egyszerre vagy megközelítõen egyszerre fogják tenni, hiszen a józan ész ezt diktálja.
A küszöbön álló feladatok: Junsu új albumának koncertkörúttal való népszerûsítése; az õszi JYJ koncertek Amerikában és Európában (megelõzõ ráerõsítés a következõ JYJ album kedvezõ fogadtatására); Yoochun új sorozata, ennek októberben kezdõdnek a munkálatai (a felkérés megtörtént az I miss you fõszerepére, gondolom a holnapi díjkiosztó utáni napokban nyilvánosságra hozzák a döntést); vélhetõleg Jaejoong gõzerõvel dolgozik a jövõ év elején megjelenõ új albumon; az album megjelenését követõ hónapokban azzal fogják járni a világot. Összefoglalva: a korábbi hírfoszlányok a jövõ év végi bevonulásról akár igazak is lehetnek a tervezett és valószínûsíthetõ események fényében!
Nem gondolom, hogy az elfogultság beszél belõlem, mikor az mondom: okosan meg van tervezve a közeli jövõjük. Még az is lehet, hogy a távoli jövõre is gondolnak! :) Eddig nem látszottak a meggondolatlanság jelei, inkább az okos döntések voltak a jellemzõk rájuk.
Min-Rin 2012 aug. 29. - 09:25:44
(47332/65967)
Hiába nézem, hiába kutatom, semmi hírt nem sikerült találnom KNG-rõl! :((( Az elmúlt hónapban a YT-ra alig több mint egy tucat videó került fel róla, egy kivételével azok is a mondhatni régmúltból táplálkoztak. Az egyetlen jelenkori eseményt rögzítõ videó a meglehetõsen rossz minõségû, mindannyiunk által látott, két héttel ezelõtti 8. Jecheon International Music and Film Festivalon való megjelenése adta.
juud 2012 aug. 29. - 09:17:33
(47331/65967)
sziasztok!

a Best Idol eredmények remekek.

Jaejoong szerepe a dr Jinben kevésbé elsöprõ, maga a film is más kategória, a közönséget jól el/megtalálták a vidám
tetõtéri herceggel.

Junsu pedig csodaszép lett a mostani fotódömpinget nézve ámulok.

felnõttek a fiúk. bár most éppen a legsikeresebbeknek nincs meg a pillanatnyi útjuk, azaz a közeljövõképük

ezen a sikeren csak hetekig lehet "felhõn csücsülni" aztán már a közönség újabb durranást vár tõlük is /minden mûvésztõl! mint KNG-tõl is!/

mert jönnek az új élményt adók!
a verseny folyamatos-folytonos.
/most arra gondoltam, lehet h ha nincs semmi jó ajánlatuk-fergeteges! és nem csak 1-5 szám írására gondolok-akkor bevonulnak katonának hamarost./


szép napot Mindenkinek.
Min-Rin 2012 aug. 29. - 09:06:06
(47330/65967)
Különösebb új információt nem tartalmaz, de nagyon jól összefoglalja az alábbi linken olvasható írás a szaszeng-kérdést! Érdemes elolvasni!

http://xiaolongimnida.postr.hu/az-orulet-hataran-kovetnek-fogdosnak-es-mindent-tudnak-rolad
Min-Rin 2012 aug. 29. - 08:46:34
(47329/65967)
Ez már máskor is megesett, de többnyire fordított volt a sorrend! Az elmúlt hetekben, hónapokban szépen csöndben, de mégis egyre jelentõsebb tényezõvé válik Yoochun. Innen nézve mostanra az a kép kezd kialakulni, hogy Jaejoong korábbi kimagasló népszerûségének vége: Junsu énekesi szólókarrierjével, Yoochun pedig a sorozatokban való megjelenéseivel felnõnek Jaejoong mellé. Yoochun esetében azt vélem látni, hogy a bolondos kölyökbõl szinte észrevétlenül válik a szemünk láttára olyan vonzó fiatal férfi, aki ráadásul különösebb hókuszpókuszok nélkül hódítja meg az embereket. Azzal hat, hogy természetesen és õszintén mutatja meg örömét, bánatát. Régi meggyõzõdésem, hogy az õszinteséggel lehet legjobban megnyerni az embereket, ezt vélem igazolódni Chunnie sikere esetében is!
Min-Rin 2012 aug. 29. - 07:47:25
(47328/65967)
A Faith 6. epizódja az elõzõ részhez képest 1,6 %-os nézettségnövekedést könyvelt el. A párhuzamosan futó sorozatok tehát Haeundae Lovers (KBS, 9,8 %), Faith (SBS, 12,2 %), Golden Time (MBC 14,3 %).