Téma: Kim Nam-gil

Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:57:58
(47647/65967)
:(

Megyek egy kicsit konyházni, ti se menjetek nagyon messze! :)
Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:56:48
(47646/65967)
A múltkor azt írtam: mi nem KNG mint ember rajongói vagyunk, hanem KNG színész rajongói. Fenntartom ezt az állításomat. Viszont természetesen az õ színészi kvalitásaihoz szervesen hozzátartoznak, és elengedhetetlenül fontos kellékek a fizikai, szellemi adottságai. Én nem azért vagyok bánatos, mert nem szerepel filmekben/sorozatokban, hanem azért mert a fizikai és lelki állapota miatt nem képes erre.
Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:50:53
(47645/65967)
Köszönöm! :)
Tegu 2012 szept. 02. - 11:48:54
(47644/65967)
Ez nem csoda, amig nem tudja konkrétan mit akar, addig csak ilyen zavaros üzeneteket tud csak kiadni magáról.
Az összes saga sorozatban mindig akkor kezdenek beindulni, amikor már tudják határozottan mit és hogyan akarnak.
VAlószinüleg KNG most nem tudja mit akar, csak azt homályosan, hogy mit nem.
Nem akar kiállni 1000 sikitozó rajongó elé és V jeleket meg sziveket mutogatni, nem akar énekelni már lefutott sorozatok zenéjébõl, nem akar táncolni és nem akarja, hogy kamerával kövessék, mikor reggelizik és uszik, s nem akar gazdagfiut vagy elesett szegényfiut játszani már, akit a bosszuvágy éltet.
Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:46:57
(47643/65967)
Most már abba is hagyom. Az a gyanúm, mindenki egész komoly tanulmányt tudna kanyarítani KNG-vel kapcsolatos feltételezésibõl, felhasználva az elmúlt néhány év híreit. A végeredmény persze nem lenne azonos, és nemcsak a helyesírási hibák és elütések számát tekintve. :)
Tegu 2012 szept. 02. - 11:43:53
(47642/65967)
Azért arra is gondolni kell, hogy ebben a világban nem szólhatja le azokat a produkciósirodákat, amelyeket már visszautasitott, emlékeztek, az a hir járta, hogy már rajtra készen várják, na most ha közli, hogy ezeket nem tartja magához méltónak, jól megsérti õket.
Aztán lehet, hogy tényleg van valami meghasonlás, váltási vágy benne, akár depressziógyanu is, de mivel világéletében gazdag lelkivilágot élõ tipus volt, nem hiszem, hogy ez elhatalmasodott volna rajta, inkább csak elérkezett egy olyan életszakaszba, amikor végiggondolja, mit akar, mit nem, néha utóbbit is fontos megfogalmazni.

De emlitettem a nyelvtanulást is, arról tényleg nem esik szó, pedig lehet egy kudarcélmény is, ami gondolkozásra késztette, két dolgot emlitek, ami összefügg: próbálkozott vagy próbálkoztak vele az usa-ban is, ahogy Rainnel is, s legyünk õszinték, egyiküknek sem jött be, ezért az angol nyelv tanulása lehet, hogy nem jelentett számára igazi motivációt, a japán hallyu sztárság pedig nem vonzza.
Ehhez mit szóltok?

Ha elhelyezi magát és vágyait D-koreai környezetbe és filmmüvészetben, marad a film, az igényes tv-sorozat és a rendezés, talán még a szinház, bár arrról nem sokat tudunk.
/Megemlitem, hogy szerintem a Silla sikerét kb. 50% -ban KNG-Bidam hozta/
Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:43:26
(47641/65967)
Hát a végkövetkeztetést levontad egy mondattal, miközben én rétestészta hosszúságú okfejtéseket írogattam! :)))))))
Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:41:26
(47640/65967)
Szerintem egyikünk számára sem kétséges, hogy valami színészettõl igencsak távoli dolgot akar a jövõben csinálni. Én abban sem kételkedem a leszerelése óta, hogy a további lépései iránya kizárólag a saját döntésén múlik MOST! Ugyanakkor tökéletesen egyetértek Lili pár nappal ezelõtti gondolatával, - magam is érintettem ezt a kérdést korábban, - hogy eljöhet az a pillanat, amikor KNG visszatérne a színészethez, akkor viszont megeshet, hogy már nem az õ szándéka fogja eldönteni a lehet vagy nem lehet kérdését.
Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:34:31
(47639/65967)
Nemcsak sorozatok vannak a világon, Koreában sem. Mi itt fõként a sorozatokkal kerültünk ismeretségbe, de azért tudjuk, hogy nagy számban készülnek mozifilmek, amelyeknek jelentõs része feltûnõen magas szintû alkotás. KNG a múltban legalább négy ebbe a kategóriába sorolható filmben szerepelt.
Számos színészrõl tudjuk: csupán két-három sorozatban játszott, de eközben tucatnyi mozifilmben szerepelt. Erre neki is biztosan lenne lehetõsége, hiszen nemcsak sorozatszínészként foglalkoztatták korábban sem.
Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:28:58
(47638/65967)
Nem akar, de nem is kell neki az ifjú titánokkal versenyre kelni. Biztosak lehetünk abban, hogy nem olyan szerepeket kínálnak neki, amelyeket futottak még legénykéknek szoktak. Azonkívül, ne felejtsük el: nem azt nyilatkozta, hogy vár egy képességeinek, tudásának megfelelõ szerepre, és addig elfoglalja magát egyéb film körüli tevékenységekkel! Azt nyilatkozta: jelenleg a produceri munka izgatja, ebben akarja kipróbálni magát. Az is elhangzott egy alkalommal, hogy ez gyarapíthatja színészi tudását. Ezt viszont csak abban az esetben lehetne jól hangzó szólamnál többnek tekinteni, ha a gondolat folytatása is elhangzott volna: az így megszerzett tapasztalatokat a várhatóan hamarosan befutó, megfelelõ szerepben akarja hasznosítani.
A következõ nyilatkozatokban hol a dokumentumfilmek további darabjainak producerkénti segítését, hol az újbóli színészi mûködése elõtti megerõsödésének szándékát említette.
Azt szoktuk mondani, valamivel kapcsolatban felhozott sok/több indok azt az gyanút kelti, valami más az indok, csak azt nem közli az illetõ. Ilyesmit érzek én KNG-vel kapcsolatban.
Tegu 2012 szept. 02. - 11:22:26
(47637/65967)
MOndjuk oka lehet az elbizonytalanodásnak az is, hogy az elmult két évben a könnyebb hangvételü sorozatok felé csuszott el az arány, uj kedvencekkel, s nem csodálkoznék, ha ehhez nem lenne kedve, lehet, hogy inkább a filmek felé kacsingatna?
Láttam olyan szinészeket szereposztásokban, akik szinte soha nem játszottak sorozatban, s ha õszinték akarunk lenni, plusz amirõl már olvasgattam itt-ott, kezdenek kifujni ezek a sorozatok, már nagyon nehéz olyan forgatókönyvet találni, ami valami uj elemet hozna - most áttértek az idõutazásos történetekre - de már azok is egymást perelik plágiumváddal.
Szóval lehet, hogy a kényszerpihenõ után már nem az a világ várja, ebben a vetélkedésben meg nem akar résztvenni, továbbra is ugy gondolom, hogy vár a megfelelõ lehetõségre.
Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:11:42
(47636/65967)
Az elgyávulás jó megállapítás, de ez csak tünete valami mély bizonytalanságnak, aminek oka lehet az eredendõ és nagyfokú érzékenysége. Hozzájárul, hogy az e mellé társult lelki problémák, - továbbra is állítom, hogy ez fõként depresszió, - kezelése vagy nem történt meg, vagy olyan súlyosságú, hogy a kezelés eredménytelen volt.
Tegu 2012 szept. 02. - 11:07:51
(47635/65967)
Igen, van egy olyan érzésem, hogy nem akar versenybe szállni a fiatal szépfiukkal egy hamupipõke-, gimis történet ill. gyengébb kiállitásu 16 részes kosztümös sorozatban.
Min-Rin 2012 szept. 02. - 11:07:23
(47634/65967)
Lényegileg azonosat írunk, így nem meglepõ, hogy egyetértek hozzászólásoddal! :)))
Tegu 2012 szept. 02. - 11:04:06
(47633/65967)
Én inkább leegyszerüsitve látom ezt a problémakört, ha lehet ezt a szót használni, "elgyávult", nagyon kivonta a katonaság õt ebbõl a sztárvilágból, bár magát soha nem tartotta annak, s ahogy néztem, mindig komolyabb, igényesebb filmekben vállalt csak szerepet, igy nem akar ugy visszatérni, hogy egy futószalagon gyártott sorozatba beszálljon, vár.
Abban a cikkben, amit arról irt, hogy producerként megpróbálkozik, ugy kezdte, hogy ezzel is gazdagitja tudását szinészként.
Másrészt, amikor az ember hosszu bezártság után /azért a katonaság civil szolgálat ide vagy oda, az/ kikerül és rögtön a természet szépségébe bonyolódik, hajlamossá válik a mélyebb összefüggéseket és lényeget meglátni a felszines csillogás helyett, amire már eddig is, különben is hajlama volt.

De egy kérdés fennmaradt, mikor bevonult, állitólag valamelyik egyetemen angol és japán nyelvet akart tanulni, errõl nincs szó, abbahagyta vagy mi történt?

Azt sem értem, miért göndöritette be a haját pont a természet lágy ölén?
Min-Rin 2012 szept. 02. - 10:46:13
(47632/65967)
Érthetetlen, ha ez az igazság. A Marie Claire Magazinban megjelent interjú, - bár rendkívül nehéz értelmezni a koreai szöveg magyarítását, - inkább valami megcsömörlés-félét mutat. Úgy tûnik a szövegbõl, hogy a színészettel járó hercehurcák, az állandó sajtó és rajongói kíséret, az "állandóan szépnek lenni" kényszer a számára. A koreai, azon belül szöuli élet, a zsúfoltság, bezártság érzése okozott volna csömört neki. Ezért ünnepelte annyira az új-zélandi utat, ahol gyéren lakott területeken, a szép tájban haladtak végig.
A katonai szolgálat alatti hírhiány, akár beteg volt közben, akár nem, azt mutatta, hogy éppen a nyilvánosság az, amit el akar kerülni. Volt is itt szó róla, többen azt írták, a katonai vezetõk, az ügynöksége vagy ki tudja ki, akadályozza meg a hírekhez jutást. Én akkor is azt tartottam valószínûnek, hogy õ maga akarja ezt így. Sajnos az azóta történtek az én elméletemet igazolták. Pedig annyira boldog lettem volna, ha kiderül: rossz úton jártam!
A múltkori Hír tévébeli Ázsia mûsorban hangzott el ezzel kapcsolatban olyan mondat, ami bizonyítékot is szolgáltat ehhez. Egy koreai kislány vagy fiú (már nem emlékszem) mondta: szeret itt élni Budapesten, mert sok a zöld terület.
Persze KNG-nek nyilván nem a természetes környezet hiánya a fõ problémája, ez csak egy része a bajoknak.
Azt mindenféle hírekbõl tudjuk a koreai és fõként a filmes világban uralkodó szigorú szabályokat, elõírásokat és korlátokat. KNG fõként ezt az életformát, beszorítottságot nem tudja (?), vagy inkább nem akarja (?) elfogadni.
A film világában élõk vérmérséklettõl függõen, különbözõ mértékben szenvednek ettõl. Vannak akik a játéktéren belül igyekeznek mozogni és megtalálni az egyensúlyt: benne maradni a színészetben úgy, hogy ne nyomja agyon õket a sok elvárás. KNG nem akar szerintem kompromisszumot kötni, ez azonban az egész színészi karrierjébe kerülhet.
Tegu 2012 szept. 02. - 10:18:58 Előzmény Min-Rin
(47631/65967)
Szinte érthetetlen ez az önbizalom-problémája, önmagakeresés. Régebbi nyilatkozataiból azt vettem ki, hogy mindig is válogatott a felajánlott szerepek között, remélhetõleg megtalálja õt egy olyan szerep, amibe belevág, aztán már pörög a forgatás, hónapok alatt elkészitenek egy- egy sorozatot, s már láthatjuk is.
Tegu 2012 szept. 02. - 10:15:49
(47630/65967)
Sziasztok
Sminkkel nincs baj, mindig használja.
A szeme szinte mindig ki van huzva.
döncimama 2012 szept. 02. - 10:06:14
(47629/65967)
Hát ez nagyon aranyos. Ilyennek szeretem!
Min-Rin 2012 szept. 02. - 09:55:41
(47628/65967)
Még el sem kezdõdött a Chungdamdong Alice forgatása, de máris nehézségek adódtak. A Moon Geun Young és Park Shi Hoo fõszereplésével tervezett sorozat forgatókönyve plágium gyanújába keveredett. Lee Hye Jung Chungdamdong Ohdoori c. regényének kiadója állt elõ az állítással. A kiadó 2 évvel ezelõtt kötött szerzõdést a regény írójával. Nyilatkozatuk szerint a két történet 90 %-ban megegyezik egymással
Az SBS augusztus 30-i hivatalos sajtónyilatkozatában az állította, a cím hasonlóságán és a fõszereplõ foglalkozásán felül nincs semmi közös a két történetben. Emlékeztetõül: PSH egy divatcég vezérigazgatóját fogja alakítani a doramaban.
A sorozat a Five fingers-t fogja váltani decemberben.