Téma: Kim Nam-gil

76 babika 2012 szept. 25. - 09:31:22
(49327/65967)
Nagyon örülök az új képeknek, híreknek róla, szerintem most már minden rendben lesz!
Készül az új filmje is, szuper!:-))))
Késõbb kukkantok.:-)))
76 babika 2012 szept. 25. - 09:10:35
(49326/65967)
This is it! 김남길(Kim Nam Gil) is really back! Naver posted update about the movie "Backwards Guy/ Man Running Backwards"
Starring : Kim Nam Gil and Jung Yu Mi
Director : Yun Jae Gu [Secret/Seven Days]

http://movie.naver.com/movie/bi/mi/basic.nhn?code=98944#story
Ez az! 김남길 (Kim Nam Gil) van valóban vissza! Írta Yahoo update mintegy a film "Backwards srác / ember visszafelé futó" fõszerepben: Kim Nam Gil és Jung Yu Mi
Rendezõ: Yun Jae Gu [Secret/hét napig]
76 babika 2012 szept. 25. - 09:04:34
(49325/65967)
Kedves kje, nagyon sajnálom hogy még nem tudol jönni:(
De nagyon örülök neki, hogy egy kicsit benéztél!:-)))) Köszi a híreket!:-))
Nagyon aranyos a pandamacis kép, csak szomorú:((
76 babika 2012 szept. 25. - 08:58:46
(49324/65967)
Jó reggelt, szép napot kívánok!



Egy biztos: a pihenésre nem igen lehet panasz ezalatt a nyaralás alatt... :) Íme egy álmos-kócos kép. :)

Jó reggelt mindenkinek! ;)

Azt írja Oppa, Teddy kicsit megviccelte, és felébredt. De csak megkérdezte, mit álmodott... Szerintem, viccelnek vele, amiért sokat alszik... :)


"Álom? Felébreszteni ebbõl az álomból, szerintem szerencsétlenné tesz... igen, mindig álmodni szeretnék, igen, Teddy... Szándékosan. Ez olyan, mint az alvás. Lehetne megint?..."
/KNG/

- Zoya
kje 2012 szept. 25. - 06:34:18
(49323/65967)
kje 2012 szept. 25. - 06:03:21
(49322/65967)
Egy tegnapi kép koszimuszi virágokkal.

Visitors take pictures at a flower farm in Paju, Gyeonggi Province on Sunday. /Newsis
kje 2012 szept. 25. - 05:54:24
(49321/65967)
Sok cikk foglalkozik az Ensemble busani fesztiváli részvételével:



Helló, Star J Entertainment
ma gimnamgil Mr. csatolt sajtóközleményt adunk sok figyelmet

"Ensemble" október 6 Busan Nemzetközi Filmfesztivál Special Screening!


gimnamgil film "együttes", mivel a szerzõ a Pusan ​​Nemzetközi Filmfesztivál, a tervek szerint találkozik a közönséggel

Színész gimnamgil részt abban, hogy a dokumentumfilm zenei film együttes (rendezte: Lee Jong - Pil, gyártás gimnamgil) a jövõ október 6, 2009, a 17. Busan Nemzetközi Filmfesztivál meghívta a közönség találkozik.
Ahhoz, hogy bemutatta a Busan Nemzetközi Filmfesztiválon, a film együttes neve egy zseni a klasszikus világ, Korea elsõ klasszikus zene film dokumentumfilm fiatal mûvészek 7 folyamat próbál kommunikálni a tömegekkel, megtörve a penész a gyönyörû képek és õszinte párbeszéd és élénk és megható játék révén a kész darab szabadítani.

Szombat, október 6, délután 3 órakor és délután 5 óra, két egymást követõ alkalommal, játszó Centum város Lotte Cinema film épületegyüttes átvizsgáljuk elõtt producer, színész, rendezõ gimnamgil egy íj. További õszinte beszélni filmet egy különleges hely, hogy megosszák a beszélgetést a közönség megy, hogy idõt kérdések és válaszok a vetítés után.

Átvizsgálták a végén ugyanazon a napon, valamint mûvészek, akik megjelentek a film kibontakozik tól 19:00 marha Village kirabolni Haeundae szabadtéri színpadon az ingyenes szabadtéri koncertek is rendelkezésre állnak. Hiteles klasszikus, valamint elvárásait és érdekeit is szimpatizálnak a lakosság egy egyszerû és szórakoztató program egy keverék a zene, a filmek és a tenger, egy ingyenes koncertet tartott a külsõ tér, színes elõadások bontakozik ki, mint az várható volt, fantasztikus elõadások kibontakozni egy koncentrált már

Tudnivalók a Busan Nemzetközi Filmfesztivál, átvizsgálták a színészek, akik részt vettek abban, hogy a film együttese gimnamgil felkérték a Pusan ​​Nemzetközi Filmfesztivál, részt vett az elsõ gyártott filmvetítések, hogy a szerzett nagyszerû lehetõség, hogy azt hiszem. Film Festival programozó csapat, aki adott nagy segítséget tud kommunikálni a közvélemény ezt a filmet akar köszönetet mondani. "Said

Másrészt, ír új kék beírjuk a Busan Nemzetközi Filmfesztivál, film együttes> a második félévben, a nyitó cél.
kje 2012 szept. 25. - 05:50:42
(49320/65967)
Egy cikk a daum.netrõl (már volt errõl szó, de talán van benne valami új is):


"Ensemble" gimnamgil készített dokumentumfilm, a 17. Busan Nemzetközi Filmfesztivál találja
A Chosun Ilbo |Seongjinhui riporterA megadott 2012/09/24 10:05

Comments 0My PeopleTwitterFacebookTöbb
Betûtípusok lényegesen kisebb mail Nyomtatás Könyvjelzõ Ügyfélszolgálat
Színész gimnamgil részt abban, hogy a dokumentumfilm zenei film ensemble (Rendezõ: Lee Jong - Pil, október 6, 2009 folyamán a 17. Busan Nemzetközi Filmfesztivál Gyártó: gimnamgil)> meg kell felelniük a közönség meghívott., ez Busan Nemzetközi Filmfesztivál, a a lakosságot, hogy a film együttes neve egy zseni a klasszikus világ, Korea elsõ klasszikus zene film dokumentumfilm heten feltörése a penész a fiatal mûvészek, a folyamat próbál kommunikálni a nyilvánossággal folytatott õszinte beszélgetés egy szép képet és élénk mégis inspiráló elõadások felengedése révén a kész darabot.


 [Chosun Ilbo] Fotó: gimnamgil / Star Jay ajánlatok
Szombat délután, október 6., 3:00 és 5:00, két egymást követõ alkalommal játszott Centum város Lotte Cinema film épületegyüttes átvizsgáljuk elõtt producer, színész, rendezõ gimnamgil egy íj. 07:00 ugyanazon a napon, a vetítés után, is létre fog hozni egy különleges hely, hogy megosszák több beszélgetés a közönség õszinte beszélni filmeket, és idõt kérdések és válaszok a vetítés után. kirabolni megjelent a színpadon a film Haeundae marhahús Village kültéri mûvészek összegyûjtött kibontakozó ingyenes szabadtéri koncertek is rendelkezésre állnak. Hiteles klasszikus, valamint elvárásait és érdekeit is szimpatizálnak a lakosság egy egyszerû és szórakoztató program egy keverék a zene, a filmek és a tenger, egy ingyenes koncertet tartott a külsõ tér, színes elõadások bontakozik ki, mint az várható volt, fantasztikus elõadások kibontakozni egy koncentrált már a film szereplõi, akik részt vettek a létrehozásában az együttes> gimnamgil a Busan Nemzetközi Filmfesztivál átvizsgáljuk, hogy "meghívást kapott a Pusan ​​Nemzetközi Filmfesztivál, részt vett az elsõ gyártott filmvetítések, hogy van, hogy a nagy lehetõséget. Film Festival program adott a csapat nagy segítséget a mozifilmre akar kommunikálni a nyilvánosság "köszönöm" Másrészt, a film zenekar kezdeni a második félévben fel kell szabadítani a Busan Nemzetközi Filmfesztivál célja. ( News jelentése és Sajtókapcsolat: A Star thestar@chosun.com ) Szerzõi ⓒ A Chosun Ilbo & chosun.com,











Chosun Ilbo Kapcsolódó cikkek
"Közérdek" gimnamgil "munka, és jött
A "rossz srác gimnamgil, stílusos visszatérés, mint egy ember?
A hollétérõl a "rosszfiú", nem a vér, könnyek, több befejezés is lehetséges?
"Rossz fickó", egy megdöbbentõ fordított folyamatos A nézõk érdeklõdnek "robbanás"
"Fall of man" gimnamgil, besorozták utolsó képi kíséret remek
kje 2012 szept. 25. - 05:26:55
(49319/65967)
Egy mai cikk a naver.com-ról nem sokat értettem belõle, a filmjérõl van szó, októberben kezdik.

김남길·정유미, 영화 '거꾸로 달리는 사나이' 호흡
스타뉴스 원문 기사전송 2012-09-25 08:33
관심지수0글씨 확대글씨 축소
[머니투데이 스타뉴스 전형화 기자]

머니투데이 스타뉴스


배우 김남길과 정유미가 영화 '거꾸로 달리는 사나이'에서 호흡을 맞춘다.

25일 영화계에 따르면 김남길과 정유미는 최근 영화 '거꾸로 달리는 사나이'(제작 동아수출공사) 출연을 결정하고 세부사항을 조율 중이다. '거꾸로 달리는 사나이'는 '세븐데이즈'를 집필하고, '시크릿'을 연출한 윤재구 감독의 차기작.

'거꾸로 달리는 사나이'는 스릴러에 대한 내공이 만만찮은 윤재구 감독 작품답게 아드레날린이 넘치는 액션스릴러. 아내를 죽인 남자가 쫓기면서 벌어지는 일을 그렸다. 환상과 액션,스릴러가 혼합돼 일찌감치 충무로에 입소문이 돌았다.

김남길은 소집 해제 이후 여러 TV드라마와 영화 러브콜을 받았지만 '거꾸로 달리는 사나이' 시나리오에 반해 출연을 결심했다. 김남길 복귀 소식이 알려지자 '거꾸로 달리는 사나이'에는 여배우들 러브콜이 상당했다는 후문이다.

하지만 제작사는 정유미의 뛰어난 연기력과 적합한 이미지에 캐스팅을 결정한 것으로 알려졌다.

'거꾸로 달리는 사나이'는 조만간 프리 프로덕션을 마무리하고 10월부터 촬영에 들어갈 예정이다.

[나도 부자가 될 수 있을까? 긴급 추천 스마트정보!]

[관련기사]
☞ 김남길, '거꾸로 달리는 사나이'로 스크린 컴백
☞ 컴백 김남길, 영화 제작자로 12일 관객과 첫만남
☞ 정유미 "열매때문에 내가 결혼 못할까 걱정"(인터뷰)

aoi@mtstarnews.com

머니투데이가 만드는 리얼타임 연예뉴스
<저작권자 ⓒ '리얼타임 연예속보,스타의 모든 것' 스타뉴스, 무단전재 및 재배포 금지>


Gimnamgil és Jeong Yu - mi, visszafelé futó film "macho" légzési
Csillagok Hírek, eredeti cikkek átruházza 2012/09/25 08:33
Kamat index0Nagyítás font font
[Pénz Ma hivatalossá Csillagok News Reporter]

Pénz Today Csillagok News

Visszafelé futó film 'Man' színész és Jeong Yu - mi gimnamgil légzés összpontosít filmipar szerint a 25. és a gimnamgil Jeong Yu - mi visszafelé futó film "Man" (elõállított Dong-Export Corporation) fõszereplésével tune a részletek. Felügyelete a rendezõ és a szerzõ a "Seven Days", "Titkos" yunjaegu visszafelé futó ember "a folytatást. "visszafelé futó ember" thriller besüppedt a félelmetes igazgató dolgozik yunjaegu minden adrenalin töltött akció-thriller. Drew történik, míg kergeti az embert, aki megölte a feleségét. A Chungmuro. Korai fellépés, a fantázia és a thriller vegyes szájról szájra fordult gimnamgil hívja megszüntetését követõen a különbözõ TV drámák és filmek, szerelem hívásokat, de úgy döntött, hogy visszafelé futó ember ", szemben a forgatókönyv megjelent. Hírek vált ismertté gimnamgil visszatérés "visszafelé futó ember" a színésznõ szerelmi hívás jelentõs volt azt mondta, de a Publisher ismert Jeong Yu - mi kiváló hatású, és úgy döntött, hogy a leadott a megfelelõ képet fejjel lefelé . "futó ember" befejezõ gyártás elõtti hamarosan és a tervek szerint kezdõdik fényképezés októberben. [leszek gazdag? Ajánlja intelligens segélyhívó információk] [Kapcsolódó cikkek] ☞ gimnamgil, visszafelé futó ember'' képernyõ comeback ☞ comeback gimnamgil, a filmesek 12 közönség és az elsõ találkozó ☞ Jeong Yu - mi "gyümölcs because'm attól vettem" (interjú)
kje 2012 szept. 25. - 05:12:32
(49318/65967)
Még mindig nem vagyok, pár nap és jövök!
kje 2012 szept. 25. - 05:11:20
(49317/65967)
Jó reggelt, szép napot!
76 babika 2012 szept. 24. - 23:42:55
(49316/65967)
.
76 babika 2012 szept. 24. - 23:42:00
(49315/65967)
.
76 babika 2012 szept. 24. - 23:38:57 Előzmény ani.net54
(49314/65967)
ani.net nekem ezen a héten, este 8-óra körül jó, ha nektek is megfelel!:-))
Kje meg Szilvit kellene tudni, hogy õk mikor érnek rá!:-))
Akik még szeretnének jönni, a megbeszélésre, azok meg ide írják hogy nekik mikor jó!:-))
Szép álmokat nektek, és jó pihenést kívánok!:-)))
76 babika 2012 szept. 24. - 23:31:27 Előzmény Hanyíí
(49313/65967)
Sziasztok!

Kedves Hanyíí, nekem bármelyik este jó. Csak nekem az esti 8-órás kezdés lenne jó. Ezen a héten nem vagyok éjszakás:-))
De ha Kje, és Szilvi is jönne, meg aki még tud, az is nagyon jó lenne!:-)))
Persze én is vágok ki képet, csak én filmnézés, közben szoktam.:-)
Várjuk meg Szilvi mit ír. Kje mikor tud jönni?:-))
ani.net54 2012 szept. 24. - 21:50:27
(49312/65967)
Jó pihenést, levélírást:)))...nekem is most ért haza a párom, csacsognom kell vele és
kosztoltatni...

Holnap találkozunk...Szia
ani.net54 2012 szept. 24. - 21:47:24
(49311/65967)
Szoktam ezeken az oldalakon barangolni ha van idõm, nem ismeretlen....
én sem tudom ki vagy kik csinálják, de mindegy is...a lényeg, hogy frissítsék,
tegyék közre a híreket, fotókat, infókat:)))
Hanyíí 2012 szept. 24. - 21:46:46
(49310/65967)
Megyek - jó éjszakát!

Mára már úgysincs több titok!
Írd meg, hogy mikor legyen a WSC következõ. Végül is nem kerget senki minket, KNG-nek jövõ év eleje elõtt nem lesz új filmje és az is thiller lesz!

Megyek, a fiamnak akarok még írni - nála most éjjel háromnegyed 3 van, legyen a reggeli mellé egy levél.
Hanyíí 2012 szept. 24. - 21:42:17
(49309/65967)
Gyanítom, hogy õ nem magára gondolt.

A kép most itt volt: http://forums.soompi.com/discussion/107604/kim-nam-gil-%EA%B9%80%EB%82%A8%EA%B8%B8/p64

Ezt sem tudom, ki tesz fel ide, de a vége az eleje - vagyis az utolsó oldal végén van a mai dátum - és rengeteg kép van fent.

Persze lehet, hogy csak nekem új - tudod, az újszülött esete a viccekkel.
Hanyíí 2012 szept. 24. - 21:36:11
(49308/65967)
Fordítja, ha nagyon akarom, de rosszul. Ez a szöveg ugyanaz, amit du. már láttam és ide is írtam kicsit zanzásítva.

Innen: http://kimnamgilstory.blogspot.hu/2012/09/news-2012-kim-nam-gil-to-attend-2012.html (ezt se tudom, ki csinálja)