Téma: Kim Nam-gil

Hanyíí 2012 okt. 07. - 19:43:34
(50067/65967)
Virágot a ....
Hanyíí 2012 okt. 07. - 19:41:56
(50066/65967)
FUTÁS!!!!!

Ezek amatõr képek
Hanyíí 2012 okt. 07. - 19:40:49
(50065/65967)
grimasz!
Hanyíí 2012 okt. 07. - 19:40:15
(50064/65967)
- jobbprofil
Hanyíí 2012 okt. 07. - 19:39:26
(50063/65967)
balprofil -
Hanyíí 2012 okt. 07. - 18:26:58
(50062/65967)
Sziasztok!

Hú, nagyon jó ez a cucc! Ha a következõ életemben csinos fiatalember leszek Koreában - remélem emlékezni fogok rá! Ilyet akarok!
76 babika 2012 okt. 07. - 17:07:45
(50061/65967)
.
76 babika 2012 okt. 07. - 17:03:05 Előzmény Hanyíí
(50060/65967)
Szép délutánt kívánok mindenkinek!

Kedves Hanyíí, te nagyon ügyes vagy!:-)) Lefordítottad a szöveget, köszönöm szépen!!

Már elolvastam többször is, de elolvasom még, nagyon jó olvasni a szavait, gondolatait, amit elmondott a riporternek.

Én úgy látom nagyon optimistán áll a dolgokhoz, és szerintem ez nagyon jó!!

Novemberben kezdik meg a filmnek a forgatását, akkor azt jövõre tudjuk megnézni, nem baj, kivárjuk. Mi az a pár hónap a 2-évhez!

Tehát akkor azért lehetet ideges, mert nem, mint színész, hanem egy filmnek a producereként tért vissza a szórakoztatóiparba, de ezt meglehet érteni szerintem. Fõleg hogy ez volt az elsõ alkotása, de ezek szerint az utolsó is?!

Színészkedéssel szeretné folytatni, hát ennek kifejezetten, de nagyon örülök!!!!!:-)))

Nagyon klassz, akkor most már jöhetnek tõle a jobbnál jobb sorik, és filmek, most már csak Õ rajta múlik minden!

De ha a mélyére nézünk a dolgoknak, akkor a választ meg is kaptuk, hogy miért mint producer tért vissza. Megint megérintette egy olyan téma, történet, amit filmre szeretet volna vinni, és sikerült is neki!:-) Mindig tudja hogy mit miért csinál, fantasztikus!:)))
Hanyíí 2012 okt. 07. - 13:34:22
(50059/65967)
Szia Babika!
Nos ez a fordítása annak a cikknek:

Kim Nam Gil - 17. BIFF fesztivál 2012 – sajtó interjú - Ensemble

Kim Nam Gil valóban visszatért a reflektorfénybe, miután tegnap, 2012 október 4.-én megjelent a 17. Pusani Nemzetközi Filmfesztiválon. Azonban õ úgy döntött, hogy a vörös szõnyegen nem mint színész hanem mint az Ensemble c. dokumentumfilm produkcere jelenik meg.

A újságok fõcímeibõl: „Változatlanul karizmatikus”, „Méltóságteljes úriember”, „Csodálatos kinézetû bajuszos férfi ”, „Gyilkos mosoly” – (gondolom ez a nõi szívekre gyakorolt hatás miatt) - , „Édes szemek” - ez csak néhány szó, ami a médiában megjelent a megnyitón a vörös szõnyegen való megjelenésekor , bizonyítva, hogy a népszerûsége nem változott a két év kihagyás alatt.

Íme egy összefoglaló az interjúkból. A korlátozott koreai tudásom miatt úgy döntöttem, hogy tömörítem az interjúkat és csak kiemelem a legfontosabbakat.

A Hanwha Resort Haeundae –ban (Pusan) a riporterek találkoztak a színész Kim Nam Gil-lel, hogy megkérdezzék mi az oka az õ filmes átalakulásának. Õ személyesen vett részt a 17. Pusani Nemzetközi Filmfesztiválon az elsõ produkcerként jegyzett filmjével, az „Ensemble”-val , az említett zenei dokumentumfilm gyártásában õ közvetlenül részt vett.

A FILMEZÉS A SZENVEDÉLYE

Vannak olyan pletykák, hogy Kim Nam Gil elég gazdag ahhoz, hogy produkcer legyen, de ez semmiképpen nem igaz.
A 2012. júliusi leszerelés után úgy érezte, hogy jó az idõzítés ahhoz, hogy készítsen egy filmet . Azzal indokolta, hogy érdekelte hogyan dolgoznak a zenészek és a tehetséges emberek nem mindig jelennek meg a filmekben vagy a TV képernyõjén. Õ szeretné tájékoztatni a közvéleményt a világhírû klasszikus zenészekrõl, valamint be szeretné mutatni õket az egyszerû embereknek.
De ez nem azt jelenti, ha koprodukcióban készít is egy filmet, hogy õ már gazdag. Õ alapvetõen szerette, ahogy filmes megközelítésben a zenészek beszéltek. Volt egy gyógyító koncert egy kórház udvarán, ahol a zenészek összejövetele médiumként inspirálta az embereket és ez felkeltette az érdeklõdését, hogy létrehozzon egy filmet errõl.
A film megközelítõleg kapcsolat a zenészek és a nézõkkel való kölcsönhatás között. Ez egy õszinte dokumentum film az Olympus Együttesrõl, akik keményen küzdenek a klasszikus zene támogatásáért. (itt szerintem nem a pénzt érti)
Az „Ensemble” egy hamis dokumentumfilm, részletezi a koreai klasszikus mûvészek következõ generációjának történetét. A film megmutatja, ahogy a zenészek megpróbálnak kapcsolatot teremteni a tömegekkel a zenéjükön keresztül és az ebbõl fakadó realitások dilemmáját - gyönyörû képekkel és mozgó elõadásokkal. Kim Nam Gil állítólag akkor döntött úgy, hogy részt vesz az alkotásban, amikor véletlenül hallott a film történetének inditékáról a Healing Concert-en a Seoul National University Hospital Bundang-ban és a történet mögött az egyes mûvészekrõl . [ megjelent: koreanmovie.com]
„Ha már „Ensemble”, akkor jelentse a 7 fiatal zseniális klasszikus mûvész nevét együtt a világban. Az emberek próbálnak kapcsolatot teremteni a tömegekkel, megtörve a munkájuk egyhangúságát és elõször Koreában támogatnak egy klasszikus zenei dokumentum filmet.” – mondta KNG. Õ valóban nagyon hálás a BIFF-nek, hogy lehetõvé tette a film bemutatását a közönségnek és ígéri , hogy a premier 2012 vége elõtt lesz.

AGGÓDÁS A SZÍNÉSZKÉNT VALÓ VISSZATÉRÉSÉÉRT

Kim Nam Gil nem színészként, hanem filmprodukcerként tért vissza két év katonaság után. „Produkcerként és nem színészként visszatérni a közönség elé két év után megtiszteltetés számomra és megtettem ezért minden tõlem telhetõt.” – mondta.
Ugyanakkor bevallotta, hogy ideges volt a szórakoztatóiparba történõ visszatérésétõl, különösen attól az ötletétõl, hogy a vörös szõnyegen nem mint elõadómûvész sétál majd, hanem mint egy ember aki mögött egy film van. „Még soha nem vettem részt filmprodukcerként filmfesztiválon. Pillangók voltak a gyomromban.” - ismerte be. Két éven keresztül közszolgáltató személyként töltötte a munkaidejét , nem mint színész hanem olyan valaki, aki szolgálja a közlekedési igazgatási osztályt. Azonban a BIFF visszaadta a magabiztosságát. „Most már világos. Tudom, hol kezdjem és készülök a filmem novemberi forgatására. (utalva a közelgõ filmre: Backwards Running Man] " – mondja a mûvész.

KÉT ÉV A HADSEREGNÉL: AZ IDÕ GYORSAN ELTELT

A népszerûsége továbbra is csúcson volt , amikor elengedték a katonaságtól. „A két év gyorsan eltelt.” – mondta - Akkor voltunk mozgósítva munkára, amikor esett a hó. Nagyon nehéz volt. Amikor a hadseregben való szolgálatodról beszélsz a barátaiddal, azt kell mondanod: „Mi két évig havat lapátoltunk.” Õ neheztel egy humoros módon: „Ha a hadseregben vagy, akkor nagy bajban vagy.”
„Az emberekben elõítélet vagy tévképzet van akkor, amikor egy híresség csatlakozik a hadsereghez. A táborban mi nagyon keményen dolgoztunk. A hadiszolgálatban én keményen dolgoztam hogy nagyon gyorsan alkalmazkodjak a környezethez.

A FILMKÉSZÍTÉS AZ ELSÕ ÉS AZ UTOLSÓ

„Én személy szerint zongorázni szeretnék tanulni.” – vallja be Kim Nam Gil. De amikor megkérdezték, hogy akar-e még több filmet is produkcerként csinálni a jövõben, azt mondta, hogy ragaszkodni fog a színészethez. „Úgy tûnik, hogy ez az én elsõ és utolsó produkcióm (produkcerként).”
76 babika 2012 okt. 07. - 11:49:59
(50058/65967)
.
76 babika 2012 okt. 07. - 11:49:09
(50057/65967)
.
76 babika 2012 okt. 07. - 11:48:18
(50056/65967)
.
76 babika 2012 okt. 07. - 11:47:32
(50055/65967)
.
76 babika 2012 okt. 07. - 11:46:51
(50054/65967)
Mindenhol nagyon jó kedvû!:-))
76 babika 2012 okt. 07. - 11:46:01
(50053/65967)
.
76 babika 2012 okt. 07. - 11:45:25
(50052/65967)
.
76 babika 2012 okt. 07. - 11:44:42
(50051/65967)
Sziasztok, szép vasárnapot kívánok mindenkinek!

Köszi ani.net a riportot hogy lefordítottad!:)

És itt vannak a vidikbõl a képek!!!:-)
ani.net54 2012 okt. 07. - 08:15:11
(50050/65967)
Jó reggel, szép vasárnapot! Meg van, hogy nagyjából mirõl volt szó a tv riportban....

[NEWS 6 október 2012] 김남길 "男배우 군대 보내는 고현정, 요즘엔 쇼 에 집중 하더라"
Kim Nam Gil "Ko Hyun Jung küldte a hadsereget, de meg kell összpontosítania teljes egészében a show helyett"

Kim Nam Gil vonzalmat Ko Hyun Jung során feltárt az október 6-közvetítés Entertainment Weekly tartott a 17. Busan Nemzetközi Filmfesztiválon. Kim Nam Gil végül megjelent a nyilvánosság számára után elõször a katonai mentesítés tavaly júliusban 2012 a filmaker helyett egy színész. Kim Nam Gil teljesítette álmát, mint a termelõ, amikor megkérdezte, hogy fog tervek termelõ a jövõben "Eddig nincs más jövõbeli tervek készítésére", mondta. "Én is kibír-ba jár" "Én arra készül, hogy jó formában az én visszatérésre mozifilmre jövõre" (utalva visszamenõleges Running Man)

Különösen az úgynevezett "Ko Hyun Jung Jinx" megvitatásra került Kim Nam Gil. Ez egy furcsa eset, amikor minden ember részt Ko Hyun Jung haladéktalanul folytassa a katonai szolgálatot. Például, színészek Chun Jung Myung, Jo In Sung volt besorozták a hadseregbe, miután dráma Ms. Jung. Kim Nam Gil válaszolt: "Ko Hyun Jung kell válnia a Katonai Igazgatás Manpower nagykövete." "A vészmadár kérdés miatt intenzív Go megjelenítése promóció ", azt mondta, hogy felhívta a nevetés a tömegbõl. forrás: newsen fordította Lyra Yoo / kimnamgilstory

Nem teljesen értem, de kb. az, hogy Ko Hyun Jung alias Mishil showjában már katonaság elõtt részt vett
volna, csak a bevonulás miatt elmaradt, és talán majd most......
76 babika 2012 okt. 07. - 00:04:25
(50049/65967)
ani.net írtam neked pü-t. Majd írd meg, mikor lenne jó a megbeszélés nektek is!:-))
Szép álmokat kívánok nektek!:-)))))
76 babika 2012 okt. 06. - 23:38:21
(50048/65967)
Kedves Hanyíí, nagyon kedves, és aranyos vagy, hogy lefordítottad. Köszönöm szépen!!!:-))))))
Már nagyon várom, hogy holnap olvasuk, juj de nagyon jóóó!:-))
"A gyomromban pillangók voltak." Ez tényleg nagyon aranyos, nem látszott rajta hogy ideges lett volna, pedig ha ezt mondta, akkor biztosan izgulhatott.
A repülõtéren látszott, hogy megint nála volt az ásványvizes palack, szinte mindig van nála ásványvíz.
November az már nincsen olyan messze, és megint jöhetnek a vidik, és a sok képek, interjúk!:-)))
És a film, amire annyira várunk!!!
Egy kosztümös, történelmi sori, jöhetne utána.