Téma: Kim Nam-gil

76 babika 2012 nov. 21. - 23:27:57
(51367/65967)
És igen, Jung Do elkezdte a tehenes ügyét kivizsgálni, kollégáinak azt mondta, hogy kirándulni mennek, de helyette a bácsinak az ügyével foglalkoznak.
Nagyon szomorú ez, hogy szegény, becsületes emberekkel így bánnak, azt hiszik a gazdagok, nekik bármit lehet tenni!
A mérgezet víz miatt pusztultak el az idõsbácsinak a tehenei. Bizonyítékok, minden meg van, Jung Do letartóztatja a bûnösöket.
Éljen, mindig vannak jó, és igazság szeretõ emberek!
A következõ jelenetet egy pillanatra nem értetem, hogy Jung Do miért kap ki a fõnökétõl, de gondolom, azért mert a többi ügyét elhanyagolta.
De most nagyon dolgoznak, éjjel-nappal, oly annyira hogy még az orra vére is elered Jung Donak.:(
Chae rivel szerzõdést kötnek, de nagyon szigorú kikötések vannak a szerzõdésben!!
Jung Do az irodájába bevitte a kettõ cserepes virágot.:))
Másik jelenet, Chae ri énekel, és Jung Do hívja telefonon. Szerintem, ami történik engem teljesen fölháborított, még a telefont sem veheti föl Chae ri, mert dolgozik!
Jun kit a lemez stúdióba hívják, mert Chae ri nem fejezte be a középiskolát, közben Jung Do is oda ér a stúdióba!
Jung Do haza kíséri a lányt, közben beszélgetnek.
És most ez a pár mondat, ami köztük zajlik szívfájdító.
Chae ri azt mondja Jung Donak, soha sem szerettelek, Jung Donak talán most jut el a tudatáig, megtántorodik, szeme könnyes lesz, a lány felé fordul, és azt mondja még ezek után is. SZERETLEK!
Vége a 9-résznek!
k.szilvia86 2012 nov. 21. - 23:06:09
(51366/65967)
További szép estét mindenkinek!:-)
k.szilvia86 2012 nov. 21. - 23:04:29
(51365/65967)
Gyözött a fáratság mára.ma még moziba is voltam,jó volt.

Befejeztem a Secret Gardent!
és nagyon jó,imádom ahogy van,nem véletlenül lett a legnépszerûbb,legismertebb!:-)
A zenéjébõl CDT csináltak.:-)

Jó a történet,a szereplõk,a zene,csak ajánlani tudom..:-)

Hyeon Bin meg elvarázsolt rendesen...
76 babika 2012 nov. 21. - 23:02:44
(51364/65967)
Késõbb, Oh hadnagy és Chae ri találkoznak, beülnek egy jó kis kifõzdébe, és most egy elég durva beszélgetés fog köztük zajlani,na, nem csúnyán beszélnek, de amirõl beszélni fognak az lesz a nagyon kegyetlen!!
Jun ki-ról, és Jung Do-ról beszélnek, és Chae ri egy kõ, papír, olló játékban átengedi Jung Dot, Oh hadnagynak. Kegyetlen játék, amit ez a lány mûvel szegény fiúval!
Chae rit nem értem, vagy talán nem szeretném megérteni, hogy miért is bánik, így azzal az emberel, aki szereti õt. De gondolom, van rá oka, amiért ezt teszi.
Duk soo állást keres, és interjúra megy. Sikerül is neki!
30-év után, megy elsõ napon dolgozni. Mindenki nagyon örül neki, és azt kiabálják neki a többiek, Jung Do apja harcolj!:-)
Duk soo és Mun tiszt beszélgetnek!
Chae ri énekel, de éneklését Jung Do félbeszakítja.
Sajnos összevesznek, nem sokat tudnak a helyzetükön javítani!
76 babika 2012 nov. 21. - 22:46:22
(51363/65967)
A következõ jelenetben, Bu seon, és testvére összevesznek, mindenki panaszkodik a másikra. Nagyi hiába csitítja õket. Nem nagy reménnyel.
Este lesz, és a csirkés bolt elõtt áll Bu seon és vár, szerintem nem tud bemenni.
Lánya, Oh hadnagy éppen arra megy, de anyja nem mond neki semmit a veszekedésrõl, inkább még õ nyugtatja a lányát. Igazi anya, de a körülmények áldozata õ szerintem!
Reméljük, testvére vissza fogja õt fogadni, ha megnyugszik.
k.szilvia86 2012 nov. 21. - 22:43:47
(51362/65967)
Szép a dal,és beszédes...

a szerzõdés kötés elõtti Jun Ki..
k.szilvia86 2012 nov. 21. - 22:41:32
(51361/65967)
Nem tudom te hogy vagy vele,de én szeretem,és várom a nagyapa jeleneteit.olyan kedves ember az öreg,ss tényleg,csak szeretni lehet.:-)

túlzásnak érzem ezt az autót,már a lakás is túlzás volt.Nem véletlen Chae Ri meghátrálása se,mert megijeszti ez a kedvesség,jóság,fura szerelem,nevezzük bárminek...
a helyébe én is ezt tenném,megijednék,felháborodnék,megájt parancsolnék...

az a baj,h. Jung do nem tudja,hogyan mutassa ki,hogy szereti...

lehet nem tud vezetni,ha kiindulsz belõle,nem lett volna rá ideje,se pénzze...

újabb jó kis ügyet kapott Jung Do,arról nem is írtam,mert fontosabbnak tartottam az emberi szálakat...
76 babika 2012 nov. 21. - 22:36:58
(51360/65967)
EEgy érdekes fordulat, Jun ki lesz Chae rinek a menedzsere.
A stúdióban,
Chae ri énekelni kezd:
Egy hideg téli napon szerelembe estem veled.
Sebet ejtet rajtam.
Az az idõ, ami volt mára elmúlt.
Sírva egyedül hagyott engem.
Nem tudom miért?
Még akkor is ha, ugyanazt a helyet nézem.
Miért az érzéseim nem ugyanazok?
Még ha én ugyanazon a helyen vagyok is.
De egyre inkább kívül, valójában nagyon különbözünk.
Igazán nem tudom, hogy így rendben van, anélkül hogy igazán megérteném a szívedet.
Elfelejtettem mindent.
Minden happynek tûnik idáig, de szerintem az érettségivel gondja lesz Chae rinek.
Mi a különbség a szerelem és a sajnálat között kérdezi Chae ri, Jun ki-tól. Miközben hazafelé tartanak, ez egy jó kérdés!
k.szilvia86 2012 nov. 21. - 22:32:44
(51359/65967)
jól összeszedted a kezdést,és tényleg elgondolkodtattál.

és tényleg igazad van,a félelem,a féltékenység rossz tanácsadó,hibákat teszünk.

Jun Ki fél attól,h. elveszíti Oh hadnagyot,de nem mondja ki,mutassa ki,helyette önmagát adja,a legjobb énjét,abban bízva van remény még,e nõ csak beleszeret...mert õ nem tud más lenni,õ továbbra is szereti a nõt...

mig Chae Ri az ellenkezõjét teszi,õ inkább továbbra is visszabújik,elrejti az érzéseit,mert nem mer nekik hinni,fél a csalódástól.
Sok fájdalom érte,és nem mer megbizni Jung doba,mert attol tart,talál jobbat nála,vagy kihasználja,és dobja..
a szülei szerelme se lehetett felhõtlen,nem volt elõtte kép,milyen a boldogság,mi a szerelem...
fél a szerelemtõl...
76 babika 2012 nov. 21. - 22:22:40
(51358/65967)
Következõ jelenet, Nagyapa mondja a fiának, Duk Soo-nak: Amilyen az apa olyan a fia!
Nagyapa bölcs mondása!:-) Jun Ki és Jung Do beszélgetnek, Jung Do nagyon lelkis, és együtt érzõ mondja is neki Jun ki, De Jung Do azt válaszolja neki: Tetteimet és gondolkodásomat a logika vezérli, mondja Jung Do!
Nagyon édes jelenet következik, tényleg szerelmesek szoktak ilyet csinálni.
Jung Do a ruhaszárító kötélre, csipesszel egy borítékot tesz, amiben van egy levél, és a kocsinak a kulcsa.
Chae ri sajnos leviszi a fodrászüzletbe a kulcsot, és azt mondja nem tud vezetni, hogy most ez igaz, vagy nem, azt nem tudom.
Nagyapa telefonhívást kap, miközben dolgozik, szinte rosszul lesz, mikor leteszi a kagylót, még a keze is remegni kezd.
Azt hogy nagyapa miért lesz rosszul, azt még nem tudjuk, csak kicsit késõbb derül ki.
Nagyapa elmegy Nagyihoz, és elmondja neki az arany oszlopot, amit meg kellene, hogy nézzenek.
Megegyeznek, hogy együtt fognak menni, és megnézik! Nagyon bírom õket, olyan aranyosak!
Most nem panaszkodok, de olyan fáradt vagyok, de mivel tegnap megígértem, hogy ma leírom a tartalmát meg is teszem.
De most föl élénkültem, új ügy látszik készülõben, Jung Do-nak!
Egy idõs bácsi ül a téren, kezében egy táblával, és a teheneit siratja, meg kell menteni a teheneket!
Jung Do felfigyel a jelenetre, és oda megy hozzá, és meghallgatja õt!
Jun ki ügyész úr közben, éppen a bíróságon van, és egy bûnözõt elítéltet 7-évre!
76 babika 2012 nov. 21. - 22:01:48
(51357/65967)
WSC, 9-rész.
Tehát a film folytatódik tovább, Jun ki és Chae ri arcán döbbenet, és fájdalom látszik, az arckifejezésük mindent elárul! Érdekes különben, mikor úgy tûnik, hogy szeretünket, valaki más esetleg elviszi, akkor döbbenünk rá, hogy nem figyeltünk rá, eléggé!
Jun ki késõbb oda megy Oh hadnagyhoz, és beszélgetni kezdenek, Jun ki mondja, apám beleegyezett, hogy zsaru maradj. Young joo mondani szeretne valamit, de Jun ki nem engedi neki. Szerintem, érzi, és nem akarja a választ hallani. Nem sokat beszélgetnek, de az is sok volt Jun kinak, teljesen összetört, már szinte sírna, de tartja magát, most nagyon sajnálom Jun kit. Még mielõtt elbúcsúzna, óvja, Oh hadnagyot és mondja, neki vezess óvatosan! Jun ki teljesen összetört!
Chae ri is teljesen kikészült, de mikor Szakvizsga hívja, telefonon azt mondja, neki alszik, a telefont pedig lerakja, hogy bánik ez a lány ezzel a fiúval. Késõbb dudálást hall, és kimegy megnézni, látja, hogy Jung Do az. Jung Do nagy örömmel viszi neki az új autót, de Chae ri nem fogadja el!
Chae ri tudja, hogy mit szeretne? Vagy lehet, még a saját érzéseivel sincsen tisztában?
Valamilyen szinten megértem én, meglátja egy másik nõvel, és a bizalom tova szál. A bizalom lenne pedig a legfontosabb köztük. De most Chae rit sem értem igazán féltékeny Jung Do-ra? De akkor miért nem szereti a fiút?
Jung Do utolsó szava Chae rinek , Chaeri harcolj!
Hoppá, Oh hadnagy talán szembesül vele, hogy Jung Do jelent a számára valamit, vagy csak, mint pótlás kellene neki?
k.szilvia86 2012 nov. 21. - 21:58:16
(51356/65967)
Szép estét mindenkinek!:-)


babika várom az elemzésedet.:-)


Igaza van kimbinnek,nem érdemes vele foglalkoznunk...
76 babika 2012 nov. 21. - 21:32:58
(51355/65967)
Sziasztok, szép estét nektek!:-) Ezt a képet ma találtam! WSC 9-részét leírom most, de bármennyire szerettem volna rövidre fogni, sajnos nem sikerült most sem.
offtopic
kimbin01 2012 nov. 21. - 20:35:50
(51354/65967)
Lányok ne hagyjátok magatokat!! Egy fórumtroll csak mondja a magáét, ha nem reagálunk, és
fõleg nem válaszolunk-agyon hallgatjuk- abba fogja hagyni.Ezt már tapasztaltuk odaát is,
és ez a legjobb taktika.
offtopic
kimbin01 2012 nov. 21. - 16:46:45
(51353/65967)
Sziasztok, szép napot.

Hahó!! Hol vannak Oppa leányai??
Hanyíí 2012 nov. 21. - 08:30:22
(51352/65967)
És végre jöhet a kávé!

Szép napot mindenkinek!!!!!
Hanyíí 2012 nov. 21. - 08:29:09
(51351/65967)
Egy elmaradhatatlan reggeli mûvelet.
Hanyíí 2012 nov. 21. - 08:28:18
(51350/65967)
Jó reggelt, ki az ágyból!!!!

Nálunk egy kicsit még a nap is kikandikál.
76 babika 2012 nov. 20. - 22:53:42 Előzmény Hanyíí
(51349/65967)
Szép álmokat neked is!:-))
76 babika 2012 nov. 20. - 22:52:02 Előzmény Hanyíí
(51348/65967)
Köszönöm, megnéztem. Igaz ilyen dolgok nincsenek nekem KNG-rõl, de ahogy már írtam régebben is, van pólóm, bögrém, egérpadom, stb. ezeken mind Õ van!:-)) Próbálok majd hasonlót készítetni, például naplót, vagy füzetet, már arra is rá tudják tenni a képet róla.