Téma: Kim Nam-gil

ani.net54 2012 nov. 19. - 20:38:17
(51287/65967)
.)
ani.net54 2012 nov. 19. - 20:36:13
(51286/65967)
.)
ani.net54 2012 nov. 19. - 20:35:29
(51285/65967)
Egy Japán blog kiemelt képei a Vörös és Feketébõl alias Bad Guyból....
ani.net54 2012 nov. 19. - 20:27:15 Előzmény 76 babika
(51284/65967)
Naggggyon kíváncsi lennék közelrõl ezekre a kalapos fotókra....

Ugyan jól áll neki a sapi, de ez a nagy fekete...hááát....na rem meglátjuk hamarosan4
ani.net54 2012 nov. 19. - 20:22:04 Előzmény 76 babika
(51283/65967)
Drága Mr. Namugiru tényleg nagyon vékony.:(((
Valaki a szárnyai alá vehetné már:)))..vagy...kondizni kellene neki, hogy egy kis izmot szedjen magára

Fighting Oppa!!!

Itt olyan fáin, kidolgozott, arányos vázizomzata van:)))..ilyet kérünk Oppa!!!
ani.net54 2012 nov. 19. - 20:15:17
(51282/65967)
a pattogatott "izét" leszámítva, mint ajándékot.((...nagyon szeretem ezt az interjút vele..

remélem Ti is, mert volt már többször is, de szerintem nem lehet megunni....

http://www.youtube.com/watch?v=V53tU9yTtTE&feature=related
ani.net54 2012 nov. 19. - 20:04:32
(51281/65967)
Sziasztok, szép estét!

Babika, hozom a pezsgõt:)))

Isten éltessen minden jelenlegi és valaha volt topik lakót és persze a Gazdáját, Drága Actorunkat!!!

Azért ez a szám magáért beszél!!!
hanguktaekwondooo 2012 nov. 19. - 13:06:10
(51280/65967)
hanguktaekwondooo 2012 nov. 19. - 13:03:27
(51279/65967)
Gyöngyvirág.

az Ön alázata lefegyverez.

Én nem ütöm tovább Önt.

Igaza van.

Tahó rahedli bunkó vagyok.

Nincs jogom ahhoz, hogy megfosszam az álmodozástól.

De kérem, engedjen meg egy kérdést:

Nem tart -e attól, hogy, mivel ilyen konokul elutasítja mindazt, ami már nem fér bele az Ön cseppnyi kuckóvilágába,
az élet egészen más területén váratlan, egyre megoldhatatlanabbnak tûnõ akadályokba ütközik?

Mint azzal Ön is minden bizonnyal tisztában van: az Ember Testbõl, Lélekbõl és Szellembõl áll.

Hallott Ön már a pszichoszomatikus betegségekrõl?

/Pár/kapcsolati problémákról, melyeknek gyökere a szellemi befeléfordulás?

Mindezt a félelem táplálja.

Fél elem.

A Frozen Flowert láttam, de a Király és a Bohóc esetében, kérem, engedjen meg egy kiigazítást
-ott nem szerelemrõl van szó, hanem két férfi közötti ritka, az Anyagot már -már szembemosolygó szakrális barátságról.

Fél elem.

Mindannyian keressük a párunkat.

Önt dédelgetni kell.

Megyek, még a végén elkezdek Magának udvarolni
76 babika 2012 nov. 19. - 12:50:16
(51278/65967)
http://cafe.daum.net/kimnamgil81/Lvq3/12?docid=wAW0 Ezen a linken találtam az elõzõ képet! Most mennem kell, további szép napot nektek!!! ani.net hol vagy????:-))) Várjuk a pezsgõt!:-)))
76 babika 2012 nov. 19. - 12:32:21
(51277/65967)
김남길 (Kim Nam Gil) キム・ナムギル promóciós fotók a fanmeeting December 16 2012 a koreai forrás. Nagyon vékony!
76 babika 2012 nov. 19. - 12:27:11
(51276/65967)
Star J announces 김남길(Kim Nam Gil) キム・ナムギル 's New Zealand 2013 Calendar
source : True Eyes
*Note-the set is available in Korea and for True Eyes members for the meantime~ 김남길 (Kim Nam Gil) キム・ナムギル Új-Zéland 2013 naptár.
76 babika 2012 nov. 19. - 12:23:05
(51275/65967)
Kedves Hanyíí, megnéztem az oldalt, nagyon klassz!!:-)))
Nagyon sok kép van, és információ is, csak sajnos nem tudom elolvasni.:((( Köszi!:-)))
És tényleg KNG énekel, az egyik kedvencem tõle.:))))
76 babika 2012 nov. 19. - 12:11:56
(51274/65967)
Szép napot kívánok mindenkinek!
Elolvastam, amit írt, feleslegesen írt ilyen sokat, ne fárassza magát ilyen sok írással!!
Ez a levél elmés, intelligens és még humoros is....csak sajnos kioszt engem!! Még így ismeretlenül is!

Véleményünk eltérhet, hiszen egyikünk nõ, ön férfi! Így a látásmódunk nem egyforma. Az egész levél olvasása alatt,azt lehetet érezni, hogy velem szemben lekezelõ. Ha véletlenül lovon ülne, akkor szálljon le róla!!! Köszi! Nem is igazán tudom, hogy egy ismeretlen embernek, mit is kellene ennél többet írnom! Kösz a derûs perceket, az Az álmodozásról soha nem szabad lemondani!!! További szép napot!
A király és a bohóc.
Frozen Flower, címû filmeket ajánlanám még!!!
Ha KNG-rõl szeretne írni, a filmjeirõl nyugodtan tegye, de ne ilyen stílusban, mert van olyan ember, akinek ez bántó lehet! De lehet hogy ezt ön észre sem veszi!
Hanyíí 2012 nov. 18. - 20:26:55
(51273/65967)
Azt írtad: viszlát! - nem azt, hogy soha többé!

OK! Majd próbálunk jó irányba fejlõdni!
Hanyíí 2012 nov. 18. - 20:23:41
(51272/65967)
Sziasztok!

Ez egy japán rajongói oldal:

http://ameblo.jp/naominche/archive1-201211.html#main

Érdemes nézegetni és jó a szám alatta!
KNG énekli a Guru Show-ban - onnan van kivéve.
hanguktaekwondooo 2012 nov. 18. - 20:14:59
(51271/65967)
Hát itten se humorérzék, se tág horizont.

Kettõs mérce és vaskalap annál inkább.

Amit leírtam valójában nem rólam szól -csupán csatornaként szolgált a valódi mondanivaló kifejtésére, ami rólatok szól, ahogyan az szépen meg is lett fogalmazva.
Csak hát az adás nem lett rendesen fogva.
megesik.
Viszlát lányok,
további kellemes kábulást
;-)
Hanyíí 2012 nov. 18. - 20:05:58
(51270/65967)
Helló, Szép estét!

"Ettõl a faszitól tegnap éjjel néztünk egy hatéve készült csuda erkölcstelen filmet hogy pirulnátok.
láttátok ti azt?"

Valóban nem szoktunk így beszélni itt. De ez gondolom szokás kérdése.

Már csak az a kérdés a fenti indító mondattal kapcsolatban, hogy miért "csuda erkölcstelen" és miért "pirulnánk"?
Hogy Kim Nam-gil egy "faszi" lenne - nos itt mi ennél tiszteletteljesebben beszélünk róla nem a rajongás, hanem a tehetsége és munkája miatt megérdemelt tisztelet okán.

Kim Nam-gil nem szégyellte ezt a filmet, sõt nagyon büszke volt rá. Nem ez az egyetlen film, amivel kockázatot vállal, a Lovers vanished is azért született, mert fontosnak tartott egy témát, ami Koreában "nincs" kategória.

Nem mellesleg ez itt egy RAJONGÓI topic - tehát nem kérheted számon senkin a rajongását, annak mértékét ... stb Ha túlzónak találod vagy nem tetszik, akkor csöndesen mosolyogj magadban.

Én olvasok Lao-ce-t:

"Mikor a harag elapad,
emléke mégis megmarad.
Csak a töretlen béke jó.
Ezért a bölcs
megesküszik,
hogy sohasem vádaskodik.
Az erényesek az esküt tartják,
az erénytelenek a sutba dobják.
Az égi út-nak nincs sógora-komája,
mindig a jámborokat szolgálja."

Alapvetõen egyrõl beszélünk: van egy nagyon tehetséges fiatal koreai színész aki kiemelkedõ alakítást nyújtott egy nagyon nehéz szerepben.

Amit Babikának írtál, az Rólad szól. Nem arról, amit õ írt és nem is arról, amirõl eredetileg beszéltünk volna. Ha mindezt fontosnak tartottad elmondani nekünk - semmi gond.

De ne légy ilyen lekezelõ - neked is, mint mindannyiunknak megvannak a gyenge pontjaid. "Így hát, Zooey öregem, legyünk mi is udvariasak és kedvesek egymással, mint két sánta, ha találkozik." (Salinger)
hanguktaekwondooo 2012 nov. 18. - 18:03:46 Előzmény 76 babika
(51269/65967)
aranyperzsamacskám.

noha több hozzászólásomban ez nemigen látszik, alapvetõen békés, jóindulatú lény vagyok. Elég sokszor vezérel a többé -kevésbé tiszta szeretet.

Tudok nagyon intelligens és udvarias lenni, de paraszt módon bizony letegezlek, itt nincs helye a magázódásnak.

Ugyanis kissé kíméletlen leszek -persze csak amennyit egy hölgy még elbír-, ami tegezve jóval nagyobbat üt.

A magyar nyelv nem szótagírást használ, a latin betûk üdítõen könnyedén elsajátíthatóak. Hozzászólásod esetében mégis nehezen értelmeztem a mondanivalót.
Megértem Kim Nam-gil iránti rajongásodat, nekem is bejön a csávó, de valljad mán meg nékem:
milyen jogon törsz te pálcát a beírt kommentem felett?
Milyen kritériumok alapján kívánod eldönteni, mely szavak -kifejezések- vélemények illõek egy adott topikban?
majd a moderátor kisanyám.
õ majd eldönti.
de nem
Te.
Elolvastam a hozzászólásomat még egyszer.
Azt hiszem, több mint harminc év után most már elég jól tudok magyarul.
Mi a probléma?
Hogy egérfejû?
Ez van.
Kiálló arccsont, remek fogsor, és szokatlanul domború koponya, az arc többi részéhez képest aránytalanul kicsi állal.
pocok.
De jó pocok, aki hihetetlen átalakulásra képes.

Lazítsál.
Nem használtam csúnya szavakat. Nem aláztam az idolt. Ellentmondásokat írtam? Én magam is az vagyok.
Ha tiszta stílust akarsz, olvass Lao -cet.
Bár sztem téged már meghódított Konfuce.

Ha valakit szeretsz vagy tisztelsz, akkor valódi a dolog, ha objektíven nézed.
Az imádat bûnbe visz.
Tudod, gõg. meg fanatizmus.
a világ meg beszûkül, hogy ögy ögér sö mószik out rajt.

Egyúttal felelõsségre lettem vonva.
Ez kellemesen elszórakoztatott.
Hogyaszongya "hogy juthat el egy férfi idáig, már megbocsásson," megbocsátok, te kis édes "hogy ilyen filmet megnézzen?!"

Hát úgy, bogaram, hogy meleg vagyok.

Na, gyorsan, locsolja fel vki, még lekési a következõ részt.

Úgy ám. Korán rájöttem, hogy a nõk elég szerencsétlen módon nagy százaléka hasonlóan elvakult, szûklátókörû, az agyat a lélek és a test mögé felpolcoló dogmaharcos, mint Te. Tárgyilagosság, szellemi érdeklõdés nuku, léleksodorral kábíttatják magukat a végtelen illúziók világába -ettõl valóban szép a mosolyuk, hagyjuk ezt meg nekik-, ezáltal legtöbbjüknek esélye sincs arra, hogy a dolgokat a maguk valóságában megismerjék, lássák és láttassák.

Érzelmeik rabjai, saját világukból kitörni nem akaródzik, mert félnek a kudarctól, hogy nemcsak nõként, de emberként is megmérettetnek.
Ez a nagy százalék. Vannak üdítõ kivételek, találkoztam is néhánnyal, de a többség még a játszmáknál, a sémáknál, a szerepjátékoknál és az Anyagnál tart -viseljen bámit: szofisztikált kultúrmaszkot vagy dögös bármaca aranybugyiját.
Ez hát a dolog szellemi háttere, amiben most ismételten meg lettem erõsítve szemernyit, ám hatásosan :-) köszönet érte. meg hát a szépek a fiúk na.


No de sok a szöveg már rólam, meg még a nõk is megátkoznak -pedig anyám szeretett, nõgyûlölõ se vagyok ;-)).
Az árnyalatok vizslatására már nem biztatlak -elõzõ szöszmöszödbõl kiderült, hogy a világodban még a szürke se fér el.

Térjünk vissza közös kedvencünkre még egy gondolat erejéig.
Leírtad nekem -bizonyos, hogy csak a nagy buzgalomnak tudható be, ezért megértem-, mirõl szól a film.

Csak suttogva közlöm.

A filmet én is láttam.

Tudod.

Azért beszélgetünk itt most mi.

Na ugye.

Aztat pötyögted nekem oda a végire, hogy nem jöttél zavarba, mikor nézted a filmet.

Én sem.

"Ez csak egy szerep, a magánélete más" meg „nemcsak arról szól a film, amire Ön gondol"
na, mondjad, mire gondolok?
Bizonyisten nem emlékszem, hogy írtam volna bármit a magánéletérõl (ha már így szóbahoztad, hát a delikvens biszexuális, bár a nõk felé hajlik, ellentétben a másik gyerekkel, az I Dzsun -gi val, aki full hetero)
Arról se regéltem, mirõl szól a film.

A gondolatmenetedet a felháborodás és a ködös Nam -gil világkép kissé összekuszálta.
No nem baj. Csak annyi történt, hogy a saját gondolataidat behabartad azzal, amit ki akartál olvasni a soraim mögül.
S kedvenc kérdésemre adott reagálással zárva levélkémet -"hogy juthat el egy férfi odáig, hogy egy ilyen filmet megnézzen?"- megismételném a költõi sóhajt, csak úgy szabadon.

Hogyan jut el egy nõ odáig, hogy egy ilyen filmet nézzen?
Csak nem úgy, hogy elege van a hímek brutális és kíméletlen világából és arra vágyik, hogy végre a férfiakban is megnyíljon egy vénuszi csatorna?

Nézzed csak meg ezt a tizenöt percet, te kis pocokrajongó.
Hát idáig jutottunk.

http://www.youtube.com/watch?v=klWKutkN9Ao

A tegezésért bocsánatát kérem.
Így gyütt ki na.
76 babika 2012 nov. 18. - 15:26:11
(51268/65967)
.