Téma: Kim Nam-gil

k.szilvia86 2013 jan. 19. - 20:58:37
(53607/65967)
ha megengeditek írok mindenkirõl 1kicsit.Jung Doval,és családjával kezdem

Jung Do óriási dilemma elé állt,mikor az apját megvádolták.én szigorúnak éreztem,mikor lemondott az ügyészi munkáról.De apját csak igy tudta megvédeni,érte küzdeni.Mert végre tudta,apja most ártatlan.
a tárgyalás során meglepõdtem,mikor elõvette apja múltját,és közölte anyja halálát is.

Mit élhetett át az apja,mikor tudta ártatlan,és be kell bizonyítani fiának ezt.mit érezhetett mikor a szeretett feleség már nem él?én azt éreztem rajta õ végig,ezt a nõt szerette,és hazavárta.mert ahogy megsiratta,az errõl beszélt.
De a sors Chae Rinek hála,megmentette e férfit.

A nagyapa számomra kellemes meglepetés volt a vége felé,mert továbbra is sok igazat szólt,nagyszerû ember maradt,meg úgy törõdött a nagyival,hogy ritka az ilyen a szeretet idõsként.:-)

Olyan megható jelenet volt,mikor a 3férfi,apa,nagyapa,a gyermek,felkereste a sírt.és talán képes volt mindenki elengedni,elbúcsúzni.a szívükbe õ örökre ott marad.

a 3generáció összefogása a lakóterületükért,maga volt a csoda.nem beszélve a támogatóikról se,Szép volt Oh hadnagytól,és Mun hadnagytól,hogy õk is segítettek.
Hanyíí 2013 jan. 19. - 20:53:04
(53606/65967)
OK, de ezt úgy érted, hogy a történetet meséljük el?

A képen a két srác éppen szemben egymással, egymás apját vádolva.

Mindkét fiú okos, céltudatos, tudja mit akar elérni. A különbség köztük az, hogy amíg Jon-ki szabálykövetõ módon cselekszik (legalábbis sokáig), addig Jeong-do a körülményeket és az érzelmeit is mérlegeli. Jon-ki az apjának akar megfelelni és annak az ideának, amit szerinte az apja képvisel (õ úgy hiszi), Jeong-do viszont az apja "örökségét" akarja legyõzni.

Jon-ki ezért téved a végén: annyira ragaszkodik az apja bûntelenségéhez, hogy az érzelmei vezetik a hideg agya helyett. Dok-so-nak bûnösnek kell lennie, mert ha ártatlan, akkor az õ apja a bûnös.

Ezt még el akartam mondani. Akkor a történet?
ani.net54 2013 jan. 19. - 20:52:58
(53605/65967)
Szia Pattika!

Teljesen egyetértek, nagyon kedves, szerethetõ karakter, amit PGH tökéletesen oldott meg.

Az õ kapcsolatuk, a fiú kitartása, állhatatossága, a lány tépelõdése, a fokozatosan kialakuló
vonzalom, az egymásra találásuk nagyon emberi volt, végig szurkoltam nekik:))
ani.net54 2013 jan. 19. - 20:46:29
(53604/65967)
Nekem is már csak egy pár rész hiányzik, de mostanában esélyem sem volt
a közelébe kerülni:(((pedig nagyon jó !!!
Pattika69 2013 jan. 19. - 20:46:25
(53603/65967)
Sziasztok, szép estét!!!

Bár mi kifejezetten nem miatta kezdtük el nézni, mégis mindenki az elsõ másodpercekben szívébe zárta ezt a tiszta, õszinte, a végletekig kitartó, rendíthetetlen fiatalembert, aki, bár nagyon-nagyon mélyrõl kezdte, sok-sok akadályba ütközött, de mégis elérte, hogy ügyész, majd ügyvéd legyen!
Apját, (nagyapját) múltja ellenére, mélységesen tiszteli és kisfiús odaadással szereti!
A külsõségek nem igen érdeklik (öltöny-tornacsuka-kerékpár:)))


Jung Do - Park Gun Hyung
ani.net54 2013 jan. 19. - 20:42:37
(53602/65967)
Szia, szép estét!

Igen, nagyon is következetes volt...az emberek viselkedésében nem voltak csavarok, csak a rokoni
hovatartozásokat csavargatták egy kicsit az elején.
Nem vagyunk hozzászokva a koreai sorozatoknál, hogy mindig így alakulnak az események...
A jó is és a rossz is elnyeri megérdemelt sorsát!

Nekem egy kicsit nagyon is vegytisztára sikerült, fõleg a mi fiúnk és az apja sorsa..
Nagyon fehér és fekete...
k.szilvia86 2013 jan. 19. - 20:40:13
(53601/65967)
Szia hanyii,

szerintem kellene egy rendes lezárás.mert ha valaki beleolvas,lehet azt se tudja,mirõl van szó.

utána beszélhetünk,kinek mi tetszett,kinek mi nem.
és Oppa jellemérõl e filmbe
k.szilvia86 2013 jan. 19. - 20:36:19
(53600/65967)
Szia Ani!

Nem mert lassan haladunk,egy héten csak 2részre jut idõ.az utolsó részen ott tudok lenni,ha nem jön közbe semmi.
imádom,ahogy van.:-)

ma is azt néztem,hát félek a végétõl...
félek koreais lesz..
ani.net54 2013 jan. 19. - 20:34:52
(53599/65967)
A WSC...Az elejét kitárgyaltuk... egy nagyon jó hangulatú, sok érdekes, többségében nagyon szerethetõ karaktert
felvonultató sorozat, ami bizony Koreában még ma is nagyon is aktuális problémát feszeget.
Több sorozatban is visszaköszön a kisajátítás fájdalmas, agresszív módja.

A végét 5-6 részt egyfolytában néztem meg, mert izgalmas volt, és minden futó szál elvarrásra
várakozott.
Jungdo és CheaRi vonala, kapcsolata, szerelmük alakulása tetszett a legjobban.
A mi Jungink kapcsolata is a legvégére úgy tûnik révbe ért, Oh hadnagy már felnéz rá, már értékeli,
már tudja, hogy kettõjüknek van jövõje.
A rendezõ ezt a jövõt ránk bízza....
Én biztos vagyok benne, hogy Jungi örök szövetségesre és társra lelt Oh hadnagyban.

Nagyon tetszettek az öregek, a szomszédok, az egész utca....
Természetesen a drágánkat kiemelten figyeltem, meggyõzõ, kiforrott volt a játéka, nagyon tetszett...
Karaktere szerint egy okos, határozott, kemény és céltudatos ügyészt kellett megformálnia, ami
jól sikerült, nagyon átjött...jól állt neki ez a szerep.
Hanyíí 2013 jan. 19. - 20:33:08
(53598/65967)
Sziasztok!

Ennek a képnek semmi köze semmihez, csak találtam - ejnye-bejnye, dohányzik. Õ sem lehet tökéletes.

Szerintem kicsit beszéljünk arról, hogy kinek miért tetszett a WSC.

Én már rengeteget lelkendeztem róla, de van még egy jó tulajdonsága: ebben nincs dramaturgiai bukfenc. Vagyis a szereplõk cselekedetei következnek az addig látottakból és érthetõek is.
ani.net54 2013 jan. 19. - 20:25:09
(53597/65967)
Szia Szilvi, szép estét!

Végeztetek a Faithtal a szomszédban?
ani.net54 2013 jan. 19. - 20:22:51
(53596/65967)
Nagyon klassz ez a fényjáték, de nekem legjobban az tetszett, mikor a zene hatására
kilombosodott a fa..

Dicséretes az Olympus együttes törekvése, nagy valószínûséggel a K-pop fantasztikus sikerének,
a komolyzene kissé háttérbe szorult..
Habár úgy tudom, hogy náluk már gyerekkorban szinte kötelezõ a komoly zene tanulás, hangszeren tudás.

Ez a fotó is most készült, Oppa nagyon jól néz ki rajta...
k.szilvia86 2013 jan. 19. - 20:21:17
(53595/65967)
imádom ezeket a képeket,mert van benne mosolygós,érzelmes,meghatott,kicsit szomorkás.:-)
k.szilvia86 2013 jan. 19. - 20:09:50
(53594/65967)
Szép estét mindenkinek!:-)


remélem ma semmi nem akadályoz minket a beszélgetésbe,internet is menni fog


Én úgy gondolom,jó lenne ha beszélnénk arról,kinek hogy alakult az élete

és utána az egész sorozatról,a szereplõkrõl,bármirõl

föleg KNGrõl..-)
Hanyíí 2013 jan. 19. - 18:18:11
(53593/65967)
Ez a kép a dec.22.-i koncerten készült.

Itt megnézhettek több képet és egy kis videot is a koncertrõl. Kim Nam-gil is nyilatkozta, hogy az Ensemble fiatal muzsikusai azon fáradoznak, hogy hogyan vigyék közel az emberekhez a komolyzenét. Ezen az estén a zene ütemére fényjáték volt a színpadon! Nagyon jó!

http://blog.olympus.co.kr/110155248298
Hanyíí 2013 jan. 19. - 18:14:39
(53592/65967)
Hol volt Kim Nam-gil tegnap este ottani idõ szerint 8 órakor?

Szerintem az Olympus Ensemble koncertjén. Valószínûleg december 22.-én is. 5 koncertbõl álló jótékonysági koncert sorozatról van szó, tegnap a második volt. A következõ február 13.-án lesz Valentin napi mûsorral.

Jellemzõ rám, hogy csak most jöttem rá arra, hogy az Olympos fényképezõgép is koreai termék.
Hanyíí 2013 jan. 19. - 16:14:59
(53591/65967)
Arcok a leszerelés után.

Ma már csak azok vagyunk itt, akik akkor is bíztunk és hittünk benne, amikor eltért a "szabálytól" és a saját tehetsége és rendje szerint indította újra - vagy tovább - a pályáját.

Mennyi nagyszerû dolog történt! Új Zéland és a könyve, az Ensemble történet - Korea elsõ komolyzenét népszerûsítõ dokumentum filmje -, a találkozók, amiken kiderült, hogy megtanult énekelni. A fesztiválok, az elegancia, a divatfotókon is átütõ kisugárzás.

Igen, változott. Összeszedettebb, érettebb.

Ha Leart akar játszani, arra még van ideje. Kuroszava csinált egyszer egy filmet japán környezetben a Lear történetbõl. A címe Ran (Káosz, de a szó lázadást, háborútis jelent).
Hanyíí 2013 jan. 19. - 15:55:58
(53590/65967)
Japán tabló
Hanyíí 2013 jan. 19. - 15:35:32
(53589/65967)
Fujita Ryuji japán zeneszerzõvel.

Nekem valahogy a japán pasik nem az igaziak.
Hanyíí 2013 jan. 19. - 15:33:54
(53588/65967)
Jól éreztem magam Veletek!