Téma: Kim Nam-gil

Pattika69 2013 jan. 20. - 09:22:06
(53647/65967)
Szia Drága Ani!!!
Nálunk is fehér minden!!! Én nagyon szeretem!!!!
Pattika69 2013 jan. 20. - 09:17:16
(53646/65967)
Szia Babika!!!
Azt eddig is tudtuk, hogy vízipisztoly van a kezében!!!!
A kérdés az volt, hogy milyen célból!!!!:)

.....ez szerintem még ma sem tiszta, és valszeg csak a rendezõ tudna felhomályosítani minket ez ügyben!!!
ani.net54 2013 jan. 20. - 08:45:11
(53645/65967)
Megyek havat lapátolni...
ani.net54 2013 jan. 20. - 08:41:57
(53644/65967)
Tudom:)))

Én is!!!
ani.net54 2013 jan. 20. - 08:39:48
(53643/65967)
Babika, írjad nyugodtan.

Jó volt újra olvasni ennek a résznek a tartalmát, Most már összemosódnak az események, és minden
apró részre nem is emlékszik az ember.
Jöhetnek a többi részek is:)
ani.net54 2013 jan. 20. - 08:33:52
(53642/65967)
Sziasztok, szép téli vasárnap reggelt!

Újabb adag hó... de hát tél van!
76 babika 2013 jan. 20. - 01:46:56
(53641/65967)
Jaj majdnem elfelejtettem, találtam egy képet. No Regretbõl, mindig azon gondolkodtunk, mi is lehet a kezében KNG-nek a filmben.:-)
Hát mindenki döntse el.:-)) A kép!
76 babika 2013 jan. 20. - 01:44:21
(53640/65967)
Szép álmokat kívánok Mindenkinek!
Remélem keveset írtam.:-))))
Úgy tervezem, apránként leírom a fönt maradt részeket, ha nektek így jó.:-)
76 babika 2013 jan. 20. - 01:23:38
(53639/65967)
Szegény Jung Do mindenhol akadályba ütközik, az ügyével kapcsolatban.
Jun Ki apja tovább szövi a terveit.
Duk Soo, és Chae ri találkoznak, abban a szállodában ahol Jung Do apja dolgozik.
Duk Soo arra kéri a lányt, énekeljen a szálloda bárjában, amit Chae ri el is fogad.
Majd a szerelemrõl kezd el beszélni, reméljük, Chae-rire hatnak majd ezek a szavak.
És most egy olyan jelenet következik, amit senkinek nem kívánnék!
Nagyapa és Jung Do leülnek beszélgetni, vagyis Nagyapa arra kéri, unokáját hallgassa meg Õt.
Nagyapa mindent elmond az unokájának, hogy 5-éves korában az anyja elhagyta õket, mikor Duk Soo börtönben volt.
Szinte elmondható hogy unokáját hazugságban nevelte föl.
De most hogy a Ji Yin hegyen megtalálta menye sírját, talán most jött el az-az idõ, hogy mindent elmondjon unokájának.
Fiának Duk Soo-nak nem lehet elmondani, mert nem úgy dolgozná föl a dolgokat, mint a többi ember.
Ezért csak késõbb fogják neki elmondani.
Ha jobban megfigyelem ezt a részt, a rendezõ mind két fõszereplõre elég nagy szenvedést adott.
Másnap reggel, Jung Do siet az irodába, ahol meglepetés várja.
Elismerést kap, ügyészi legnagyobb elismerés. Kapott egy díjat, mindenki gratulál neki!
Mikor bemegy az irodájába, azonnal oda siet a két virághoz, és elmondja nekik az örömhírt.
Oh hadnagynak valami derengeni kezd, az ügyel kapcsolatban, mert a szállodába siet ahol Duk Soo dolgozik.
Mi lesz ebbõl?
Közben Jung Dot tájékoztatják, hogy baj van, ezért visszafordul a kocsival. Pedig a szállodába sietett, hogy meghallgassa Chae rit éneklés közben.
Váratlan fordulat következik, Jung Do megérkezik, fölsiet és belép az irodába, el kezdi osztani a törvény által elõírt szabályokat, de akkor szegény még nem sejt semmit.
Mikor végzet, és nyitná az ajtót, akkor lép be az ajtón Jun Ki. És azt mondja, mi folyik itt APÁM?
Ekkor tudja meg Jung Do hogy Jun Ki-nak ki is az apja!
Hát nem irigylem, és nem szívesen lennék most szegény Jung Do helyében.
Vége a 10-résznek.
76 babika 2013 jan. 20. - 00:59:15
(53638/65967)
:-((
76 babika 2013 jan. 20. - 00:56:32
(53637/65967)
Jung Do folytatja az ügyet, kihallgatja mind két félt, de egyik sem ismeri a másikat.
Jun Ki és Jung Do beszélgetnek, és végre tisztázzák a félre értéseiket, ami köztük volt, Oh hadnagy és Chae ri miatt.
Közben Chae ri a motelbe költözik, és csak a karrierjére próbál gondolni.
Jung Do gondol Chae rire mert küld neki csomagot, és arra kéri, vigyázzon a hangjára. Még most is gondoskodik róla, nagyon szeretni való ez a fiú, minden nõ álma egy ilyen férfi.
Mun tiszt is meglátogatja a lányát, tanácsokat ad neki és mondja neki, ha bármiben segíteni kell, majd segít a lányának, de Chae ri mindent visszautasít.
Hoppá, Oh hadnagy és Jung Do találkoznak ahol, egy pulóvert ad, Oh hadnagy, Jung Donak.
És bevallja neki, Õ bizony többet érez barátságnál, de tudja, hogy Jung Do, Chae rit szereti, ezért az érzéseit próbálja kordában tartani.
Hát ezért utasította el Jun Kit, Oh hadnagy, mindig, mert a szíve már másé volt.
Oh hadnagy elmondja, Jun Ki-nak hogy nem akar vele többet találkozni, és más férfi foglalja el a szívét.
Jun Ki azonnal rájön ez csak Jung Do lehet.
De amit most, Oh hadnagy mondani fog az lesz nagyon érdekes.
Oh hadnagy arról kezd beszélni, hogy neki egy lelkiismeretes szeretõ férfi kell, aki ha Õ majd beteg lesz, akkor majd beviszi õt a Kh-ba.
Most akkor ezek szerint nem tartja Jun Kit lelkiismeretesnek?
Jun Ki próbálja õt meggyõzni, majd a házasság után megjön a szerelem is, de Oh hadnagy nem ért vele egyet.
Jun Ki ott hagyja, Oh hadnagyot és könnyes szemmel elsiet.
Most valószínû, hogy Oh hadnagynak fogalma sincsen mekkora fájdalmat okozott Jun Ki-nak ezzel a kijelentésével.

Én régebben itt a topikon mindig kérdeztem, hogy keresem azt a sorit, ahol KNG-en fekete kabát van, és egy utcán a lámpánál összegörnyedve sír.
Hát meg lett a sori, ez a WSC-ból egy jelenet, most már leírhatom.
76 babika 2013 jan. 20. - 00:32:13
(53636/65967)
WSC 10-rész.
Jung Do a lépcsõ alján állva, könnyes szemmel, mondja Chae rinek szeretlek. Chae ri ezt tudomásul veszi, nehezen, de tovább megy a lépcsõn, de közben még elmondja Jung Donak hogy elköltözik.
Nagyon sajnálom Jung Dot, ez a lány nem is igazán érdemli Õt meg szerintem, de majd meglátjuk.
Jung Do és Chae ri visszaemlékeznek azokra az idõkre, amit kettesben töltöttek.
Szerintem ez a rendezõ vagy nagyon jó humorú ember lehet, vagy tényleg a valóságot mutatja be a soriban.
Miközben Jung Do odabent sír, megjelenik Duk Soo wc papírral a kezében, éppen a wc-re igyekszik.
Meghallja fia sírását meg áll, és azt mondja, ez szívszorító, sírd csak ki magadat fiam.
Most komolyan írom, nem tudom sírjak vagy nevessek ezen a jeleneten. Talán így szerette volna a rendezõ, a feszültséget enyhíteni.
Duk Soo reggelivel várja fiát, de az elsõ kanál levesnél, eszébe jut Jung Donak, az –az idõ amikor Chae ri náluk volt és fõzött nekik.
Nekem nagyon tetszik, amikor egy család közösen ebédel, sajnos a mai rohanó világban, ez egyre nehezebb megvalósítani.
Jung Do nagyon szerelmes a lányba, mert reggel megérkezik, hogy elvigye kocsival a motelba ahova Chae ri költözik, de a lány ellenkezik, mint mindig.
Közben nagyapa, és nagyi megtalálják, Jung Do anyukájának a sírját.
Beszélgetés közben nagyi mindent elmond.
Jung Do anyukája sokat szenvedet, és végül idegen helyen halt meg.
Nagyi bölcs mondása: Az emberek nem szentek, és mindenki hibázik.
Nincs tökéletes ember ezen a világon.
Pattika69 2013 jan. 19. - 23:00:31
(53635/65967)
Az Õ személye, nekem ebben a filmben is tetszett (tudod kicsit elfogult vagyok a fiúval szemben:)!!!
A színészi játékot illetõleg pedig nekem nagyjából mindegy az alakítás mélysége vagy magassága, a lényeg a személyes jelenlét, hogy láthassam és hallhassam!!!!:))))
Pattika69 2013 jan. 19. - 22:52:04
(53634/65967)
A BG óta semmi sem ugyanaz!!!:)
Teljesen egyetértek veled!!!
Nagyon sok, nagyon jó filmet láttam azóta, de ü
ûberelni még nem tudta egyik sem (illetve a Dog And Wolf, Junki filmje még ez a kategória:)
Tervezem újra nézni, és ebben bizton számíthattok rám!!!:)
k.szilvia86 2013 jan. 19. - 22:39:32
(53633/65967)
További szép estét mindenkinek!
k.szilvia86 2013 jan. 19. - 22:31:28
(53632/65967)
hanyii,folytassuk,vagy fejezzük be mára?

mert én is fáradt vagyok már

fojtassátok jövõ héten.

babika ír róla,mindig tudunk írni róla kicsit.:-)
k.szilvia86 2013 jan. 19. - 22:26:42
(53631/65967)
Szép álmokat az aludni térõknek!:-)
k.szilvia86 2013 jan. 19. - 22:25:25
(53630/65967)
pattika teljesen igazad van,hogy maryunak jár a köszönet a fordításért.:-)
Köszönjük maryu!:-)


Én is igy vagyok vele a Shilla és a Bad Guy mindent vitt,KNG miatt.mert mindkettõbe összetett jellemet mutatott,tudott váltani,ezer arca volt.:-)

pattika tervezzük a Bad Guy kibeszélését újra,rem tudsz csatlakozni..:-)


azóta hiába nézek más filmet tõle,nem olyanok.
ani.net54 2013 jan. 19. - 22:21:07
(53629/65967)
Kedves Lányok, mára elköszönök, ha még írtok, majd holnap hozzászólok.

További szép estét, majd jó pihenést!!!
ani.net54 2013 jan. 19. - 22:15:36
(53628/65967)
Köszi Pattikám, a köszönetet Maryunak a végére tartogattuk, nem feledkeztünk
meg a fordítókról, mert hogy többen is részt vettek benne:)

Igen, ez a sorozat kedves Actorunk vízválasztó elõtti sorija, karakter szerep,
de itt már mutogatja oroszlán körmeit, és hozzásegít a jobb, teljesebb megismeréséhez:)

És miután eljátszotta a Miindóban a KangMut, jöttek a sikerek, a fõszerep!!!