Téma: Kim Nam-gil

ani.net54 2013 febr. 15. - 18:59:03
(54267/65967)
Sziasztok, szép estét!

Köszi, Neked is!!! Remélem adtál és kaptál!!??:))

Én se nagyon voltam:((

Ma a FEHOVA-n "lögyögtem" egész nap, jó volt de elfáradtam...
Hanyíí, nem voltatok a kutyakiállításon, kerestelek!!!!:))
Pattika69 2013 febr. 15. - 18:38:19
(54266/65967)
Egy picit ugyan megkésve, de kívánok Oppa-nak és mindnyájatoknak nagyon boldog Valentin-napot!!!!:)))
elia 2013 febr. 15. - 17:57:32
(54265/65967)
Van magyar felirat: ázsia ékkövei, D - addits
76 babika 2013 febr. 15. - 17:24:10
(54264/65967)
És most, sziasztok.:-)))A kép a Lovers soriból van. Lovers sorinak van magyar felirata, tudjátok esetleg? Köszönöm. Még jó hogy eszembe jutott megkérdezni.:-)))
76 babika 2013 febr. 15. - 17:19:55 Előzmény k.szilvia86
(54263/65967)
Kedves Szilvi, majdnem kihagytalak.:-((( Örülök neki hogy többször itt vagy mostanában.:-))) Remélem minden ok veled?:-)))
Küldök neked egy kis édességet.:-))))
76 babika 2013 febr. 15. - 17:15:30
(54262/65967)
Sziasztok, szép napot nektek!:-)) Nagyon nagy a csönd.:-((
Kedves Hanyíí, köszönöm a választ. Hát igazat megvallva nem tudom hogy jobb lesz-e, az amit írok. De ennyi telik tõlem, további szép délutánt nektek!:-)))
Hanyíí 2013 febr. 15. - 09:22:05 Előzmény 76 babika
(54261/65967)
Szia Babika!

Egyre jobban írod le, köszönöm!

Az ítélet után Jun Ki azért esik kétségbe, mert szilárdan meg volt gyõzõdve arról, hogy mindig képes a dolgokat tisztán átlátni és rá kell döbbennie, hogy az érzelmei vezették. Ösztönösen védi az apját és ez elhomályosította azt az ügyészi képességet, amire annyira büszke volt és amit a sajátjának hitt. Majdnem elítéltetett egy ártatlan embert. Ügyészként ennél nagyobb hibát nem lehet elkövetni.
Hanyíí 2013 febr. 15. - 09:08:34
(54260/65967)
Sziasztok! Jó reggelt! Szép napot!

Ha megveszed a DVD-t, akkor ennyi minden a tiéd. A dvd két részes, az elsõ 111 perc és ott vannak a dalok, a második 42 perc és azon a koncertek egyéb részei vannak a három helyszínen. Valamint adnak egy posztert, három képeslapot.

A Warner Music Japan is árulja, nem csak az Amazon és még több kisebb web áruház.

Az egyetlen hely, ahol a DVD-rõl nem csak a mûsort írják le itt van: http://www.yesasia.com/global/kim-nam-gil-1st-japan-tour-with-aka-to-kuro-japan-version/1032279043-0-0-0-en/info.html

Ez "japán verzió"-ról beszél és még felirat sincs rajta, csak japánul van. Szó nem lehet tévedésrõl, mert ugyanezen az oldalon a többi DVD-nél ha van felirat, akkor kiírják.

Kérdés csak az, lesz-e koreai verzió esetleg angol felirattal? Ki tudja? Lehet, hogy a jogot Kim Nam Gil csak japánra adta oda.
Pattika69 2013 febr. 15. - 05:24:00
(54259/65967)
Nagy a hasonlóság, de egész biztos, hogy nem Õ az!!!!
Pattika69 2013 febr. 15. - 05:21:21
(54258/65967)
Sziasztok!!! Jó reggelt!!

A TW-en követek egy kislányt, a neve Kim Nam Soon, ami eddig fel sem tûnt különösebben, de ma ezt a képet tette föl!!!:)))

Tényleg KNG lenne a képen????
Vagy ennyire romlik a látásom????
k.szilvia86 2013 febr. 14. - 21:06:05
(54257/65967)
hölgyeket hoztatok ti is,én a kedvenc hölgyképem hozom a Shillából.:-)


További szép estét mindenkinek!


Boldog Valentin-napot hölgyeim!:-)
k.szilvia86 2013 febr. 14. - 21:04:16
(54256/65967)
Valentin nap vajon Oppának,hogyan telik?
Olyan jó lenne megtudni...

küldök egy kis virágot Oppától.:-)
k.szilvia86 2013 febr. 14. - 20:48:55
(54255/65967)
Imádom az összefoglalóidat.:-)

Én is sokat gondolkoztam Joon Ki-n,nagyon magányosnak tûnt.Én Oh hadnagy helyébe felkerestem volna.
Ha nem tévedek a gazdagoknak nehezebb barátot találniuk. Hiába volt ott neki Jung Do,eltávolodtak egymástól nagyon.Meg igazán nem voltak barátok még,csak munkatársak.A sors közbe szólt,de van remény a számukra még.

Olyan szépen megfogalmaztad,Cha Ri és Jung Do kapcsolatának alakulását.
Olyan jó volt hallani,hogy Jung Do számára teljesen világos,õk összetartoznak,õk egy pár.
Jung do az ajándék követ visszaadja Chae Rinek.Én meghatódtam,mikor azt mondta:
-Én nem adom át nekik,majd te átadod.
És talán itt érezni a lány is tudja így lesz.Most már nem menekül,nem ellenáll,hanem elfogadta,élvezi e fiú társaságát,szerelmét.:-)
k.szilvia86 2013 febr. 14. - 20:37:48 Előzmény ani.net54
(54254/65967)
várni fogom Ani mindenképpen.:-)
Attól tartok olyan üresség jön utána,ma végzünk...
k.szilvia86 2013 febr. 14. - 20:35:00
(54253/65967)
Szép estét mindenkinek!
76 babika 2013 febr. 14. - 17:02:17 Előzmény ani.net54
(54252/65967)
http://youtu.be/SANFYOgo_L4 ani.net, köszi a képeket, a vidit, és az infókat.:-)))))

http://youtu.be/1t9B2cf7ND0
76 babika 2013 febr. 14. - 16:45:27
(54251/65967)
A kerület, amiben laknak Jung Doék, Jang Jung Tae kezébe került.
Az egész földterület. Jung Do fellebbez. Mindent megtesz, annak érdekében, hogy életben tartsa gyermek korának helyeit, emlékek, amik, hozzá kötõdnek.
És most egy érdekes dolog, az 53 percben fölhangzik egy zene, egy dallam, amit már az elõzõ részeknél is észre, vettem. De csak most jöttem rá, a zene a Tenger császára sorinak a zenéjére hasonlít, de nagyon.
Akkor most ez is plágium? Jun Ki tovább folytatja a kihallgatásokat, Choi kisasszony mindent bevall és elmondja, hogy az igazgató volt az, aki fölbérelte õt.
Jun Ki késõbb találkozik az igazgatóval, aki a bácsikája, és az igazgató is mindent bevall, vagy inkább magára vállal. Azért hogy Jun Ki ne tudja meg, hogy az apja van a dolgok mögött, hogy mi lesz még ebbõl. Jun Kit már elõre sajnálom. Jun Ki most könyörtelen, mert azt mondja hogy ezért felelni-e kell a bácsikájának.
Jun Ki késõbb teljesen leissza magát, ebben a helyzetben szerintem ez teljesen érthetõ is!
Ezt az egész helyzetet nagyon nehéz lehet neki elviselnie. Tökéletesnek érzet életébe kezd a káosz betörni, amit szerintem még Õ sem nagyon ért.
De szerintem kellenek ezek a csapások neki, mert így válik belõle majd jó ember, és jó ügyész is.
Sokk ként hat rá ez az egész! Igazán nem tudom, kit is sajnáljak jobban inkább Jun Kit, neki nincs senkije, támasza, sebezhetõ, érzékeny lelkû. Csak kívülrõl látszik rajta mennyire erõs.
Keményen tartja magát,de belülrõl, törékeny óvni kell õt. Nem is értem Oh hadnagy miért nem vigasztalja meg, most olyan esendõ, hol van már az a magabiztos fiatal ügyész.
Olyan sokat tudnék még írni, de teljesen a film hatása alá kerültem. Tudom most már, miért is adta a rendezõ ezt a szerepet, karaktert, KNG-nek.
Mert csak Õ tudja ilyen átéléssel eljátszani, negatív szereplõt nehezebb eljátszani, mint egy szerethetõ karaktert.
És KNG nem hiszem hogy félne az akadályoktól! Jun Ki, elmegy és gratulál Jung Donak, és hivatalosan is elnézést akar kérni Duk Soo-tól.

Sajnos hiába a fellebbezés, Jun Ki apja, nem ismer kegyelmet. Építkezés ideiglenes leállítása, minden követ megmozgat Jung Do, de akadályokba ütközik.

Közben Chae Rinek, a Tv-ben szereplése lesz, elindul, mindenki bíztatja és mondják neki ügyes legyen, mutassa meg a tudását.
Chae Ri várja a kocsit, ami érte jön, közben még egyszer vissza néz, és akkor látja meg a sok munkást akiknek kezében bontó eszközök vannak.
A kerület veszélyben van, megindul a markoló gép is.
Chae Ri kezébõl a tej kiesik, és megint semmin nem gondolkodva fut vissza oda, ahol megtalálta azokat az embereket, akik élete részévé váltak, akik megmutatták neki mi a szeretet, és a boldogság. Ahol lakik.

Félelmetes jelenet következik, Chae Ri szalad, és látja, ahogy nagyi és Jung Do küzd a munkásokkal, szinte a külvilág zajára már nem is figyel, már befelé figyel.

Talán úgy érzi ,hogy ha a kerület ami az élete részévé vált szertefoszlik akkor vége mindennek.

Meg áll, földbe gyökerezet lábbal és csak figyel, szemében a kétségbe esés. A markológép elindul elõre könyörtelenül, magasba emeli hatalmas száját……
Chae Ri még mindig csak áll, már Jung Do is észre vette a veszélyt, ami Chae Rire vár. Teljesen libabõrös lettem, vége a 14-résznek.
76 babika 2013 febr. 14. - 15:51:04
(54250/65967)
Chae Rit leszidják, de szerencsére különösebb baj nem lesz az ügybõl.
Jun Kit, most igazán mélyen, de nagyon sajnálom. Ül az irodájában, és szinte érezni lehet, mennyire gyötrõdik, szenved.
Hiába a gazdagság, az elõkelõ gazdag családból való származása, most nem ér semmit!!!

Most egy kérdés az, ami fölmerül bennem, nincs neki senkije? Akivel gondjait, bánatát, szomorúságát megbeszélje? Nincs senki aki megvigasztalja??

Duk Soo, és Jung Do, beszélgetnek. Kiderül a beszélgetésbõl hogy Duk Soo adta fiának a nevét.
Nevének jelentése:Jung Do, út amely jó irányba visz.

Olyan jó lenne, ha a mai világban is lenne idõ arra hogy a családok, leüljenek és beszélgessenek egymással.

A beszélgetés alatt, nekem úgy tûnik hogy Duk Soo, szinte az egész lelkét, érzéseit, föltárja, megossza fiával.
Elmond neki mindent, talán most már tud a feleségérõl beszélni. Nagyapa, Duk Soo, és Jung Do, megérkeznek a sírhelyhez fönt a hegyen. 3 generáció van most együtt.

Duk Soo-ból elõtör a fájdalom, olyan ez a 14-rész mintha a beismerés, és a vallomásokról szólna. Mindenki õszintén beszél a másiknak az érzelmeirõl. Chae Ri élõ közvetítésben szerepel a rádióban, kettõ órakor. Jung Donak meg is írja sms-ben. Nagyon ideges, és izgatott Chae Ri.

A szeretteinkért mindent megteszünk, ezt Jung Do igazolja is, mert amikor a buszra fölszáll, a buszvezetõvel bekapcsoltatja a rádiót mert Chae Ri szerepel benne.

Élvezettel, és nagyon büszkén hallgatja a zenét, amit Chae Ri énekel, majd mikor a dal véget ér, és Chae Ri elmeséli a kõtörténetét. Jung Do zavarba jön, és még a buszról is elfelejt leszállni, annyira belemerül a gondolataiba.
Igen, ilyen a szerelem, szeretem Jung Do karakterét nem fél kimutatni az érzéseit, nyílt, õszinte,optimista , természettel van megáldva. Szerethetõ ember. Szeretem az ilyen hozzáállású embereket. Még ha néha gyerekesen viselkedik, és néha bohócot csinál magából, akkor sem fél az érzéseit kimutatni! Chae Ri a kõtörténetérõl majd ír egy dalt ezt kéri tõle a fõnöke. Chae Ri és Jung Do beszélgetnek, Jung Do mindig egy helyen élt, eddigi életében és ezt szeretné majd a gyermekeinek is ha majd lesznek neki. Chae Ri mindig vándorolt, két különbözõ élet találkozik egymással.

Chae Ri azt mondja, Jung Donak, enged majd a gyermekeidnek, hogy játszanak kõdobós játékot, és ezt a követ ad majd oda nekik, és Chae Ri át ad egy követ Jung Donak.

De Jung Do nem fogadja el a követ, hanem azt mondja Chae Rinek: mi lenne ha te adnád oda nekik! Ez teljesen úgy hangzik mint egy lánykérés. Örülök neki hogy boldogok, és Chae Ri is pozitív irányba változott.

Szegény nem igazán tudta mi az hogy szeretve lenni, és a boldogság érzését sem igazán ismerte! És mivel nem ismerte, ezért adni sem tud másoknak! De ez most megváltozik, nagyon örülök neki!
76 babika 2013 febr. 14. - 15:08:44
(54249/65967)
Sziasztok, szép napot kívánok mindenkinek!

WSC, 14-rész.

A 13-rész ott ért véget, hogy Chae Ri elkezd a tárgyalásra futni. Mindent maga mögött hagyva. Mert olyan lényeges fontos dolgok jutnak az eszébe, ami fontos lehet majd a tárgyaláson!

Oh hadnagy késik, Jung Do, és Mu tiszt már nagyon idegesek. De közben megérkezik Chae Ri, pedig õrá nem is számítottak, mivel éppen részt kell hogy vegyen egy eseményen ahol õt népszerûsítik.

Közben Jun Ki apja intézkedéseket tesz, hogy fia semmi képen ne jöjjön rá hogy kapcsolatban áll a vállalattal. Minél elõbb az ügyet le kell zárni, az igazgató, értesíti is errõl Choi kisasszonyt.

És igen, jó felé haladnak a dolgok!!!
Chae Ri tanú vallomást tesz, hogy Choi kisasszonyt véletlenül hallotta telefonon beszélni, hogy megszeretne venni egy teaházat. De az érdekesség az hogy Choi kisasszonynak adósságai vannak, hogyan tudna Õ akkor vásárolni??

És most Jun Ki mindenáron keresztbe akar tenni, mert azt mondja a bírónak, hogy Chae Rit az érzelmei vezérlik, mert valamilyen szinten kötõdik Duk Soo-hoz.

Most igazán, de nagyon mérges vagyok a rendezõre hogy ilyen hálátlan szerepet adott KNG-nek. Most Choi kisasszony vallomása következik, akitõl elég hamar megtudjuk az igazságot, Jung Do beszélõkéje nagyon jóóó.

Choi kisasszony mindent bevall, éljen!!! Duk Soo NEM BÛNÖS!!!

Jun Ki ügyész az ítélet hirdetés után, teljesen összetörik. Az arcát kellene mindenkinek látni, ezt tanítani kellene más színészeknek, a szokásos megtántorodás, amit a Sillából már jól ismerünk, az arca rezdülései szinte pillanatról-pillanatra változnak. Most azért tört össze mert vesztett? Vagy azért mert a személyes érzelmei vezérelték, az ügy kivizsgálása közben, és azok elvakították? És ezért nem vette észre az igazságot?!
Duk Soot kiengedik a börtönbõl, ahogy ezt a hírt idõs apja megtudja. Azonnal ahogyan lábai bírják el kezd futni, hogy mindenkinek elvigye a jó hírt!

Én azt gondolom, bármit is követtek el a múltban nagyapa, és fia, mégis érzõ szívû emberek tudtak maradni! Duk Soo ahogy meglátja apját, meghajol elõtte hogy tiszteletét tegye neki, annyira megható jelenetek ezek, nekem nagyon tetszenek!
Ezek ellenére is Jung Do egy meleg, szeretõ, családi fészekben nevelkedett föl, nagyon sok pozitív dolgot kapott családjától, akik mindig mellette voltak. Ez egy gyermek számára nélkülözhetetlenek, nagyon fontos útra való ez neki majd az életbe.

Szinte azt lehet érezni, hogy irigylésre méltó családja van Jung Donak, és milyen jól megvédik, segítik egymást!! Szeretne az ember közéjük kerülni, annyira aranyosak, szinte már, már, tökéletesek. Hibáikat leszámítva.

Összeül a család, és a barátok, köszöntõket mondanak, és ekkor amit Jung Do mond, könnyeket csal a szemembe. Szeretném megköszönni neked, hogy az apám vagy mondja Jung Do!!!
Hanyíí 2013 febr. 14. - 09:52:33
(54248/65967)
Valentin-nap

Egyike Japán három fõ forró fürdõjének a Gero-onsen.
Itt volt egy sajtófotó nap, február 14-én.
Néhányat az új évadhoz,
Néhányat Valentin-napra.
A nõm nincs itt, és hm… egy lánytól én, a férfi, csokoládét kapok.
A francba, ez egy nagyon szomorú történet, vagy nem?

(56 ford.)

Azóta olvastam, hogy Japánban egy fordítói tévedés okán Valentin napon a lányok csokit adnak a fiúknak. A tévedést egy csoki forgalmazó cég követte el anno amikor még ez a nap nem volt a japán köztudatba és a forgalmát akarta növelni.

Kívánom, hogy a mai napon Kim Nam-gil adjon valami szépet szíve titkos választottjának!