Téma: Kim Nam-gil

Hanyíí 2013 jún. 25. - 10:59:46
(57287/65967)
A film körül rengeteg a szponzor - de náluk ez simán reklámot is jelent.

A Cápa filmben a lakását ez a cég rendezte be:

http://nsjune3.tistory.com/6

A honlapon több film is szerepe, ahol a berendezést ez a cég szállította.
Ott ezt hirdethetik, a film végén is megjelenik.
Hanyíí 2013 jún. 25. - 10:56:06
(57286/65967)
Apróságok következnek!

Hétfõnként nincs forgatás - a stáb néhány tagja mégis együtt töltötte az estét.

Itt:

10 Corso Como Cafe
Telefon: 070-7098-0010
Cím: Cheongdam-dong, Gangnam-gu, Seoul, No. 79 Trinity Építési alagsorban
Hivatalos oldal: http://www.10corsocomo.co.kr

Gyûlnek a jó helyek, ahova majd el kell menni!
Hanyíí 2013 jún. 25. - 10:53:53
(57285/65967)
Szia Babika!

HUH! A palack és a szellem esete.

Nagyjából egyet értünk.

A depresszió más dolog - Te tudod a legjobban, hogy betegség. Önmagában a borongós gondolatok, az életünk feletti tépelõdés nem az.
Hallanád, hogy én most éppen hogyan is gondolkozom, mikor egy hatalmas változás elõtt áll az életem és jó lenne jó megoldásokat találni!

Én nem látom Kim Nam-gilt sem esendõnek, sem gyengének. A színész harcai a szerepeivel, a szereppel való azonosulás nem Õ, hanem a szerep. Abból, ahogy irányítja a sorság, teszi amit fontosnak tart és ahogy megfogalmazta többször több helyen, hogy senkitõl nem fogadja el azt, hogy ebben korlátozza - nos nagyon is erõs és tudatos jellemre vall. Ahogy szakított az "elvárt" magatartásformákkal és kiverekedi a maga útját - nos az sem nem depresszió, sem nem gyengeség.

Azért lehet drukkolni, hogy elismerjék a tehetségét, mint színészét - és nem sorozatszínész szinten - neki ez lenne a továbblépés. DRUKK!!
76 babika 2013 jún. 25. - 04:21:17
(57283/65967)
ani.net picit rossz vagyok, de ami kép mindenkinek tetszik nekem ...inkább ez a kép róla!:-))) Valószínû ami képet én választottam, az nem felene meg....:-)))
76 babika 2013 jún. 25. - 04:16:33 Előzmény Hanyíí
(57282/65967)
Sziasztok!
Kedves Hanyíí!
Tehát arra a következtetésre jutottatok, hogy KNG nem tökéletes szépség!:-))
Biztosan igazatok van, de szerintem nincs ilyen, hogy egy személy tökéletesen szép lenne!
Ez egy relatív fogalom, mindenki más szemmel nézi azt, akit szeret, kedvel stb.!
" A szem és a tudat nem mindig ugyanazt látja... "
Ezt az idézetet, az egyik ismerõsömtõl kaptam, pont rám illik, írta Õ! Mert én nem úgy szemlélem KNG, mint ahogyan Õ látja!
A depresszióról szeretnék egy kicsit írni, azt írod, hogy biztosan nem depressziós KNG!
Egyetértek veled, de… az utolsó könyve, amit írt, miért olyan komor, bús, szomorkás hangvételû?
Miért?
Ok erre azt fogod, gondolom írni, mindenkinek lehetnek rossz napjai! De ezt Õ fölvállalja, hogy nem tökéletes, sõt leírja az érzéseit, gondolatait, és könyv formájában ki is adják!
Tehát teljesen fölvállalja minden hibáját! Ezért szeretem, mert emberi, ember marad, nem szállt el, magától! Igen is Õ megmutatja, azt teszi, amit Õ jónak lát!
Nem igazán ismerjük õket, a magánéletét szinte minden sztár titkolja, igaz? Igen!
Írtad, hogy minden riportban elneveti magát, így igaz, ezt én is észrevettem, és még kispárnát is tesz maga elé, mintha védekezne a külvilágtól.
Olyan, mint egy kapaszkodó a számára! Esetleg nem gondoltatok még arra, azért is elnevetheti magát, mert szégyenlõs, mert zavarban van! Nagyon udvarias, mélyen tisztelettudó ember lehet szerintem!
Van egy riport, mikor kap ajándékba egy kicsi csomagot, nem tudom, mi lehet az, de ….nagyon sokszor megköszöni, hajlong!
A saját viccein is nevet, sokszor láttuk már! De azt ne felejtsük el, hogy Õk színészek!
Ahogyan kilépnek a reflektorfénybe, onnantól õk már szerepelnek!
Most magam ellen írok, de ezeket muszáj leírnom, mert bennem vannak, és senkivel nem tudom megosztani! Igen a hangjáról írtál még, én nem vagyok ének tanár, csak egy laikus, nem figyelem azt, hogy tökéletesen énekel, vagy nem! Engem teljesen megnyugtat, amikor énekel. Nem boncolgatom, mikor énekel tökéletesen, és mikor nem!
Nem érdekel! Tudása javát adja, és ez számít! Szívét, lelkét beleadja!
Mint tudjuk, a karaoke, megnyugtatja, gondolom így vezetheti le a feszültséget!
Hiszen Õ is ember!
Egy igen érzékeny ember, színész, a lelke túlsebezhetõ!
Nagyon komolyan veszi a szerepeit, amiket megformál, szinte annyira komolyan hogy belebetegszik! Pontosan ezért hiteles, amiket eljátszik, mert megérintik az ember lelkét, szívét!
Én a Shilla sori befejezése után, hónapokig nem találtam a helyem! 10kg fogytam, és most nem viccelek! Tudod mikor az, No regret filmet eljátszotta, én onnan tartom Õt nagy színésznek! És tudod miért? Mert megint a határokat feszegette, megint azt tette, amit jónak látott! És….bejött Neki, pedig itt még csak karrierje kezdetén állt! Ha bukik a film, akkor elképzelhetõ, nem ismertük volna meg, mint Bidam!!!

Tudod mi az, amit még sehova nem tudok tenni magamban ott legbelül?! Azt nyilatkozta, hogy Õt a „lányai”, rajongói éltetik! Akkor, amikor a katonaságtól leszerelt, nem is értem miért nem tett semmit annak érdekében, hogy a rajongóit megnyugtassa!Oké, foghatjuk sok mindenre, rossz menedzser, nem érezte késznek magát, stb!
Tudod, egy karlendítés is elég lett volna!! Itt a porton számolta mindenki, a napokat visszafelé, és utána jött a kopp.
Élek, jól vagyok stb.! De Õ fittyet… a szabályokra, és nem foglakozott azzal lesz-e következménye ennek vagy sem! Igen, a homo szexualitásról írtál még, ezek a szóbeszédek az, No regret filmje után kaptak szárnyra!! De ezt Õ bevállalta, gondolom tudta mi lesz a következménye annak, ha Õ ezt a filmet eljátssza! Tehát itt is látszik magabiztos szinte minden téren!
Az írásom lényege, úgy szeretem ahogy van, és elfogadom a döntéseit! Hiszen ez az Õ ÉLETE!:-)))
Ok, mennem kell, további szép napot kívánok mindenkinek!:-))
Hanyíí 2013 jún. 24. - 22:29:56
(57281/65967)
Az elsõ találkozóról írt cikkben azt írták: 2 dalt is elénekelt azért, hogy a közönség lássa a borda repedés után már milyen jól van, a tüdejét semmi nem gátolja a helyes mûködésben.
Hanyíí 2013 jún. 24. - 22:27:42
(57280/65967)
folytatás, mert véletlenül elküldtem:

Szóval õ is bejelentette itt:

http://www.youtube.com/watch?v=ZoTvsXX8uRs&feature=player_embedded
Hanyíí 2013 jún. 24. - 22:25:53
(57279/65967)
Sziasztok, szép estét!

Amirõl elfelejtkeztünk:

június 22-24 között megint Japánban jár közönség találkozón. Ezt hónapokkal ezelõtt bejelentették:

http://event.hanatourjapan.jp/kimnamgil/

sõt, õ is bejelentette:
ani.net54 2013 jún. 24. - 21:30:45
(57278/65967)
ani.net54 2013 jún. 24. - 21:29:19
(57277/65967)
Mindenkinek!

Pirinyó ízelítõ a Romanból....

http://www.youtube.com/watch?v=2OCq_Es_8zI
ani.net54 2013 jún. 24. - 21:25:14 Előzmény 76 babika
(57276/65967)
Babika, a Te gondolataidat is öröm olvasni...nyílt és õszinte, ezek a sorok is a könyvbe kívánkoznak..
ezen kívül, "óhajod parancs" alapon, az egyik "átutazó fórumtárs", most igazán sok szépet írt Actorunkról:)))
ani.net54 2013 jún. 24. - 21:16:26 Előzmény kje
(57275/65967)
Köszönjük a fordítóknak, a közremûködõknek!!!

Olvastam a d-addicton, hogy mennyien várták, és örülnek a fordításnak, sok hálás köszönetet kapott
Hunnyka:)))
ani.net54 2013 jún. 24. - 21:10:53
(57274/65967)
Meg kaptam "vendégségbe" a könyvét, a Way Back to the Road-ot...mondhatom gyönyörû!!!
teljesen más így nézegetni:)))...köszi Hanyíí mégegyszer!!!

Természetesen az egyik kedvenc képemmel küldök köszönetet:)))
ani.net54 2013 jún. 24. - 21:01:36 Előzmény Hanyíí
(57273/65967)
"Ma több helyen is olvastam, hogy az új CD borító képeket a legjobbaknak tartják az utóbb megjelent képek közül ...."

Be állok a sorba...ha nem is a legjobb, de oan..Férfiasan Tökéletes!!!
ani.net54 2013 jún. 24. - 20:56:32 Előzmény Hanyíí
(57272/65967)
Örülök, hogy inspiráltalak:)))))
Többet kellene találkozni, mert ha mindegyik után ilyen klasszakat írsz, könyvet adhatnánk ki belõle:))))
ani.net54 2013 jún. 24. - 20:51:55
(57271/65967)
Szia Pattikám!

Csatlakozom hozzád!!!...már napközben olvastam a jobbnál jobb hzs-eket Hanyíí "tollából"
Nagyon jól összeszedte Actorunkról alkotott véleményünket, köszi Hanyíí, jó volt olvasni:)))

Pattikám, tényleg nagyon jó volt találkozni, úgy ahogy Te írtad, feltöltõdik az ember, energiát, erõt kap :))) ...töröm a fejem egy kibõvített "topikos tali" lehetõségén!!!
ani.net54 2013 jún. 24. - 20:37:54
(57270/65967)
Sziasztok, szép estét:)))

Örült ez az idõ, a szombati 38 fokkal szemben momentán 18 fok van.

Nagy nehezen leküzdöttem a hétfõt, még szerencse, hogy hétvégén jó alaposan feltöltekeztem:)))
Hanyíí, megnézted a Cápát, tetszett??? A kérdés maradhat költõi:))))..majd ha odaérünk megbeszéljük

Ez a szív majd nem olyan, mint amilyet Hanna rajzolt:)))
Pattika69 2013 jún. 24. - 18:41:30 Előzmény Hanyíí
(57269/65967)
Köszi Hanyí!!
Nagyon tetszettek a gondolataid!!
Jó, hogy megosztottad velünk!!:)

(és Aninak is nagy köszönet az inspirációért!:)

Szuper lehetett személyesen találkozni!!!:)
Hanyíí 2013 jún. 24. - 11:07:18
(57268/65967)
Fighting!

Ma jön a 9. rész.

Nem szoktam ennyit írni. Ani volt ilyen jó hatással rám: olyan sokat beszélgettünk Róla - rámjött az írhatnék.

Valamiféle megfogalmazása annak, hogy miért is jó Kim Nam-gil életútját követni.