Téma: Kim Nam-gil

k.szilvia86 2014 febr. 24. - 17:19:01
(62967/65967)
Hozok pár Offroados képet, annyira szeretem õket.
jó dolog ismételni.
k.szilvia86 2014 febr. 24. - 17:13:15
(62966/65967)
Kínaiul tanul, meglepett a hír kicsit.

(Elnézést a képekért, én azt hittem nagyobb képek ezek)
k.szilvia86 2014 febr. 24. - 17:11:49
(62965/65967)
Szia Ani!

Szurkolunk neked nagyon, kérned se kell.:-)

Ügyes legyél holnap.:-)

Elhiszem, milyen nehéz lehet, a gyermekeidtõl segítséget kérni, pláne a számítógép világába. Gondolom sokszor érezted úgy, hogy könnyû ez, de te mégse érted.

De hiszem szívesen segítenek a mamának.:-)

Lehet nekem se ártana 1 ilyen tanfolyam, én se vagyok jó a számítógépekbõl.:-)
k.szilvia86 2014 febr. 24. - 17:06:13 Előzmény Mágikus
(62964/65967)
szia Mágikus!

Köszönjük a cikket, hogy elhoztad neked!:-)

Oppa interjúja miatt különösen kedves.

Nem kérdéses, hogy A Shillabeli Bidam szerepe hozta meg életében az áttörést, a hírnevet. Ha nincs a 2 év katonaság, akár Amerikáig is eljutott volna a neve. Jó túloztam kicsit.
De tény, ha nincs a katonaság, szárnyalt volna a karrierje tovább, még magasabb szintekre.

Én annak örülök, hogy a katonaság után nem felejtették el a rendezõk, számítanak rá. És igaza van a cikk írójának, benne volt a pakliba, hogy elfelejtik Oppát, de szerencséje a menedzsmentje felépítette a visszatérését.

Tetszett,mikor valaki azt írta róla: ,, a színész aki, minden szerepébe belehal´´...
És valljuk be, csupa meghalós szerepei voltak,meg drámaiak is.
Neki ez áll a legjobban.

A Homeland koreai változatát én nélküle nem is tudnám elképzelni,látom a rendezõk se.
k.szilvia86 2014 febr. 24. - 16:51:16
(62963/65967)
Szép délutánt/estét kinek melyik tetszik jobban!

Most leltem e képet,lehet volt már
offtopic
Mágikus 2014 febr. 24. - 08:29:03 Előzmény 76 babika
(62962/65967)
Drága Babika!
Sajnálom hogy megkések válaszommal - ám: jobb késõn mint soha ..!- Neked is köszönöm a szivélyes fogadtatást!!!

Maradhatunk Bidám képeinél ... nekem is "tárházam van" ...annyira ,de annyira szíven talált ez a semmihez sem hasonlítható karakter -amit csakis/kizárólag KNG tudott ilyen elementáris erõvel maradandóvá tenni a lelkemben/lelkekben.Bevallom soha senki ,semmilyen szerepben nem tudta ezt a hatást elérni nálam ...
A személyes fizikai /lelki tulajdonságai ,érzelmei kifejezésének eszköztára garantálta mindezt .. KITÛNÕ választása az alkotó gárdának!!-KNG alaktása Bidám szerepében szárnyalva repítette az egész alkotást a világhír nehezen megmászható csúcsai felé !!!
Akár õrületesnek is minõsíthetõ a siker ,mert távoli ország(ok)ban ,ahol más nyelven ,más hagyományok nyomán idõtállóak az értékek ....siker -s lásd a mi példánkat- a film bemutatása óta közbeszéd része tudott maradni,még mindig nem jutottunk az elengedés fázisába ,e helyet érdeklõdés ébredt Korea film mûvészete iránt s e témakörnél idõzve várjuk az újabb szerepekben KNG varázslatos alakításait !
offtopic
Mágikus 2014 febr. 24. - 07:25:04
(62961/65967)
Mindenkinek szép napot kívánok azzal a hírrel hogy várhatóan beköszönt az igazi Tavasz ...hétvégére már 18 fok is lehet ... Sajna most mennem kell a dóg-ra... Mert nem így él a "mai nõ" ahogyan ezek a Macik,...
offtopic
Mágikus 2014 febr. 24. - 07:20:45
(62960/65967)
Ahhh.Igazán nincs mit köszönni... mindenki így tesz ...ha tud újat "közhírré" teszi ...Te is így szoktál tenni -csiscseregték a madarak!!! Annyira lázba jövök minden kellemes Vele kapcsolatos hírtõl hogy már "látom" az új filmjében is persze csak a lelki szemeimmel ...
offtopic
Mágikus 2014 febr. 24. - 07:14:18
(62959/65967)
Szia!-ÖRÖM ha újdonságot olvashatok s ezt feltételezem az összes tisztelõjérõl ...
Jó tudni ,hogy szerencsésen alakul a sorsa színészként ... s megnyugtató hogy sikere oldalvizein nem feledkezik meg a szükséget szenvedõkrõl!!! Régebben a nõk bántalmazása elleni ázsia szervezetnek is segítõje volt ...mind mind nemes cél...ez is mutatja hogy mennyire érzékeny a külvilág problémáira...

Biztosan a Kalózok is nagyon jó ,de ez az új filmterv ...hát azt hiszem megint az "ISTEN LÁBA" lesz ...

Lehet a friss hír támogatja lelked a holnapi vizsgán ..ügyeskedjél -szorítok

(Az egyik kedvenc "civil" képem róla)
Pattika69 2014 febr. 23. - 20:40:08
(62958/65967)
Küldöm kedden az energiát, biztos nagyon ügyes leszel!!!:)))
Maryu 2014 febr. 23. - 20:31:35 Előzmény Mágikus
(62957/65967)
Köszi. Ez tényleg öröm egy új ínterjút olvasni róla.
ani.net54 2014 febr. 23. - 18:33:17 Előzmény Mágikus
(62956/65967)
Köszi, hogy hoztad az interjút...ép mostanában hiányoltam, és vágyakoztam már ilyesmire:))

Drága 56 megtartotta jó szokását, és az eddigi igényességgel lefordította nekünk ezt az interjút is.
Hálás vagyok érte, imádom olvasni ennek a drága jó embernek a gondolatait, az arc poeticáját dolgokról,
érzésekrõl és eseményekrõl, hitvallását a mûvészetrõl, hozzáállását, véleményeit a a hivatásáról.

Ahogy olvastam, szaladgált rajtam a libabõr egyes részeknél.
ani.net54 2014 febr. 23. - 18:17:41 Előzmény Maryu
(62955/65967)
Igen, nagyon szuper, hogy ennyire értékelik a koreai mûvészeket...
Jó lenne belelapozni a magazinba.

Nagyon sok színész , énekes és együttes turnézik Japánban és a fogadtatás az általam
látottak szerint fenomenális.

Actorunkat is nagyon szeretik!
ani.net54 2014 febr. 23. - 18:06:37 Előzmény Pattika69
(62954/65967)
Szia Pattikám!

Jót nevettem...aranyos vagy:))...még , hogy a kisujjamban:)))))...hát?!?! sajnos... NEM!

Kedden vizsgázunk, és most is itt gyötrõdöm a 25 cm-ben felírható egymásba ágyazott hatvan egynéhány
függvény kibogozásával....röviden, nem az én világom
Még szerencse, hogy a gyerekeim tudnak segíteni:)))...csak az a baj, hogy a tudás az Õ fejükben van és nem az enyémben:(((

Ha kérhetném, kedden délelõtt a lehetõ legtöbb felesleges energiátokat felém irányítsátok!!!
Köszönöm elõre is!
offtopic
Mágikus 2014 febr. 23. - 15:41:50
(62953/65967)
Kis csalódás hogy Európa nem említõdik ...Pedig ha tudná hogy Biádám szerepe Õt a VILÁGHÍR KÖZEPÉBE REPÍTETTE ...
offtopic
Mágikus 2014 febr. 23. - 15:38:54
(62952/65967)
Az interjú II.része


1 .Mit tart a karrierje fordulópontjának?

Mindenesetre úgy érzem, a "Queen Seondeok " dráma 2009-ben nagy fordulópont volt számomra. A film és a karakterem, Bidam, úgy tûnik, tényleg egy kötelék köztem és a nézõk között, és ez a sorozat valóban nagyon közkedvelt lett nem csak Koreában, hanem Kínában és Japánban is. A sorozat számomra ajtókat nyitott ki és elvezett engem a "Bad Guy " c. tévésorozatig, aminek a munkáit nagyon szerettem. És ez segített engem abban, hogy a " Lovers Vanished " az én szenvedély-projektem legyen, amit csak úgy tudok leírni, hogy ez a koreai "Leaving Las Vegas ".

2 .Azt halljuk Önrõl, hogy nagyon elkötelezett a karitatív munka iránt. Milyen projekttel foglakozik és ez miért olyan fontos Önnek?

Tudom, hogy nagyon kiváltságos helyzettel vagyok megáldva, így azt gondolom, hogy az én felelõsségem, hogy megosszam, amim van, azokkal az embertársaimmal, akiknek nem sok jutott. Ha az, amit adni tudok, akár az idõm az, akár a fáradozásaim, valakinek reményt adnak, nekem az már megérte. Úgy vélem, végülis minden a reményrõl szól. Az utóbbi idõkben a legszenvedélyesebben azokkal a koreai szervezetekkel mûködöm együtt, amelyek a gyermeküket egyedül nevelõ anyáknak segítenek, akikrõl azt gondolom, hogy igazi hõsei a társadalomnak. Önkénteskedem továbbá egész Koreában több kórház gyermekgyógyászati osztályán.
Nagy állatbarát is vagyok, így mindig támogatok különbözõ állatmenhelyeket is hazánkban. Azt hiszem, hogy a környezetvédelmi témák rendkívül fontosak, ezért mentem 2009-ben Indonéziába, amikor a földrengés sivataggal tette egyenlõvé az országot. Olyan sok kétségbeesést és szegénységet láttam, ami arra késztetett, hogy segítsek. Létre hoztam saját nonprofit szervezetemet, a ", Gilstory "-t ( www.gil - story.com ), hogy támogatást és erõforrásokat találjak azoknak az országoknak, melyek természeti katasztrófáktól és nyomortól sújtva, mint Indonézia és a Fülöp-szigetek, a sivataggal lesznek egyenlõek.

3 .Mit tanult Ön a kétéves katonai szolgálata alatt?

Ha valaki a seregben van, az mindenki számára egyformán azt jelenti, hogy kissé alámerül. Ennek okán elég sokat tanultam a háláról, mennyire meg kell köszönni a kis dolgokat is; egy jó ételt, egy forró zuhanyt, egy kényelmes ágyat, apró dolgokat, amelyek alapvetõ értékek a hétköznapokban. Azt hiszem, alaposan felnõttem. Soha nem gondoltam, hogy éretlen lennék, de mindenesetre a szívemben mostanra ott maradt az érettségnek egy nagyon mély érzése. /56/"
Mágikus 2014 febr. 23. - 15:35:33
(62951/65967)
SZiasztok ...kiegészítõ a pihihez ... Hozom még a hiányzó II.részt is ...én is így kaptam ..

Privy Magazin interjúja Kim Nam-gillel, 2014.02.21-én. III., utolsó rész:

4 . Hallottuk, hogy kínait tanult. Miért érdekli ennek a nyelvnek a tanulmányozása?

Nagyon kíváncsi és szenvedélyes ember vagyok, és azt gondolom, hogy egy nyelv megtanulásával még jobban az leszek. A kínai nyelvtudás számomra kihívás és ennél az oknál fogva valóban a belülrõl fakadó igényeim egyike az a vágy, hogy megtanuljam, hogy még több fogalmam legyen errõl a nyelvrõl. Mindig, ha azt gondolom: „Nem tudom, hogy képes vagyok-e erre.”, engem arra ösztönöz, hogy még többet tegyek. Úgy vélem, az eredeti oka annak, hogy felvettem a kínai nyelvet, az, hogy olyan sok kínai rajongóm van, és hogy velük kommunikálni, sõt igazából párbeszédet szeretnék folytatni. És ha lehetõségem adódna a jövõben, nagyon szívesen dolgoznék azzal a sok, hihetetlenül tehetséges kínai rendezõvel.

5 .Ha az utolsó vacsoráját fogyasztaná el, mi volna az?

Szeretem az autentikus koreai ételeket, ezért azt mondanám: szójalevest.

6 .Melyik az Ön 5 legkedvesebb étterme Los Angelesben?

/1. In N 'Out 2. Matsuhisa 3. Mastro 4. Boa 5. Kogi Taco/

7 .Melyik az Ön 5 legkedveltebb étterme Koreában?

/1. Deh -nam - moo in Cheongdam 2. Spass 3. Kwang Jang Bulgogi 4. Busan Haus 5. Dor - Gom in Apgujeong./

8 .Mi vár Kim Nam Gilre a közeljövõben?

A megtiszteltetés, ami engem ért, hogy benne leszek a „Hadifoglyok” címû film koreai verziójában. Színészként ez az álmom, hogy részese lehessek egy ilyen sikeres film elsõ ázsiai remakejének. Nagy örömömre szolgált a " Pirates: The Bandit Goes to the Sea", ami ezen a nyáron vetítésre kerül, rendkívül élveztem Son Ye Jinnel együtt dolgozni és rengeteget tanultam a rendezõmtõl: Lee Suk Hoontól.
Mindig is szerettem a zenét és énekelni, a „Roman” címû CD-mre gondolok, amely az elmúlt évben jelent meg. Remélem, hogy tudok még olyan TV-filmekkel, filmekkel szolgálni, amelyeket az emberek élveznek. - Mindig jóérzéssel tölt el, ha az, amit alkotok, hatással van az emberekre. /56/
Válasz erre


A Privy Magazin intejúja Kim Nam-gillel, 2014.02.21. I: RÉSZ

Kim Nam-gil
Foglalkozása: színmûvész
Tartózkodási hely: Szöul
Legutóbbi képzése: Myeong Ji Cheon Egyetem

Kim Nam Gil kész arra, hogy még sokáig játsszon. Már most sokkal többre vitte, mint sok koreai dráma-színész, akik villámgyorsan befutottak elragadó szépfiú-mosolyukkal, oldalukon néhány lányrajongóval, majd eltûntek, nem más ez, mint egy eldobnivaló siker. De Kimnek sikerült ezt elkerülnie, ennek az eszméletlenül jó kinézetû, díjakkal kitüntetett hírességnek, akirõl még a hírhedetten mogorva koreai kritikus is azt mondta:“olyan színész, aki minden szerepébe belehal”. Kim újra és újra kész ezt megtenni, hiszen ezen a héten jelentette be, hogy õ lesz a fõszereplõje a „Homeland”, eredetileg „Hadifoglyok” címen bemutatott, díjnyertes, izraeli terror- triller-sorozat koreai változatának. A koreai adaptáció az elsõ olyan verziója ennek a pszicho-kém-sorozatnak, amelyet a titkosszolgálat tagjaival együtt készít Youngbeom Jeong, a koreai „Star J” Ügynökség és a hollywoodi producer: Teddy Zee, akik a dráma védjegyéül a „tartsd vissza a levegõt” feszültségét használják, egy olyan tartalommal, melynek középpontjában a Szöul és a szomszédságában levõ Phenjang között pattanásig feszülõ ellentét áll. Az amerikai verzióval kritikai találat éri a „Showtime”-ot, és Zee azt jövendöli, hogy a remake továbbterjeszti az úgynevezett Koreai Hullám befolyását Ázsiában és azon túl is, mindazonáltal a nyomást is a 32 éves színészre.

De ha van valaki, aki ezt kezelni tudja, akkor az Kim, akit a "Queen Seon Deok" címû történelmi eposz kellõs közepébe bedobtak, közismerten a show titkos fegyvereként. És mint kiderült, õ az is volt. A dráma 2009 legmagasabbra értékelt szériája lett Koreában.
A “Queen Seon Deok”-kal és az õ félreértett, komor harcosával: Bidammal, Kim elvarázsolta Korea népességét, fõleg a hölgyeket, az õ látszólagos zsoldos-arroganciájával, és a bensõjében lakozó, ezt meghazudtoló, elveszett kisfiúval. A színész számára a nagyhatású dráma a “Lovers Vanished,” következett, a sztár munkája a mozi után, a “Leaving Las Vegas,” majd eljátszotta a nagymenõ üzletembert a „Bad Guy” sorozatban. A sorozatot rövidíteni kellett, Kim Koreában kötelezõ kétéves sorkatonai szolgálata miatt. Színészek sokasága számára a kétéves, filmipartól való távollét egyenlõ a karrierjük halálával. Csakhogy Kim számára ez „állampolgári és morális kötelesség” volt, ezért így publikálta álmait: a távol töltött idõ miatt a rajongók majd még jobban akarják õt. A visszatérõ moziját, a “Pirates: The Bandit Goes to the Sea”-t a koreai „Karib-tenger kalózai”-nak is nevezik. Ez a rajongók által legjobban várt film az idei nyárra. A rajongók felfokozott izgalommal már elõre egy „Kim à la Jack Sparrow”-t látnak benne. Valahogy úgy tûnik, az egész világegyetem tudja, hogy Kim Nam Gil hosszú idõre visszatért. /56/
Maryu 2014 febr. 23. - 14:09:23
(62950/65967)
A Golden Globe-on díjazzák a sorozatokat is, de gyanús, hogy csak az angol nyelvût.
Maryu 2014 febr. 23. - 13:23:36
(62949/65967)
Sziasztok!
Még mindig meg tudnak lepni a japánok. Van egy ilyen magazinuk, hogy Korean Wave? Tényleg nagyon szeretik a koreai sztárokat.
Pattika69 2014 febr. 23. - 11:51:46
(62948/65967)
Sziasztok! Szép vasárnapot!!:)))

De jó, de jóóóó!!!:)))
Szerintem ez a szerep tökéletes lesz a számára!!!
Remélem minél elõbb elkezdik majd forgatni....lehet, azok a képek már a leendõ helyszíneken készültek?

(Anikám túl vagy már a számtech-es vizsgákon???:)
Mostanra már biztos a kisujjadban van az egész informatika!!!