euro 2010 okt. 13. - 10:12:00 Előzmény babrafax
(12/92)
Azt hiszem hozzászólásoddal magadat minõsíted. A logikád szerint a filmmûvészet csúcsa az Avatar, csak mert sokan megnézték. Nekem egyébként a látvány miatt tetszett, de azért az általad annyira leszólt Jancsót nem lehet ezzel a gagyival (nálam az Egri csillagok meg a Szabadság, szerelem is ide tartozik) összehasonlítani. Sajnos sokan gondolkoznak így, nem hinném, hogy az irodalom csúcsa a Harry Potter sorozat, vagy a Tetovált lány lenne (bár nem rossz könyvek), csak mert sokat eladtak belõle. Kérlek vedd figyelembe, hogy másnak lehet tõled eltérõ véleménye és ezt tiszteld is!
babrafax 2010 szept. 19. - 19:49:43 Előzmény Charles Foster Kane
(11/92)
Ez komoly színt?Gondolom benne vagy a stábban,vagy pedig egy idióta Önelégült sznob vagy!!A magyar filmipar egy újabb darabja amelyre feleslegesen tapsoltak el 100 milliókat valószínûleg az adófizetõk zsebébõl!56-ról ne akarjunk szar filmet csinálni!Ha nincs hozzá zsozsó meg egy jó forgatókönyv legyen a filmesekben annyi önkritika,hogy neki se állnak!A korszakról két jó film van : az egyik az Eldorádó-Eperjessel,valamint a Szabadság,szerelem Dobó Katával.Mindkét film túllépte a félmilliós eladott mozijegy árat!Utóbbinál az emberek többször is felálltak megtapsolni a filmet a végén!Ez egy jó alkotás ismérve:közönségsiker!Csak hát egyesek mások zsírjából szeretnek mûvészfilmeket maguknak és sznob barátaiknak csinálni!Jancsó Miklóst például legszívesebben lecsuknám közvagyon elherdálásával!A nagy "filmalkotásai" mind veszteségesek voltak!Nálam a jó magyar film az Egri csillagokkal kezdõdik(minden idõk legtöbb bevételét produkáló film)és a Kõszívû ember fiaival folytatódik!Úgy látszik azok a rendezõk tudtak valamit az igényes filmkészítésrõl!

Üdv.
Charles Foster Kane 2010 febr. 07. - 13:42:50
(10/92)
Komoly szintet üt meg a film. De sajnos megérzõdött, hogy ennyi ideig készült. És még így sem sikerült befejezni. Az volt az érzésem, hogy vagy fél óra kimaradt a filmbõl, és a maradékból próbálták valahogy értelmesen összevágni.

Nem volt a cselekménynek fõszála, a jelenetek többségének nem volt eleje-vége, egyszerûen oda voltak hányva.

Pénzhiány ide vagy oda, súlyos hibának számít, de nagyon jó, hogy újra van egy olyan komoly magyar film, ami precízen tud karaktert, jelenetet, párbeszédeket építeni, és nem utolsósorban minõségi alkotásról van szó. A hibái ellenére jó volt nézni. 10/7.
zgermoni 2010 jan. 06. - 12:59:36
(9/92)
a 2010-es filmszemlén fog szerepelni!
offtopic
F_E_B 2009 jan. 26. - 09:21:52
(8/92)
Biztos az én hibám, de nem találom a filmszemle programjában :(
F_E_B 2009 jan. 05. - 14:05:38 Előzmény sport-filmes
(7/92)
Köszi, elolvastam.
A filmszemle már nincs messze, remélem addigra tényleg kész lesz
sport-filmes 2008 dec. 20. - 00:52:21 Előzmény F_E_B
(6/92)
'56-os filmben Szivós Mártonék!
http://www.szivosmarton.hu/hirek_20081215.html
magyarnõ 2008 dec. 09. - 20:47:09 Előzmény F_E_B
(5/92)
Türelem rózsát terem, gondolom pénzhiány miatt nem tudták idõben befejezni a forgatást. Sajnálják a magyar filmekre a pénzt :(
F_E_B 2008 nov. 10. - 10:35:42 Előzmény magyarnõ
(4/92)
Nos, október elmúlt, és még mindig semmi hír a filmrõl :(
F_E_B 2008 márc. 08. - 09:04:21
(3/92)
Kosziaz infot. A film leirasabol es a 2007-es datumbol nem epp arra lehet kovetkeztetni szerintem, hogy meg el sem keszult a film.

Olvastam a Zuhanorepuleses hozzaszolasodat...
Sajnos az a film nagyon gyenge let szvsz (bar tenyleg nem a foszereplo miatt).

Remelem ez sokkal jobb lesz
magyarnõ 2008 márc. 07. - 12:06:49 Előzmény F_E_B
(2/92)
FEB!Tavaly lett volna bemutató csak csúszott a forgatás. Szerintem leghamarabb idén októberre lesz a mozikban! Bár nem biztos! Azt tudom,hogy még januárban forgatták.
F_E_B 2008 febr. 26. - 17:05:03
(1/92)
Tud errol a filmrol valaki?

Szivesen megneznem