malvinkicska 2015 aug. 24. - 12:22:01
(3993/4273)
Sziasztok a mai részben láttuk a lövés, hogy történt, mert szíven akarta lõni, de nem sikerült, mert G kicsavarta a kezébõl és dulakodás közben lábon lõtte. Baris az már dilis, annak a pénz teljesen elvette az eszét. Aztán még meg is szökött és ívott tovább, mint aki jól végezte dolgát. Az eljegyzés szép volt nagyon romantikus egy hapsi ez a Kuzey el tudja hitetni, hogy mennyire szereti Cemrét az ölelés nézés simítás a valóságot tükrözte, szóval nem egy nyálas valami ha nem össze egyeztethetõ az élettel. Gülten most boldog mivel a lánya is az ez is olyan természetes, mert a szülõ boldog, ha a gyermekét annak látja én magamról tudom. A végén ez a lövés dolog berondított sajnos, hogy közölték Kuzeyjel.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 24. - 11:17:03 8/10
(3992/4273)
Tegnap beletekertem ebbe a részbe és picit elõre néztem , néha be vagyok sózva , pedig nem szeretem sürgetni a dolgokat .
Persze le is álltam , de nagyjából kivettem mi lehet a szitú .
Megnéztem reggel Gabusékét és kiderült Güney egy õrült , ahogy Barisra kezébe erõszakolja a pisztolyt az meg tök hülye nem fogja fel mit akar Güney . Akár máshova is lõhetett volna magának ez az õrült . Ez már tényleg beteg elméjû .
Jönnek még bonyodalmak nehogy már nyugi legyen .
Kuzeyjék tényleg ahogy írod alig volt nyugtuk , folyton telefon csörög meg a hír , hogy megint Güney Güney Güney bekavar az életükbe .
BMariska52 2015 aug. 24. - 09:54:16 Előzmény Érsekvári
(3991/4273)
Nekem is homályos, hogy történt a lövés, illetve hogy irányította Güney úgy a fegyvert, hogy a vége az legyen, Baris lõtte le õt! Güney irtó fineszes, ezt már eddig is tudtuk! Ilyen nyakatekert, csavaros észjárású ember mint õ, nem sok van. Azt lehet, hogy csak én nem értem, hogyan képes valaki ilyen körmönfont gondolkodásra és cselekvésre állandó tömény ital vedelése mellett?
BMariska52 2015 aug. 24. - 09:20:52 Előzmény malvinkicska
(3990/4273)
Mindenképpen "járt" nekik ez a boldogság! Végre zavartalanul tölthettek tíz egész percet! Azért ez nem semmi! Nem is értem, minek vittek egyáltalán telefont, vagy ki kellett volna kapcsolni! Cemre helyében nem rohantam volna azonnal felhívni Anyát, kicsit ráért volna még a boldogságát megosztani, de én ezt is meg tudom érteni, õk eddig csak ketten egymásra utalva éltek.
Kuzey nagyon szépen beszélt, õ a maga egyszerûségével, nem is vártam tõle semmiféle ömlengést! Nem állna jól neki, hozzájuk pont ez a jelenet illett, úgy, ahogy a rendezõk, forgatókönyvírók, a zeneszerzõ megkomponálta! Semmi csöpögés, semmi túlzás nem volt itt! Minden abszolút a helyén volt, pont abban a percben szólt úgy a zene, ahogy kellett, ahogy az adott jelenethez passzolt, nekem tökéletes volt; se több, se kevesebb!
Nem utolsósorban a fordítás tökéletes volt, nagyon szépen köszönöm Gabuska és Szandra munkáját, ami ezt az élményt adta nekünk kétszer is!
9/10
gabus53 2015 aug. 23. - 21:31:22 9/10
(3989/4273)
A 80 epizódban majd benne lesz, remélem addig türelemmel tudsz várni.
lélekdonor 2015 aug. 23. - 19:40:34
(3988/4273)
A 73. bölümben volt az a rész, mikor Cemre átmegy Handanhoz, hogy beszéljenek, és a következõ közös jelenetük már az, hogy Kuzey sírva és ölelkezve találja õket a lakásban, de azt nem adták le, hogy közben a két nõ mirõl beszélget. Most találtam egy videót, amiben benne van az, mirõl beszélgetnek, csak nem értem. Valaki nagyjából a lényeget le tudná fordítani?
https://www.youtube.com/watch?v=BCSpnli-Moo
malvinkicska 2015 aug. 23. - 19:08:21
(3987/4273)
Simay hívta a rendõrt addig eldördült a fegyver, mire S bement a szobába, Baris kezébe volt a fegyver és Güney lábon lõve azt nem mutatták dulakodtak volna, szerintem leakarta lõni és így sikerült Barisnak a lövés.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 23. - 17:52:20 8/10
(3986/4273)
Nekem kissé homályos ez a Güney-Baris féle lábonlövés.
Oké azt láttuk Güney magához vette a pisztolyt és Barisnak is volt , hogy lábon lõtte , esetleg dulakodtak és akkor történt ?
Güneyt ismerve már eltervezhette elõre az egészet .
Ma a folytatásban tiszta képet kapunk , csak kiderül .
Gülten úgy tûnik mégsem pasizik be.....nõs a férfi .
Remélem még folytatódik az eljegyzési jelenet .
malvinkicska 2015 aug. 23. - 10:49:24
(3985/4273)
A véleményünk egyezik , mint mindig nagyon idõ szerû volt ez a lánykérés úgy sikerült ahogy kell, az biztos csodásan volt megírva a Kuzey gondolatai a jövõre nézve, szinte utánozhatatlan, könnyes szemmel hallgatta Cemre, aztán figyelted biztosan, mikor K arca és szeme változott , mikor mit mondott, az még külön megér egy misét szokták mondani. Szurkolok nekik legyenek boldogok, hiszen ebben a sztoriban nem nagyon vannak boldog emberek, a Seref és a csaja.
BMariska52 2015 aug. 23. - 10:24:43
(3984/4273)
Kedves Syuzi! Köszönjük szép összefoglalódat! Úgy gondolom, Güneynek már most látnia kellene, hogy Banunál súlyos problémák vannak, tiszta idegroncs, amit az anyja takargatni próbál, ezt nagy hibának tartom, mert végülis miért? Güney nem az igazi partner Banu számára, talán nincs is olyan! Banu hisztije késõbb le is nyugodhatna, Güney nem egy akkora nagy szám akiért így kéne kapálózni, valóban ennyire szereti, vagy csak az a baj, hogy elõször fordult elõ, hogy nem kapott meg egy játékot?
Csak azt szeretném mondani Neked, hogy én kitartok, végig fogom nézni a tévé által közvetített elsõ évadot is, hiába lesz lassan vége már a másodiknak is, amit gondolom, Te is megnézel majd! Továbbra is várjuk az általad közvetített részletes tartalmat, nem maradsz egyedül a fórumon, talán mások is csatlakoznak.
BMariska52 2015 aug. 23. - 10:16:47
(3983/4273)
Kedves Bemeském! Te ismét nagyon jól látod, de szerintem a baj gyökere ott van, hogy akkor nem ültek le tisztességesen megbeszélni a házasságuk körüli bajokat. Azonban a forgatókönyvíró szerint ennek így kellett lennie, mert akkor sokminden nem úgy történik, ahogy!
Egy ember nem tud teljesen megváltozni, ezt tudjuk, de törekedhet rá, és Aynur megérdemli a kisfiúval együtt, hogy ha már bizalmat szavazott ennek a mogorva embernek, kapjon érte megbecsülést és szeretetet. Sami nem képes kimutatni az érzelmeit. Valójában nem is tudom, miért vette el Aynurt? A hiúságát legyezgeti, dacol Handannal, igenis megmutatja neki, hogy na, látod? Meglátjuk, ha még engedik a forgatókönyvírók, hogy alakul az életük, ha megoldódnak a fiaik problémái, leginkább Güneyé!
BMariska52 2015 aug. 23. - 10:09:22
(3982/4273)
A mi kis csapatunk is örül, hogy + 1 fõvel bõvültünk, akik szeretik ezt a filmet!
BMariska52 2015 aug. 23. - 10:08:02
(3981/4273)
Nagyon szépen köszönöm! Úgy vártam már ezt a boldogságos lánykérést! Kuzey levetkõzte a félelmeit, a gátlásait, nincs Güney, semmi zavaró körülmény, gyönyörûen megszervezte ezt az estét, pont éjfélkor, minden pontosan kiszámítva, úgy, ahogy kell, ahogy a nagykönyvben megírták! Nagyon szépen tudta kifejezni a gondolatait, a szerelmét, csodás jövõképet vetített. Ennek így kellett történnie. Kérem, még hagyják õket egy kicsit, ne szólaljon meg a telefon, amit egyébként én kikapcsolnék most pár órára!
malvinkicska 2015 aug. 23. - 07:32:17
(3980/4273)
A mai rész csodálatos volt Kuzey elképzelése minden úgy sikerült ahogy akarta, nagyon gyönyörû dolgokat mondott Cemrének, az eddigi és a következõkben elgondolt terveirõl. Az nagyon tetszett mikor azt mondta Cemrének neki olyan fontos ,mint a levegõ, az tuti aki ezt megírta ott volt a szeren. Baris most már a vesztébe rohan lábon lõtte Güneyt, nem tudja hol tart.
767757 2015 aug. 22. - 23:32:18 Előzmény Bemes
(3979/4273)
Nagyon köszönöm a válaszod, igy már értem. Örülök, hogy itt lehetek és názhetem a sorozatot.
Köszönet a csapatnak aki feliratozzák a filmet. :) :)
8/10
Érsekvári 2015 aug. 22. - 21:36:02 8/10
(3978/4273)
Gabusnak köszönet !

Kuzey cseles jól eltávolította a többieket .
Zeynep kicsit ideges amikor hallja Kuzey nem is megy Samsunba.....mi lehet amirõl Õ nem tud .
Cemre egykedvûen belemegy Kuzey minden ötletébe , hogy a tengerpartra menjenek .
Baris személyesen keresi fel Güneyjt aki rögtön a pisztollyjal nyit ajtót neki . Leakarja fizetni Baris , de nem jön össze .
Aztán a pisztoly mégsem úgy sült el ahogyan Güney tervezte .
Gülten azért sok már a telefonnal .
Kuzey egy kis színjátékot játszik.....de aztán Cemre rájön az okára .
Utána gyönyörû volt és megható minden . Kuzey valóban felnõtt , megérdemlik egymást !
malvinkicska 2015 aug. 22. - 16:39:13
(3977/4273)
A te tartalmas véleményeddel így mind a két évad megy ez nagyon jó, csak így tovább, lesz mirõl írnod egy jó darabig, nekünk már nem sok van hátra a második évadból, további jó munkát, és szórakozást.
10/10
syuzi 2015 aug. 22. - 16:33:33 10/10
(3976/4273)
Alit mikor elviszik Gülten és Cemre látják meg és Cemre szól Kuzeynek hogy Alit elvitték a rendörök.
Gülten csak Hueseinrõl beszél Cemre észereveszi hogy mostanában az anyja túl sokat beszél Husein úról.

Süner elmondja a barátjának hogy mi történt vele az edzõ teremben és miyen kinos volt neki a szitu és még Can is ott volt. És hogy ezt még Kuzey megbánja hogy ezt tette vele.
Sünert a barátja óva inti ettõl a boszútól. Süner az interneten megtalálja Güney nevét és ak épeket Banuról és Güneyrõl.

Sami Gültenek visz egy kis ajándék csomagot a péksüteményekbõl és elmondja neki hogy irigyli õt amiért õ a lányával tud beszélni,mert õ Kuzeyel nem tud közel kerülni egymáshoz és hogy Gülten segitesen neki közel kerülni a fiához. Husein féltékenyen nézi Gültent és Samit.


Simay egy szállodában húza meg magát és egyedül érzi magát Sünert hívja de õ kinyomja a telefonját.
Güney Alinál megtudja hogy mi volt Simayal hogy Simay megcsalta Kuzeyt, és fél hogy Simay elmondja a titkát, de Kuzey mondja hogy nem kell félni Simay nem mondja el a titkát.

Este Güney elmondja szüleinek hogy Simay lehet hogy megcsalta Kuzeyt. Handan persze elmondja mindenek Simayt hogy ezért kellett védeni Simayt és hogy milyen rossz nõ Simay.

Jók voltak nagyon a mai részek:) Várom már a jõvõ heti részeket:) Szép hétvégét kívánok mindenkinek:)
10/10
syuzi 2015 aug. 22. - 16:24:18 10/10
(3975/4273)
A mai részekben volt:) Sinaner házban Sami mondja hogy most már hogy a kávénál tartunk elmondjuk hogy miért is jöttünk Güney leteremti az apját hogy majd õ mondja a lánykérést és ne szóljon bele a dolgába. Baris megjelenik hogy írják alá a házassági szerzõdést. Sami meglepõdik ezen, és otthon elmondja mindenek a Sinanereket hogy hogy képzelik hogy szerzõdést akarnak íratni és a fia Güney milyen hülye. Reggel Handan mondja Güneynek hogy ne legyen hülye és ne menjen bele a szerzõdésbe. Ali tönkreteszi Simay "pasijának" a kocsiját és megveri Sünert. Süner feljelenti Alit.
Simay találkozik Alival és elmondja hogy nem csalta meg Kuzeyt, és hogy Güney okozta anno a balesetet ezen Ali meglepõdik. Alit elviszik a rendõrõk és a rendõrségre Cemre és Kuzey is utánna megy Cemre meghallja hogy Simaynak szeretõje volt az akinek a kocsiját összetörte Ali. Ali kéri Cemreét hogy ne szóljon Kuzeynek erõl.

Güney szakit Banuval . Alit letartóztatják mert az autó kárát nem tudták kifizetni. Güney nem ad pénz Kuzeynek.
Banu összeropan Güneyel való szakitás miatt. Ebru elmegy Güneyhez hogy béküljön ki Banuval. Simay eladja az esküvõi ékszereket hogy Alit kihozzák abörtönbõl. Kuzey felhívja Sümert és az edzõ teremben Süner Cannak elmondja hogy Simay "pasija" Ali ma összetörte a kocsiját. Kuzey rákérdez hogy milyen Simayról van szó és rájön hogy az õ Simaya csalta meg és behúz Sünernek egyet. Barisnak nem tetszik hogy Ebru Güneyt a Sinanerházba hívta. Ebru elmondja hogy neki csak Banu boldogsága, és gyógyulása a legfontosabb a többi nem számít. Banut gyógyszerezik, és keresi az apját. Venus apja az orvosa, és elmondja Güneynek hogy Banu még nem heverte ki az apja halálát. Banunak rémálmai vannak egy korábbi tûzeset kapcsán ül egy szobában és Baris menti ki a tûzbõl.

Süner visszavonja a feljelentést Ali ellen így Alit kiengedik. Kuzey elrohan egy taxival hogy bosszút álljon Simayon egy másik taxival Cemré és Ali is utána megy . Cemre a taxiból felhívja Simayt hogy azonal menjen el otthonról mert Kuzey is uton van már. Simay elcsomagol és elrohan otthonról, még Handanal összeszólalkozik és felöki Handant. Sami is pont akkor ér haza és Simay után szól de Simay csak szalad. Zeynep pont akkor jön haza az apjával és a nagynénjével és meglátja hogy Simay rohan Sami meg utána megy kocsival sejti hogy valami baj van.

Sami Simayt uton éri de alány nem mond semmit, és beül egy taxival. KEvés pénze van neki és egy kávézónál kiszáll.
Cemre és Ali elviszi a holmiját a kávézóba, elõtte Cemre felhívja Simayt. Kuzey követi Cemrééket és a kávézóban Simayal összeveszik és elmondja hogy elakar vállni tõle. Simay visszavág hogy közös tikainkkal mi lesz Kuzey. Kuzey visszafordul és megfenyegeti Simayt hogy akár hova is megy megtalálja õt.

Zeynep felhívja Cemrét de Cemre nem veszi fel a telefont. Gülten meglátogatja Huseint és sütit visz neki és részvétet kíván a férfinak megismerkedik Huesein nõvérével is ki mondja hogy sokat hallot már róla, és mesél a férjérõl. Mikor Huesein és a nõvére kimenek aszobából Gülten elmondja Zeynepnek hogy Simay örökre elment a Tekinolu házból.

Cemre elmeéli este az anyjának hogy Simay megcsalta Kuzeyt ezért volt a nagybotrány . Gülten mondja hogy ma járt Zeynepnél és megemlitette úgy nagyvonalakban hogy Simay már nincs a Tekinlu házban.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 22. - 14:50:40 8/10
(3974/4273)
Jó pihenést mindenkinek !
Most néztem meg , Güney Sümert rávette valljon Baris ellen , Simay pedig leadja a drótot a hadnagynak .
Baris megint iszik , kivan mindenki elpártolt mellõle nyakig ül a bajban .
Az idõsek rendezvénye kedves volt a lányokhoz vendégek jöttek Kuzey is aki Cemrét szülinapjára felköszöntötte a lány kicsit csalódott volt nem erre számított . Persze Kuzey nem itt fogja megkérni a kezét , hogy is gondolhatta ezt Cemre .
A lakókocsi tulajdonosa egy jóképû pasi , pont ilyen illene Gültenhez . Lehet lesz valami ebbõl....?
Baris nem hisz Banunak amit mond Ferhátról , pedig kellene nem is tudja mekkora adu lenne e kezében Güney ellen .
Mindenki távozik , de Kuzey úgy néz ki marad.....megtörténik mégis amire mindenki vár .