Téma: Labdarúgás

8/10
borfalu 2009 okt. 30. - 22:12:59 8/10
(403/4643)
Az ominózus 11 - esek az alábbi linkrõl láthatók:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-kabat-nyerte-a-tizenegyesparbajt-2005019 .
8/10
borfalu 2009 okt. 30. - 22:02:04 8/10
(402/4643)
Hosszabb idõ után elõször, ma megnéztem egy magyar bajnokit. Debrecen - Újpest 1 - 2. Szabó Sándor, a mérkõzés játékvezetõje 4 bûntetõt is befújt! A kérdés másik oldala, hogy a Loki és az Újpest elsõ 11 - ese sem volt az, benézte!! Az egyébként kûzdelmes meccsen a kapusoknak nem sok dolguk volt, jobbára a mezõnyben folyt a kûzdelem. A játék képe alapján talán a döntetlen reálisabb lett volna. Az Újpestet dícséri, hogy idén sokadszorra vert helyzetbõl fordított, a Lokinak több kell szerdán Firenzében!
intellectuel 2009 okt. 30. - 17:40:25 Előzmény ondok
(401/4643)
Ez még jóval a hazai portugál meccs elött volt, egy riporter, talán az a mosolygós nem tudom a nevét, kérdezte a tv2-es közvetítés elején, lehet felvételröl volt. A portugálokkal és az esélyekkel kapcsolatban mondta a Torghelle, hogy esélyesek vagyunk, pl õ többet ér mint, cristiano ronaldo, mert az önzõ és sohasem passzol, míg õ pedig csapatjátékos.

Szerintem pedig neki nem passzolgatni kellene hanem befejezni a támadást góllal.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 30. - 12:33:32 1/10 Előzmény ondok
(400/4643)
lõhette volna akár Dzsudzsák, akár Huszti vagy éppen Babos, teljesen mindegy. azon a meccsen 1 gól kellett a gyõzelemhez...

olyan kijelentések után beszélsz "tárgyilagos meccsnézésrõl", mint pl, hogy Rooney egy szinten van torghellével? jó vicc, tényleg.

azt állítottad, hogy gólokat lõtt a crystal palace játékosaként. mikor és mennyit? erre válaszolj. egyébként a paok salonikiben és a panathinaikosban is biztos a hülye edzõ miatt nem tudott legalább elfogadható szinten játszani, igaz?

na már megint a jóslatok. belátható idõn belül max akkor lesz a róma bajnok, ha a Milan, a Juventus az inter és a Fiorentina nem a serie a-ban indul...

már milliószor mondtam, ha van kinek passzolni, akkor Dzsudzsák meg is teszi(természetesen nem 100%-ban, mert végsõ soron támadó lenne).
ondok 2009 okt. 30. - 00:43:16
(399/4643)
Ráétapintottál a lémnyegre ,mert a sok okso pl Inzaghit is fikázza,holtt az apali még afülével is tud gólt rugni.Ezért aztán mivel divat volt szidni õt ,az Eb-n kihagyta az okos kapitány és helyette többek közt azt a "zseniális" Tonit játszatta ,ki is estek.
Úgyhogy szumma szummárom tele vagyunk szakértõvel .
ondok 2009 okt. 30. - 00:37:36
(398/4643)
És ezt így mondta ,hogy "én ám többet érek mint C. Ronaldo?" Milyen apropóból ,hiszen egész mást játszanak ,más a szerepkörük?Bár a futbalista általában nem egy intellektuel,tisztelet akivételnek ,de ennyire hülyét nem mondhatott ,nem életszerû.
intellectuel 2009 okt. 30. - 00:18:33
(397/4643)
Én gyermekkoromban pontosan azt csináltam, mint Inzaghi ! Az ellenfél kapusa elött vártam a labdát, miközben a többi csak kergette. Néha amikor megkaptam, berúgtam a hosszúsarokba. Sok gólt rúgtam így.
Késöbb amikor rájöttek a többiek, hogy nem tudok focizni, megtettek kapufának. Mivel mindíg elugrottam a labda elõl így nem bizonyúltam tartósnak ezen poszton.
Késöbb persze már elég jól cseleztem, de akkor már csak asztaliteniszezni volt kedvem.
intellectuel 2009 okt. 30. - 00:14:50
(396/4643)
Az infóm a tv2 meccs elötti interjúja volt, a riporternek mondta a Sanyi.
ondok 2009 okt. 29. - 23:05:34 Előzmény damienisback
(395/4643)
Ja egyet kihagytam : szólhatna valaki Dzsudzsinak is ,hogy nem csak mindig az "én" a lényeg ,vagy netán a PSV nem olyan csapat ,ahol nem létezik az én?
ondok 2009 okt. 29. - 23:02:55 Előzmény damienisback
(394/4643)
Értem ,szóval Juhász gólja az fontos volt ,a Torghelléé meg ugyanazon ameccsen irreleváns:)látszik az objektív megítéls és szimpátia.
ha nem néznék nyugati meccset ,akkor az nem azt jelentené ,hogy nem majmolom azon meccseket ,hanem azt hogy hülye vagyok.ne keverd a fogalmakat,lehet tárgyilagosan is nézni ,anélkül ,hogy valaki beájulna.
itt van egy rész,ami irreleváns:),mármint a Cristal palace beli teljesítménye Torghellének ,hiszen az nem csak tõle függött .Mert ahogy az Augsburgban remekel,vagy ahogy hétrõl hétre a forduló gólját lövi ,amit anémet adók mutogatnak,az annulálja hogy valahol mondjuk kifog egy hülye edzõt vagy egyszerûen nem az õ világa stb..
A Róma meg korántsem világverõ csapat ,mert ajátékosállomány a ,ha Totti nem játszik akkor nem a csúcs .de ezzel együtt ez a játékosállomány szemre igencsak szép focit játszott Spallettivel.Én Ranierit is jó edzõnek tartom legalább olyannak mint afelfújt Murinhot,de nyilván õ változtatási kényszerben van ,és az nem megy egy pillanat alatt.ha áldoznak egy kis pénzt és hagyják dolgozni õt,akkor 2 év múlva a Róma bajnok lesz.
ondok 2009 okt. 29. - 22:53:11 Előzmény intellectuel
(393/4643)
beavatnál ,hogy honnan az infód ,hogy mit mondott Torghelle?
intellectuel 2009 okt. 29. - 19:15:07
(392/4643)
Ápropó, hallottátok, hogy Torghelle Sanyi, azt nyilatkozta a portugál meccs elött, hogy õ többet ér, mint Christiano Ronaldo, mert a portugál önzõ és nem passzol, õ pedig sokat passzol.

A pozitív önkép a pályán nyújtott teljesítményt fokozza :D)

rendkívül önkritikus volt

no comment.
intellectuel 2009 okt. 29. - 19:11:51 Előzmény moderator2
(391/4643)
Kedves Moderátor 2, a kardinális probléma kardinálisan összetett válaszban csúcsosodik ki, nem egy egyszerû "EZ" vagy "AZ"-ba.

Pillanatnyilag, mint minden hosszan tartó vitában a fórumban, sok szálon fut a végeredmény továbbá pillanatról pillanatra finomodik, és egy privát üzengetés sokat elvenne élvezeti értékéböl. Olybá tûnik, ebben leljük igazi élvezetünket, az egyre siralmasabban sekélyesedõ mûsorkinálat láttán. Igazi hosszantaró elemezgetések véget nem érõ harcában, ahol nem a végeredmény a fontos, hanem az ÚT maga :D
Engem ugyan pillanatnyilag ez a téma nem érdekel különösebben, de ha valakinek tetszik beleszólhat idõröl idõre.

Filozófiai kérdés, hogy mi tartozik eme fórumba. A látogatók benyomásai a film alatt? A sorozatban szereplõ hõsök életének alakulása? A filmekben szereplõ eszközök, jelenségek valódisága? A valósággal összevetése, mennyire lehetne reális az életben az a kivitelezési forma? és még sorolhatnám, mert sok minden, persze a sértegedõsdi nem igazán tartozik ide, dehát ugye kedvenc háziállattal a bolha:D

Kérlek téged is ha van olyan észrevételed mellyel még élvezetesebben összetettebbé tudnád alakítani ezt az utat, semmi esetre se fogd vissza magad.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 29. - 07:28:44 1/10
(390/4643)
ki mondta, hogy Juhász gólja irreleváns? mivel az albánok nem voltak képesek gólt rúgni, ezért kellett egy magyar gól a gyõzelemhez...

aha, szóval bort iszol, de vizet prédikálsz. majmolt nyugati meccsekrõl beszélsz, miközben te is nézed õket...

nem azt írtam, hogy óriási csapat lenne a crystal palace, csak azt, hogy viszonylag normális. egyébként várom az infódat arról, hogy szerinted melyik csapatok ellen és mikor lõtt gólt a falábú sanyikád a crystal palace játékosaként...

ez egyáltalán nem igaz. nézd meg pl a rejál margitot. ott van egy halom sztár, mégis megverte õket 4 góllal egy 3. osztályú csapat...

nem tûnik fel, hogy az értelmesebb csapatokban nem létezik olyan, hogy "én"? már csak azért sem, mert egyik játékos sem képes egyedül 11 ember ellen játszani.

a rómának pedig gratulálok, hogy annyira kombinatív és szép játékot játszanak, hogy lecumizták az udineset 2-1-re. hiába na, ha nem kapnak ajándék 11-eseket még pontot sem tudnak szerezni...
ondok 2009 okt. 28. - 23:22:17 Előzmény damienisback
(389/4643)
Ja és bár Torghelle nemcsak 6 pontot szerzett,mert pl a dánok elleni döntetlenben is benn volt azzal ,hogy lekötötte a fél dán csapatot.Amennyiben nem játszott volna ,akkor nincs meg az egy pont sem.De nem érdekes ,én örültem volna ha a Gera vagy Dzsudzsák is szerez 6 pontot ,mert akkor 28 ponttal tuti atovábbjutás elsõként.Dehát sajnos õk zérust szereztek.
ondok 2009 okt. 28. - 23:18:33 Előzmény damienisback
(388/4643)
Mondom ,hogy Te tetszés szerint alakítod atényeket ,ahogy éppen beleillik atévtanaidba.Csak egy apróság ,ha amásik gól is irreleváns ,akkor talán nem is nyertünk:)ennél beszédesebb bizonyíték nem is kell ,hogy hogy lefikázod amagyar gyõzelmeket.Másrészt Rooneyt sokszor láttam játszani,azért is írtam ,amit írtam.Egyáltalán nem tehetségesebb csatár mint Torghelle.Mit is írtál még?Ja ,hogy a Cristal Palace az egy óriási csapat ,ahol Torghelle nem rúgott gólt.zakson,szerintem a Duisburg lelépné a CP-t aztán azt meg Torghelle jóformán egyedül lépte le.Egyébként kis csapatban nehezebb gólt rúgni mint ahol vannak épkézláb társak is.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 28. - 11:13:46 1/10
(387/4643)
majd ha lesz miért, akkor nézem a labdakergetõk meccseit. egyébként nem kell hozzá olyan nagy dolog, ha az u20-asoknak sikerült.

ilyen alapon akkor tavaly anelka volt a legjobb csatár angliában, mert kb mindenki neki passzolt? ne viccelj már.

na, számoljunk utána: az albánoknak lõtt egy gólt, de 2-0-ra nyert a válogatott, szóval irreleváns. albánia és málta ellen az õ góljaival nyertek, így 6 kõkemény pont köszönhetõ neki.

talán ha megjátszható lenne(ami nem feltétlenül csak az õ hibája, hanem az edzõé is), akkor Dzsudzsák és Gera is tudna kinek passzolni.

"Cristal palace ? mondjuk egyébként ott is rúgott gólokat"

maximum álmaidban kisgyerek. 12 meccs 0 gól...

tök jó, hogy úgy alkotsz véleményt pl Rooneyról, hogy soha nem láttad játszani. hiszen te nagy magyar vagy, nem nézel nyugati meccseket...
ondok 2009 okt. 28. - 10:24:37
(386/4643)
Te melyik meccseket szoktad nézni,néha elkapcsolhatnál a majmolt nyugati meccsekrõl ,fõleg mikor a válogatottunk játszi.Hogy a Sanyinak a válogatottban nincs teljesítménye?
Haha,csak amegszerzett 16 pontból kb 14 az õ góljainak köszönhetõ.meghogy áll és várja a passzokat?Én úgy vettem észre ,hogy az egész pályát bejátsza még védekezik is ,az egyik legjobban küzdõ ,robotoló játékos.Abban van igazság ,hogy apasszokat hiába várja az ütõdött Gerától meg Dzszudzsitól ,ezért neki magának kell megharcolni alabdáért .Nyilván az Augsburgban van olyan ,aki vissza is tud adni egy labdát.
A komoly csapatban való bizonyítással meg ne röhögtess!Cristal palace ? mondjuk egyébként ott is rúgott gólokat ,nade ahogy afáma mutatja elég hülye edzõje volt az un komoly csapatainak ,akikkel mivel nem egy nyalós természet nem igazán találta meg a hangot.Ezért aztán mellõzték ,ami nem az õ hibája volt .A többi stimmel,egyébként annyit símán megjátszana õ is az MUban ,mint Rooney,akinek a feje csak dísznek van a nyakán.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 28. - 07:54:59 1/10
(385/4643)
és? volt egy jó meccse, ez ám a teljesítmény. egyébként pedig hiába hozná ezt a teljesítményt meccsrõl-meccsre az augsburgban, ha a válogatottban lószart nem csinál.

lol, osztod az észt a Unitedrõl, miközben fogalmad sincs milyen taktikával játszanak. egyébként haladj már a korral, már rég elmúltak azok az idõk, amikor pl bácsi sanyi egész meccsen állt a felezõvonalnál és várta, hogy mikor passzol neki valaki...

nem zavar, hogy értelmes csapatokban is megkapta a lehetõséget hogy bizonyítson, de nem tudott élni vele?(ha nem lenne világos, sanyikádról beszélek)
ondok 2009 okt. 28. - 00:40:52
(384/4643)
Ja és ez tegnap történt és mintha elég ismert csapat ellen brillirozott volna a Sanyi,pedig állítólag az Augsburg nem egy nagy durranás.lehet ha a magyarok közül sokan nem fikáznák Torghellét ,akkor már egy nagycsapatban bizonyíthatott volna és õ lenne amásodik Drogba.Csakhát mivel nem a Fradiból indult ,ezért nemhogy menedzselik de fúrják is rendesen.