Téma: Labdarúgás

ondok 2009 okt. 19. - 23:45:43
(303/4643)
mellesleg nézd vissza azt a11-est még aszabályok szerint sem volt az.Arról nem is beszélve ,hogy gólhelyzetnek még afingja sem volt ,tehát ha tovább megy akoma ,és nem színészkedik ,akkor sem lett volna belõle semmi ,de ez csak az erkölcsi rész ,mert a szabály szerint ha lett volna szabálytalanság akkor meg lehetett volna adni ,de nem volt .Mit gondolsz miért reklamált annyira a Róma?.bezzeg németh 11esénél nem reklamált Costa Rika,pedig ha kicsit is kétséges lett volna ,akkor nyilván megteszik.
ondok 2009 okt. 19. - 23:41:25
(302/4643)
ebben az az érdekes ,hogy el sem tudod képzelni ,hogy ez rád is igaz lehet,mármint a borivás és avízprédikálás.Két állítás áll egymással szemben de csak az egyik igaz ,te persze azt gondolod ,hogy atied.Fura ,nem?
A svédek ellen adva volt alehetõség ,és azt mondom hogy sajnos nem sikerült ,de az utóbbi 20 évben most kellett volna hozzá alegkevesebb.nos a svédeknek meg az nem sikerült ,ami nekünk ,megverni mindkétszer az albánokat ,úgyhogy ezért talaálták ki a pontszámítást ,hogy avégén egyértelmûen az a legjobb ,aki alegtöbb pontot szerzi.Így ebben acsoportban a dánok voltak alegjopbbak ,akárhogy is ragozzuk,mi meg megvertük õket otthon ,megkeserítve az ünnepi hangulatukat.erre sem lett volna képes az utóbbi 20 év válogatottjából egy sem.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 19. - 23:32:34 1/10
(301/4643)
a magyaroknak adva volt a lehetõség, hogy megelõzzék a svédeket, amennyiben az albánok pontot tudnak szerezni tõlük. akkor mirõl is beszélsz?

"Ezért azt ajánlom ,hogy ne abból indulj ki ,hogy minden 11-es jogtalan ,amit a számodra nem szimpatikus csapat kap,lehet hogy csak megkapta ,ami jogos volt .nem gondolod?"

nevet a vakbelem. mindezt azután írod, hogy jogtalannak ítélted a Milan róma elleni 11-esét. bort iszol és vizet prédikálsz ifjú padawan...
ondok 2009 okt. 19. - 23:12:14
(300/4643)
ne õrölj már egy imamalomban ,precízen bebizonyítottam ,hogy adánoknak egyáltalán nem volt mindegy .Ilyen alapon nekünk is mindegy volt ,nemdebár?Akkor két azonos motivációjú csapat közül amagyar megverte idegenben a csoportelsõt.
Visszatérve a Rómára.Te milyen meccseket nézel?tudomásom szerint aRómára nem bizonyítanak rá bírók befolyásolását úgy minta Milanra ,Juvére és Interre rendszeresen.Ezek mindent megvehetnek pénzzel ,és meg is teszik,ellentétben a szerény anyagiakkal rendelkezõ Rómával.Ezért azt ajánlom ,hogy ne abból indulj ki ,hogy minden 11-es jogtalan ,amit a számodra nem szimpatikus csapat kap,lehet hogy csak megkapta ,ami jogos volt .nem gondolod? vagy ez már túl komplikált?Ahol egy Totti játszik ott sok 11-es jogos ,mert nem bírnak vele,nekem az a meglátásom ,hogy nem is mindegyiket adják meg ,pedig járt volna ,dehát tudod abírónak ciki ,és különbewn is a karrierjét nem kockáztatja ,hogy befújja egy Milan v. Inter ellen esetleg mindet,ami járna.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 19. - 23:02:02 1/10
(299/4643)
és még mindig nem jut el a tudatodig, hogy a dánoknak full mindegy volt az utolsó csoportmeccs...
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 19. - 23:00:42 1/10
(298/4643)
ja persze, amikor a Milan kap 11-est, az jogtalan, de amikor a rómának szórják meccsenként a kettõt, az teljesen rendben van...
ondok 2009 okt. 19. - 22:55:55
(297/4643)
Hát pl úgy lehet ,hogy a jogtalan 11est megadta a csaló bíró(az olasz bajnokságban mindennapaos ahárom nagy bírók általi támogatása:mintha ki is zárták volna a Juvét és a milanról is kiderült a bunda) a Milannak ,akik addig alárendeleten kergették alabdát.Másrészt ha Totti játszik ,akkor már az elején 3:0 a Róma javára ,ugyanúgy,ahogy asérülésekor is vágott egyzseniális duplát ,csakhát õt mindenhol faragják ,mert egyedül többet ér mint a milan fél csapata élen Ronaldinhoval ,aki egyébként agólja dacára szarul játszott.
ondok 2009 okt. 19. - 22:51:15
(296/4643)
Azt nem látom ,hogy nem tudod felfogni pl ,hogy amásodik hely az életet is jelentette volna ,míg így kiestek ,másrészt ugyebár nem is lehetnek olyan szarok azok a dánok ,ha ellenük ilyen szánalmasan szerepelt ez a két európai sztárcsapat.Ezért aztán mivel a meccset is láttam ,ill. azt is hogy mennyire szívóztak ellenünk adánok ,ismét csak gratulálni tudok a gerátlanított magyar válogatottnak.csak így tovább:Gosztonyi ,Koman,Varga beépítése dzsudzsák Huszti és hajnal helyett ,és egy nagyon ütõképes csapatunk lesz.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 19. - 22:46:56 1/10
(295/4643)
vagyis szerinted érdemes a labdakergetõk "teljesítményét" az u20-asok bravúrjához hasonlítani? vicces gyerek vagy.
ja és áruld már el, hogy lehet az, hogy a róma lecumizta a Milant és a falábú, tehetségtelen Ronaldinho gólt is rúgott?
1/10
damienisback 2009 okt. 19. - 22:45:00 1/10
(294/4643)
és még mindig nem látod a problémát. a svédek hiába gyûjtik be az albánok ellen az elveszített 2 pontot, akkor is csak a 2. helyre elég. a svédek és a portugálok ott cseszték el, hogy egyrészt egymással kétszer is döntetlent játszottak, míg a dánok ellen a két csapat összesen 1 pontot szerzett...
ondok 2009 okt. 19. - 21:25:18 Előzmény damienisback
(293/4643)
Te tipikusan az az ember vagy aki UTÓLaG mindent tudott elõre:)Pewrsze a dánok símán vezették acsoportot ,és tudták ,hogy ki elõzheti meg õket.A három nagy között nem is volt az életbevágó ,hogy pontosan a gyengébbeknek tartottaktól ki hány pontot szerez.Akár el is úszhatoott volna a továbbjutásuk a magyar ill. a svédeknek el is úszott az albán meccsen.Úgyhogy sajnos ez az elméleted is sánta.
ondok 2009 okt. 19. - 21:20:19 Előzmény damienisback
(292/4643)
Ja értem ,nem én hasonlítottam a két meccset össze ,hanem Te fitymáltad le a ghana elleni második félidõt ugyanúgy mint a dán meccset .Tehát én erre reagáltam ,hogy szerintem mindkettõ siker volt bizonyos szempontból.érthetõ?:)
ondok 2009 okt. 19. - 21:15:20 Előzmény spechtrum
(291/4643)
Egyáltalán nem játszott egyetlen meccsen sem ellenünk nagyedgõzzel a svéd vagy a portugál csapat sem .Összetéveszted a Várhidi éra meccseivel.Pont hogy elõzõleg damien barátunk azt fejtegette ,hogy adánok nem vették olyan komolyan a meccset mintha éles lett volna .Tehát ,ami éles volt azt komolyan vették ezek szerint.nade aki látta ameccseket az nem ír ilyet hacsak nem elfogult ,és pont ez az elõrelépés bizonyítéka.csakhát aki nem akarja látni ,az nem látja.
ondok 2009 okt. 19. - 21:10:54 Előzmény spechtrum
(290/4643)
Vaóban BEKet kellett volna írnom ,de nem hinném hogy nem értetted volna ,ha a lényegre koncentrálsz:Ráadásul az uefa kupában sem ért el a Honvéd jelentõs eredményt.és nemcsak a steasuától esett ki ,hanem a Brönbytõl és a Phanatinaikostól is és másoktól is.
spechtrum 2009 okt. 18. - 19:50:16
(289/4643)
kis korrekció, 1992 töl van BL elötte a BEK-ben sima két meccses meccs volt minden fordulóban, de már akkor is csak a legjobb csapatok jutottak oda és gyõztek. Kis csapatok is nyertek már idegenlégiós nélkül pl celtic, steaua.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 18. - 13:19:32 1/10 Előzmény damienisback
(288/4643)
kis korrekció: ...elsõ 6 meccsükbõl az utolsó négyet...
spechtrum 2009 okt. 18. - 11:28:59 Előzmény ondok
(287/4643)
Nem azt írtam, hogy nem voltak kupameccsek, hanem hogy nem volt liga, te azt írtad a BL ben, hát az csak 82-töl van, kevered a dolgot. Sima két meccs volt minden fordulóban itthon meg idegenben. Azért nem ért el eredményt a Honvéd mert, míg a videoton zeljenzikar vagy dukla prague ellen játszott az uefa kupában, addig a honvéd a késõbbi gyõztes steauatol esett ki. A BEK már akkor is messze a legrangosabb kupa volt. Csak a legjobbak juthattak oda, nehéz volt ott eredményt elérni. Az uefa kupába meg KEK-be minden kis csapat elérhetett valamit.
spechtrum 2009 okt. 18. - 11:27:45 Előzmény ondok
(286/4643)
",sszámtalan olyan meccsünk volt korábban ,ahol az ellenfél negyedgõzzel játszott ,és mi teljesen alárendelt szerpet játszottunk ,pedig csak 1.0ra kaptunk ki."

Ebben a selejtezõ körben végig ez volt, sajnos.

Nem értem hogy jön ide egy VB döntõ.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 18. - 08:43:31 1/10
(285/4643)
mivel úgy alakult, hogy a magyarok elsõ 6 meccsükbõl az elsõ négyet a gyenge csapatok ellen játszották és a dánok viszonylag simán vezették a csoportot...
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 18. - 08:39:50 1/10
(284/4643)
na vajon melyik vb meccsrõl beszélek, amikor arra a kommentedre válaszolok, amelyikben ghánáról és dániáról beszélsz(az már mellékes, hogy a tét nélküli selejtezõ kifejezésbõl következik, hogy melyik csapatra gondolok)?