Téma: Labdarúgás

offtopic
norton15 2009 okt. 22. - 20:52:31
(343/4643)
Valami komoly dologról megy a vita?
ondok 2009 okt. 22. - 19:52:00
(342/4643)
Példád két okból is rossz:1.300 hatoda nem 45 :D 2.Én soha nem mondtam ,hogy a DEbrecen nyerni fog ,hanem azt mondtam ,ha a Fiporentina már az elsõ meccset komolyan veszi ,akkor 0:3 körül lesz,ha pedig kienged ,akkor egygólos hazai vereség vagy döntetlen.És lám mit ad ég?Amíg komolyan vette 2:4 volt,amikor kiengedett majdnem döntetlen ,ill. símán bejött ,amit mondtam ,igaz nem 1:2 ,de próbáld meg Te pontosan megmondani a végeredményt ,még azt sem szoktad tudni ,hogy ki nyer, csak hajtogatod mindig ,hogy a Barca ,aztán a Kazany nevû noname csapat most is bohócot csinált belõle otthon.
ondok 2009 okt. 22. - 19:45:26
(341/4643)
muhaha vagy sem, az biztos,hogy néha a lópaci jut eszembe ha téged olvaslak,annak is nagy afeje ,de nem túl kreatív hogy finom legyek.
Tudsz még ilyen jókat ,hogy a"cselszkij csúfos bukása",mert ezzel tényleg csak röhögtetni tudsz.
Apropo miért nem ajánlod fel a szolgálataidat az MLSZnek,lám ez a hülye Qman és a vele egyetértõ Egervári ,hát ezeknek csak meg kéne fogadni anagy damien tanácsát ,és máris diadalban lenne részük.Ebbõl az anyagból ,amink van bezony ez volt közel legjobb összeállítás ,és a legeredményesebb is.Úgyhogy tipikus szurkolói szöveget nyomsz ,ráadásul ellenszenvesen hazafiatlant.Nade nem baj majd ha a nemzet min. elnöke lesz agóré ,akkor a focit is megoldja ,ugyanúgy mint a 14. havi nyugdíjat:)Már tett is utalást rá ,hogy hogyan kéne játszani a válogatottnak.:)
ondok 2009 okt. 22. - 19:38:08
(340/4643)
Aha ,szóval akegyelmes úrnak ez a heppje.Bár nem emlékszem ,hogy amikor velem vitatkoztál ,akkor azt kérõ formában tetted volna ,ráadásul én nem egy légbõl kapott csúsztatással kontráztam mondjuk mások alá.Úgyhogy helyesen írtad a baglyos közmondást.Szumma szummárum ,idézni pontosan illik, és ez önmagában is minimum udvariassági kérdés.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 22. - 11:54:34 1/10
(339/4643)
muhhhaahhaa, vicces kisgyerek vagy.

már nem azért, de 3 védekezõ középpályással, egy impotens csatárral és defenzív taktikával aztán baromi nagy esélye volt, hogy gólt rúg a magyar labdakergetõ válogatott.

jaaa, így én is tudok jósolni. vagy a csapat nyer, vagy b vagy döntetlen.

nézd már meg, hogy a 2008-2009-es szezonban tudott-e nyerni a cselszkij a United ellen, utána rinyálj. egyébként pedig unalmas már ez a ha ez meg az nem történik dolog. nem így történt, ez van.

a cselszkij csúfos bukását pedig szintén kitárgyaltuk nem is egyszer. nem én tehetek róla, hogy mentálisan annyira gyengék, hogy nem bírják végig a 90+~5 percet...
ondok 2009 okt. 22. - 10:43:19
(338/4643)
Ja erre agóltalálásra pl jó példa ,ahogy a lemosott Barca talált egy gólt a végén a Chelsea ellen ,bár atovábbjutásukhoz azért emellett még abírói segédlet is kellett.
ondok 2009 okt. 22. - 10:31:33
(337/4643)
Te is olyan vagy mint az a mindenhez értõ és soha nem hazudó Orbán Vikike ,aki azt is megmondta ,hogyan kellene játszani a válogatottnak:) Vannak ilyen mindenttudók,csak az ég óvjon tõle minket.
ondok 2009 okt. 22. - 10:27:45 Előzmény damienisback
(336/4643)
Fárasztó vagy ,és ha azt írod a nálad okosabbnak ,hogy az égeti magát ,az mit gondolsz kinek ciki?
Ez pl abból is világosan látszik ,hogy olyat ki mersz jelenteni ,hogy az 1:0 az aportugáloknak maximális biztonságot jelentett.ha lenne focitapasztalatod ,akkor tudnád ,hogy még alegszarabb csapat is szokott találni egy gólt,akárhogy is összejöhet,úgyhogy szánalmas ,ahogy a portugálokon túltéve is majmolod õket
Másrészt miért bizonyítod ilyen fényesen ,hogy csak afelszínt látod afociban?
Igenis ,ha a Fiorentina leállt ,ahogy az egyik verzióm szólt ,akkor abban benne volt akár egy döntetlen is,bár azért nem volt unalmas ,mert apresztizsére annyit adott ,hogy nyerjen ,nade ha még tovább tart a meccs ,akár döntetlen is lehetett volna,mert ez olyan dolog ,ha megállsz pihenni egy futóversenyen ,akkor már nem tudsz felpörögni.
A másik sovány érved meg ,hogy az MU nyert a Chelsea ellen adöntõben egyszer .Nade hogyan? Ha láttad és nem tudtad megítélni ,hogy bizony egy paraszthajszál volt hogy fordított legyen a dolog ,és a játék képe alapján jobb is volt a Chelsea.Ha Terry észnél van ,akkor sima a dolog.
Na pont ebbõl látszik ,hogy nem bírsz kilépni az elõítéleteidbõl.
Ez nem probléma ,csak aztán ,amikor majd kiderül ,hogy nem volt igazad ,akkor le kéne vonni atanulságot ,amire nem igen szokott példa lenni az ilyeneknél.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 22. - 10:06:20 1/10
(335/4643)
ja persze, mert ha bejutnak a döntõbe, akkor automatikusan meg is nyerik, ugye? remek példa erre a 2008-as bl döntõ...
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 22. - 10:04:42 1/10
(334/4643)
1. ha a magyaroknak reális esélyük lett volna gólt rúgni, akkor a hazai meccset sem ússzák meg 1 kapott góllal. a portugálok meg minek strapálják magukat, ha az ellenfélnek jó, ha kikapnak 1-0-ra?

jah, a tét nélküli meccseken Koeman elõtt is egész jól ment a válogatottnak.

2. és az unalmas döntetlennel mi van? elég vicces, hogy így égeted magad, de ha neked ez jó...
ondok 2009 okt. 22. - 09:49:38
(333/4643)
Pontosan így van ,ha minden meccsen eltalálod ,hogy 1,X v. 2,akkor nyertél ,mégcsak a gólkülönbséget sem kell megmondani ,ami nekem sikerült .És hogy egy meccsrõl volt szó ,hát nyilván én is arról beszéltem ,ami egy meccsre igaz az a többire is az ebben az értelemben.
ondok 2009 okt. 22. - 09:46:30
(332/4643)
Ha idézel ,akkor pontosan idézz ,és ne csúsztass ,ráadásul atavalyi jóslatom ,selejtezõk elején ,hogy a Chelsea nyeri a BL-t ,kizárólag az elõdöntõbeli bírócsaláson múlt.
ondok 2009 okt. 22. - 09:44:29
(331/4643)
Te aztán nagy csúsztató vagy! Még a legvérmesebb portugálok sem merték volna azt mondani,arra a sovány 1:0ra,hogy "ihajos átgázolás" :D
A hazai 3:0 sem tükrözte ajáték képét ,hanem kellett hozzá egy Gyepes meg egy Gera.Ennyiben valóban hibázott Qman,nade jóvátette és a dánok ellen bizonyított.
2.nem lehetsz valami jó programozó,ugyanis atippeléskor én tettem két elágazást ,és azt mondtam,ha ez lesz ,akkor 0:3 ,ha meg az akkor 1:2.Nos az lett ,de nem 1:2 ,hanem 3:4,tehát egygólos zakó ,ami stimmel is ,szeretnéd Te így eltalálni a meccseket:)
fredi60 2009 okt. 22. - 09:24:29
(330/4643)
"mindkettõ 1 gólos hazai vereség,és ,aki ezt elõre megmondja ,az pl a totóban nyer vele magasan"

Ha egy találkozót jól tippelsz meg, attól még tudod, mire használhatod a szelvényedet..... mert a legkisebb nyereménytõl is messze vagy.
fredi60 2009 okt. 22. - 09:17:52 Előzmény ondok
(329/4643)
"Egyébként az 1:2 az miért olyan melléfogás a 3:4 hez képest?"

Igazad van. Nincs itt semmilyen melléfogás. :)
Elvégre lehetne akár 8:9 a végeredmény és az is téged igazolna, hiszen ugyanúgy egygólos különbség, mint az 1:2. :DDDDDDDDD
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 21. - 23:30:32 1/10
(328/4643)
1. érdekes, pl a portugálok amikor igazán kellett, úgy gázoltak át a "szívós" magyarokon, hogy ihaj. a svédektõl pedig igaz, hogy csak egy góllal kaptak ki a magyarok, de tedd hozzá, hogy azon a meccsen jobb helyzetkihasználással simán nyernek több góllal...
2. khmm, ilyen alapon minden reggel beírom ebbe a topicba, hogy gyárekek, ma világvége. egyszer úgyis bejön. és ez úgy jött ide, hogy te 3 tippet mondtál, 0-3, 1-2 vagy unalmas 0-0. szóval ennyit a jóslataidról...
ondok 2009 okt. 21. - 23:02:01 Előzmény damienisback
(327/4643)
Csak két apró megjegyzés:mindenki úgy teljesít ,ahogy hagyják.tehát nem biztos ,hogy asvédek és aportugálok voltak gyengék ,hanem az ellenfelük volt szívós.
2.mindkettõ 1 gólos hazai vereség,és ,aki ezt elõre megmondja ,az pl a totóban nyer vele magasan,mert a többség még a három variációt sem találja el ,nemhogy a gólkülönbséget is mint én.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 21. - 00:02:26 1/10
(326/4643)
ne abból indulj már ki, hogy kis hazánkban kb akkor van telt ház, ha egy nagyobb csapat játszik egy magyarral.

csak 4 gól a különbség, a budapest tv-s távgyógyítók eredményéhez képest ez még elfogadható, ha a hibaszázalékot nézzük.

Egervári csak azt felejtette el megemlíteni, hogy a svédek és a portugálok jóval gyengébben teljesítettek, mint várható volt és a dánokat nem nagyon érdekelte, hogyan alakul az utolsó meccs. így lehet az, hogy sokan csak azt látják, hogy pár pont a különbség a 3 csapat között.

a labdakergetõ jelzõ eltávolítását pedig ki kell érdemelni. és nem, nem azt várom tõlük, hogy eb-t nyerjenek, csak azt, hogy pl 2 normális csatárral, normális középpályával támadó szellemû focit játsszanak.
ondok 2009 okt. 20. - 23:46:40
(325/4643)
Hát azért mert ha valakit lelépnek ,akkor az senkit nem érdekel már, az az igazán lefutott ügy és nem a dán meccs.
Egyébként az 1:2 az miért olyan melléfogás a 3:4 hez képest?
Egyébként ,hogy az igazi szakemberek velem értenek egyet egy idézet neked:
"Egervári Sándor a felé irányzott, felnõtt válogatott szereplését firtató kérdésre a következõket mondta:

– Erwin Koeman csapata reális eredményt ért el véleményem szerint. Mi, szakemberek a selejtezõ-sorozat elõtt a negyedik helyre vártuk a csapatot, bravúrral esetleg a másodikra vagy a harmadikra, ez utóbbihoz közel is voltak. Apró dolgokon csúszott el a továbbjutás. A csapat összességében tehát a várakozásoknak megfelelõen szerepelt, de nagy közönségsikert aratott, hiszen az utolsó két mérkõzésen teltház volt a Puskás-stadionban.

Figyelted?,:"bravúrral esetleg a másodikra vagy a harmadikra, ez utóbbihoz közel is voltak. Apró dolgokon csúszott el a továbbjutás."
Hol lehetett írni ilyet a bajuszkirály csapatáról vagy akármelyik magyar válogatottról az elmúlt 20évben?
Ráadásul Kisteleki ki merte jelenteni ,hogy amienk volt alegerõsebb európai csoport.Ami nem abszurd állítás.
Tehát tessék nem labdakergetõzni ,mert az necsak hazafiatlan ,de szakmailag butaság is.
1/10
damienisback 2009 okt. 20. - 23:33:41 1/10
(324/4643)
0-3? 1-2? unalmas x? hogy is van ez? egyébként miért lenne nagyobb nézõszám attól, hogy idegenben kb 70%-os teljesítménnyel is nyertek?