Téma: Labdarúgás

1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 07. - 21:56:56 1/10
(503/4643)
jelentem alássan a Barca átlagos játékkal is 4 gólt rúgott a Mallorcának és nyertek 4-2-re :D
fredi60 2009 nov. 07. - 17:23:47
(502/4643)
Most jutott eszembe, hogy a héten elfelejtettem szidni Kistelekit és bagázsát.

Kíváncsi lennék, kinek az agyából pattant ki az az eszement ostobaság, hogy szerdán (4-én) a Fradinak 19 órától volt egy bajnoki meccse az Üllõi úton a Gyõr ellen és ugyanazon a napon 17.45-tõl volt egy liga találkozója Diósgyõrben a DVTK ellen.
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 07. - 12:20:34 1/10
(501/4643)
józanodj ki és akkor nézd meg a videót.

kit érdekel?! te dumáltál arról, hogy az oroszok így meg úgy jók a spanyolok ellen, azt' kiderült hogy megint hülyeségeket beszélsz...
ondok 2009 nov. 07. - 11:53:17
(500/4643)
Még az ajó ,hogy meg lehet nézni az említett gólokat,ide nekem azt a "két métert" mondjuk kolbászból.ahonnan Essien belõtte az bravúr ,Inieszta helyérõl meg mindenki belövi ,aki nem falábú.
És afrancia -spanyol v. olasz- spanyol statisztika az hogy áll?
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 07. - 11:43:13 1/10
(499/4643)
khmm, kb 2 méter volt a különbség, nem mellesleg essienhez mázlival pattant a labda, míg Iniesta helyzetét szépen kigurigázta a Barca.

tévedsz, ugyanis épeszû ember alapból azzal számol, hogy a spanyolok vagy az angolok ellen tétmeccsen nulla pontot szerezne a labdakergetõ válogatott.

peeersze, hooooogyne. nézd már meg, hogy kik játszanak a spanyol válogatottban és az utánpótlással sincs különösebb gond náluk.

csak megsúgom, hogy az oroszokat kétszer verték el az eb-n a spanyolok, de biztosan nem fekszik nekik az orosz stílus. tuti, hogy véletlenül rúgtak 7 gólt és kaptak egyet ellenük...

ki mondta, hogy Iniesta góljához nem kellett szerencse? pont, hogy te hangoztattad, hogy essien gólja az aztán olyan tudatos lövés volt, hogy ihaj és hetente kétszer ilyen gólokat lõ...

egyébként azt tanácsolom, hogy részegen ne fórumozz, mert látod mekkora hülyeségeket hordasz össze...
ondok 2009 nov. 07. - 10:45:47
(498/4643)
Mindennél többet mond ,hogy Iniesta közeli mázlis gólját hasonlítod Essien hatalmas góljához:)
A pontszámításod fals ,mert az egy másik variáció volt amikor két vereségbõl indulunk ki ,arra 24 pontot mondtam ,mert 8x3 az 24:)Aztán meg fogod még érni ,hacsak a Fidesz nem akarja asaját kezébe venni a focit is,hogy bezony pontot szerzünk tétmeccsen pl a spanyolok ellen .Ellenük könnyebben mint az angolok ellen ,mert Capello azért nem kamu edzõ.A soanyolok játéka mindig is feküdt nekünk ,mert általában olyan kis technikás ajátékuk,de jól felkészített csapat ellen impotens ,lásd egy orosz vagy egy olasz csapat ellen .Szóval olyan latinosan meddõ.
Persze az téged nem gondolkodtat el ,hogy Essien az véletlen volt ,nade a 93. percben talált kamu gól az nem .meg az sem ,hogy aBarca drukkereket leszámítva mindenki igazságtalannak ítélte a Barca tovéábbjutását.ennyit aTe objektivitásodról.Látni kell ,nemcsak nézni.:)
ondok 2009 nov. 07. - 10:36:19
(497/4643)
Tudod izlések és pofonok...Én pl unom a latinos tilitolit,mert általában ez impotens és azok acsapatok ,amelyek ezt játszák csak akkor sikeresek ,ha leigazolnak hozzá külföldrõl épkézláb csatárokat.
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 07. - 08:55:49 1/10
(496/4643)
te vallod magad nagy jósnak, szóval igen, tudnod kellett volna.

nem ártana gondolkodni jóember(és/vagy kijózanodni). mint írtam, tétmeccsen az angolok vagy a spanyolok ellen a büdös életben nem szerez pontot ez a labdakergetõ válogatott, szóval max 8 meccse lett volna a labdakergetõknek, hogy 21 pontot szerezzenek. így ha hatot megnyernek, akkor is max két döntetlent tudnak összehozni, ami csak 20 pont.

milliószor elmagyaráztuk neked is, hogy abból a 4 "jogos" 11-esbõl max ha egyet adnak meg ilyen helyzetben. egyébként érdekes, hogy az elsõ meccsen egy Barca játékost sem láttam, hogy kergette volna a játékvezetõt és fél méterrõl üvöltött volna a képébe, pedig 2 piroslapot nem osztott ki a cselszkijnek a bíró és egy olyan 11-est nem adott meg a Barcának, amit bármelyik meccsen megadnak. errõl meg ennyit. az pedig mellékes, hogy a Barca játékosait nevezed simlisnek, miközben Abidal kiállítása is jogtalan volt...

"angol" csapat?! nézd már meg, mennyi bokorugró játszik a cselszkijben.

ki az a "mindenki"? a nemzetisport online vagy a kuruc.info fotelszurkolói?

ja, ezért játszik idén a kazan a bl-ben és a shakhtar pedig az európa ligában, pedig az orosz bajnokságban "kicsit" több értelmes csapat van, mint az ukránban...

jajj, mert a bokorugró gólja olyan lövés volt, ami 100 alkalomból 100-szor gól, ugye? nem mellesleg Iniesta nem csak álmában lõtt hasonlóan nagy gólt a cselszkijnek ugyanazon a meccsen.

hát persze. megsúgom, hogy a tavalyi csapatból Eto, Sylvinho és Gudjohnsen távozott...
ondok 2009 nov. 07. - 00:08:30
(495/4643)
Más afogadás,és más a szakma,afogadásban minden hülye sikeres lehet ,mert nem mindig érvényesül a realitás .Az arealitás sem pl,hogy ajátéka aléapján a chelseanek kellett volna gyõzni.
ondok 2009 nov. 07. - 00:05:08 Előzmény damienisback
(494/4643)
Antifoci? hát ami azt illeti ,ahogy bevarta Essien azt ahatalmas gólt az elején,olyat álmában sem lõ egyik Barca sztár sem ,pedig apjuk fülét is összevásárolnak,méga chelseahez képest is,nem is érdemes megjegyezni a Barca játékosok nevét ,mert akövetkezõ szezonban már úgysem azok játszanak benne ,lassan felülmúlják a reál harácsolását is.
ondok 2009 nov. 07. - 00:01:45 Előzmény damienisback
(493/4643)
nemjátszanak sokat ,de abban biztos lehetsz ,hogy a Sahtyor megverné a Kazant bármikor..
ondok 2009 nov. 06. - 23:59:44 Előzmény damienisback
(492/4643)
Napersze ,mert még azt is tudnom kellett volna ,hogy ki hova igazol ,mert ugyebár "az a sorsa"...mellesleg az oroszok nem éppen azt a tendenciát mutatják ,hogy elszegényednek,és kiárusítják ajátékosaikat.másrészt a matek:6x3az 18+ 3 döntetlen az mennyi ?,tehát miért is kell minimum 7 gyõzelem?
hahaha a Chelsea a nem fair?hát a Barca fetrengõ ,ordibáló játékosaihoz képest ,ráadásul õk akkor ordibáltak ,amikor nem volt igazuk,ellentétben Ballackkal meg Drogbával.
Ha velük csinálja ezt a világraszóló csalást abíró ,meglincselték volna.Eleve egy latin simlis mentalitásdú csapatot hogy lehet egy napon említeni egy angol csapattal?
Másnap mindenki azt mondta ,aki egyiknek sem drukkolt ,hogy felháborító volt ahogy elcsalta a bíró a meccset.nos ezért volt erkölcsi gyõztes a chelsea
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 06. - 21:13:28 1/10
(491/4643)
há' noooormális?! :D
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 06. - 21:12:58 1/10
(490/4643)
erkölcsileg?! az antifocijukkal meg az ordibáló ballackkal és a sportszerûtlen drogbával? jó vicc...
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 06. - 21:11:56 1/10
(489/4643)
6 gyõzelem és 3 döntetlen kellene a 21 ponthoz(ha nem 7 gyõzelem), de mint írtam, tétmeccsen a büdös életben nincs esélye ennek a labdakergetõ válogatottnak az angolok vagy a spanyolok ellen. vagyis ha 6 meccsen nyernek és hoznak két döntetlent, akkor az csak 20 pont, de ez is baromi optimista megközelítés. szóval matekból is egyes kisgyerek.

na lol, egy gerinctelen pöcs vagy, de ebbõl a szarból nem magyarázod ki magad. egyébként pedig ha akkora "szaki" lennél, akkor tudnád, hogy a kisebb csapatoknak az a sorsa, hogy egy-egy jobb év után a tehetséges játékosokat szerzõdteti egy nagyobb klub és nem kellene felelõtlenül jósolgatnod. de ha neked az tetszik, hogy a fórumozók 99,9%-a rajtad röhög, akkor hajrá.

egyébként az orosz rubin kazan baromi sokat játszik az ukrán shakhtarral...

hát peeeeeeeersze mesemondó, teljesen hihetõ. komolyan, legalább néha józanodj ki bakker...
ondok 2009 nov. 06. - 20:51:03
(488/4643)
Ja és tavaly a Chelsea erkölcsileg nyert.
ondok 2009 nov. 06. - 20:48:58 Előzmény damienisback
(487/4643)
Ne légy már ilyen felületes,vagy ha átvenném aTe megfogalmazásodat.ne hazudj már!hogy 21 ponthoz minimum 7 gyõzelem kell,mert 6 gyõzelem is untig elég lehet.Tévedtél mintahogy én is ,mert nekem a skhtar nem ugrott be ,mert még úgy ismertem ,hogy Sahtyor Donyeck.Nos egyébként mintha nem állt volna olyan messze attól,hogy igazam legyen,cskhát az a csapat már nem ugyanaz volt mint amikor én jósoltam a gyõzelmüket.Ráadásul a szuperkupa az már olyan mint a mûkorcsolyánál a gála.Arról nem is beszélve ,hogy valószínû gyenge napot fogtak ki ,mert a Kazant azt bármikor laposra verik,ugyanakkor a Barca meg csak kergeti alabdát a Kazan ellen.
Azt meg jól mondod ,hogy Qman féle csapatnak egy horvát válogatott nem ellenfél,vagy török úgyanúgy ,tehát azokban a csoportokban mégha lett volna is aki ellen két vereség összejön ,még mindig megvan a 24 pont.
norton15 2009 nov. 06. - 20:45:58
(486/4643)
http://nst.blog.hu/2009/11/06/europa_pofozogepe_ii_resz

Ez a Szöllõsi György, vagy kifene elég nagy marha.
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 06. - 19:44:05 1/10
(485/4643)
a franc se tudja. alapból csak nem ekkora gyökér :D
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 06. - 19:42:29 1/10 Előzmény fredi60
(484/4643)
abra papa csúsztatott nekik egy kis mellékest...