Téma: Labdarúgás

CsengoZoli 2009 nov. 24. - 23:51:27
(803/4643)
Istenem,mikor szabadul már meg a Loki ettõl a balfa.. Kulibalitól?
Nulla!
ondok 2009 nov. 24. - 23:25:31
(802/4643)
9 ember volt válogatott az akkori Honvédból,amelyik valóban jó kis csapat volt és folyamatosan termelte az eladható játékosokat.Gyimesit eladták pl,de mindjárt ott volt Pisont,Esterházy ,Détári ,Kovács K. Fodor,és Nagy A., Garaba stb stb.Nade hova jött ez a csapat az 54-es Honvédhoz?
ondok 2009 nov. 24. - 23:20:52
(801/4643)
Evvel a helyedben nem dicsekednék-:)
spechtrum 2009 nov. 24. - 23:03:02
(800/4643)
a mostani francia keret a 98-as évek elöttire emlékeztet erõsségében, bár mindenhol a világon romlik a játék minõsége. mindenesetre elég gyengék most a franciák.
spechtrum 2009 nov. 24. - 23:01:15 Előzmény baviki
(799/4643)
már írtam egy régebbi hozzászolásomban, hogy 1986 tájékán amikor nagy esélyünk volt egy jó mundiál szereplésre, és sokak szerint esélyesek voltunk a gyõzelemre is, a Bp.Honvéd-ot mint a világ egyik legjobb csapataként tartották számon, a válogatottból sok embert tartalmazott. pl Détári, Eszterházy.
spechtrum 2009 nov. 24. - 22:55:14
(798/4643)
nincsen annyi, de még fele annyi olyan játékos sem, hogy simán ki lehetne jutni a vbre.

te még edzõ sem lehetnél, mert nem látod objektíven a lehetõségeket és az erõviszonyokat. messi és kaka korántsem annyira vagy feleannyira sem meghatározók a válogatottban. az argentínok is éppen az utolsó meccsen, az utolsó percben jutottak ki a vbre.

Így van a 98-as vb gyõzelemeig rossz korszakuk volt a franciáknak, alig jutottak ki valahova.

én nem mondtam, hogy nincsen jobb a unitedben mint evra, ezt te mondtad, hogy ptt õ régóta kezdõ. olvass vissza.
offtopic
ondok 2009 nov. 24. - 21:19:42
(797/4643)
Érdekes ,hogy rajtad kívül mindenki ki tudja boggarástzni a lényegt a mondataimból.lehet hogy talán a bogarászóban van a hiba ?:)Mert õszintén szólva ,akinek probléma ,hogy pont után néha kis betûvel indítok stb.,hát az Hm...Inkább legyen sok elütésem ,és idõnként a kényes helyesírók hibáira is rá tudjak mutatni,ezzel jelezvén ,hogy kár anagy mellényért.Majd ha gépíró és helyesíró verseny lesz a téma ,akkor én is nekidurálom magam ,de addig másban találom meg a sikerélményt.Egyébként lám ezzel a felvetéseddel milyen tartalmassá tetted a topicot:).Akkor már inkább damien...
norton15 2009 nov. 24. - 19:18:32
(796/4643)
Az arabok megcsinálják. Talán még maguk se tudják, hogyan, de megcsinálják...:D Egyébként én a jégre szavazok, a meccs elõtt fogják osztogatni a jégkrémekkel együtt.
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 24. - 18:46:40 1/10
(795/4643)
hol írtam azt, hogy "függetlenül a játékoskerettõl"? annyit mondtam, hogy jelenleg bõven van annyi jó francia játékos, hogy simán ki kellene jutniuk az eb-re és a vb-re is.

muhhaahhaa, ekkora baromságokat, istenem. ha szerinted pl Messi és Kaká nem meghatározó játékosai a klubjuknak, akkor add vissza a sztáredzõ okleveled.

eddig egy szót sem szóltál arról, hogy "kezdett beérni a 98-as csapat", hanem kijelentetted, hogy Platini visszavonulása után 98-ig szar volt a francia válogatott...

hülyeség, hogy a Unitedben ne lenne jobb, mint Evra. legalább nézz meg 1-2 United meccset, mielõtt véleményt nyilvánítasz. nem mellesleg nézd már meg, hogy amikor Blanc és Deschamps a fénykorát élte, akkor Evra hány éves volt...
spechtrum 2009 nov. 24. - 18:34:02
(794/4643)
nem értem, hogy mit akarsz mondani én nem beszéltem sztáredzõröl. dam mondta hogy rossz a jelenlegi edzõ mert nem kap helyet a válogatottban olyan tehetség mint Zidane, pedig szerinte tele van a bajnokság olyanokkal.
spechtrum 2009 nov. 24. - 16:57:13 Előzmény damienisback
(793/4643)
"kb olyan megmondóemberke vagy, mint xzibit"

Szten az éppen te vagy, aki szerint a franciáknak állandóan ki kellene jutni pl most is mindenhova, függetlenül a játékoskerettöl.

akiket felsoroltál azok lehet aranylabdások, de korátsem csapatformáló irányató vezéregyéniségek, ne hasonlítsógass egy messit vagy guiliy Maradonához vagy Zidanehoz. Vagy evrat Blanchoz vagy Deschampehoz.

A franciáknak a Platini utáni idõkben rossz sorozatuk volt 98-ig, ezt mondtam és így is volt, 96-ban szerencséjük is volt és kezdett beérni a 98-as csapat.

A mai francia keret már túl gyenge sajnos, pl evra azért meghatározó most a unitedben mert nincsen jobb, ezt is elmondtam, hogy a játékosok tudása és teljesítménye hanyatlik, nincsenek olyan sztárok mint régen sajnos, amikor deschampes vagy thuram játszott a válogatottban kezdõként akkor evra kispados volt, nem véletlenül.
1/10
damienisback 2009 nov. 24. - 14:49:06 1/10
(792/4643)
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20091124-katar-hutott-stadionokban-rendezne-focivebet.html

ezek nem normálisak b+. mégis hogyan akarják hûteni a stadionokat? fõleg, hogy nem 1-2 fokról, hanem kb 10-rõl van szó...

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20091123-jurgen-sierens-viccesen-balszerencses-mozdulata-az-anderlecht-roeselare-meccsen.html

az év öngólja...

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20091123-wenger-nem-a-vbert-fizetjuk-a-jatekosokat.html

wenger még mindig hülye: "Elsõsorban azért lehet büszke magára egy ember, mert azok számára teljesít, akik megfizetik, nem pedig azért, mert világbajnokságra mehet."

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20091123-david-villa-a-vilag-legjobb-golszerzoje.html

érdekes statisztika...
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 24. - 09:10:20 1/10
(791/4643)
nyilván meg kellett volna várni, hogy a játékvezetõ megállítsa a játékot, a biztonsági emberkék meg végigkergetik szegény macskát a pályán, majd 5 perc után folytathatták volna a meccset. azért ez nem kicsit gáz. pár hónapja pl azért kapott sárgát egy játékos, mert elgáncsolt egy pályán randalírozó emberkét, akit a biztonságiak addig nem tudtak elkapni...
fredi60 2009 nov. 24. - 07:44:01
(790/4643)
A szabály, az szabály! :(

"Sárga lapos figyelmeztetést kapott a horvát labdarúgó-bajnokságban szereplõ Medjimurje Cakovec kapusa, mert csapata hétvégi mérkõzésén levitt egy macskát a pályáról.

Ivan Banovic a Sibenik elleni összecsapás huszadik percében ballagott le a játéktérrõl, kezében a pályára tévedt fekete-fehér cicával, hogy a háziállatot az eredményjelzõnél biztonságba helyezze.

Akcióját a bíró nem díjazta, mivel nem adott engedélyt neki a pálya elhagyására, a sárga lap felmutatása viszont a nézõknek nem tetszett.

A mérkõzést a Sibenik nyerte 1-0-ra."
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 23. - 22:32:00 1/10
(789/4643)
le kellene venni azt a szemellenzõt...
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 23. - 22:31:41 1/10
(788/4643)
ilyen alapon engem azért nem bannoltak, mert hosszú a hajam, neked meg valószínûleg rövid...
offtopic
ondok 2009 nov. 23. - 21:58:07
(787/4643)
Ja és köszi a helyreigazítást,bár a gúvadt nem hosszú? nade ismerd el ,hogy ahelyesírás mint téma talán mégsem érdekesebb a mi szakmai vitánknál damiennel.Én pl direkt nem javítom az elütéseket ,mert arra tényleg sajnálom az idõt.
offtopic
ondok 2009 nov. 23. - 21:54:57
(786/4643)
Talán meg kéne próbálni,és akkor azok ,akik azt gondolják,hogy veled akarnak eszmét cserélni ,azok a mi szövegeinket undorral átugorják,megtehetik ,mert off.Egyébként részemrõl nekem jut mindenre energiám várom a magvas témafelvetést:)
offtopic
ondok 2009 nov. 23. - 21:52:16 Előzmény damienisback
(785/4643)
Én nem mondtam semmi konkrétot "Te mondád",nade hogy is képzelné bárki is hogy nagy damient lehetne bannolni ,mindenki látja ,hogy az õ stílusa egész más,nem kioktató nem trágár mint az enyém:)
offtopic
ondok 2009 nov. 23. - 21:49:21 Előzmény damienisback
(784/4643)
Jó van na ,látom szeretsz olyan elméletet cáfolni amit senki nem mondott ,ill eltúlozva a lényeget kiherélni.csak egy apróság : afelsoroltakból a fele nem lett volna aranylabdás ,Pl Rivaldo sosem volt zseni ,és ha nem nyer VBt acsapata fel se tünt volna jelölõknek.Erre bizonyíték az is ,hogy pillanatok alatt eltünt a süllyesztõben ,mindíg is túl volt értékelve.És biza Ronaldonál is sok jobb csatár volt már a történelemben,hogy ronaldinhoról ne is beszéljünk.,bár kétségtelen hogy amikor megkapta nem volt ennyire ernyedt,bár már akkor is túlmenedzselték,mert a szakújságírók erõsen hajlamosak a sztárkultuszra ,ugyanúgy ,ahogy Hollywood.