Téma: Labdarúgás

danton-b 2012 nov. 14. - 22:54:29
(2903/4643)
A 86-os csapat ezekhez képest egy aranycsapat volt ,dehát egy érthetetlen kisiklás után szétverték még azt is ami jó volt.Éshát igen afociból sokan érdemtelenül jól élnek ma is .Ráadásul ebbe a szarba még politikát is kevernek újabban,ami még gusztustalanabbá teszi az egészet ,Kvázi de javu érzés ,amikor a komcsik átlátszó propagandáját hallgatta az ember.Pl Felcsúton még kommunikációs igazgató is van,hogy oda ne rohanjak,mert kell is ám.
Ráadásul pofátlan módon fel van rúgva a versenysemlegesség a Videoton ,a fradi és a loki érdemtelen extra támogatásával,ez pl aszocik alatt nem volt így ,és lassan kiderül az is hogy nem lopták szét az országot ,hiszen immár a Hagyó ügy is több mint gyanús.Viszont a hülyék ezt beszopták,és átadták a biankó hatalmat egy igazi lopós bandának.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 14. - 22:33:09
(2902/4643)
De ha többszáz milliárdot beleölünk, akkor valami kis eredmény elõbb-utóbb biztos kicsúszik. Ahogy Belaruszban, Ukrajnában is a hihetetlen magas életszínvonal lehetõvé teszi a minõségi futballt.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 14. - 22:30:49
(2901/4643)
Videoton csalja a focit, a válogatott is célfutballt erõltet - ez ugyanaz a néphülyítés, ami 86 óta megy.
Csak most egy fokkal talán jobb a mentalitása a nyugaton szocializálódott játékosainknak. De ahogy hallom, Orbánék õket is hazahívnák, attól lesz még jobb a közpénztemetõ NB1.
danton-b 2012 nov. 14. - 22:25:45
(2900/4643)
Elképesztõ ,hogy az Egervárival apálya szélén riportot készítõ, khm minek is nevezzem,milyen hímes tojásként bánt Egervárival eme szar teljesítmény után ,amit a csapat produkált.Aszongya,ezzel indít :"Voltak jó perceink",kinek nincsenek? talán Egervárinak kéne megfontolni hogy mitõl is hivatott õ arra hogy egy válogatottat irányítson ,milyen múltbeli sikerei támasztják ezt alá?
Mert nekem csak azt mesélték ,hogy szeret kukikat rajzolgatni az öltözõkben:)
danton-b 2012 nov. 14. - 22:09:27
(2899/4643)
Ez a magyar labdakergetõ válogatott sokkal szarabb mint Qman alatt volt,ráadásul akkor nem kevertek politikát a fociba mint manapság.
Köll ám a sok stadion sok milliárdért különösen Felcsúton, csak úgy áramlik oda majd a soktizezer ember,hogy megtöltse,a szünetekben meg Néró polgármester szórakoztatja a nagyérdemût remek dalolásával.Nincs új a Nap alatt.
danton-b 2012 nov. 14. - 21:58:33
(2898/4643)
Úgylátom a a mai Norvég meccshez nem lehet közvetlenül hozzászólni,úgy látszik érezték elõre a gyufát ,éshát parancsba van adva hogy márpedig a szart is dícsérni kell aköztvben ,mert A KEDVES VEZETÕ a magyar fociban is azt ahülyeséget akarja elhinteni ,amit agazdasági élet kapcsán mondott ,hogy az egy sikertörténet,amire minden közgazdász szánakozva mosolygott rajta.
A focinkon is csak szánakozni lehet,mert egy jottányit sem léptünk elõre ,és örüljünk hogy semmi esélyünk a finálékba jutásra ,mert csak egy pofozógép lennénk.
Meddig lehet még ezt anépet hülyíteni?
danton-b 2012 nov. 08. - 00:28:11
(2897/4643)
És még fantasztikusabb volt ma a Chelsea-Szatyor meccs .le akalappal az ukrán csapat elött,zseniális braziljai vannak,de végül az utolsó percben mégis az angolok nagyobb rutinja döntött 3:2.Egyébként Ramires,Matta , és az aH-betüvel kezdõdõ ,akit most igazoltak símán beférne aReálba,sõt szerintem ha lehet ez a Ramires még talán jobb mint Özil és Di Maria.Torres valahogy nem az igazi,az összjátékhoz béna,a befejezései is messze vannak Drogba zsenialitásától.Mindenestre az a Matteo csendesen dolgozik hirverés nélkül ,és remek csapatot rakott össze ajátékosok megfeleleõ elegyével.Még Terry,Lampard és Drogba nélkül is nagyon jó ez a Chelsea.
-csengõzoli-- 2012 nov. 06. - 23:27:08
(2896/4643)
A mai Madrid-Dortmund valami k jó volt!
El kell ismerni,hogy akármennyire is utálom a Madridot, fantasztikus játékosok játszanak benne.
Most nem volt szerencséjük, ellentétben a Dortmunddal,amelyik a második 45p-ben szinte csak védekezett.
-csengõzoli-- 2012 okt. 30. - 20:22:42
(2895/4643)
Britt kutatók megfejtették az angol játékosok hihetetlen kondíciójának õsidõk óta féltve õrzött titkát!
A játékosok a mérkõzések között testmozgást végeznek, úgynevezett edzéseken vesznek részt!
Ha szerkesztõségünk további információhoz jut az említett titokkal kapcsolatban, azonnal közölni fogjuk!

Figyelem,megjelent a fradi magazin , azaz a Zöld és Fehér !
Az elõfizetõk közt Nyilasi Man figurát és egy életnagyságú, felfújható Détári sexbábut sorsolunk ki!
danton-b 2012 okt. 29. - 22:54:29 Előzmény -csengõzoli--
(2894/4643)
Nálad jobban ért hozzá,mert látja alényeget hogy amagyar foci jelenleg csapnivaló,éshát a példád nem jó a Reállal ,merthát azért aspanyolok önállóan sem magyarok afociban.
Nem emlékszel hogy damien haverod csak labdakergetõknek hívta magyarokat,pedig azzal mindig egyetértettél ,amikor másokat kellett lehurrogni hasonló stílusban mintahogy most Avatárral tetted.
danton-b 2012 okt. 29. - 22:50:02
(2893/4643)
Erõn felül? Hát amennyi állami pénzzel tömik csupán azért ,mert a kedves vezetõ támogatja õket na nem a saját zsebébõl ,hanem a miénkbõl .Egyébként meg még gyúrhatnak mire elérik az egykori Videoton sikereit ráadásul azokat nem is preferálták kiemelten mint ma a Lokit a Fideszotont és a Kubatov féle Fradit ,akinek szintén öntik az állami milliárdokat.a többi csapat meg le van szarva.Hol itt a korrekt versenyhelyzet?
nade a focink sem jut sehova ezzel a mindent megrontó protekcionizmussal ,hiába van immár parancsba adva az ömlengés a kis Knézinek és az összes kommentátornak ,hogy a szart is dicsérni kell,pl egy egy mázlis rossz játékkal elért gyõzelmet feldícsérni és lukat beszélni a nézõ hasába .Ezt már megszoktuk az élet többi területén is pl a gazdasági helyzet valósághoz közel sem lévõ dícsérgetésénél szintúgy.
danton-b 2012 okt. 29. - 22:39:29
(2892/4643)
Egész más lenne ahelyzet ha akedves vezetõ Orbán Miskolcon születik,akkor most Miskolc kapna stadiont milliárdokért ,nem Felcsút.
Azé az egy kicsit durva hogy a Fideszotont az Interrel és a Chelseavel emlegeted egy lapon.
talec 2012 okt. 29. - 22:26:59
(2891/4643)
Amit a Vidi csinál most az nagy dolog. Ezt el kell ismerni. Az, hogy hány külföldi van, hány magyar nem számít. Volt ilyen, Chelsea, Inter, szinte mindegyik csapat tele van külföldivel.

Nekem mással van gondom: PL. Olaszországban mindig körbeviszik a válogatottat, hogy lássa a nép õket. Most barátságos meccsre gondolok fõként, nem tétmeccsre. Leviszik õket délre, vagy akár Szicíliába is.

Én nem tudom, hány évtizede nem volt Miskolcon válogatott meccs. Most értem az okát, mert a háttérben kihalt, üres gyár áll, magányos gyárkémény mint köret nem az igazi, ha idejön egy külföldi csapat. De, néhány dolog furcsa nekem, hogy adott régiókat, stadionokat fejlesztenek, máshol meg nem.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 okt. 29. - 18:22:15
(2890/4643)
6ezer hozzászólás után sem ismered a válasz gombot?
Mert ha valami elismerésre méltó,akkor ez az.
Egyébként meg még sok hlyeséget akarsz itt összehordani?
Csak kérdem....
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 29. - 18:18:56
(2889/4643)
hogy egy idézettel éljek: az az igazi jó sofõr, aki Minardival is világbajnok lesz.
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 29. - 18:01:05
(2888/4643)
Pedig nem ezt akartam.
utaltam a százalékos megosztásra.
rosszindulat nem. csak keserûség van bennem.
Hol vannak a jó magyar játékosok? :(
-csengõzoli-- 2012 okt. 29. - 17:36:19
(2887/4643)
Tisztázzunk valamit.
Te a következõt hoztad fel egy magyar csapat ellen,amelyik jelenleg hihetetlen sikereket ér el, magához képest erõn felül teljesít.
"magyar??? 22 játékosból 18 külföldi ! (Fõleg portugál) - így nem nehéz gyõzni. Tegye meg Sousa ugyanezt magyarokkal !"
Ez semmi más, csak rosszindulat.
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 29. - 17:32:44
(2886/4643)
mielõtt butaságnak mondanám, kifejtem bõvebben.
szóval: azok minõségi focisták- akik túllépve az ipari szinten minõséget játszhatnak.
a mi bajnokságunk (sajnos) nem engedi sem a fizetésüket, sem a megvételüket.
A közepes játékosok 2-2,5 millió eurónál kezdõdnek (!)

ezért írtam hogy lehetne magyar is. Elõször ki kéne alakítanunk egy korrekt, koncepcionista focit - utána tõlem jöhetne akár Messi, Adebayor vagy Agbonlahor is.
Megint sajnos a normál és magyar foci közt ég és föld különbség.
mi 30 éve alakítgatjuk (!!!) , ez az igazság.
A mostani bajnokság valahol az angol harmad- negyedosztály színvonalán van. nem vicc.
Az ideérkezõk többsége, ha figyeljük, odaát még kispadra sem nagyon jut, vagy már öreg.
-csengõzoli-- 2012 okt. 29. - 17:26:13
(2885/4643)
Mondj már nekem olyan neves csapatokat,amelyik csupa hazai játékossal töltik fel a keretet.
Várom a felsorolást!
Csak úgy találomra beütöttem a Madridot, tessék:
http://www.soccerfame.hu/team/real-madrid/squad
8 országból vannak benne játékosok.
A csatárok fele nem spanyol,középpályán 8-ból ketten spanyolok, a védõk fele sem spanyol,egyedül a kapus poszton fix,hogy az az egy darab kapus, az bizony mindig spanyol lesz.
United:
http://www.soccerfame.hu/team/manchester-united/squad
36 játékosból 16 angol.
Na ennek tükrében nézd mekkora butaság,amit írtál.
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 29. - 17:14:03
(2884/4643)
semmi bajom a Videoton sikereivel. lehetne ( a keret) ötven százaléka magyar is.
sajna ez a trend az Inter Milant idézi...