Téma: Labdarúgás

-csengõzoli-- 2012 okt. 29. - 09:12:31
(2883/4643)
Látszik,hogy nagyon értesz a focihoz :D
AvatáR Gil Maerth 2012 okt. 29. - 09:02:05
(2882/4643)
magyar??? 22 játékosból 18 külföldi ! (Fõleg portugál) - így nem nehéz gyõzni. Tegye meg Sousa ugyanezt magyarokkal !
offtopic
-csengõzoli-- 2012 okt. 25. - 20:08:02
(2881/4643)
Kö9zvetíti valamelyik csatorna?
danton-b 2012 okt. 18. - 21:55:46
(2880/4643)
De javoue érzésem volt legutóbb a magyar-török meccs Knézi féle közvetítése kapcsán.Aszongya "örülhetnek vezetõink,az MLSZ vezetõi,és a szurkolók fiaink sikerének" 1953-ban Szepesi a 6:3 nál:"Örülhetnek dolgozó népünk,és vezetõi fiaink nagyszerû gyõzelmének"
Talán nem véletlen hogy ugyanolyan késztetést érez Knézi mint akkor a kommentátor a hasonló diktatúrában .Mellesleg kb úgy aránylik fiaink mostani mázlis sikere a 6:3 hoz mint Knézi és Szepesi kvalitásai a közvetítés minõségében.Ez a szerencsétlen állandóan Orbánt emlegette és felsorolt mindenkit a díszpáholyban ,de Bajnai exminiszterelnököt valahogy kifelejtette.Biztos merõ véletlen...
danton-b 2012 szept. 21. - 22:59:08
(2879/4643)
Érdemes is ennek a fosnak milliárdokért késõbb üresen kongó stadionokat építeni közpénzbõl,miközben a felsõoktatásból kivontak 30 milliárdot.Megjegyzem logikus ,mert hülyéket könnyebb félrevezetni,és uralkodni rajtuk.
offtopic
mandulavirág 2012 szept. 21. - 22:32:59
(2878/4643)
csak egy poén, és már itt sem vagyok
AvatáR Gil Maerth 2012 szept. 21. - 21:09:33
(2877/4643)
nnnna :) Megnéztem a Hali -MTK évégét és a teljes Diósgyõr- Paksot. közben gondolatba estem a KRC genk - Videoton

mindig azt hiszem nincs lentebb a magyar focinak ,de mégis :(
Ez már tragikomikus ami itt folyik :(
Dózsa pálya: leukoplaszttal javítják a rossz kapuhálót (igen: Európa közepén-elsõ osztályban) (!!!)
Hali meccs: Eltépik a játékos mezét , mire az új mezen nincs szám (!!) ami egy dolog, de utána számot szigszalaggal viszik fel (!!!)

ÉGÕ !

sajnos odáig jutottunk hogy a külföldi ligákba való kijutás is már 110 százalékot (!!) KÖVETEL egy magyar élgárdától.
Kint középszint aljához is alig érnek fel (!) , ott 2 millió alatt már szinte nincs is jó /középszer játékos.
sajna !

Az igazi foci valami fénysebességgel rohan el mellettünk.
Szomorú vagyok!
danton-b 2012 szept. 19. - 22:59:33
(2876/4643)
Lehet hogy korai még Drogbának a levezetés,mert Torresnél még féllábbal is többet nyújt.
talec 2012 szept. 19. - 22:23:34
(2875/4643)
Amúgy kicsit nehéz, mert félig a Dallas-t nézem, félig a Bl-meccset, meg ide is írkálok.

És ünnepélyesen kijelentem, hogy nem akartam Kubatov Gábort azzal sértegetni, hogy a szavazatok miatt van csak ott Fradinál. Sokáig így gondoltam, meg a szavazatok miatt építenek ott stadiont. Azt nyilatkozta Kubatov a Hírtv-n egy riportban, hogy majdem becsõdölt a Fradi, jöttek gázórát is leszerelni a magyar profi futballban. Azért nem volt igazam, mert közben helyrerakta a klubot. De azért közben pár szavazat csak jött ezzel.....

Igen, és egyenlít a Juve, miközben ezt leírtam.
talec 2012 szept. 19. - 22:17:11
(2874/4643)
Levezet Kínában.

Szerintem Dzsudzsák jó játékos, amikor elmnet Psv-hez néztük minden meccsét. Most már nem is látjuk legalább. Szerintem a menedzsere nem hozott jó döntést, én már akkor mondtam 2 éven belül eljön az Anzsitól. Pár hónap lett csak, most itt a Dinamo. OK, nagy csapat, van pénz. És a pénz irányítja a focit.
Szinte minden sportot a pénz irányít. De valamiért a foci nálam lefelé megy a rangsorban. Nemcsak a magyar foci.
Lelkesebben drukkoltam az atlétáknak, vagy szívesebben néztem õket. Vagy az úszás.
Az autóversenyt gyerekkorom óta nézem.

Nem jó a felfogás a mai fociban: csak az üzlet és pénz. Elviszi egy menedszer Dzsudzsákot a Kaukázusba, aztán nekem azt írja az újság, hogy el kell fogadnom. És miért nem értjük, hogy õk adták a legtöbbet és nem az olaszok, vagy angolok. Én értem.
danton-b 2012 szept. 19. - 22:07:40
(2873/4643)
nem követtem a híreket a nyxári szünetben.Mi lett Drogbával?
danton-b 2012 szept. 19. - 22:06:23
(2872/4643)
Dzsudzsákból soha nem lesz igazi klasszis,fel lett fújva,aválogatottban is nulla.
talec 2012 szept. 19. - 21:59:31
(2871/4643)
Remélem, Dzsudzsák kidolgozza a Dinamo Moszkvával együtt az 5 éves tervét! Én szeretném újra látni a Bl-ben Balázst, ahogy elnézem a csapat formáját egy ideig nem láthatjuk.
talec 2012 szept. 19. - 21:33:45
(2870/4643)
Én a Juve-nak drukkolok, 2-1-re vezet a Chelsea. Lesz olyan meccs, mint a tegnapi?

Ez az Oscar is, két gólt vágott 2 perc alatt. Azt hittem átkapcsolok rögtön a Dallas-ra, bár még csak most kezdõdik. Honnan jönnek a brazil tehetségek?

Érdekes, egy Neymar egy Oscar simán kint volt az Olimpián. Nálunk nem is jegyzik az olimpiai csapatot szinte. Egyszer nem hallok olyat, hogy valaki konkrétan kimodja, Magyarország ott akar lenni az Olimpián fociban. Ha viccelnék azt mondám, már nyertünk fociban az olimpiákon eleget, át kell adni a terepet másoknak.
Amúgy pedig sajnálom, hogy nem drukkolhatunk egy nagy tornán a magyar válogatottnak. Még mindig könnyebben ki lehet jutni egy olimpiára fociban, mint a felnõtt vb-re. És ha ott mutatja magát valaki, figyeli az egész világ.
AvatáR Gil Maerth 2012 szept. 19. - 09:00:14
(2869/4643)
Hát ez nem volt piskóta, a tegnapi Real manci- ManCity :)
Fõleg az utolsó 35 perc :)

Én Mancini helyében sürgõsen, még a keretbõl is, kiraknám azt a hátvédet, aki nyílt gólhelyzetben összehúzza magát (!!!!) a labda érkezésekor !
Az ilyen ne menjen focistának !!! :(

ManCity: a védelem csapnivaló. Marcelo szabadon lõhetett legalább négyszer. zárás? Fogás? Nuku !
a Real nem csoda, hogy megtáltosodott !
danton-b 2012 szept. 18. - 23:04:08
(2868/4643)
Hát kérem jó kis meccs volt a Reál technikásabb volt és a lendülete is megvolt.Látszik hogy milyen fontos a rúgótechnika.Marcello remek volt,Ronaldo is jó kis játékos,de megjegyzem hogy atlétikus gürcölés ide meg oda(Clychi úgy játszott mint egy vadbaropm pl),egyszer Ronaldo elment baloldalt és belebikázta a védõbe a labdát.Felrémlett nekem Puskás visszahúzós csele kb ugyanilyen helyzetben,vagy hogy 16 ról sorozatban lõtt olyan gólokat mint Marcello .Úgyhogy erre a modern játékot játszó játékosok ma sem képesek,ezért volt Puskás géniusz,Ronaldo pedig egy veszélyes igen gólerõs valaki ,de nem világszám.
talec 2012 szept. 18. - 22:52:00
(2867/4643)
nem is tudom, 3 meccset adott a tv, de mintha egy meccs lett volna csak. A Real-City, 3:2 lett, de milyen utolsó negyedóra volt!?

Néha bele-bele néztem a többi meccsbe, ez a Milan már nagyon nem az a Milan...............

Holnap Chelsea-Juve. A Juventus viszont még most is az a Juventus.
danton-b 2012 szept. 12. - 22:35:12
(2865/4643)
Na ja,de afelsoroltaknál nem egy harmadrangú focista a min. elnök.Egyébként igen ,Csank, Gelei valóban kissé málénak tünt de Bicskei nem volt rossz edzõ ,mert pl amikor a fél Honvédot elvitte rendõrség a bundabotrány idején ,akkor ennek ellenére símán bajnok lett pl .Másrészt több elképzelése volt ataktikáról mint Egervárínak ,aki a pletykák csak kukirajzolgatónak neveznek ,mert állítólag elõszeretettel rajzolgatott kukikat a falra:)
danton-b 2012 szept. 12. - 22:29:12
(2864/4643)
Qman jobb volt mint Várhidi,éshát az csak egy legenda hogy Sisa olyan príma edzõ ,a Honvédot csaknem kiejtette és aKaposvárnál sem bizonyított,és akkor finoman fogalmaztam.