Téma: Labdarúgás

AvatáR Gil Maerth 2012 szept. 12. - 09:51:56
(2843/4643)
Na ez is szépen kivágta a biztosítékot. Nálam. Dzsudzsák videoriport meccs után:
"Nem Tudással fociztak le minket"

akkor mivel? :(
Mindenkinek adtak egy Bocicsokit szalaggal átkötve????
AvatáR Gil Maerth 2012 szept. 12. - 09:44:10
(2842/4643)
volt szerencsém végignézni a tegnapi meccset és háát a riporter valami borzalmasat alkotott.
csak pár aranyköpés amire emlékszek:

"Esélyünk van a gyõzelemre is" (2-1-nél, 43.percben)
"Nem látom a magabiztosságot a hollandokon"
"Majd a Bozsik program beindítja a változást"
(amikor arra tér ki hogy a hollandoknál 1 millió ember focizik, nálunk csak 125 ezer)

"Mirajtunk nem gázoltak át, ezt bizton elmondhatom" (4-1-nél ???!!!??)


nnnna :)
1. Miért kell propagandává tenni egy egyszerû VB selejtezõt?
2. Miért nem lehet hideg fejjel, tudatosan gondolkodni , akár tudósítani róla? Mert most a lovscska túlfelére estek át.
3. A mieinknek max 3 embere volt jó (Bogdán, Gera, meg Priskin) - az ellenfél meg még így is 55 százalékon játszott.

Mi pontatlanok voltunk, és a tudatosság kimerült abban hogy felhúztunk egy kettõs védõfalat. SLUSSZ.
Hol az alázat? Hol maradt a nagyhangú Dzsudzsák?

Csak kérdem !
És mi volt ez ha nem átgázolás? Mint mondottam volt: a hollandokban volt még legalább 2 sebesség !
ráadásul mind fiatal !
náluk 20 évesen KÉSZ a játékos: bármely posztra odateheted.
Mifelénk: érnie kell, "tehetséges srác, DE... "

A foci állapotáról, a két focitársadalomról /kultúráról, az infrastruktúrák különbségérõl nem is beszélve !!!!
Ég és föld !
Csak egy info: az utánpótlás-korúakat -az NB I-hez képest- KÉT szinttel lejebbe dobták... az NB 3-ba (!!!!)
Kvázi aláírták hogy az utánpótlás végét !
makailaci25 2012 szept. 12. - 08:15:05
(2841/4643)
"Na aranyapám, megkaptuk a téliszalámit, most mehetünk zabot hegyezni" Emlékszik valaki Sinkovits óbudai totózójára?
A mai napig aktuális és ahogy állnak a dolgok, jó ideig marad is.
danton-b 2012 szept. 11. - 22:31:01
(2840/4643)
Orrhangó 3 nevû Andreácska szerint "vót jó pillanatunk".Na ez is valakinek a valakije és tisztában van azzal hogy mi az elvárás.
danton-b 2012 szept. 11. - 22:21:05
(2839/4643)
Undorító hogy a politika rátelepszik afocira is,és anno ennél százszor jobb teljesítmény esetén is id.Knézi és Szepesi pl leszedték a kersztvizet is az ilyen szar játékról.Most pedig ez a gusztustalan nyalás és mentegetése a "szerethetõ csapatnak".Már ez is ki van adva hogy mûlelkesedés kötelezõ ,mert a kedves vezetõ afociban is maradandót szeretne "alkotni",nem elég a gyomorforgató hírmûsorok manipulálása?
danton-b 2012 szept. 11. - 22:07:23
(2838/4643)
Ez ajelenlegi magyar válogatott ég a tarcsi és az EB-n meccset nem nyerõ hollandok ellen.Ennyit a Qman kirúgásáról és a magyar fociba ölt milliárdokról.Sajnos ez is sikertelen mint minden amivel próbálkoznak kedves vezetõink.A Qman féle csapat százszor okosabban játszott,nem véletlenül röhögte ki az õt kritizálókat élen a kedves vezetõvel
-csengõzoli-- 2012 szept. 11. - 20:40:27
(2837/4643)
Eddig egy gyönyörû gól és egy kamu 11-es.
Remek meccs! :D
Félek rossz vége lesz...
adamnagysweetmovie 2012 szept. 10. - 10:50:12
(2836/4643)
Szevasztok, a magyar-hollandot nem látom a porton, hogy kedden melyik csatorna közvetíti.
Van infótok?
Xszi.
talec 2012 szept. 01. - 17:47:17
(2835/4643)
Pár szóban magáról a fociról. Már írtam a magyar NB2-rõl, NB3-ról, hogy milyen fontos lenne.

Egy olasz harmadosztályú (az angol is) csapat nagyobb megbecsülésnek örvend, mint a néhány magyar élvonalbeli klub. Több pénz van benne, de: többet is vár el a tulaj, többet írnak róla a lapok, több helyi embert érdekel, ezért a játékosok hajtanak. Van hová menni egy kezdõ, vidéki játékosnak is. Van minõségi edzés. Ezért van szakma, van sok jó játékos, jó maga a játék. Néha a magyar Nb1-ben pár meccs meg séta végig.........

Sikerének egyik oka ez az olasz focinak, hogy egy nagyon széles alap van. Önmagában a csúcsklubok utánpótlásképzése kevés lenne.

Csányi Sándor és Orbán Viktor így akarják eladni a nézõknek, piacképessé tenni a magyar focit, hogy itt az Eger és nincs otthona, nincs stadionja, de élvonalbeli? Nem vagyok az Eger ellen, de így komolytalan az egész. Én nem engedtem volna indulni õket.
Meg sok másik csapatnál az egész közeg, nagyon gyenge. A pénz miatt, tudom. De elvileg a jövõben sok-sok milliárd lesz elköltve 1-2 élvonalbeli csapatra. Szerintem, ez önmagában nem fog segíteni a focink minõségén. Alulról kéne újra építeni az egészet. A NB3-nak lenne a szerepe a tehetségek felkutatása, képzése a kezdetekben. A tömegbázisból több jó játékos is kiemelkedhet.
talec 2012 szept. 01. - 17:23:52
(2834/4643)
Lehet, hogy írok pár sort a FIGC-nek. Olasz labdarúgó szövetség. Én is régóta szeretem, követem az olasz focit. Valami oknál fogva nagyon szereti sok magyar. Nem tudom miért így alakult, viccbõl mondhatnám azt, talán azért, mert a magyar Totón, már a kommunizmusban is ott virított a Campobasso( Knézy Jenci állandóan kiparodizálja ezt a csapatnevet a kerékpár közv. alatt) és hasonló kisebb olasz csapatok is. Megismerte az ember. Juve nélkül pedig nincs BL, nem volt az igazi, a ciprusi csapatok és hasonlók (nem megbántva õket) nem azt az élményt adták nekem a Bl-ben, amit Del Piero és a többiek adtak. Az egyik legnépszerûbb bajnokság az olasz itthon, évtizedek óta az. A spanyol sokáig még a kanyarban sem volt, most már elõzött is talán. :) Mert a Barca-Real.........

És a lényeg: olyan itthon a kábel tv piac, hogy elvették ezt a nézõktõl. Én nem fogok 2 havonta szolgáltatót váltani, mert az egyik ezt a csatornát veszi ki, a másik meg azt. Most, hogy a Sportklub vette meg a jogot, koppant akinek Digi tv van otthon. Sajnos, a háztartások zöme pedig anyagilag is padlón van, mindenféle plusz csomagokat, meg egyebeket nem nagyon tudnak megvenni az emberek itthon. Ott a DTM is, az sem rossz, de nem tudják itthon nézni sokan, ezért nem ismert annyira. IndyCar ugyanez.

Hiába van Milan-Inter, Juve-Inter, ha nincs hozzá otthon meg a csatornám. Megint térjek vissza oda, hogy a Rai Uno Televideo-n olvastam a meccseket élõben, majd az összefoglalót megnéztem a 90 Minuto-ban, amit Fabrizo Maffei vezetett. Még a netkorszak elõtt így ment. Bár, már a RAI sincs. Pár éve, a "zseniális" magyar piac miatt a fél ország lemaradt a BL-rõl, hasonló okok miatt.
talec 2012 aug. 30. - 23:40:41
(2833/4643)
"Megint 11-esek lesznek, mint 85-ben? Vidi-MU. Akkor bejött"

Szerencsére most is, utolsó állva maradt csapatunk az európai porondon vitézkedhet tovább, immár a csoportkörben. Nagyon komoly eredmény, akkor is, ha a 85-ös eredményre nagyon kicsi a sansz, de benne van ebben a csapatban egy komolyabb eredmény, nemzetközi szinten is.

A Debrecen 7:1-es összesítéssel esett ki, ez katasztrófális eredmény a magyar bajnoktól, most is volt kiállítás. Mentálisan nem bírta el a Loki idén ezt a nagy terhet, amit a nemzetközi kupa jelent. A 3 kiállítás zsinórban ezt mutatja. Esetleg, az elmúlt szezon kemény hajtása után nem volt megfelelõ a mentális tréning.
talec 2012 aug. 30. - 23:05:03
(2832/4643)
Amúgy nagyon fontos lenne egy sokkal jobb, erõsebb, stabilabb Nb2, sõt Nb3. Hogy minden régióban legyen egy bázis, ahol el lehet kezdeni a játékot, van feltétel, van szakmai munka, edzés, segítik a megfelelõ táplálkozást is.

Nagyon sok klub egy nagy nihil, vagy megszûnt.
talec 2012 aug. 30. - 22:52:15
(2831/4643)
Megint 11-esek lesznek, mint 85-ben? Vidi-MU. Akkor bejött

Ez a holnapi meccs, tényleg levezetés. FC Botláb-Rúgd Elõre
adamnagysweetmovie 2012 aug. 30. - 22:44:52
(2830/4643)
Holnapra egy kis levezetõ a közmédiában:
15:00
Ness Hungary NBII. labdarúgó-bajnokság
Nyíregyháza Spartacus - Szolnoki MÁV
talec 2012 aug. 30. - 22:10:23
(2829/4643)
Gyerünk Srácok!
Hajrá Vidi! Mindent bele!

Régóta vártam már erre, hogy magyar csapatnak tudjak drukkolni egy nemzetközi tétmeccsen. Mondom ezt úgy, hogy az Nb1-ben nem nekik drukkolok, hanem a DVTK-nak. Tényleg jó a Vidi, szakmailag nagyon összerakták. Kicsit több nézõ lehetne viszont a bajnokságban.
AldersbacherFilmYeah 2012 aug. 27. - 22:41:29
(2828/4643)
Pontosan..Mikor a Benfica-ban játszott már ott felfigyeltem rá,hogy nem semmi játékos..na de amit itt mûvel a realban,az valami hihetetlen..Született tehetség.
makailaci25 2012 aug. 25. - 08:11:18
(2827/4643)
Ez a Valdez egy extrapénisz egyéniség. Már néhányszor elõadott hasonló jelenetet,mégse tanult belõle. Én a Real ellen be se állítanám a kapuba, soha többé...
Viszont Iniesta ZSENIÁLIS!Tegnap Messi fényévekkel volt mögötte. Ha nem õ kapja az aranylabdát, akkor elkönyvelem, hogy nincs igazság.
talec 2012 aug. 24. - 19:51:06
(2826/4643)
A Vidi remekelt tegnap. Egy török katlanban elért 0-0 minden csapatnak komoly eredmény. Remélem továbbjutnak!

Viszont a Debrecen veresége, szinte biztos kiesése szánalmas. Nemzetközi szinten, két egymást követõ tétmeccsen kiállítást elérni óriási szakmai káosz. A játékosok fegyelmezetlensége azt mutatja, hogy gond lehetett a mentális felkészítésnél. Két kiállítás, két nemzetközi kupameccsen nagy luxus, bármelyik európai élcsapatnak is.

Nem tudom, mennyire motiválja õket, hogy új stadiont kapnak, de félek, nem ettõl lesz jobb a magyar foci. Ilyen hibákat egy új stadionban sem lehet megengedni majd. Én inkább szétosztanám a stadion árát a csapatok között, szezon végén, helyezés szerint, mindenki hajtana.
AldersbacherFilmYeah 2012 aug. 24. - 12:30:26
(2825/4643)
Jól van Zolikám.
Szerintem itt hagyjuk abba.Nincs nekem energiám itt veszekedni..
Elfogadom amit gondolsz...Te véleményed
-csengõzoli-- 2012 aug. 24. - 12:06:55
(2824/4643)
Nem,engem az zavar,hogy egy nagyképû bohóc, ennyi.
Nagy sikereket mások is értek el, sõt sokkal nagyobbakat is,mégsem fognak mindig minden kudarcot valaki másra.
A "nagyság"hoz hozzá tartozik a felelõség vállalása is.
Na, Murinnyó erre nem képes.