Téma: Labdarúgás

AvatáR Gil Maerth 2012 aug. 18. - 08:45:12
(2803/4643)
ez nem teljesen így van...
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 17. - 23:58:27
(2802/4643)
Állítólag egyik játékosra töltött libanyakat fogott egy bennszülött.
-csengõzoli-- 2012 aug. 17. - 23:53:14
(2800/4643)
Azt nem értem,hogy mikor ilyen nyilatkozatokat tesznek,akkor miért nem csinálunk belõle botrányt!?
Izrael mocskolódik, terroristázik,mi meg egy közleménnyel letudjuk,hogy természetesen semmilyen veszélyben nem voltak.
(sajnos a válogatottunktól sem)
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 17. - 23:40:34
(2799/4643)
Gondolom elég lett volna egy csúnya nézés és az ország elsõ embere szõrcsuhában kúszik térden egy közel-keleti fõvárosig.
talec 2012 aug. 17. - 19:51:50
(2798/4643)
Szeretném hozzátenni, olvastam, nem adott egy izraeli játékos sem interjút meccs elõtt. Még egy félpercre sem lehetett õket megkérdezni. Ez egy kicsit furcsa, mert amikor itt voltak az olaszok, vagy bármelyik nagy sztárcsapat volt sok nyilatkozat.

Nagyon furcsa felvezetése volt a meccsnek ez, hogy a nézõ nem tudott semmit, hogy az izraeliek éppen felkészülnek-e, ki, hogy, miért, hová? Mi felkészültünk volna, de nem szóltak a srácoknak, hogy 90 percig tart egy meccs. Igazam lett, a közepesnél jobb teljesítményre lett értékelve a produkció. Semmiféle gondot nem okozott senkinek, hogy egy megnyert meccs csúszott ki a kezünkbõl koncentrációzavar miatt. Félek a hollandoktól, hogy a sok remek csatár a végén átgázol rajtunk.
-csengõzoli-- 2012 aug. 17. - 19:31:41
(2797/4643)
Olvastad,hogy az Izraeli válogatott csapatkapitánya kijelentette,hogy féltek itt? :D
talec 2012 aug. 17. - 19:21:36
(2796/4643)
Hofi nagyon jó. Pedig akkor még szinte minden VB-n ott voltunk.

Én nem látok esélyt arra, hogy ott legyünk 2014-ben. Pedig az egész ország szeretne egy nagy tornán a magyar focistáknak drukkolni. Van rá esély: 1. rendezünk egy Eb-t, 2. az olimpiára jutunk ki, oda talán könnyebb, de nem kap szerintem kellõ odafigyelést az olimpiai csapat. Én oda raknám a korban megfelelõ jó játékosokat. A VB, de még a selejtezõk is több lépcsõvel felettünk vannak.

Beírom ide is:

Olvastam, hogy az angolok az olimpia rendezési költségeinek egy részét a sportfogadásból és lottóból befolyó összegbõl fedezték. Dénes Ferenc sportközgazdász is beszélt errõl a rádióban. Hogy itthon is ilyesmit kéne.
Volt már ilyen nálunk is, 1948-ban a Totó fedzezte az olimpiai felkészülést. Szoktam olvasni, hogy hetente mennyi bevétele van az Szrt-nek, hogy hány totó, lottó szelvény érkezik be. Ha magas a lottónyeremény, heti 5 milliónál is több szelvény érkezik be, ez csak az 5-ös lottó. Amúgy is miden héten több millió szelvényt töltenek ki az emberek. Nem kevés pénz forog a hazai szerencsejátékban.

Szerintem ez lehetne az egyik erõs alapja a hazai sportéletnek. Hogy a szerencsejáték pénzekbõl több jutna a sportra. Tömegsportra, vidéki szakosztályokra, stb.

Szoktam ismerõssel viccelni, hogy én már csak akkor megyek magyar focimeccsre, akkor veszem meg a drága belépõket, ha visszanyerhetem az árát. Ha a belépõjegy egyben egy kaparóssorsjegy is. Régebben a borítékos sorsjegy nagyon király volt, ismerõsöm a 80-as években 50 ezret nyert vele. Ment az utcán, vett egy sorsjegyet és "gazdagon" ment haza.
offtopic
kata3 2012 aug. 17. - 15:09:50
(2795/4643)
Ahogy Hofi mondta: Szúrd ki, mert addig pattog! :-)
Gondolatok a Magyar fociról (Második menet) http://www.youtube.com/watch?v=c-qtdR9BwUw
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 17. - 14:35:43
(2794/4643)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nvOFZoTIy60

A derék sünök hajlamosak néha túlteljesíteni. Fõleg akkor, ha nem a mi védelmünkrõl van szó.
offtopic
umma 2012 aug. 16. - 18:31:31
(2793/4643)
Igen, ezt én is pont így gondolom. Jó kifogás sohasem rossz. Figyelembe kell venni, hogy õket odahajtották, nem maguktól mentek, tehát ez nem egy belülrõl fakadó érdeklõdés volt a részükrõl, hanem ugyanolyan kényszer, mint itt az április negyedikei felvonulás. És ha nekem ötszázezredszerre is végig kellene hallgatnom azt, hogy a dédanyámat elfüstölögtették a kéményen, hát kínomban én is röhögnék, és gyûlölném az egész sztorit, és azt gondolnám, hogy szálljanak le végre rólam, az egészhez semmi közöm, nézelõdni szeretnék Budapesten vagy csajozni, vagy bármit, csak ÉLNI. Hagyjanak élni és hagyjanak ezekkel a füstös mesékkel békén.
adamnagysweetmovie 2012 aug. 16. - 18:15:33
(2792/4643)
Bazz, túl sok Madzsarisztánnak a 4 közszolgálati orgánum (sorry, orBánum), ha ilyenekkel szórakoztatnak kínjukban:

15:00

Ness Hungary NB II. labdarúgó-bajnokság

Nyíregyháza Spartacus - Ferencvárosi TC
adamnagysweetmovie 2012 aug. 16. - 08:22:23
(2791/4643)
Látványsportfinanszírozási adóvisszatérítés: 20 milliárd Ft/év
Debrecen, Ferencváros, Puskás Stadion-beruházás.
Szerencsejáték és csatolt állami vállalatok irányított reklámbevételei.
Közmédiák lefoglalt adásideje.

Ez minimum egy VB-negyeddöntõvel állna csak arányban.

Segények 28-ról 22 ezerre csökkentése.
Közmunka 47 ezer forintért.
Minden 10. rokkantnyugdíjas visszavezénylése a nemlétezõ munkaerõpiacra.
28 új adónem.
Tandíj, diákhitelbõl, röghözkötve.
Felsõ 10ezer támogatása egykulcsos adóval, családi adókedvezmánnyel, uzsorakamatot hozó államkincstárjegyekkel.
Regisztrációval kiszorítani a félázsiainál is durvább "politikai vadbarmokat".

Nem tudom, egy VB-negyeddöntõt ezután nem kapcsolnék-e ki...
talec 2012 aug. 15. - 22:42:32
(2790/4643)
Ezzel a hajtással, motovációval, nulla arannyal jöttünk volna haza az olimpiáról. Egervári leadott egy sablon nyilatkozatot........Én nem is vártam mást, megszoktam az évek alatt, hogy minden gyatra eredményt nekem el kell fogadni.

Sokkal könnyebben ki tudnánk jutni az olimpiára, szerintem az olimpiai csapatra kéne koncentrálni. Az lesz csalódás, ha oda sem jutunk ki.

Kezeljük helyén ezt a mai meccset, egy tartalékos Izrael lelépett minket az utolsó 15 percben. Ezek szerint, túl van sztárolva a magyar labdarúgó válogatott. Valójában Európa középmezõnyének a végén vagyunk.
Az olimpián sokkal jobb teljesítményeket láttam, több küzdést, akaratot. 90 percig tart a meccs. Súlyos szakmai kudarc a mai meccs. A mentális felkészítéssel lehet gond. Esetleg a kézilabda válogatott, vagy Risztov Éva tudna segíteni, hogyan kell végig hajtani egy meccset, versenyt.

Én vagyok az egyedüli az országban aki unja már, hogy el kell hinni egy ilyen mai meccsrõl is, hogy valójában egy jó meccs volt, kis hibákkal? És minden szépen megy majd tovább, egyre jobbak leszünk. Ez vezet oda, hogy 1986 óta nem jutunk ki sehová, max az 1996-ban az Olimpiára.
offtopic
umma 2012 aug. 15. - 22:26:42
(2789/4643)
Az izraeli labdarúgó-válogatott több tagja is bocsánatot kért szerdán amiatt, hogy az elõzõ nap nevetgéltek a budapesti Dohány utcai zsinagógában a holokausztról tartott elõadás alatt. A labdarúgók azt mondák, nem az elõadáson, hanem tolmácson nevettek.

A magyarokkal barátságos mérkõzést játszó izraeli focisták kedden látogatást tettek a budapesti zsinagógában, ahol elõadást hallgattak meg a nácik által elpusztított magyar zsidókról - idézte a Times of Israel híroldala a Sport Channel televízió tudósítását. A híradás szerint néhány játékos az elõadás közben nevetgélt.

Eli Guttman, az izraeli válogatott szövetségi kapitánya megrótta az említett játékosokat magatartásuk miatt. A televíziós híradásban a szóban forgó labdarúgók sajnálatukat fejezték ki a történtek miatt, bocsánatot kértek, hangsúlyozva, hogy nem tiszteletlenségbõl nevetgéltek. Mint mondták, nevetésüket nem a holokausztról szóló elõadás váltotta ki, hanem az, hogy a tolmács "olyan viccesen beszélt".
http://hvg.hu/vilag/20120815_izrael_focistak
talec 2012 aug. 15. - 22:26:42
(2788/4643)
valami gond van a fejekkel, fejekben. Szakmai betli ez a mai meccs. Nem tudja a stáb a játékosokat 90 percig a pályán tartani fejben.

Ez a 2. eset pár meccs alatt. Bulgária ellen 5 perccel a vége elõtt kaptuk a gólt.
Az olimpián azt mondta mindenki, hogy a magyarok fejben javultak. Ez így igaz, de úgy látszik, a focistákhoz még nem jutott el ez a része a sportnak.

De mit számít, holnap mindenki elégedett lesz úgy is, egy átlagos meccs volt, átlagos kudarccal. Messze lesz nekünk Rio 2014-ben úgy látom, max. 2016-ra az olimpiai csapat.

Dzsudzsák, Németh, Szalai akik még ma jobbak voltak. De Laczkó miért nem ugrik fel fejelni, ilyen gólt kapni?
-csengõzoli-- 2012 aug. 15. - 22:10:58
(2787/4643)
Borzasztó nehéz lenne eldönteni,hogy a mi csapatunk, az izraeli csapat, vagy a kommentátor a szarabb.
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 15. - 22:10:42
(2786/4643)
Micsoda? A nácik gólt lõttek az izraelieknek? Azonnal elhatárolódom.
-csengõzoli-- 2012 aug. 15. - 21:53:01
(2785/4643)
Persze ezen a linkelt oldalon fordítva írták, azaz "Izrael-Magyarország" szerepel,pedig ugye nálunk játszák. :)
Mi ez kérem? Felháborító! :)
Mocskos cionisták! :D
-csengõzoli-- 2012 aug. 15. - 21:49:13
(2784/4643)
Nem merünk :D