Téma: Labdarúgás

stenmore 2013 máj. 26. - 22:50:39
(3283/4643)
Hát sajnálom ,de ami igaz az nem lehet lekezelõ ,pláne ha tanulhatsz belõle,ugyanis a kézpénz azért nem lehet elírás mert eggyel kevesebb karaktert tartalmaz mint a készpénz,éshát nyilvánvalóan a kézhez mint végtaghoz kapcsolható .
stenmore 2013 máj. 26. - 22:48:18
(3282/4643)
Hát sajna a Barca un saját nevelés mítosza egy urbanlegend,amit nem támasztanak alá a tények .Az elõfordul hohgy nem világsztárt vesznek bár egyre ritkábban ,de akkor is kiugró fiatal tehetségeket happolnak el máshonnan .Éshát valahogy a Reál saját neveléseit nem szokták számontartani ,pedig volt valami gyenge Raul pl és mások is.
stenmore 2013 máj. 26. - 22:44:24
(3281/4643)
Most mi abban a lekezelés hogy felhívtam a figyelmedet egy elég általános téves írásmódra?
Ezen kívül tudsz még mást is felmutatni a lekezelés igazolására? .Szerintem ha igazi tahó lekezelõ stílust akarsz tapasztalni fordulj nagyharang sporttárshoz,nem köll messze menned csak egy két sorral lejebb ,de az láthatólag nem zavar téged.Mert ha zavarna ,már megvédted volna pl Meklódot.
stenmore 2013 máj. 26. - 22:37:59
(3280/4643)
hát ez érdekes,talán azért van ez így ,mert mindkét esetben úgy döntött a bíró ahogy te szeretted volna ,nemdebár?Viszont eldönthetnéd hogy melyik bíró ítélt helyesen ,mert két azonos esetben ellentétes ítélet volt.Szerintem pedig ez nem lehet kérdés: mindenki ,aki nem ugatja ezt a játékot egyetért abban hogy Riberyt most is mint már annyi más alkalommal azonnal ki kellett volna állítani.
offtopic
stenmore 2013 máj. 26. - 22:34:05 Előzmény -csengõzoli--
(3279/4643)
Tudsz mást is vagy csak személyeskedni? ,nagyon átlátszó ,ahogy ezt elnézik valahogy neked, miközben másokat a semmiért bannolnak.Ráadásul ezzel még büszkélkedni is szoktál hogy ám XY az hányszor lett törölve,muhahaha.Ehhez kell ám kép.
Miért nem hagyod békén Meklódot ,aki túl intelligens hozzád és valószínû fiatal is,ezért nem küld el egy bizonyos helyre.
stenmore 2013 máj. 26. - 22:29:32 Előzmény Meklód fia
(3278/4643)
Ilyen dilettánssal nem érdemes vitáznbi ,mert a Barcánál nagyobb összevásárló nem létezik kezdve Ibrától.Henrytõl ,Ronaldinhotól,folytatva David Villáig és most is csak váésárol és vásárol.
Egyébként ma néztem a Reál Sociedád és a Reál meccsét,és nagyon hülye a focihoz ,aki nem látja hogy nagyon szépen játszik a Reál mélvezet nézni ,Mourinho remek munkát végzett,ennél csak szarabb edzõjük lehet.Egyébként tavaly a spanyol fociban mindent besöpört a Reál ,rekord bajnokság ,kupa,szuperkupa.Ez az év peches volt nekik több okból is ,de a játékuk most is elsõrangú ,és csak egy hülye engedheti ezt szétverni.
stenmore 2013 máj. 26. - 22:23:32
(3277/4643)
Értem és a BL elõdöntõben is olyan felfokozott volt a hangulat a gnómfejû számára,és még hol? Egyébként a megye kettõben egy jó bíró ugyanúgy vezet mint a BL döntõben ,méghozzá mindenhol a szabályok szerint.
stenmore 2013 máj. 26. - 22:21:08
(3276/4643)
ja, a "húzás vonás" nem ugyanaz mint egy "saller",nem lehet "döntetlen" csak egy kutyaütõ bírónál mint ez az olasz.
És milyen érdekes hogy akkor nem háborogtál ,amikor a durván leterített Ronaldot kiállították símán ,mert egy kicsit otthagyta a lábát a beleszálló fószer fejénél.Akkor valahogy nem kárhoztattátok a bírót hogy kiállította Ronaldot a kupadöntõn,muhahaha.
stenmore 2013 máj. 26. - 22:17:22
(3275/4643)
Szia!
Van egy nagy különbség ,hogy én tudom hogy kell írni,csak elgépelem ,te viszont nem elírtad a készpénzt:)
offtopic
stenmore 2013 máj. 26. - 22:15:12 Előzmény -csengõzoli--
(3274/4643)
Nem én élek álomvilágban, hanem Te hazudozol itt mindent ,ami eszedbe jut, hogy konkrétumok helyett a szokásos hordódumádat lökhesd.
Nem vetted még észre hogy egy idõ után minden értelmesebb nick már nem is reagál rád?
offtopic
-csengõzoli-- 2013 máj. 26. - 17:07:33
(3273/4643)
Kicsit beszélgessél már a haveroddal. Rádférne egy pszichologus. Õ meg ugye az (is).
Meklód fia 2013 máj. 26. - 16:47:18
(3272/4643)
Én ezt azért nem mondanám. A Reálba azok mennek akik ott szeretnének játszani, Barcelónába pedig azok akiket megvesznek (mint most Neymar). A játékosoknak nincs beleszólási joga semmibe és rabszolga sorsot kelljen éljenek. Ronaldinho volt az elsõ olyan lázadó akinek Spartacus vér folyt az ereiben és õ bizony kimondta hogy nem tetszik neki ez a rendszer, majd meg is menekült onnan nem sokkal ezután a Milánói flotta hadmûveletének is köszönhetõen.
cellasto 2013 máj. 26. - 16:30:19
(3271/4643)
pszichiáter..muhaha :D
szép volt Bayern!
-csengõzoli-- 2013 máj. 26. - 16:11:09
(3270/4643)
Barcelona helyett Madridot akartál írni, ugye?
Az az összevásárolt primadonna csapat.
Meklód fia 2013 máj. 26. - 14:13:45
(3269/4643)
Levandowski is megy a Bayern-be, ugyanaz a mocskos módszer megy ott is mint a Barcában. felvásárolják a legjobb játékosokat akikkel kupákat nyernek, mert az náluk nem létezik, hogy profi játékosokat neveljenek ki és azokkal nagy dolgokat érjenek el
-csengõzoli-- 2013 máj. 26. - 12:02:03
(3268/4643)
Ja,az meg hogy te nem voltál a videobíró ellen, az meg egy szép nagy hazugság.
Bár kinézem belõled,hogy annyi mindent zagyválsz össze csak,hogy vitát generálj,hogy már arra sem emlékszel miket írtál.
Kb. olyan ez,mint mikor letagadtad,hogy te vagy Ondok és mindenki itt röhögött rajtad.
offtopic
-csengõzoli-- 2013 máj. 26. - 11:58:45
(3267/4643)
Már megint a csúnya moderátorok, akiket nyilván én irányítok és karaktergyilkosság.
Mi mindent ki nem hámozol egy Bl döntõbõl
Izgalmas kis életed lehet.
Mármint nem a valóság,hanem az amit te abból megélsz...
stenmore 2013 máj. 26. - 11:45:50
(3266/4643)
A tizenegyes elötti dologért valóban nem járt volna piros, de sárga az vitathatatlanul igen ,és az már a második lett volna,az általad említett letalpalások szándékossága erõsen vitatható ,és képezheti bírói mérlegelés tárgyát de pl Ribery szándékos ütése az nem ,arra egyértelmû a szabályzat elõírása.
offtopic
stenmore 2013 máj. 26. - 11:40:05
(3265/4643)
És még valami: nem az általános hordóduma számít amiben te jó vagy ,hanem mindig a konkrétumok,pl az hogy egy focitopicba hirtelen behoztál egy a Népszabadságot ócsároló szöveget minden következmény nélkül ,mikor pedig az üzenõfalon ott vírat hogy a moderátor ezért ,azaz a politikai vélemény közléséért kitilt,akkor ez egy ténykérdés, és nem lehet azzal elütni hogy "ellened összeesküdtek a moderátorok"
Mindig a konkrét esetet kell megnézni ,hogy pl miért tiltották le ondokot csinált e írt e olyat ,amit Te nem,vagy csak válaszolt esetleg a provokációkra pl?És ha te kicsiben próbálod itt is megvalósítani az "ondokolást" ,mert jól megtanultad pl hogy hogyan mûködik a karraktergyilkolás ,az nem azt jelenti hogy azon nem lát át ,akinek van egy kis esze.Persze részedrõl nem csak ez a rugója ondok emlegetésének,mint korábban már kifejtettem.
Ennyit búcsúzóul bár már kb ötször esküt tettél,hogy nem reagálsz az írásaimra ,de véredben van a provokálás.Ennyi.
offtopic
stenmore 2013 máj. 26. - 11:29:17
(3264/4643)
Az önbizalmat éppenhogy te hoztad szóba,ami nem volt okos dolog mert nálad kevés nagyobb mellényû fórumozó van,és sajnos általában alaptalanul ,mintahogy most is .Azon már nem is csodálkozom hogy kijelented hogy én ágáltam a videobíró ellen,ami egyszerûen nem igaz és soha nem is történt meg.Dehogy még az itt olvasható és egyértelmû kijelntéseidet ,hogy a bírói tévedés az nem érdekes ,mert az minden meccsen van, és azt el kell fogadni nem érdemes szóvátenni,utána pedig azzal jösz hogy mi köze Puhl kritikájának ehhez ,hiszen te nem állítottad hogy a bírót nem lehet kritizálni,ez minden értelmes ember számára nem más mint egy önellentmondó zagyvaság.Ezt még tetézed is a már korábban elemzett ondokozásoddal,komolyan mondom hogy igazad van abban,hogy be kell fejezni a vitát ,mert értelmetlen,olyan mintha egy született vaknak magyarázná valaki, hogy milyen a piros.