Téma: Labdarúgás

7/10
NADALFAN 2013 márc. 26. - 19:06:10 7/10
(3063/4643)
azt kell mondanom , hogy egy stadionban belefér a verbális drukkolás. a világ már ilyen zsidóznak cigányoznak. ez nem opera ahol öltönybe illik menni. persze jönnek azzal hogy nõk meg gyereke is kijárnának , de hagyjuk már ezt a maszlagot a gyerek nem ott fog elõször ilyeneket hallani. a stadionba azért megy az ember hogy kiengedje a gõzt , hozzáteszem a telegességet minden formában elutasítom! egy ujpest-fradi hangulatát csak az tudja aki kint volt!
ez amit a fifa is mûvelt velünk felháborító , és még sokan egyetértettek vele.
100 ember zsidózott és egy válogatott lássa kárát. a fifa nem engedi hogy a politika beleszóljon az adott szövetség belügyébe akkor õ politizálhat? undorító bagázs Blatterral az élen.
én ott lettem volna stadionban 39999-szurkolóval egyetemben.
na mind1 remélem a fiuk ma Eger vára dicsõségére emlékezve kitûzik a magyar zászlót a Boszporuszon túl-:)
offtopic
-csengõzoli-- 2013 márc. 26. - 18:47:31
(3062/4643)
Ezt valami filmben láttad?
adamnagysweetmovie 2013 márc. 26. - 18:46:11
(3061/4643)
:)
A tankot és a rendõröket kihagytad, pedig ezek is állandó programelemek...
Ja-ja, és az új sláger a Bajnaizás, a román meccs után mikor rágyújtottak a metrón, tudtam, hogy pofára esett a válogatott....
adamnagysweetmovie 2013 márc. 26. - 18:43:41
(3060/4643)
"a török, svájci, portugál stb bajnokságok játékosanyaga" - ja és fõleg a belga, holland játékospiac, amitõl nagyon messze vagyunk.
szixaietus 2013 márc. 26. - 18:41:05
(3059/4643)
aztán szétszednek néhány autót, villamost, vonatot, úthengert, asszonykát, emberkét, cigányocskát, zsidócskát. végül - remélhetõleg - egymást...
offtopic
adamnagysweetmovie 2013 márc. 26. - 18:40:55
(3058/4643)
Ez egy olyan kripli csoport, hogy itt elcsíphetõ símán a 2. hely.
Az, hogy ilyen válság közepette döntik a pénzt a fociba, sztem maxigáz. És élcsapatokhoz, stadionok beruházóinak, magánakadémiáknak...
És ez nem jelenti azt, hogy nem teszik el a politikusok a pénzt, sõt - ezen keresztül teszik el jó részét...:(

Nem elsõsorban Bozsik programba és tömegsportba invesztálnak (ami szimpi volna), hanem magánakadémiáknak - ami erõsen forprofit, kevés gyereket mozgató tevékenység.

Hogy most kik játszanak idehaza légiósként, hát lehet csak nekem hiányosak az ismereteim (sõt), de sztem ez messze nem a török, svájci, portugál stb bajnokságok játékosanyaga. De nem vitatom, hogy kicsit jobbak a mostani légiósok, mint a korábbi levezetõ román-szerb-szlovák senior kontingens.
Nekem legalábbis full ismeretlenek ezek a nevek, de ez nem jelent semmit.
technokrata 2013 márc. 26. - 18:38:51
(3057/4643)
Egyelõre valóban hagy ne legyen az ember hurráoptimizmussal úgymond megáldva. Én is sokszor mondtam azt, hogy most. Aztán késõbb is. De egyszer sem jött be a most.
Arról, meg hogy mi folyik a honi labdarúgás hátterében, jobb nem is tudni. (Vagy mégis, de nem tudunk.) Pláne a fideszoton esetében...
offtopic
-csengõzoli-- 2013 márc. 26. - 18:36:37
(3056/4643)
Az biztos, agresszíven kiabálnak.
szixaietus 2013 márc. 26. - 18:35:52
(3055/4643)
de az a 100 "ember" kurvára agresszív...
-csengõzoli-- 2013 márc. 26. - 18:33:45
(3054/4643)
Szerintem te kicsit túlságosan is megetted azt,amivel etetni próbálnak.
Hogy tízezer nézõbõl volt 100 aki zsidózott az egy dolog.
Sajnos ilyen mindenhol van, még a zsidóknál is,ahol épp nemrég gyújtogattak csak mert az egyik csapat leigazolt két muzulmánt.
Hlyék mindenhol vannak, rájuk inkább fel kell készítened a gyerekeket.
Ez ne tántorítson el a meccsektõl.
technokrata 2013 márc. 26. - 18:33:36
(3053/4643)
Én kb. 30 évig jártam meccsre. Még külföldre is utaztam. A hazai bajnokságban pedig volt olyan hétvége, hogy 4(!) mérkõzése is kilátogattam.
Rendszeresen voltam MTK-meccsen, Vasas-meccsen és Kispesten. De a BVSC meccseire is sokszor kimentem amikor jók voltak és Csepelre is. Voltam a III. ker. TTVE pályán is gyakran és esetenként Újpesten. A fradi-pálya volt az egyetlen, ahol jó ha háromszor voltam. Olyan ocsmány közönséget, amivel ott találkoztam, nem ösztönzött arra, hogy odajárjak. Persze Újpesten, Kispesten és Angyalföldön is akadt kretén, e legalább kevesebben.
szixaietus 2013 márc. 26. - 18:29:14
(3052/4643)
Hajrá Törökország!!! 150-et a gyaur kutyáknak!!!!!!!!! Éljen Jumurdzsák!!!
technokrata 2013 márc. 26. - 18:26:09
(3051/4643)
Én már fotelszurkoló vagyok. Pedig anno úgy terveztem, ha gyerekem lesz, õt is rászoktatom erre a remek sportra. Azóta megváltozott a véleményem. Két fiam is van és az egy már olyan korban van, hogy vihetném. De azt akarom, hogy ne keljen hallania a "mocskos zsidók" rigmust, vagy a "ki nem ugrál büdös zsidó..." mondókát. Ugyanezt románokkal, cigányokkal, stb. Többre tartom ezt az országot annál, hogy ez legyen a normális hangnem. De a meccseken egyelõre ez számít normálisnak. Én meg azt szeretném, hogy józan gondolkodással tisztelje a másik nemzet szülöttét. Legyen az román, zsidó, arab, kínai, vagy sváb.
Ami a meccset illeti. Szerintem Király kapuba állítása hatalmas baki, ami be is bizonyosodott a románok elleni mérkõzésen. Olvastam a nyilatkozatokat és maguk a játékosok is elismerték, hogy volt olyan, amikor nem értették meg egymást. A válogatottban amúgy sem szokott neki menni. A védelmünk továbbra sem túl erõs, egy jó Juhászra szükség van, szükség lenne. zalai formán kívül játszik, de Dzsudzsáktól is többet vártam. A románok gyengék voltak és ez mák volt. Ki is lehetett volna használni, de nem jött össze. Bízzunk abban, hogy a törökök formája sem javul és akkor minimum egy x összejöhet. De ha egy kicsit is hozzák a hazaiak amit tudnak valójában, akkor 2-3 góllal kikapunk. Azért remélem nyerünk.
7/10
NADALFAN 2013 márc. 26. - 18:03:03 7/10
(3050/4643)
mivel nem fotelszurkoló vagyok és 25 éve folyamatosan kijárok meccsekre , válogatottakról szinte nem is hiányoztam .
de a 98 utáni bajnokságok színvonala a béka segge alatt volt. tény hogy az akadémiák beindulása kellett hogy mára már egészen elfogadható a színvonal, és én nem kárhoztatnám hogy áramlik a pénz most a sportágakba . inkább oda mint a politikusok zsebébe. de a pénz alapvetõ a versenyképességnek. és akár a Fradiban Lokiban ,Videotonban ma minõségi légiósok játszanak , illetve a fiatalok is kezdenek beérni. a Koman féle generáció, illettve a Kovács ,Gyurcsó vonal reményteljes.
alábecsüljük magunkat pedig már felzárkóztunk a közvetlen élmezõny mögé, ugye ez a román ,török , svájci szint.
a csoportban most tényleg nem lehet más a cél mint a 2. hely!
adamnagysweetmovie 2013 márc. 26. - 17:24:28
(3049/4643)
Bocs, 97 után hozták fel az olimpiára kijutó válogatottat, tehát nem agyhalott lett a focink 97-tõl máig, hanem megkezdõdött egy kurva lassú tisztulási folyamat.
Ekkortól mentek ki a fiatalok nyugatra (nem 35 évesen, pénzt keresni kiengedettként), és ekkor indult be az MTK, a Loki futballakadémiája. Valamint lassan a Bozsik-program.
Erre épül a mai generáció, csak valami miatt ezt hajlamosak vagyunk elfelejteni, mert kevésbé tolta az arcunkba a kormánypropaganda, és a magánfocisulibizniszbe (ami már nem a tömegsport) még nem öntöttek bele annyi közpénzt...
7/10
NADALFAN 2013 márc. 26. - 16:31:14 7/10
(3048/4643)
ide ritkán írok sport témában , mert arra megvan a sport fórum, de sajna ahogy látom a pesszimiznus és a magyar foci iránti frusztráltság nem fórum függõ.
jó magyar szokás szerint ,semmi sem jó. basszus 97 ben a b-középben az üllönin az tényleg rémálom volt , de akkor is drukkoltunk.
utána tényleg agyhalott lett a focink , de most ez szerethetõ csapat , és végre nem 90 perc bekkelést kell nézni.
igen is állítom ma minimum döntetlent várok , ez a török csapat gyengébb mint mi.
csabaga 2013 márc. 26. - 16:11:02
(3047/4643)
Az elõzõ sorozatban a finnek és a svédek ellen is az utolsó pillanatban esett góllal nyertünk.
adamnagysweetmovie 2013 márc. 26. - 15:36:29
(3046/4643)
Tényleg, miért is rúgták ki a Vidibõl modern egyesületet faragó Mezeyt, a bajnokság megnyerése elõtti napokban?

Ja, hogy világklub lesz, alig ismert portugál játékosokkal, meg Felcsút-felsõ? Nos, ezt Mezteynek lehet nehéz lett volna beadagolni...
adamnagysweetmovie 2013 márc. 26. - 15:32:54
(3045/4643)
Az itt elhangzó, legalább 30 éve csépelt közhelyeket olvasva érzem, van remény a folytatásra...
-csengõzoli-- 2013 márc. 26. - 15:08:07
(3044/4643)
Igen és szerintem ennyire nem is szrok a játékosain,mint amennyire gyatra a teljesítményük most.
Egyszerûen nincsenek ott fejben, az adódó pár helyzetnél nem koncentrálnak eléggé és a meccsek végén már rástresszelnek az utolsó percekre,amibõl nem szokott jó kisülni.
A magyar válogatott tipikusan olyan,hogy ha a meccs elején gólt lõnek és megjön az önbizalmuk,akkor nagyon jól is játszhatnak, DE ha mondjuk már ez elején bekapunk egy gólt,akkor óriási zakókba is belefuthatunk.