Téma: Labdarúgás

Meklód fia 2013 máj. 25. - 10:45:54
(3243/4643)
nagyon ellenszenves csapattá vált a Dortmund, pláne az a Lewandowski. De amilyen szerencsével bejutottak a fináléba, ennyi erõvel már meg is nyerik azt, akkora szerencsehullámban vannak most
10/10
Muhammad Ali 2013 máj. 25. - 06:51:20 10/10 Előzmény stanmore
(3242/4643)
H a j r á D o r t m u n d!
stanmore 2013 máj. 22. - 12:28:38
(3241/4643)
Csak annyiban címeztem neked, amennyiben 4144-ben próbáltad igazolni, hogy az Athletico megérdemelten nyert tul képpen.Nos erre írtam hogy bár sokak szerint a Benfica jobb volt ,szerintem a Chelsea kb tízszer annyira megérdemelte a gyõzelmet mint az Atletico és meg is írtam hogy miért.
És szerintem egyáltalán nem volt rossz meccs az EL döntõ ,sõt.Mert nem annyira egy csapat dominált végig mint a Reál a kupadöntõn.
stanmore 2013 máj. 20. - 21:59:22
(3240/4643)
Ahhoz is jó edzõnek kell lenni hogy valaki ne verje szét ,amit Mou alkotott,mert a sok okostojás hajlamos rá,hogy azt higgye õ fújja a passzátszelet .így tett Villasboas is a Chelseanél,aki mellõzte Terryt, Lampardot és Drogbát pl ,és rövid úton megbukott ,miközben Matteo visszacsinálta a Mourinho féle csapatot és nyert is vele,mert iránta már nem volt meg a bírók ellenszenve ,ami sajna Mourinho iránt bõven megvan.
Meklód fia 2013 máj. 20. - 17:57:00
(3239/4643)
ha Mou távozik, akkor õ bizony egy világverõ csapatot fog összerakni a chelsea-ból. A tavalyi Bl siker is a korábbi munkájának köszönhetõ, mert azok a játékosok nyerték meg akiket õ nevelt ki azelõtt pár évvel. Az inter sincs azóta sehol mióta õ elment. Ha jövõre a Reál megnyeri a BL-t az egyedül az õ munkájának lesz köszönhetõ, de úgyis az új edzõt fogják méltatni.
stanmore 2013 máj. 20. - 14:51:46
(3238/4643)
Ja és én lépek tovább, amellett hogy sok sikert kívánok a Reálnak ,de jövõre fõleg Chelsea drukker leszek ,mert eddig is tetszett a játékuk és a stílusuk ,valamint az egyes játékosok baromi nagy tudása(Hazard,Lampard ,Ramires stb) de most hogy Mourinho is visszamegy pláne ,mert jó kis csapat lesz , nehéz lesz megverni .
Hajrá Chelsea,Arsenal,Reál,Róma...
stanmore 2013 máj. 20. - 14:46:32 Előzmény Meklód fia
(3237/4643)
Abszolút igazad van ,mert adilettánsok csak ezen rágódnak ,de Mourinho statisztikája páratlan pl a megnyert döntõket illetõleg és egyáltalán az odajutás tekintetében még az idei pechsorozat ellenére is.Éshát amihez aztán tényleg vakok az amutatott játék: A Reál játékát csaknem mindíg élvezet volt nézni ellentétben pl a baromira uncsi Barcáéval.Ahol egy Kaka tarcsi,ott van játékos anyag és ajó edzõ meg meri tenni hogy Kaka tarcsi és Casillas is az ,mert egy jól muzsikáló csapat alényeg .És ez sikerült neki mindentõl függetlenül ,mégha néha el is bukott a sors és más tényezõk miatt.
stanmore 2013 máj. 20. - 14:07:54
(3236/4643)
Hát nagy hibát követett el a reál,hogy elengedi Mourinhot,aki egy remekül focizó csapatot rakott össze ,és ez az eredményektõl függetlenül igaz,független attól hogy tavaly rekordbajnokságot nyert vele aReál és az idén is ,amikor nem jött ki alépés szeretett volna valami címet nyerni ,de ez most több okból nem jött össze.Egyrészt észre kell venni hogy valami Mourinho ellenesség igenis érezhetõ akár ajátékvezetés szintjén is ,ami hol erõsebb hol gyengébb ,de érvényesül láthatólag.És ott van Fortuna is ,aaki szintén nem volt aReállal,hiába volt sokszor jobb az ellenfelénél.ennek eklatáns példája hogy ilyen van az 54-es Vb döbtõ ,ahol egy klasszissal gyengébb német csapat nyert csodacsapatunk ellen ,és ezt nemcsak amagyarok hiszik így, hanem az egész világ szintén.
Ilyen afoci és talán ettõl is izgalmas ,ezért volt nagy hiba arEáltól ,amelyik lehet jövõre ismét elkezdi korábbi vesszõfutását hülye vezetõsége miatt ,mert hol van már Barnabeu és Österreicher Emil Pl?Õk biztos nem engedték el volna Mourinhot ,mintahogy ahhoz is volt eszük hogy egy elhízott 36 éves Puskást leigazoljanak ,ki tenne ma meg ilyet ,kérdem én? És hatszor megnyerte nekik a Bek-et.
stanmore 2013 máj. 20. - 13:59:09
(3235/4643)
Hát pont attól nagy egy csapat, hogy élni tud a lehetõségeivel.Aki pedig nem lát tovább az orránál és nem látta hogy ennek a Chekseanek a játékosai sokkal nagyobb erõt képviselnek egyénileg mint a Benfica, az vaksi.
Egyébként pedig megmosolyogtató hogy ugyanazok ,akik szajkózzák hogy szerintük mennyivel jobb volt a játékbnan a Benfica mint a chelsea,azok valahogy hallgatnak arról hogy a Reál kb tízszer úgy lefocizta az AM-ot ,akiknek egy momentumuk sem nagyon volt akupadöntõn,egész meccsen a labdát keresték aremek Raál támadásoknál.És akkor a három kapufáról nem is szólva .Mi ez ha nem baromi nagy mázli? Ja és okos volt az Atletico ,mert sikerült kihoznia a sodrából Ronaldot is ,akit eszméletlenül rugdostak és faragtak ,kiállítása elött úgy beleszált hátulról az ellenfél ,hogy én sokkal jobban fejbe rúgtam volna Ronaldo helyében.És ezt valahogy abíró megengedte mégcsak sárgát sem adott a provokátornak ,akinek egyébként ez lett volna amásodik ,és akkor ki tudja hogy hogy alakul atovábbi menet.Így is érthetetlen volt ,hogy szart evett az AM kapusa Özil ajtó ablak helyzeténél,akinek remek képességei vannak ,de ezt egy klasszisnak be kellett volna rúgnia .Puskás még a fején is megtáncoltatta volna alabdát mielõtt behelyezi ,és nem rúgta volna bele így akapusba. A bíró érezhetõen a Reál ellen fújt ,nem véletlen hogy Mourinhonál is elszakadt a cérna.
Ráadásul ez az Atletico az életben nem jutott volna be adöntõbe a Reál ágán pl aBarca ellen.
Nos ennyit a Benfica vereségén nyavajgóknak ,hogy egyenlõ mércével kéne ítélni és nem ennyire átlátszóan elfogultan.
Meklód fia 2013 máj. 20. - 13:19:48 Előzmény -csengõzoli--
(3234/4643)
ezzel most engem erõsítettél csak meg, hogy a garázsban maradt, mert ha tényleg nyerni akartak volna, akkor már a meccs elején a stadionhoz parkoltatták volna nem igaz? :)
A reál tavaly pontrekorddal lett bajnok, szóval akkor sem lesz nagy tragédia, ha a következõ 2-3 évben nem nyernek semmit. Ez kitart addig, hogy az emberek errõl beszéljenek még.
-csengõzoli-- 2013 máj. 19. - 14:52:55
(3233/4643)
"Az autóbusz, amely sosem indult el...
A Real Madrid gyõzelmi busza - amelyet a biztosra vett 19. Király Kupa-diadal tiszteletére pingáltak ki - ezúttal a garázsban maradt. A 19. ugyanis egyelõre várat magára, hasonlóan a tizedikhez - mármint a tizedik BL-gyõzelemhez. A barcelonai Sport fotósa azonban még elõzõleg lekapta a jármûvet Madrid utcáin. Blamázs..."
Meklód fia 2013 máj. 18. - 14:20:01
(3232/4643)
ennek örülök. De az újságírók akkor sem díjaznák õket, ha idén tripláztak volna. Ott van pl. az aranylabda szavazás. Messi semmit nem nyert tavaly, mégis õ nyert negyedszer.
offtopic
-csengõzoli-- 2013 máj. 18. - 14:14:17
(3231/4643)
:D abszolute.
Engem meggyõztél.
Meklód fia 2013 máj. 18. - 14:08:13
(3230/4643)
attól függ, hogy milyen szempontokat fognak figyelembe venni. amiket felsoroltam szerintem meggyõzõek
-csengõzoli-- 2013 máj. 18. - 14:05:15
(3229/4643)
Ja,hát Murinjó most abszolute joggal pályázhatna,mert se BL, se király kupa,se bajnoki gyõzelem.
MOndhatni SIKERTÖRTÉNET!
Meklód fia 2013 máj. 18. - 13:58:20
(3228/4643)
ez jó kérdés. Nem is számít ez az értéktelen trófea, meg a Bl-sem. Ha olyan semmittevõ csapat bejuthat a fináléba mint a dortmund, akkor komolytalanná válik az egész sorozat. Inkább a mutatott játék alapján kell kiválasztani a világ legjobb csapatát, mert kiesni lehet véletlenül is. Én Ronaldónak vagy Ibrahimovicnak adnám az aranylabdát, mert sok gólt lõnek, Mourinhónak meg az év edzõi díjat, mert zsinórban harmadszor vezette be a királyi gárdát a BL elõdöntõbe.
-csengõzoli-- 2013 máj. 18. - 13:48:24
(3227/4643)
Te biztos több Real meccset nézel,mint én.
Az utóbbi egy évben volt olyan meccsük,amit 11-en játszottak végig? :)
Meklód fia 2013 máj. 18. - 13:41:30 Előzmény -csengõzoli--
(3226/4643)
Ez a király kupa amúgy sem ér semmit. Majd megnyerik egyszer, ha fontosnak tartják.
offtopic
-csengõzoli-- 2013 máj. 18. - 11:12:41
(3225/4643)
Én nyertem :D
-csengõzoli-- 2013 máj. 18. - 11:08:13
(3224/4643)
Nekem aztán tényleg nem szokásom összeesküvés elméleteket gyártani,de az volt az érzésem,hogy ez a Chelsea nem akar nyerni.
Vagy elfelejtettek focizni, ez a másik lehetõség :)
Mint akik tengenek lengenek a grundon...
Borzalmasan játszottak, megérdemelte volna a Benfica,hogy nyerjen.

Mit szólsz hozzá,hogy meklód csillagharcosai megint lehullottak?
Ez így borzasztó gyenge szezonja a Madridnak.
Tegyük hozzá,hogy most annyira balszerencsések voltak, hogy ilyet ritkán látni.
Egyszerûen semmi sem akart bemenni.