Téma: Labdarúgás

goodboy 2013 szept. 06. - 23:22:56
(3483/4643)
Már várom IQ bajnok futballistáink nyilatkozatát: Arra nem voltunk felkészülve, hogy a meccs 2.-dik percében gólt kapunk, azt nem mondta a kapitány, hogy egy futball meccsen már ilyen hamar is lehet gólt szerezni.
A kapitány: A taktika jó volt, de legközelebb megosszuk a románokkal is, hogy esélyünk legyen... legalább egy gólra.
A meccs legjobbja Dzsudzsák aki ennek örömére az MLSZ-tõl kap egy luxuskocsit, amit ünnepélyes keretek között összetörhet.
És meg egy jó hír a matektanároknak, újra számolgathatnak, hogyan érhetné el magasan képzett csapatunk a második helyett, aki ezt megoldja annak a 2056-os vb -re már biztos helye lesz. Ja, ahogy azon sem leszünk ott, sorry.
adamnagysweetmovie 2013 szept. 06. - 22:54:40
(3482/4643)
Az a baj sztem, hogy mindig egy beszari, aktakukac típusú kapitányunk van.
Amúgy ebbõl a keretbõl ennél sokkal többet nehéz kihozni (nem a mai meccsen, mert az mélyrepülés volt, hanem a selejtezõ egészében).
Amíg a hazai játékosok, szakemberek és vezetõk mentalitása nem vesz 180fokos fordulatot, minden fillér totális pénzkidobás, 100 milliárdokért minimális lesz sajnos a fejlõdés.
A fejekben kéne rendet rakni, a rendszerváltás még várat magára...
goodboy 2013 szept. 06. - 21:06:22
(3481/4643)
Gratulálok! Így a román-magyar félidejében már most beigazolódott egész heti sejtésem. Kikaptunk, elképzelés nélkül, betojva játszunk. Nagyképû futballistáink újra bizonyítottak, bízom benne ezek után visszavesztek az arcotokból. És lényegtelen, hogy hívják a szövetségi kapitányt én nem õt hanem az egész válogatotat meneszteném a kispadról. Egy lelkes amatõrökbõl álló csapat sokkal jobban játszana és eredményesebben. Az én generációm úgy tûnik, úgy öregedik meg, hogy futball világversenyeken sosem tud még véletlenül sem a saját hazájának szurkolni, mindig ki kell választani valamelyik más nemzetet akiért szoríthatunk. Szomorú, fájdalmas és szánalmas. Köszönjük fiúk "szép volt!"
stenmore 2013 szept. 06. - 21:05:31
(3480/4643)
aPROPOS Egervári mongyon le ,bödés és guzmicsos csapatával együtt ,mert ez a magyar válogatott sokkal szarabb mint Ervin Koeman féle ,úgyhogy visszafejlõdtünk ,és el lehet felejteni dzsudzsákot is és a többi labdakergetõ falábut.nem véletlenül nem bízott benne pl Qman ,egy félidõ alatt a csodacsatáraink kapura nem lõttek egy gyenge román csapat ellen.gratulálok. építgethetjük a stadionokat érdemes is pláne puszta közepére Néró császár falujába.
stenmore 2013 szept. 06. - 21:01:29
(3479/4643)
sZERINTED A MATEMATIKA AZ MELLÉBESZÉLÉS ,MERT ÉN KIZÁRÓLAG AZZAL CÁFOLTAM PL CSENGÕ HÜLYESÉGÉT ÉS A TE VÉDEKEZÉSEDET AZ Õ NEVÉBEN MINT FOGADATLAN PROKÁTOR SÜLTÉL FEL.
stenmore 2013 szept. 06. - 20:58:58
(3478/4643)
Én irkáltam magamnak ? nem köll ám mindent elhinni ,amit csengõ hazudozik,Te még nem is léteztél ,amikor elkezdte ezt a hazugságát terjeszteni.VELED ELLENTÉTBEN ÉN MINDIG MEGINDOKLOM A VÉLEMÉNYEMET,ÉS SAJNOS HA VALAKI HÜLYESÉGET ÍR AKKOR AZ ARRA VALÓ RÁMUTATÁS EGXYÁLTALÁN NEM SZEMÉLYESKEDÉS ,MERTHÁT AMI IGAZ AZ IGAZ.
Meklód fia 2013 szept. 04. - 12:34:05
(3477/4643)
Özillel ott lesznek végre az ágyúsok az európai elitben
Meklód fia 2013 szept. 04. - 12:31:40
(3476/4643)
így van, én nem vettem észre, hogy bármikor is fényeztük volna magunkat. Pl. én sosem hozom fel, hogy bajnoki második és BL nyolcaddöntõig jutottam a Reállal a Fifában, pedig megtudnám tenni.
stenmore 2013 szept. 03. - 22:45:05
(3475/4643)
Elég fura a gondolatmeneted,hacsak nem csengõ néven is irogatsz,mert ugyanis a neki szóló írásomra válaszoltál, és azt próbáltad cáfolgatni.Ezt jobb helyeken úgy veszik, hogy közös platformon vagytok.Ami az éárvelésedet illeti hát azzal éppenséggel nem sikerült igazolnod õt ,mert ha az ilyen helyzetek nagy része nem megy be .,akkor ami bemegy az annál szebb és extrább.Nem beszélve arról hogyha állítólag 20% bemegy akkor egy szezonban minimum száz hasonlónak kéne lennie,mert azért 500 kísérlet nyilván van szélrõl beívelve,mert az még 3 sem lenne meccsenként mondjuk.Dehát egy szakértõ nem baj ha ért a matekhoz is ha már érzéke nulla egy ilyen klasszis gól élvezetéhez,Másrészt,ami azt illeti semmi fényezés nincs abban ha valaki tudja magáról hogy mihez ért és ezt le is írja,mivel itt ezt még anonym is teszi.Ezért mi Meklóddal bátran kijelenthetjük hogy szakértõk vagyunk a témában pl.
Meklód fia 2013 szept. 03. - 20:06:15
(3474/4643)
Kaka ingyen került a Milánhoz. Sajnálom a madridi pályafutását, mert amikor lehetõséget kapott rendre gólokat lõtt és gólpasszokat adott, mégis mellõzték. Bale meg a Spurs-ba fog ingyen visszatérni 4-5 év múlva
Meklód fia 2013 szept. 03. - 16:12:21
(3473/4643)
Meklód fia 2013 szept. 03. - 16:01:40
(3472/4643)
:D azt azért nem mondanám, hogy nincs magas látogatottság. Ezidáig 43424-en tekintették meg ezt a topikot, a múltkor még spanyol játékosfigyelõk is olvashattak erre, ezt abból gondolom, hogy amikor írtam, hogy inkább Levandowskit igazolják Bale helyett azonnal megszakadtak a tárgyalások egy teljes hónapig. Végül nem fogadták meg a tanácsomat, de legalább fontolóra vették. Ebbõl látszik milyen nagy súlya van az itteni hozzászólásainknak.
Meklód fia 2013 szept. 03. - 12:00:48
(3471/4643)
Bocs, de ezt most én sem értem. Egy szakértõ miért nem írhatna ide is? Én is szakértõ vagyok a labdarúgásban, de nem csak ide írok, hanem pl. Ibrahimovicnak a facebook oldalára ha rosszul játszik vagy sok gólt lõ.
stenmore 2013 szept. 03. - 10:51:59
(3470/4643)
Én sem adtam volna el Özilt,nem gondolom hogy Modrics teljesen pótolhatná a szerepkörében,mert Özil gyorsabb reakciójú kreatívabb játékos.Majd meglátjuk hogy Bale miatt hogyan kell átalakítani a csapat egész szerkezetét.talán C. R. is passzolhatna idõnként a társaknak,mert Özil hiányában nem fog annyi forintos labdát kapni õ sem.
stenmore 2013 szept. 03. - 10:46:47
(3469/4643)
Nem értek egyet ,mert pl honnan veszed hogy csak ide írok,és nem írok máshova elemzéseket.Megható ahogy véded barátodat akihez képest nem nagy kunszt és nem kell hozzá nagy ego hogy szakértõ legyen valaki.Mindenesetre,ahogy elsiklasz a butaságai mellett ,hogy százával láthatóak ilyen ominózus Torres féle gólok,az azt mutatja hogy Te sem vagy túl járatos a foci világában.
Meklód fia 2013 szept. 03. - 09:00:29
(3468/4643)
CR is fejelt egy szépségdíjas gólt. A Reál jól járt, leigazolták 91 million euróért Bale-t és eladták Özilt meg Kakit össz 65 millióért. Ennél jobb üzletet aligha köthettek volna. Ebben a szezonban is oda-vissza fogják verni a barcát.
stenmore 2013 szept. 02. - 23:27:04
(3467/4643)
Na mondjál már egyet konkrétan hasonlót Te zseni,mert az angol bajnokság az valóban nem magyar szinvonal ,de még ott is ritka az ilyen gól,hogy szélrõl beívelve földet érés nélkül aberohanó csatár nem is túl közelrõl egybõl bevágja .Mondom Farkas Jancsi Bene beadását vágta így aléc alá csak közelebbrõl a braziloknak.
Kötekedni meg Te szoktál azzal ,aki hagyja mint a szegény vince ,mert ha lenne pl egy vizsga hogy ki írhat ide ,ki mennyire van otthon afoci témában és múltban ,te tuti megbuknál ,csak a szád nagy ,de fingod nincs errõl a sportról.Nem úgy mint pl nekem aki szakértõ vagyok atémában.
Mellesleg a többi analfabéta pl Nyilasi és Puhl és Hegyi Iván is ájuldozott extraklasszis gólnak tartották Torres gólját de õk nyilván zöldfülüek a nagy csengõhöz ,aki 20% ban lát ilyen gólokat miközben alszik és bilibe lóg afeje:)
adamnagysweetmovie 2013 szept. 02. - 23:22:15
(3466/4643)
Ego meg IQ. Van ami túl sok, van ami túl kevés Ronikánál. Fel van õ fújva szépen...
-csengõzoli-- 2013 szept. 02. - 16:54:25
(3464/4643)
Kíváncsi leszek mennyi idõ kell,hogy összevesszenek C.R. -el :D