123 2007 ápr. 09. - 20:33:19
(368/1148)
Ekkor ajánlotta fel David Lisának, hogy tegezõdjenek.
roball 2007 ápr. 09. - 20:29:44
(367/1148)
Najó...az elõbb nem ment át a kép...
ez az!
várom a válaszokat!:)
roball 2007 ápr. 09. - 20:17:24
(366/1148)
Szia BandikaBBB!!! Lehet, h nem hangzik elég hihetõnek...
de az elõbb pont azért jöttem fel a fórumba, h leírjam a Címlapsztoriról alkotott véleményemet, merthogy láttam az ajánlóját...de ezt te már megtetted:D
Teljesen egyetértek veled mindenben amit írtál...
(abban is h Alexandra gyönyörû!)

Ennek a sorozatnak sokkal több a mondanivalója, mint azt bárki hinné...
Igzából már régóta szerettem vna kérdezni vmit, de mindig elfelejtem...mostanában sok képet néztem, olyanokat amika sorozat forgatása alatt készültek...ide mellékelek egyet! nem igazán értem, h mi volt ott a szituáció, azt a részt ugyanis nem láttam, de ha jól észlelem, akkor David éppen megcsókólja Lisát(akinek egy sebhely van a száján:))...akkor ez most hogy van?? akkor David még nem is volt szerelmes belé...

Írjátok meg légyszi!! köszi

Légyszi írja le nekem valaki annak a résznek a lényegét
roball 2007 ápr. 09. - 17:19:17
(365/1148)
Köszönöm a fordítás(oka)t...nagyon szeretem ezt a számot...igazából ma éppen azon gondolkodtam, hha a Lisának vége lesz, akkor a fórum is megszûnik, csakmer nekem ez a fórum az elmúlt 2-3 hétben az életem volt...a környezetmben senki nem nézi, vagy lenézi Lisát, én meg odavagyok érte...szóval tök jó, h itt lehet dumcsizni errõl...
A lényeg, hha kérhetlek benneteket, miután véget ér a sorozat, ne szívódjatok fel!!! Szükségem van az üzitekre!!!

(nézzétek meg a képet...BE-A-UTIFUL!!!)

SZIASZTOK!!!
David nekem is naggggyon fog hiányozni Lisával együtt....:(
123 2007 ápr. 09. - 12:52:07
(364/1148)
Nagyon szívesen!:D

Én is sajnálom, hogy vége lesz a sorozatnak. Mondjuk mivel a németen már láttam, ezért a magyaron nem mindig néztem, de azért ha tudtam, akkor igen. Hiányozni fog David.:P
Kiskirálylány 2007 ápr. 09. - 12:01:42
(363/1148)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz, nekem is nagyon fog hiányozni ez a sorozat! Már nem is emlékszem, hogy kezdtem el nézni, mert a délutáni sorozatok mindig olyan gagyik, hogy nem is fárasztom magam velük - biztos egyszer mégis belenéztem a Lisába, és ottragadtam. Nem tudom! A legelsõ dolog, amire emlékszem, az az, hogy Lisa csinál vmi szivecskét Dávid képével, Sabrina meg beárulja, valami ilyesmi rémlik... de rég volt... Aztán csak hébe-hóba néztem, de már nem tudom mióta mindig nézem vagy ha nem tudom, felveszem! Mindegy, ezt csak azért írtam le, hogy nekem is nagyon fog hiányozni, üde színfolt volt a sorozatok között, 1000X jobb, mint eddig bármilyen sorozat. Még úgy is hogy a vége miatt kissé nem örülök...
De szeretném azt is elmondani, hogy ezt a fórumot is nagyon szívesen olvasgattam, még ha sokáig nem is szóltam hozzá, és nekem ez a fórum is nagyon fog hiányozni!!! Már régen hallottuk 123 hozzászólását is, tök jó, hogy újra hallatod a hangodat! Köszönöm én is a fordításodat és Bandika kiegészítését!
Remélem, megjelenik DVD-n az egész!!! Na jó, elég a lelkendezésbõl...
123 2007 ápr. 08. - 21:47:13
(362/1148)
Szia!

Itt a fordítás, amirõl elõre is mondom, hogy nem teljesen szöveghû, mert néha annak nem lett volna semmi értelme, plusz nem vagyok mûfordító, szóval a lehetõségekhez képest gyorsan lefordítottam, de néha még így is egy pettyet magyartalan (és ezzel tisztában vagyok, szóval nem kell rá felhívni a figyelmemet senkinek).:D Ha valakinek van ideje, szedje rímbe. Plusz várom az ötleteket a kérdõjeles sorhoz, mert bár az szó szerint ezt jelenti, csak tippelni tudok, hogy mi lehet az értelme...

7 hídon kell átmenned

Néha anélkül megyek keresztül az utcán (utcámon), hogy körülnéznék,
néha vissza szeretném kapni a hintalovamat,
néha nem tudok pihenni és megnyugodni,
néha minden ajtót bezárok magam mögött.

Néha fázom, néha melegem van,
néha már nem tudom, hogy mit tudok,
néha már reggel fáradt vagyok,
és akkor vigaszt keresek egy dalban.

REFRÉN:
Hét hídon kell átmenned,
hét sötét (nehéz) évet kell elviselned,
hétszer leszel te a hamu (???)
de egyszer a világos fény is.

Néha úgy tûnik, hogy az élet órája csendesen áll,
néha olyan, mintha állandóan csak körben járnánk,
néha úgy vágyódunk a messzeségbe, hogy belebetegszünk,
néha csendben ülünk egy padon.

Néha az egész világ után nyúlunk,
néha úgy gondoljuk, hogy a szerencsecsillagunk leáldozott,
néha azt vesszük el, amit legszívesebben adnánk,
néha utáljuk azt, amit igazából szeretünk.

REFRÉN
kavicska 2007 ápr. 08. - 21:11:22
(361/1148)
Eljött az utolsó rész!
Kár, hogy vége! Napról-napra vártam az újabb részeket.
Kedves sorozat kellemes perceket szerzett.
Búcsúzom tõled Lisa:(
Tanultam tõled valamit: mindenki, bármilyen egyszerû ember is, boldog lehet!
roball 2007 ápr. 08. - 20:15:55
(360/1148)
Szia!!!

Öhm...az az igazság, h én nem nagyon - pontosabban egyáltalán nem - tudok németül, és éppen ezért nem tudom, h mirõl szól a dal...
Ha jól gondolom, te tudsz németül...le tudnád nekem írni a szám lényegét???

Ja és még annyit, h a szám tényleg elképesztõen jó...És Lisa , vagyis Alexandra Neldel is naggggyon tehetséges színésznõ, csak az emberek, vmiért az ilyen alakításokat nem veszik figyelembe, éppen azért, mert azt hiszik, h egy sorozatban ez szinte lehetetlen vagy inkább jelentéktelen...Bevallom, mielõtt láttam a Lisa 1. részét én is úgy gondoltam, h ez is olyan lesz, minta többi ilyen sztorit feldolgozó sorozat, és igaz, h ez nagyon sablonosan hangzik, de Lisa engem sok mindenre tanított meg...
Éppen ezért naggyon-nagyon sajnálom, hogy kedden vége lesz...

u.i.: ezúton is kérek mindenkit, hogy ha tud Verliebt in Berlin dvd-rõl magyar szinkronnal, könyörgöm írja ide be!!!!

Köszönöm MagenheimR a választ! :)
Sziasztok!
roball 2007 ápr. 08. - 18:33:16
(359/1148)
Sziasztok....Meg tudná nekem mondani vki, h mi a címe annak a számnak, amit David énekelt?? Ja meg azt is, h ki énekli eredetileg!!!köszi
marien 2007 ápr. 07. - 21:27:43
(358/1148)
nagyon szívesen! :-)
Ligeia 2007 ápr. 07. - 20:45:25
(357/1148)
Teljesen egyetértek veled, szerintem is elrontották a végét. David karaktere nem fejlõdött, hanem egyszer ezt éreze, aztán azt. Sok embernek így tényleg Rokko lett a szimpatikusabb. Nekem az a véleményem, hogy ott kellett volna befejezni, hogy David rájön, hogy szereti Lisát, és nem rabolják el, meg ilyenek, azok a részek nagyon uncsik voltak.
glam 2007 ápr. 07. - 17:39:48
(356/1148)
Szerintem, a forgatókönyvírok eléggé elcseszték, és nem csak a végét, hanem a Davidról kialakított véleményt is. Tudom, hogy sokminedkinek így is nagyon bejön, de szerintem egy ilyen klasszikus szappanoperánál nem lenne szabad ennyire megosztani a két vetélkedõ pasinak a nézõket. Egy ideig olyan szimpi volt David, de aztán nem, hogy jó irányba fejlõdött volna még a karaktere, hanem kifjezetetten rosszabb lett. Nem hiszem, hogy jó ezt így csinálni, hogy sok embernek nem tetszik a befejezés, mert a másiknak drukkolt. És szerintem igencsak fele-fele az arány.
Meg nekem az is furcsa, hogy Lisa igazán boldognak látszik, nem olyan kétkedõs, hogy most biztos jó-e ez neki, mint sok más sorozatban, hogy õ maga is tudja, nem kéne hozzámenni az adott pasihoz. Lényegében a dalig, az látszik rajta, hogy milyen hû, de boldog, és még a külsejére is figyel, ami eddig lényegtelennek tûnt. Szóval nem tudom, de szerintem nincs ez így jól.
roball 2007 ápr. 07. - 17:31:27
(355/1148)
Nagyon köszönöm!!!:)
marien 2007 ápr. 07. - 17:01:46
(354/1148)
Hello semmi gond
1. Lisa csak egy van.
2.extrák - zene letöltés
3. Verliebt in Berlin- Das grosse Finale
itt találod meg a számot .
A bejövõ oldalon regisztrálni kell az oldal ingyenes.Rá kb. 10-20 min. múlva tölthetet le a zenéket.
roball 2007 ápr. 07. - 14:13:33
(353/1148)
Szia... Bocsi, de az a helyzet, h nekem is kéne az a szám, felmentem arra az oladlra de nem igazán találtam rá :(
Le tudnád nekem írni, h hogy jutok el a letöltésekig?? köszi
cicuska 2007 ápr. 07. - 13:59:49
(352/1148)
Azt vki nem tudja, hogy Lisa megszépült-e már ha meg még nem akkor mikor fog?
roball 2007 ápr. 07. - 13:45:36
(351/1148)
Amúgy az nem tudjátok véletlenül, h nálunk leadják-e a Verliebt in Berlin 2-t???
roball 2007 ápr. 07. - 13:44:14
(350/1148)
Hannah Refrath, alias Laura Osswald....:)
marien 2007 ápr. 07. - 13:05:10
(349/1148)
Szia ez a zene ment mikkor eldobta a fogszabályszóját
Sixpence None the Richer - Kiss Me
Letölthetett:<a target="_blank" href="http://www.gportal.hu/andrea1987" title="http://www.gportal.hu/andrea1987">www.gportal.hu</a>