leopard26 2011 okt. 09. - 03:03:27
(4000/4640)
ez mar nagyon faj:)
10/10
offtopic
sawyerx 2011 okt. 09. - 01:29:58 10/10 Előzmény agarik
(3999/4640)
Kate teljes neve: Katherine Anne Austen, a foglalkozása pedig nem derül ki, inkább a családjára összepontosítanak.
10/10
sawyerx 2011 okt. 09. - 01:28:17 10/10 Előzmény agarik
(3998/4640)
méjbi spoiler ^^:
te aztán tudod, mit kell válaszolni, fura egy ember vagy.
én a spoiler hiányát nálad arra értettem, hogy vígan kürtölted, hogy "Eko halála így, Eko halála úgy", és egyebek, stb., ez ugyanúgy spoiler, aki nem látta a 3. évadot, nem tudja, hogy meg fog halni.
agarik 2011 okt. 08. - 14:59:34
(3997/4640)
A 4. évad végén a szigeten lévõk össz létszáma (beleszámolva az ideiglenesen távollévõket is): 65.

A 4. évad extrái eddig a legjobbak.

A kedvenc szereplõm még mindíg Dr. Arzt.

Rejtélyek amikrõl még abszolút nem esett semmi szó: 8 db (ebbõl 3 Dharma-létesítmény).

Sorozatkvíz:
Mi Kate teljes neve, illetve a foglalkozását mielõtt a Szigetre érkezett volna?
A helyes megfejtõk között nem sorsolunk ki semmit!
leopard26 2011 okt. 08. - 10:11:35 Előzmény sawyerx
(3996/4640)
bergyilkost fognak fogadni ellened:)
agarik 2011 okt. 07. - 18:16:58 Előzmény sawyerx
(3995/4640)
A kérdésedre a válasz (miért nem használtam én, agarik spoilert) épp ez: "ki a fenét érdekel hányan vannak a szereplõk szûámszerûleg, vagy hogy ott éppen hallik egy kotkodákolás?"

TE viszont komolyan elrontod a szórakozást az általad közölt információkkal, ezért vagy pótolni kéne a spoiler jelölést nevezett hsz-edben, vagy törölni az egészet, de leginkább likvidálni téged.
10/10
sawyerx 2011 okt. 07. - 17:29:48 10/10
(3994/4640)
xDDDD
téged viszont kijavítalak: nem végig a túlvilágon voltak, csak az utolsó évadban a másik idõsíkon : )
leopard26 2011 okt. 06. - 23:35:30 Előzmény sawyerx
(3993/4640)
most miert mondtad el neki hogy a 6. evadban kiderul hogy vegig a tulvilagon voltak.hupsz!!!ezt bem is mondtad:)
10/10
sawyerx 2011 okt. 06. - 21:08:05 10/10
(3992/4640)
kit érdekel? honnan tudod, mennyien vannak össz-vissz?
majd a 6. évadból megtudod, vannak bõven.
10/10
sawyerx 2011 okt. 06. - 21:07:23 10/10
(3991/4640)
az én válaszomat is törölték, ami kábé ez volt:
neked direkt spoilereztem el a dolgokat, mivel te a korábbi írásaidban nem használtál figyelmeztetést, nézd csak meg : )
agarik 2011 okt. 06. - 20:07:37 Előzmény sawyerx
(3990/4640)
Neked meg továbbra is üzenem, hogy HASZNÁLJ SPOILERT!!! Lelõni a 6., befejezõ évad legnagyobb titkait szemétség. Nem is vagyok hajlandó többet szóba állni veled.
A port.hu meg nyalja ki hogy az én alapos indokú figyelmeztetésemet a spoilerveszélyrõl törli, ám a spoilerbeillesztést nem végzik el a szükséges helyen!
agarik 2011 okt. 06. - 20:05:11
(3989/4640)
A Többiek túl sokan vannak.
Mert:
- 22-t számolt Michael, akiknek mind megvan az azonossága
- Ben eközben a Túlélõk táborában volt
- a Tükörországra és a Lángra nyilván nem láthatott rá, azokban összesen 3-an voltak
------
Ezeken FELÜL jön a pszichológusnõ.
leopard26 2011 okt. 05. - 22:11:08 Előzmény sawyerx
(3988/4640)
en lattam lockot lugosi belakent nagy fekete kopenyben rohangalni az egyik reszben:)
10/10
sawyerx 2011 okt. 05. - 21:40:00 10/10
(3987/4640)
***SPOILER PÓTOLVA***
-idézlek: "Hugo is hogy elhasználta az összes elemet a Walkmanébe!" TE MONDTAD!
-én is ezt magyarázom, a 48-asoknál nem voltak, te hol hallasz kotkodácsolást?? a farokrész túlélõit viszont mutatták, ahogy éppen tikra vadásznak.
-mi a *********************************ért lenne Locke vámpír?? a lába meggyógyul a szigettõl, a lövés pedig a "sors akaratához híven" átmegy a testén, a kivett veséje helyén. a 4. évadnál tartasz, még milyen szupersebet véltél felfedezni rajt?
-pff vagy nem pff, szerintem csak neked van bajod Ekoval, magyarázd meg, miért felesleges szereplõ? egyébként ha tudni akarod, azért volt váratlan a halála, mert a színész mindkét szülõt elvesztette, és kérte a készítõket, hogy írják ki - a sorozatban pedig szerintem jó húzás volt, hogy meghalt.
-azért, mert sajt. mert te hány olyan sorozatot vagy filmet láttál, ahol volt 2-3 egyforma nevû ember? a Lostban van, most az a gondod, hogy nem a szigeten? és ha már korábban te is spoilereztél, igen, Desmondnak van fia, az 5. évadban derül ki, vagyis ott fog születni. és ha már ennyit erõsködsz, megválaszolom a LEGFONTOSABB KÉRDÉSED: azért nincs két egyforma nevû ember a szigeten, mert az egész hátterében egy JACOB nevû férfi áll, aki már évszázadok óta a Sziget õrzõje, pontosabban annak a "szívéé", és emberek sorsába avatkozik bele, hogy a szigetre kerüljenek, és kiválasztottként felvegyék a harcot a fekete ruhás férfival, aki maga a füst-szörny, de mindezt csak a 6. évadban fogod megtudni. : )
-igen, elnézést kérek, azt hittem, a hullára gondolsz, igazad van, de a képen szintén õ van, csak bajsza van, nézd csak, amíg meg nem látod!
-tudom, hogy nem dohányos, de hagyd már ezt a függõ-dolgot, nem tudom érthetõbben elmondani: azért Charlie-val foglalkoznak leginkább, mert egy drogos sokkal "izgalmasabb" egy dohányosnál, és a több tucat emberbõl biztos van rengeteg cigis vagy iszákos, de a kamerákon kívül legyõzik valahogy a "vágyat", lehet, míg Hugo vígan hallgatja azokkal a kibek*rt elemeiddel a walkmant, valamelyik túlélõ összeroskadva-bõgve nyáladzik egy félreesõ bokorban egy szál cigiért.
-de ne írjjál már mindenért, az elsõ évad 5 dvd-s, a második és harmadik 7, a negyedik 6, örülj neki, hogy kaptál rá extrákat! és nem biztos, hogy az ötlet fogyott el, csak a 4. évad idején volt egy bizonyos írósztrájk, ezért lehetett rövidebb az az évad, és elképzelhetõ, hogy a maradék két évadot is emiatt alakították rövidebbre.

de ha már reklamáció: miért nincs a magyar kiadásban mindegyik évadhoz kimaradt jelenet? egy érdekes jelenet például, hogy Seth Norris beszélget Claire-rel nyugtatja a repülõút elõtt : )
leopard26 2011 okt. 05. - 20:47:50
(3986/4640)
hat nem halgatsz az okos szora?:)
agarik 2011 okt. 05. - 20:20:13
(3985/4640)
- ki mondta hogy rádióba kell az elem? Inkább teszem azt zseblámpába.
- 48-asok? A Többiek táborában voltak, az OA850-eseknek nem volt. Épp ez a baki lényege.
- 2 perc alatt még makkegészségesen és csúcsformában se tudod elõadni amit Naomi.
- a Szigeten ugyan mondják többször hogy van gyógyító ereje (pl. Ben betegségénél), de Lock akkoris vámpír!
- pffff
- minek sorolsz olyanokat mint Charlie? Charlie-nak speciel 3 neve van (Charlie Hieronymus Pace). Desmondnak nem is tudtam eddig hogy van fia. A rákárus akit Sawyer lelõtt, az sose volt a Szigeten, így õ nem játszik.
- Az OA815-ös pilótája igenis megváltozik.
SPOILER
a) Elõször az 1. részben látjuk a pilótát.
b) A víz alatt mutatott roncs csak a Fringe-ügyosztály trükkje a közvélemény félrevezetésére, amint azt Frank Lapidustól megtudjuk.
c) Mikor mutatják a víz alatti roncsot, és hozzá a pilóta fényképét, a fényképen láthat bajuszos alak köszönõviszonyban nincs az 1. részben szereplõ színésszel.
SPOILER VÉGE
- Charlie nem dohányos. Az meg képmutatás, hogy csak a "drogossal" foglalkoznak.
- ebben már korábban megállapodtunk (évadok részeinek száma), most mit ragzod? De azt meséld el, hogyan lett 24/6 lemezbõl 16/6 lemez! Ez a REJTÉLY! (Jó, jó, az írók képzelete véges, meg kapunk extrákat, meg mobizódokat, de akkoris.)
10/10
sawyerx 2011 okt. 05. - 18:25:13 10/10 Előzmény agarik
(3984/4640)
-mint mondtam, a valóságban is elõfordul, hogy neveket félremondanak, és ez nem a sorozat hibája, hanem a fordítóké. elõre megmondom, hogy a 6. évadban bele fogsz kötni, hogy az elsõ évadokban a "Drive Shaft"-ot drájv shEftnek mondták, abban pedig drájv shAftnak említi Desmond.
-kaja: oké, örülök, hogy egyetértesz.
-zuhanj le egy szigetre, és ha több héten át ott vagy, és feladod a reményt, már csak azért is elhasználnám azt a kevés elemet, egy lakatlan szigeten hetek után úgy gondolod, nem fogsz találni a semmiben egy rádiót, ami elemmel elvisz több száz kilométerre.
-a szereplõ úgy jók, ahogy vannak, egyéni szociális probléma, ha valamelyikük nem tetszik.
-tyúkok nem rémlenek, hogy lettek volna a 48-asok táborában.
-ja, Naomi, rendben. majd ha hátbab*sznak egy késsel, utána elmesélheted, hogy attól függõen, mit roncsolt, mennyire tudtál mozogni, futni.
-4. évad: oké!
-a szigetnek VAN gyógyító ereje, ha olyan sentinel vagy, miért nem jöttél rá a 2. évadban, Rose és Bernard epizódjából? vagy már az elsõben, Locke esetébõl?
-a fordításhoz nem tudok hozzászólni, két címen futott, szörnyû.
-honnan tudod? haverod a J.J.?
-nevek, csak hogy példát említsek: Charlie: a rocksztár vagy Desmond kisfia; Frank: a pilóta vagy a rák büfés fószer, akit Sawyer lelõtt, stb...
-Seth Norris pilóta alias "Hõsök" Parkman: egyáltalán nem változik meg, csak foszló hullaként nem mutat olyan jó bõrben.
-ismét kérdem: ismered a túlélõket? a legnagyobb függõ Charlie, õt mutatják be, biztos van más dohányos, de vele nem foglalkozik a sorozat, biztos megoldja a problémáját.
-"nos, a 3. évad alig kezdõdött el, máris teli van rejtéllyel" - ezt írtad, ez alatt szerepel, hogy 2/3 része elveszett. ha nem néztél utána, elárulom: az elsõ három évad átlag 24 részes, az utolsó három átlag 17 részes.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 05. - 10:40:10 10/10
(3983/4640)
de ez tényleg zakkant, aki a hibák miatt nézi a sorozatot, vagy most én sem értem hogy mi van :D az oké, hogy van egy-két dolog amit nem értek, meg lehet van benne 1-2 hiba, de ha valaki csak ezért nézi, meg direkt keresi a hibákat annak tuti élvezhetetlen a sorozat
agarik 2011 okt. 05. - 07:09:00
(3982/4640)
- Boone "Vampire Diary" Carlile a magyar verzióban bizony elõszõr "Karli" (oké, biztos fordítási hiba, de a probléma oka nem volt kérdés). Te nem figyelsz.
- oké, legyen, Desmond kijárt a ledobott cuccért.
- a "legtöbb" ember persze, csakhogy itt nem "legtöbb" emberrõl volt szó.
- nagyonis közöm van miért kerülnek szereplõk a sorozatba, és Eko borzalmas ötlet volt.
- nem tudom a mit akarsz a számítógéppel
- a tyúkok a forgatás kellékei voltak, és az egyik extrában panaszkodnak is, hogy hányszor kellett jeleneteket újravenni miattuk.
- oké, Naomi a késsel a hátában rohangál. Nem mintha számítana.
- oké, melléütöttem. 4. évadban van a Fringe-bõl a fószer. (majdnem mindegy)
- a Szigetnek nincs gyógyító ereje, Lock igenis troll :D
- a sorozat címe "Lost". A magyar fordítók meg hülyék hogy menet közben váltanak.
- de, minden köszönést elméletileg bemutatnak amíg meg nem találják az utaslistát.
- nagyon kevés "egy nevû" ember van a sorozatba. Ja, újabb rejtél: Parkman közrendõr a Hõsök-bõl (itt az OA815 pilótája) hogy változott át valaki tök mássá a 4. évadra? Aszittem õ csak telepata, nem pedig alakváltó.
- a Szigetre érkezõk között van: alkoholista, nikotinista, heroinista, evésmániás stb.
- a 4. évadban van 2/3-al kevesebb epizód az 1-3-hoz képest. Az 1-3-ban az imdb-n közöltnél ha jól emlékszem 1-el több epizód van a DVD-n.
offtopic
leopard26 2011 okt. 04. - 21:43:01
(3981/4640)
engem meg akart teriteni,megbe akarta bizonyitani hogy en azt a konyvet nem olvastam,amit olvatam,amugy meg komplett baromsagokat irt.kaptam is vagy 12 privatot hogy hagyjam a picsaba mert remenytelen