10/10
Értetlenke 2012 márc. 06. - 20:31:39 10/10
(4120/4640)
Én ma este tuti , hogy ismét el kezdem nézni. Egyszer már láttam a hatodik évad kivételével de olyan rég voltak az elsõ évadok , hogy már nem is nagyon emlékszm mi volt bennük. Amúgy is a harmadik évadból kimaradt néhány rész mert a retek olyan késõn adta , hogy akármennyire is szerettem volna megnézni sokszor el aludtam elõtte. De most már végignézem az egészet egyben ameddig a story 4 adja addig ott onattól pedig online. Elegem van már abból , hogy a retek a sok idióta szappanoperát adja ahelyett , hogy a lostot végigadja rendesen. Helyette inkább össze vissza adja csak egy egy évadot leadva aztán hónapokig semmi. Azért kíváncsi vagyok a story hány évadig fogja leadni remélem nem csak az elsõ kettõt hanem legalább a negyedik évadig. Addigra talán sikerül végignéznem az odaátot.

A sorozatról csak annyit , hogy nekem nagyon tetszik szerintem igazán egyedi története van bár nem igazán sikerült eddig megértenem a lényegét de most talán sikerül. Mindenesetre ez egy igazán nagyszerû sorozat!
AvatáR Gil Maerth 2012 márc. 06. - 20:06:26
(4119/4640)
amúgy ha valaki tudja a Newcomer c-64-es végigjátszását, abból lehetne egy brutálisan irgalmatlan sorozatot készíteni....
még lehet jobbat is mint a LOST
AvatáR Gil Maerth 2012 márc. 06. - 20:03:24
(4118/4640)
borzasztó elnézték az egészet a teologiku8s megoldással.
Inkább lett volna egy túlélõk- dharma- szigetlakók banzály, még az is jobb lett volna.
szívem szerint John Locke-ot , aki a legjobb karakter, a kirobbantott ajtó mögötti falon látható UV térkép nyomán elküldtem volna titkokat kergetni.
Ugyanis egy csomó érdekes összefüggés volt rajta.
Ehelyett túlerõltették a fekete füstöt, meg tök új karakterek is jöttek.
nulla titkot tudtunk meg.

összefüggések? titkos álmok? nevek jelentése? stb-stb-stb.
napokig lehetne sorolni !
Csak a térkép szövegében akkora spiritusz volt, hogy lazán megtöltene ezer oldalt.
Szégyen az utolsó három évad.
10/10
Keló Scofield 2012 márc. 06. - 19:54:41 10/10 Előzmény _Freddy_
(4117/4640)
Tömören nem jó?
A jó és a gonosz küzdelme.
(Fekete-fehér, világos-sötét stb. hasonlatokkal)

Én értettem mindent, nem maradtak kérdések, annak ellenére hogy a 6. évadban kaptunk válaszokat, az szerintem is gyenge lett.

A Locke-os füstszörnyeteg miért nem érthetõ?
Felvette Christian Shephard, Yami, Alex Rousseau, John Locke "mását"(lehet valaki kimaradt), csak a szigeten lévõ holttestekbe tudott belebújni.
10/10
_Freddy_ 2012 márc. 06. - 16:20:40 10/10
(4116/4640)
Abban igaza van neki, hogy zavaros, én se értem a végét. Borzalmas nagy csalódás volt az 5. és a 6. évad, meg ez a Lock füstszörny meg a zavarodott történet...iszonyat nagy csalódás volt

Amugy valakinek nincs kedve összefoglalni a sorozat tartalmát, lényegét egy jó hosszú hozzászólásban?
1/10
offtopic
bekukkancs 2012 márc. 06. - 14:41:24 1/10
(4115/4640)
:DDDDDDDDDDDDD,"aminek van mondanivalója" na ez csúcs mondatrész
10/10
Keló Scofield 2012 márc. 06. - 14:05:17 10/10
(4114/4640)
Nos, ha van olyan film vagy sorozat, aminek van mondanivalója, fordulatos, nagyszerûen összevarrt szálakon fut, akkor az bizony a "Lost".
1/10
bekukkancs 2012 márc. 06. - 13:57:52 1/10
(4113/4640)
8ponton áll :DDDD
Egy film ami egyáltalán semmirõl sem szól.
10/10
_Freddy_ 2012 márc. 01. - 19:38:35 10/10
(4112/4640)
Az AXN Crime kéthavonta leadta a 6. évadot, most is adja. XD
rea1 2012 márc. 01. - 18:54:04 Előzmény batagy
(4111/4640)
Ja kérem úgy könnyû,ha valakinek ott figyel a Lost-pack a polcán. :p) Nekem nincs meg dvd-n,
az AXN pedig állandóan az utolsó évadokat ismétli/ismételte. Nem merem azt állítani,hogy 1. és a 2. évadot
sosem ismételték,mert lehet hogy igen,de az én figyelmem vagy elkerülte,vagy nem volt idõm tv-zni.
Szóval: örülök,hogy végre láthatom ezt a két évadot. :))
10/10
Keló Scofield 2012 márc. 01. - 15:03:29 10/10
(4110/4640)
Nekem is ki van írva DVD-n (tehát nem eredeti), most éppen a 4. évadot nézem, és azon gondolkodtam, mennyi ribanc:) karakter van:
Kate õrlõdik Jack és Sawyer között, a sziget elõtt meg falta a faszikat, férjhez ment egy rendõrhöz(!!!), a bankrablásban kihasználta a rosszfiúkat, jahh és akit ,,igazán'' szeretett az meg nem illett hozzá.
Azt hiszem Sun vezeti ezt a kategóriát, gondolom nem kell ecsetelnem miért.
Shannon kihasználva testi adottságait (szép arc, szép hosszú lábak stb...), csak pénzes fickókra hajt, akiknek van hajójuk!:))
Juliet elcsábítja a nõs Goodwint, hát szabad ilyet csinálni!?:)))
Ana Lucia képes "lefeküdni" Sawyer-el, csak hogy szerezzen egy pisztolyt.

Talán Claire a kivétel, de valamiért õt nem kedvelem. Jahh meg Rose:)))

Persze ezeket a sorokat poénosra kell venni, de van benne valami.
batagy 2012 febr. 28. - 19:03:43
(4109/4640)
Mondjuk én se fogom tudni megállni, hogy 1-2 részt ne nézzek bele, pedig itt áll mind a 6 évad eredeti DVD-n.... :) csak attól félek megint magával ránt és akkor végem, nem lehet abbahagyni. :)
rea1 2012 febr. 28. - 18:06:04
(4108/4640)
Épp most akartam írni,hogy ismétlik az elsõ résztõl kezdve,de megelõztetek.
És két részt adnak le egyben. Én örülök,mert az elsõ pár részt sosem láttam. :P
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 febr. 28. - 10:36:48 10/10
(4107/4640)
Story 4? hahaha :DDD mind1, én azért néha-néha megnézem majd 1-2 részt akkor
batagy 2012 febr. 27. - 22:18:42
(4106/4640)
Gyerekek, hova süllyedtünk... a Story 4 kezdi adni a Lost-ot, az elejétõl...
10/10
sawyerx 2012 febr. 18. - 20:07:58 10/10 Előzmény Keló Scofield
(4105/4640)
===A SZÖKÉS SPOILER===

igen, én sem szeretnék bõvebben belemenni, nem akarok senkit meggyõzni, csak a véleményem gyors leírom :D
ugye A szökés eredetileg 7 évados lett volna, de a 3. évadnak elég gyenge nézettsége lett, így egy évadba bele kellett zsúfolni a lezárást, így a 4. évadban egy részben történt annyi "fordulat és akció", mint korábban egy évadban együttvéve. az elsõ fele egész nézhetõ volt, de miután Self ellopja a cuccost, annyira sablonos, folyamatos fenyegetõzés, mindenki le akar lõni mindenkit, van néhány jó jelenet, de egyáltalán nem izgalmas, nem méltó az elsõ 3 évadhoz. azokban megvolt a feszültség, kidolgozott volt, megvolt a hangulata, itt már sok a hihetetlen dolog, hogy pont akkor tûnik fel valaki és menti meg a másikat, stb., remélem, érted, amit mondok.
viszont annak örülök, hogy nem jutott arra a sorsra, mint a Hõsök vagy a 4400, hogy egyszer csak befejezetlenül marad, és megértem, hogy egy évad nem volt elég ahhoz, amit három évadon át akartak lezárni. de ez így nekem meredek volt, ennek ellenére nekem is a kedvenceim közé tartozik : )

===SPOILER ENDEBENDE===
10/10
Keló Scofield 2012 febr. 17. - 20:17:33 10/10
(4104/4640)
Gondoltam hogy ,,habzik'' majd a szád:), Brrrr kommentjei miatt. Nem akarok regényt írni, mivel én is ezeket írtam csak töményebben.
Viszont a "Prison Break" 4. évada egyáltalán nem gyenge a közvélemények alapján, sõt rajongói oldalakon, szavazásokon általában az 1. és a 4. a legnépszerûbb.
Neked nem tetszik, rendben, de ne általánosítsuk a saját véleményünket, tudod Brrrr is ezt tette:)
10/10
sawyerx 2012 febr. 17. - 19:44:27 10/10
(4103/4640)
ó, és én nem néztem teljesen végig a hozzászólásokat, az elsõ lapot kihagytam.

brrrr, te elég "érdekes" figura vagy, mint valami 4 éves, akit meg akarsz etetni, de annak csak a csoki kell és nem tud mást hajtogatni. porthuuser forgatókönyve pont neked való, jobban meg sem lehetett volna fogalmazni : )

===SPOILER LEHET===

a füstrõl pedig a következõket:

elõször az 1x01-ben tûnik fel, rázza a dzsungelt éjjel, késõbb pedig végez a pilótával, minden nézõ izgul és kíváncsi, mi lehet az. a sorozat közepe felé közeledve Locke egy alkalommal találkozik vele, de nem derül ki, hogy néz ki, Locke azt mondja róla: szembenézett vele és gyönyörû volt, amit látott. utána valóban nem nagyon tûnik fel az évadban, de említik, és van bõven más dolog, amikkel a túlélõknek foglalkozniuk kell. az évad végén aztán megint felbukkan, immár látni is lehet, és megpróbálja Johnny fiút magával vonszolni egy szakadékba, de dinamitokkal elkergetik.
a második évadban Ekot környékezi meg, de nem bántja, csak szembenéz vele, de a harmadik elején megöli, késõbb pedig megkergeti Julietet és Kate-tet.
a negyedikben a zsoldosokat tépázza meg, az ötödikben pedig a múltban is feltûnik, aztán ugyebár alakot ölt, ezután pedig állandó szereplõ lesz, és kiderül a múltja is.
nem beszélve azokról, amikor halottak alakjában jelenik meg.

===SPOILER VÉG===

és szerintem ennyi pont elég volt belõle, elõször rejtélyek övezték, aztán megismertük, neked ezzel mi bajod?


az pedig nem szégyen, ha valaki a barátok köztöt nézi, 3-4 éve még én is néztem, és örülök, hogy a mai való világ és a többi baromság mellett van egy kb. 15 éve menõ magyar sorozat : )
10/10
sawyerx 2012 febr. 17. - 19:21:46 10/10
(4102/4640)
tisztelt Brrrrrrrr!
mert te mit képzeltél, 6 év munkáját leírták egy lapra minden részlettel kidolgozva? megvolt a történet nagy vonalakban, de attól a fordulatok, párbeszédek, stb. mindet folyamatosan kellett írni.

hol tûnt el neked a "láthatatlan szörny, ami nagy léptekkel megy", szerintem olyan nem volt a sorozatban, de kiderült, mi az. ha ez a sorozat olyan lett volna, amilyenek te képzelted, kábé egy kidolgozatlan fos lett volna belõle, te azt vártad, hogy a 2. részben egybõl kiderül, mi az a lény a dzsungelben? a legjobb ebben a sorozatban, hogy folyamatosan keltette fel az ember érdeklõdését, és a végén a legnagyobb dolgokra választ is kaptunk. amit irkálsz, na az baromság. ha végignézted, talán feltûnhetett volna, hogy ez egy kerek egész, egy megható és izgalmas történet, minden megvan benn, és a körülményekhez képest reális. írtad, hogy a te stílusod a Dexter és A szökés, és mindkettõ szintén a kedvenceim közé tartozik -az elsõ a Lost-, de ezzel elárultad, hogy te a pörgõset szereted, ahol nem igazán kell gondolkodni, csak nézni, és jön magától minden. (egyébként nagyon sajnálom, de A szökés 4. évadja elmondhatatlanul sz*r lett, semmi kidolgozottság nincs benn, mintha egy teljesen más sorozat lenne, mint az elõzõ évadjai, ami menti, az a 4x22 epices vége.)

hadd kérdezzem meg, melyik kérdéseidre nem kaptál választ?
10/10
Keló Scofield 2012 febr. 13. - 22:09:56 10/10
(4101/4640)
:DDD
Igen szerepel benne Jorge Garcia, egy szerény, de nagyon okos fickót játszik az "Alcatraz-ban". Elõször nekem sem volt szimpi, de elviselem, a rabok tetszenek, akik 1963-ban eltûntek és napjainkban térnek vissza. Hogy miért? Hát ez az...