1/10
hekkevo67 2012 febr. 15. - 10:28:28 1/10
(189/529)
Az a baj ezzel a mûsorral, hogy a köztévén van. Én elmegyek reggel dolgozni, hogy az adómból Csiszár Jenõk, Jakupcsekek, Péló Barnák szórakozzanak egy vetélkedõ keretei között húzós pénzeket felmarkolva. Ezek a celeb mosdítók már a magán tv-éknél sem mentek, de hogy közpénzbõl bohóckodnak, az már durva. Úgy tûnik a "vûlság" miatt rengeteg megélhetési celeb áramlott ki a tv2-tõl, rtl-tõl, és ezek a közpénzen szeretnének ezentúl élõsködni.
3/10
gigi256 2012 febr. 15. - 10:06:49 3/10
(188/529)
Annyira erõltetett,hogy szinte szánalmas.
brrrrrrrrr 2012 febr. 12. - 20:30:07
(187/529)
Ijesztõ.
2/10
bptom 2012 febr. 12. - 20:24:31 2/10 Előzmény greghouse
(186/529)
Borzalmas ez a mûsor, ráadásul fõidõben! az m1, m2 is nézhetetlen már, a többirõl nem is beszélve
KORMÁNYPROPAGANDA, attól, hogy ezt fujják folyamatosan, hogy Mo. szeretlek, még nem fogom. Ehhez élhetõnek, jövõképet adónak stb-stb kellene lennie! Gusztustalan próbálkozás!
2/10
greghouse 2012 febr. 06. - 00:57:51 2/10
(185/529)
...és még milyen jó lehetne Szente Vajk nélkül, meg a vackorba harapott arcú gépközönség nélkül...
far vik 2012 febr. 05. - 21:26:16
(184/529)
Jakupcsektõl felfordul a gyomrom. A dühök, leszólások, mûörömök, rettenetesen irritáló. Vajk meg Jenõ egész megszokható.
1/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 30. - 05:24:50 1/10
(183/529)
a mûsorvezetõ nagyon irritáló...
Jakupcsek csak egy kicsit okosabb ennél a Csiszár Jenõ-nél XD
azért az szép, hogy végig jól játszik az egyik csapat, aztán a másik az utolsó feladatban pörget egy 50-est és úgy nyer, azért az nem fer XD
2/10
greghouse 2012 jan. 29. - 21:29:39 2/10
(182/529)
Majdnem ugyanezeket mondom én is mindig. A feladatok jók, kellõképp stresszes (bár nem világos hogy pontosan mindent miért pont úgy pontoznak, és miért nem világosítják fel a versenyzõket, hogy hogy is van ez, lásd ma Oszvald Marika nem tudta miért jár pont, és nem mondják meg szigorúan a próbán (mert az van), hogy nem szabad súgni a mesélésnél, van akinek engedik van akinek nem,) de a fõ gond tényleg a körítés, Vajk fültõl fülig vigyora, de fõleg az idióta módra, Fásy mulató stílusban kezet lengetõ, közben mogorva faarccal "éneklõ" közönség aki vezényszóra ül le és áll fel...Nos, akármilyen jók a kérdések, ez a körítés hazavágja az egészet. Iskolapéldája annak, hogy lehet jó ötletet elrontani.
színespacák 2012 jan. 29. - 20:34:18
(181/529)
Szerencsétlen Vajk úgy artikulál, hogy mindig korosodó nõk tükör elõtti arctornája jut eszembe róla.
Ahogy pedig most a sakálvokál a neoton dalt énekelte: kellene nekik papírt ceruzát adni és rajzolnak inkább. A feladatok alapjában véve jók, de a körítés kerítésszaggató:)
2/10
greghouse 2012 jan. 29. - 16:53:31 2/10 Előzmény kybuck
(180/529)
Kollégák, a páciens hallucinál. Nyilván az esés következtében súlyos traumája van. Foreman, biopsziát neki! 13-as, beöntést. Biztos, ami biztos.
offtopic
aggodalmas 2012 jan. 29. - 01:49:29
(179/529)
A konzílium szerint akut ízlésficam,
de némi kis szerencsével is csupán
vizuális trauma által kiváltott
pillanatnyi elmezavar lehet a
diagnózis, kolléga... ;-)
kybuck 2012 jan. 28. - 23:54:22
(178/529)
Ajjaj, a tünetek menthetetlen ízlésromlásra utalnak, már ha volt ilyen a páciensnek!
Meridol 2012 jan. 25. - 08:52:54 Előzmény far vik
(177/529)
Nem a sorozat fõszereplõjének a nevét kérdezték hanem az Abigél fõhõsének a nevét. Az pedig Vitay Gerogina és nem Szerencsi Éva. Ezért nem reagálhatták le. Erre azt kellett volna válaszolnia Vajknak hogy és ki az akit Szerencsi Éva játsszott??/vagy valami hasonlót.. De persze olyan gyorsan kell reagáni és figyelni mindenre hogy az ember belezavarodhat./megértem és egyébként Eszter nagyon szeretem.
De a mûsorban sajnos súlyosabb bakik is vannak.
far vik 2012 jan. 24. - 18:23:18 Előzmény Meridol
(176/529)
Ónodi nem tévedett. Azért kértem elnézést - úgy intéztem, hogy megnézhessem az ismétlést, odafigyelve, (az esti mûsort mamám nézte, én meg ott gépeztem) - mert bunkóság figyelmetlenül fikázni valakit, és én bizony megtettem! Ónodi ELÕSZÖR SZERENCSI ÉVA NEVÉT MONDTA KI, és ez valamiért nem lett lereagálva, ezt nem értette, és ezért mondott mindent összevissza, hogy ha beugratós vagy kétértelmû a kérdés, ráhibázzon. Tehát a mûsor rendezõje vagy Vajk, azaz a személy, aki a helyes válasznál a gombot nyomogatja, az tévedett.
Meridol 2012 jan. 24. - 08:07:44
(175/529)
Szeretem a vetélkedõs mûsorokat de ez nagyon bugyutára sikerült. És tele van bakikkal pl: hogy lehetett Ukrajnát megnevezni mint a Duna egyik országa?? Vagy Jávor Pál a Meseautóban??
Mindenki csak ökörködik és azt hiszi hogy jó pofa.A zenekar gyenge, az énekesek hamisak nekem a cim sem tetszik.
"Magyarország szeretlek??? " ??????????????
Ónódi Eszter bakiján én is kiakadtam. Az Abigélnek Abigél a fõszereplõje??? Ilyet nem lehet eltéveszteni. Amugy kedvenc szinésznõm nagy Katona rajongó vagyok. Na jó talán csak az izgalom miatt nem jutott eszébe.
Szente Vajk aranyos kis "szinfolt", Csiszár idegesítõen marháskodik. Jakupcseket végre kezdik rendesen felöltöztetni. Eddig nevetséges ruhái voltak. Voltak aranyos részek pl. az Anna bál-oson és a Petõfi -sztorin halálra röhögtem. Bár az is eszembe jutott hogy talán direkt játsszák a hülyét?? mert azért meg lehet jegyezni a hallottakat egy kis odafigyeléssel is.
Én ha tartalmas szórakozást akarok inkább a Maradj talpont választom Gundel Takáccsal!!
blacknet 2012 jan. 24. - 01:50:56
(174/529)
Tény, hogy ezek a musical-kölykök a homi határmezsgyéjén mozognak, elég csak a Bereczkire gondolni, mennyire macsó a megjelenése neki is. Ez ma trendi bizonyos körökben, ez a metroszexuális elhajlás. Bár ez még az energiaszegényebb kivitel szerencsére, vannak ennél betegebb arcok is, elég csak kimenni az utcára.
Ritka undorító egy irányzat mindenesetre, éppolyan megjátszott, mint a mûsor "jókedve".
Csiszár meg egy vagány fenegyereknek indult, mára meg egy öreg konzumidióta lett. Állat underground zenéket tolt a Juventuson, meg a Petõfin 10-15 évvel ezelõtt a mûsorában, amik akkor sem illettek bele egy kereskedelmi rádiós koncepcióba. Most meg elélvez egy Nox-slágertõl???? Szánalmas.
Jakupcsek meg pénzért mindent...Õ vezette a tv2-n az a showmûsort, amiben kamerák kereszttüzében aláztak le családtagjaik elõtt arra (persze pénzért) vállalkozó delikvenseket. Meg kellett most néznem, "Az igazság ára volt" a neve. Hát, etikailag az a mûsor vállalhatatlan lett volna bármelyik magát valamire tartó televíziósnak, Japukcsek mégis elvitte. Onnantól kezdve teljesen hiteltelen, bármit is csinál. Egy kiégett, ürességét hangoskodással ellensúlyozni akaró, öregedését kezelni nem tudó ember lett. Kár, mert ha megmaradt volna annál a visszafogottabb, közszolgai szerepkörnél, ami az elsõ tévés éveit jellemezte (legalábbis képernyõn), akkor még most is értelmes évek állnának elõtte, akár egy komolyabb hangvételû mûsor vezetõ képernyõseként is. Abban nem volt rossz. Így viszont gyorsan kikopik, mert 50 évesen fiatal csitriként viselkedni nem menõ.
kybuck 2012 jan. 23. - 04:51:18
(173/529)
Azt a mûsorvezetõgyereket kéne sürgõsen levadászni! Iszonyú, borzalmas, hallgatni is fizikai fájdalom a túljátszott affektálását meg a mûhepiségét! (Úgy tudom musicales, hát pont ezért utálom a musicaleket!) A Jakupcsek meg a Csiszár még elmennek, amúgy a mûsor unalmas és izzadságszagú, ahogy próbálják erõvel szórakoztatóvá tenni. Ez kérem már nem a nyolcvanas évek!
2/10
greghouse 2012 jan. 22. - 12:53:02 2/10
(172/529)
Magyarország, szeretlek. Ripacsok, nem szeretlek. Rendezõ, aki nem képes arra, hogy a közönség legalább mosolyogjon mikor tapsol a vigyorgó mûsorvezetõknek, nem szeretlek. Olyan nehéz ezt megoldani? Végül is a közönség pénzt kap azért hogy ott van. Tessék látszólag legalább vigyorogni. Borzasztó, hogy látszik, hogy harmadik, negyedik, ötödik csapó felvétele megy át mire leadnak egyet, merthogy a közönség halálra unja magát.
Tanuljatok Gundel mûsorából, ha már az m1-en vagyunk.
10/10
Fountain 2012 jan. 18. - 16:15:50 10/10
(171/529)
Számomra egy kellemes, szórakoztató mûsor. Sokat nevetek rajta.
blacknet 2012 jan. 16. - 23:42:11
(170/529)
Az a mosolygás, nevetés, vidámkodás mesterkélt, ripacskodó. Túlhajtottan harsány, és erõlködõ, mint egy háromnapos szorulás. Az a te bajod, ha beveszed, és megelégszel ennyivel.