5/10
Luna34 2018 máj. 15. - 19:30:04 5/10 Előzmény napraforgó
(581/601)
na igen az tenyleg elegge hihetetlen volt hogy david karjat meglotte juan de neki gyakorlatilag semmi baja sem lett, es meg raert mindenkivel beszelgetni mikozben csak ugy folyt a vere… aha persze. ha valakit meglonek annak ennyi mindenre nincs ereje. szal gáz. sok itt a baki de nagyon.
3/10
napraforgó 2018 máj. 15. - 18:59:52 3/10 Előzmény sunflower325
(580/601)
"Hát ez "fantasztikus" rész volt! Azok után, hogy hónapokig totális idiótaként hagyták magukat manipulálni Davidon és Fernandán megnyomták az agyműködés gombot. Egy pillanatnyi kétely sem volt bennük, most egy pillanat alatt minden világos lett számukra."

Na ezen én is röhögtem. Fernanda egyből megvilágosodott és rögtön rájött, hogy Grace csak manipulálta őket. Eddig a fene nagy eszével éretségizett nő létére erre nem jött rá. És a végén Fernanda nagy vallomásai - borzasztó, borzasztó!!! Hogy ő mindent elhitt a nénikéjének...
David meg mint egy Superman egyedül üldözi Juant a pincében - na az is mi a fenének ment be a pincébe??? És David utasítása a munásainak - álljátok el a pince kijáratait, tartóztassátok fel Juant, ha ki akarna menni - szintén röhejes. Miért nem záratta be a pince összes kijáratát és bízta a rendőrségre, hogy ők szedjék ki Juant a pincéből. Mit gondolt David, hogy majd Ramon, Tano, vagy Leon fogja elkapni a fegyveres Juant? de nem, ő egyedül, a hős bement az oroszlán barlangjába.
Juan meglövi Davidot és David derékig vérben úszik, de még órákig rohangál ezután, Gracet keresi, aztán Liliánnal, majd Fernandával társalog hosszasan. Röhejesen nézett ki David a véres bajuszával, szakállával. Azon töprenkedtem, honnan került a vér a bajszára, meg a szakállára, mert a karjából nemigen folyhatott oda.
Na és Luciana is - menne "segíteni", haha... Mindenki az idegbaj küszöbén, és ő oda akar menni súlyosbító körülménynek. De Miguel is vicces : várd, meg, amíg David hív... Ja, majd egyből eszébe jut a káosz közepén, hogy hol van Luci, most szükségem lenne rá. Ajajajj....
5/10
Luna34 2018 máj. 15. - 18:09:03 5/10 Előzmény sunflower325
(579/601)
na ja nekem is nevethetnekem tamadt azon hogy most hirtelen minden vilagos lett a szamukra… ez szinten valotlan volt.
sunflower325 2018 máj. 15. - 18:04:06 Előzmény Luna34
(578/601)
Igaz, hogy David csak magát hibáztathatja. Egyetlen egyszer sem próbált beszélni a gyerekeivel arról, hogy ő valójában Lucianát szereti. Ha nem hazudta volna azt nekik, hogy szereti Gracielát és boldog vele, hanem elmondta volna az igazat, akkor nem akarták volna, hogy együtt legyen vele. Ráadásul, ha a gyerekeknek nem is, de Davidnak tisztában kellett volna lennie Grace szándékaival, még Juan is mondta neki, hogy emlékezzen vissza, hogy Gracenek mindig is ő volt a rögeszméje....
David egyáltalán nem érdemli meg, hogy a végén boldogan éljen míg meg nem hal, egy jellemtelen és gyáva alak.
5/10
Luna34 2018 máj. 15. - 17:39:55 5/10
(577/601)
azt nagyon birtam, persze idezojelben amikor grace testenel david azt mondta hogy miatta nem lehetett boldog… nana ez azert nem igaz, ha akart volna boldog lehetett volna, csak ugye azert tenni is kene… ha kiallt volna az o es luciana szerelmeert elobb utobb fernanda is kenytelen lett beletordni hogy david ot szereti. grace sok rosszat tett ez igaz viszont a sajat boldogsagaert mindig az ember sajat maga a felelos es nem masok. david gyavasagbol mondott le lucianarol, amugy en nagyon sajnalom hogy a vegen osszejonnek.de varhato volt, mint minden sorozatnal.
sunflower325 2018 máj. 15. - 17:35:04
(576/601)
Hát ez "fantasztikus" rész volt! Azok után, hogy hónapokig totális idiótaként hagyták magukat manipulálni Davidon és Fernandán megnyomták az agyműködés gombot. Egy pillanatnyi kétely sem volt bennük, most egy pillanat alatt minden világos lett számukra. Hát szerintem ilyen nincs.....
Ebben a részben is volt bőven a szokásos szerzői, rendezői bakikból. Grace ordítozik, visítozik torkaszakadtából, de ebből senki nem hall semmit! Szegény Lucinak a végére egy cseppnyi büszkesége sem maradt, azon nyomban rohanna Davidhoz. Ez így borzasztó!
5/10
Luna34 2018 máj. 15. - 15:44:53 5/10 Előzmény malvinkicska
(575/601)
ha hazaerek munkabol akkor nezem majd meg, de eredetiben lattam mar tenyleg gagyi… azert vannak most is jo sorozatok telenovellakbol is, csak sajna azokat nalunk nem veszik meg.
malvinkicska 2018 máj. 15. - 15:31:53
(574/601)
Leírtam nekem nagyon gagyi volt eza rész mikor meglőtte Davidot Juan nem csináltak semmit piros festékesen szaladgáltak, ott, mint az eszelősök, nem feltűnő, mert agyilag zoknik voltak végig, az a legjobb holnap vége, az egész semmit nem ért sajnos, azért régen ezek a sorozatok ha nem is kimagaslóak de azért élvezhetőbbek voltak, de mostanában nem tudnak egy jó témát feldolgozni sajnos szürke állomány híján.
malvinkicska 2018 máj. 15. - 15:26:35 Előzmény Luna34
(573/601)
Köszönöm azt írta régen jelentkeztem be, ezeknek mánia ez a sok jelentkezés.
5/10
Luna34 2018 máj. 15. - 15:24:11 5/10 Előzmény malvinkicska
(572/601)
ilyen mar nekem is volt de amiatt hogy olyan irasjelet tettem amit nem fogad el. nezd meg nem e hasznaltal valami olyasmit.
malvinkicska 2018 máj. 15. - 15:10:22 Előzmény napraforgó
(571/601)
Tiszta hülye ez a port a hozzá szólást nem küldte el.
5/10
Luna34 2018 máj. 15. - 10:32:42 5/10 Előzmény napraforgó
(570/601)
az megint mas lett volna ha van rendes bizonyitek a kezeben… de a lenyeg hogy vege lesz, az elejet leszamitva jo gyenge sorozat volt.
5/10
Luna34 2018 máj. 15. - 10:28:46 5/10 Előzmény napraforgó
(569/601)
lehet hogy egy ideig gyanakodtak volna, de mivel bizonyitani nem lehet elobb utobb nem gondoltak volna mar arra hogy o volt, foleg ugy hogy david is sik hulye. egy ido utan elmult volna a gyanu. en biztos hogy nem hagytam volna zsarolni magam.
3/10
napraforgó 2018 máj. 15. - 09:49:56 3/10 Előzmény Luna34
(568/601)
Lehet, hogy Grace lehazudta volna a csillagokat is az égből, de egy anya meg egy szerető férj fülébe akkor is betette volna a bogarat Juan. Biztos, hogy mindig gyanakodtak volna rá.
Én legalánbbis gyanakodtam volna. Pláne, hogy se david, se lilian nem igazán szerette Gracielát, mindketten erőszakosnak tartották. Nem volt sem kedves, sem szeretetreméltó soha.
5/10
Luna34 2018 máj. 15. - 09:27:34 5/10 Előzmény napraforgó
(567/601)
ja igazad van, nagyon zavaro mar luciana orokos nyavogasa. miguel nekem amiatt fura hogy elvileg odavolt ericaert viszont meg nem olyan regen halt meg, o meg maris megint lucianat akarja… persze oke ne maradjon egyedul, de ez nevetseges hogy megint lucianat hajtja. legalabb neki tehettek volna be egy uj szereplot…
5/10
Luna34 2018 máj. 15. - 08:26:42 5/10 Előzmény napraforgó
(566/601)
nem tudom szerintem el tudta volna simitani azzal hogy sosem olte volna meg a sajat testveret stb… de ettol fuggetlenul az nekem is fura volt hogy nem indult semmilyen vizsgalat lisa halala ugyeben, hanem el lett konyvelve balesetnek. meg amugy az is erdekes hogy grace miert nem hallgatatta mar el elobb juant? szoval sok volt itt a baki. de most mar szerencsere holnap vege lesz.
3/10
napraforgó 2018 máj. 15. - 07:05:51 3/10 Előzmény Luna34
(565/601)
Lehet, hogy ha Grace eleve nem enged Juan zsarolásának és ő följelenti, semmit nem tudott volna bizonyítani, bár azért, ha alaposabban megvizsgálják Lisa holttestét, az idegenkezűséget bizonyítani lehetett volna, mert azért máshogy sérül a fej, ha elesik az ember és máshogy, ha fejbecsapják. De hát Lisa halálakor semmiféle rendőrségi vizsgálat nem történt, símán elkönyvelték balesetnek és rögtön el is temették a nőt.
Ha Juan megvádolja, Grace renoméjának akkor is vége lett volna, mert bizonyíték ide-vagy oda, David ée Lilian az életük végéig Grace-re gyanakodott volna és így Grace soha nem kerülhetett volna vissza a Los Angeles birtokra, David közelébe.
Tehát nagyon is megvolt az oka annak, hogy Grace engedett a zsarolásnak és évekig fizetgetett Juannak, meg falazott neki a lopásoknál, csalásoknál.
És ha Juan nem kerül anyagilag a padlóra és egyébként is kétségbeejtő helyzetbe a migráns-üzlet és Perla meggyilkolásának gyanúja miatt, valószínűleg megelégedett volna a kisebb tőke-injekciókkal és még évekig zsarolta volna Gracet.
Azért örülök, hogy mindjárt vége és a mesék szerkezete szerint a rosszakl megbűnhődnek a végén. Gondolom, a végén David és Luciana egymáséi lesznek, amit ugyan egyikük sem érdemel meg, mert David sokszorosan elárulta Lucit, Luci meg sajnos olyan hülye, hogy egy ilyen idiótáért van oda, vagyis a végén a két bolond csak egymásra talál.
5/10
Luna34 2018 máj. 14. - 21:49:04 5/10
(564/601)
grace nagyon okos es megsem, tobbek kozott ez igy egy marhasag volt a keszitok reszerol hogy gracet egy okos manipulativ szemelynek allitottak be viszont egy egyszeru zsarolastol mar fel… nem jutott volna idaig az egesz ha eleve nem enged juan zsarolasanak… ugyanis juannak semmi bizonyiteka nem volt arra hogy o olte meg lisat. amit mondott csak az o feltetelezese. latta a folyo felol jonni, es akkor mi van? azt hogy mi is tortent nem latta… bizonyitek semmi sem volt a kezeben, csak mivel ismerte gracielat sejtette hogy megolte de pusztan ennyi. oke hogy le kellett buktatni, de ez a zsarolas nevetseges volt hogy ettol rettegett. ha meg regen juan el is mondta volna akkor is mi tortenik? semmi. grace letagadja mivel bizonyitani juan semmit sem tud, david es a gyerekek amilyen hulyek sima elhiszi es ennyi.
3/10
napraforgó 2018 máj. 14. - 15:33:14 3/10 Előzmény malvinkicska
(563/601)
Off
A sorsok útvesztőibe bele sem néztem, 400 valahány rész az nekem nézhetetlen kategória. És biztos vagyok benne, hogy egy jó alapötlet mellett is legkésőbb az 50. rész után már ez is ellaposodik és futják az ugyanolyan köröket.
A Ferihát meg abbahagytam, amikor elkezdték ismételni a Silla királyság ékkövét, azt akárhányszor meg tudnám nézni, olyan izgalmas. Időben ütköznek, de igazából a Feriha sztorija nem tudott lenyűgözni. Gazdagék világa az elkényeztetett, sznob utódokkal, meg az öreg vaskalapos Riza, a mártír Zehrával és a faarccal szenvedő, szenvelgő Ferihával... Hát nem az én világom...
A többi török sorozat sem érdekel, a mexikóiak meg még úgyse.
Neten néztem a Kiadó szerelem c. török sorozatot, az első 15 rész nagyon vicces, szórakoztató. A második 15 rész is még elég jó, most a 40. bölümnél tartok, itt már kezd ellaposodni, és még hátravan 29 rész.
Valahogy úgy vagyok vele, hogy egy sorozat minél hosszabb, annál rosszabb.
malvinkicska 2018 máj. 14. - 15:19:47 Előzmény napraforgó
(562/601)
Tudod én most már azt csináltam, amit vettek sorozatot, a Sorsok Útvesztője, amit már előzőleg írtam maratoni hosszú, és két rész után nem nézem nem jön be a Feriha hazugság lapátra tettem, van még egy valami hülyeség, de azt sem nézem, ilyen semmikre kár időt fordítani.