10/10
Adry87 2011 júl. 05. - 17:50:05 10/10
(684/2284)
Nekem is õk a kedvenc párosom, nagyon hitelesek, az ember náluk tényleg elhiszi hogy szeretik egymást, így a sorozataik is sokkal élethûbbek.
sorozatkedvelõ 2011 júl. 05. - 12:56:41 Előzmény juan-ZSU
(683/2284)
Teljesen egyetértek veled a fõhõs párost illetõen,szerintem is õk alakítják legtermészetesebben a szerelmespárt,olyan jól játszanak,mintha õket a kamera nem zavarná,mintha az érzelmek valódiak lennének,nem a forgatókönyv szerintiek.
juan-ZSU 2011 júl. 04. - 19:28:14
(682/2284)
SPOILER
az esküvõ az szép volt de Jimena késes berohanása kicsit tönkretette számomra kizökkentem vagy én nem tudom meg értelme se volt,a gonoszok büntetésének bemutatásával túl sok idõ ment el ezt a fõszereplõkre kellett volna fordítani valami nászút vagy ilyesmi de a vége a csónakos az gyönyörû volt
SPOILER
elég késõn írok errõl de csak most jutottam el idáig

a magyarba meg olyan aranyosak hogy nem találok szavakat értem is szó szerint mit mondanak tökéletes pár a legjobbak eddig még nem szerettem ennyire egy párost se én nem tudom volt-e/ van-e köztük valami igazából is de nekem mind1 a képernyõn akkor is õk a kedvencek nekem ez is elég ha itt együtt vannak
8/10
Timy1206 2011 júl. 03. - 13:46:04 8/10
(681/2284)
Én azonnal felismertem. Jól áll neki a negatív szerep.
8/10
Timy1206 2011 jún. 30. - 23:36:10 8/10
(680/2284)
De igen, az Ana Isabel Torre.
10/10
doritasmile 2011 jún. 30. - 11:56:54 10/10
(679/2284)
Az az igazság hogy ezt pontosan én sem értem de azt kivettem, hpgy a ruháról beszélnek, meg Maria mondja hogy ez a legszebb ruha amit látott. Meg hogy Max biztos szép lesz.
Ennyit értettem ki a lényeg hogy a ruháról van szó.
10/10
rencic 2011 jún. 30. - 08:07:07 10/10 Előzmény doritasmile
(678/2284)
8/10
Timy1206 2011 jún. 29. - 23:29:48 8/10
(677/2284)
Az a baj, hogy Zselyke és Gertrúd hangja nagyon hasonlít. Legalábbis amikor mélyebben beszélnek. És én abból az epizódból ítélkeztem, amikor elõször jelent meg Jimena.
8/10
Timy1206 2011 jún. 29. - 23:28:57 8/10
(676/2284)
Bizony Isten én Szabó Gertrúdot hallottam elõször. De most, hogy így figyelmesebben hallgattam, tényleg Zselyke...
10/10
doritasmile 2011 jún. 29. - 21:48:50 10/10
(675/2284)
ja értem akkor nem szóltam
10/10
doritasmile 2011 jún. 29. - 20:58:41 10/10
(674/2284)
Õ azt mondja hogy biztos benne hogy Gertrúd Jimena szinkronja és a televisa blogon tévedtek.
10/10
doritasmile 2011 jún. 29. - 10:49:26 10/10
(673/2284)
melyikre gondolsz? be tudod linkelni?
10/10
rencic 2011 jún. 29. - 10:39:57 10/10
(672/2284)
Valaki le tudná írni, h mi volt a lényege annak a jelenetnek, ami Maria ruhapróbája után Fer, Max és Maria közt zajlott? Mert nem igazán értettem, mert túl gyors volt számomra...
elõre is köszi
8/10
Timy1206 2011 jún. 28. - 08:47:52 8/10
(671/2284)
Biztos, hogy tévedtek. Gertrúd hangját ezer szinkron közül is felismerem.
8/10
Timy1206 2011 jún. 27. - 21:59:23 8/10
(670/2284)
Nem Szabó Zselyke, hanem Szabó Gertrúd. Pár hozzászólással lentebb már én is megírtam.
10/10
rencic 2011 jún. 27. - 21:29:59 10/10
(669/2284)
Valaki le tudná írni, h mi volt a lényege annak a jelenetnek, ami Maria ruhapróbája után Fer, Max és Maria közt zajlott? Mert nem igazán értettem, mert túl gyors volt számomra...
elõre is köszi
8/10
Timy1206 2011 jún. 27. - 20:29:11 8/10
(668/2284)
Mindenben egyetértek veled. Az egész sorozat mehetett volna teljesen a kukába, ha nincs benne Maite és Will.
10/10
andika91 2011 jún. 27. - 18:37:23 10/10
(667/2284)
köszi :) már válaszoltam is :)
10/10
doritasmile 2011 jún. 27. - 18:13:30 10/10
(666/2284)
írtam privátot
Dina1987 2011 jún. 27. - 17:01:36
(665/2284)
SPOILER a befejezõ rész
...persze ez csak az én véleményem.

Mivel szépen megkértek leültem a befejezõ rész elé. Na meg bevallom a kíváncsiság is hajtott, hogy Chava bácsi túlszárnyalja-e az eddigi borzalmat….
Kezdõ képkocka Bernadita vacsizik. Mondjuk az elõzõ részt ugyan nem láttam, de sorozatokat már igen…így rögtön sejtettem, hogy na banyeg a saliöntet ha nem is patkányméreggel van keményítve de valami van benne. Már az is kész, hogy Dani Romo mint a lassítottt felvétel csurgatja rá a salátájára az öntetet…az ember már odamenne, kivenné a kezébõl és gyorsan rákanalazná hogy haladjunk. De én türelmes vagyok. Ha már leültem, hogy megnézzem tõlem az egész rész alatt falhatja. Persze nem ez történik, hanem az elsõ falat után elkezd köhögni. Más ember nyúlna a vízért. Õ bezzeg? Kajálna tovább. Ezt a mazot banyeg…aztán csak köhög…türelmes vagyok, de valaki vágja már hátba!!!! Harmadik köhögésnél nyúl a kenyérért, majd ráiszik egy kis bort és továbbra is köhög? Na essen már le Bernardita, hogy valami baj van por favor! Mint mondtam én nem láttam ez elõzõ részt, de Daniról váltanak a cselédre és Jimenaékra akik azért megtárgyalják, hogy no para Bernarda miatt, mert especialmente csak neki készített salit villázik éppen. Jól van most már a hátsó sorban ülõ tévénézõ, aki csak fél füllel figyel a sorira az is leszûrte, hogy na Bernarda mindjárt eldõl és no lám csak tééééényleg! Kegyetlenül nekiáll fulladozni…gondolom magában saját magát szidja közbenm hogy a francért diétázok és miért nem rendeltem egy pizzat? hahahahah Istenem még saját magában is artikuláltan ordít. Miért kell egy jelenetet eltúlozni? Hát nem elég hogy fullad és hanyatlik le a székrõl? Muszáj még olyan hangokat kiadnia magában mintha valami szakadékba zuhanna bele? Hát leér a lába a székrõl. Jaj már most röhögök mi lesz itt késõbb? Bernarda nagy fulladozások közepette sikeresen felállt, már gülled a szeme meg minden, de azért erejébõl még futja hogy elvágódjon…pont a telefonig! haha Persze mert mindenki itt tartja a vezeték nélkülit vész esetére mi? De nyugi tárcsázni már nem tud, szóval felesleges volt a kúszással egybekötött padló feltakarítás. Telót fulladás közben elhajítja és elveszti az eszméletét. Laikusként felvetem, hogy ezt hogy éli túl? Na de majd kiderül. Váltás a boldog, vírusból felépült családra. A vírus 2 filmért gondolom jó sokat kaptak és most mindenki boldog. Együtt a kertben. Az epda-ból csak bekanalazunk még egy-két dolgot természetesen megvan. Csak hogy ne legyen hiányérzetem. Jön a helyi Lizbeth…bocsánat Fernanda, aki tud járni. Ezt utálom a legjobban Chavanal. Nem is a meseszerûséget, hanem hogy minden pozitív karakter eléri amit akar. Fernanda jár, Faust megtér…a jók nagyon jót kapnak a rosszakat még nem tudom. De pont ez volt jó az epdakor, hogy Lizbethet megoperálták és nem tudott járni utána sem. Volt valami életszagú oldala. Na de próbálok nem elvonatkoztatni hanem lesni ezt a csodálatos monumentális pillanatot amitõl csöpög a monitorom. Mert jönnek Fernandaék hogy örökbe fogattak egy gyereket akit elneveztek Victoriáról. hahahahah Értem én hogy maradjunk epdanal, de könyörgöm ott kellett örökbe fogadniuk mert Lizbeth nem gyógyult meg és nem tudott szülni. Itt legalább azt mondták volna, anya várandós vagyok ha lány lesz Victoria lesz a neve, ha fiú Victor ÖRÜLJÉL!!! Jó hát elvonatkoztatás nem megy, ezért elõre is elnézést kérek. Szóval nagy az öröm hogy még egy unoka. Szegény kislánynak szemernyi félelem a szemében. Biztos hallotta, hogy jaj ez az a vírusos család akik minden hülyeséget elkapnak. Befut a két résszel ezelõtt még haldokló fõhõsnõnk is. Láthatóan remek egészségnek örvend. Megöleli a mamit, akinek megbocsátott mert adott gyógyító dns-t…hm ki érzi úgy mintha egy rossz kórház krimiben lenne? Viszont ezt is megérte az ember…semmi desamparada névjelzõ. Maria kérdi a tesóját, hogy ki ez a kicsi lány? Na basszus most akkor még egyszer elmesélik? Ráfekszek a tekerõre! Na jó nem fekszem! Fernanda megszólal: Nézd Maria, õ a kislányom! Banyeg a tévé elõtt ülõ nézõk akikbe végig sulykolták bele hogy õ az elhagyott Maria mindjárt felülnek és megkérdik, hogy ki ez a csaj és hol van Maria Desamparada? Csak egyet kérek…tényleg csak egyet, hogy ebben a nagy családi idill közben, dalra ne fakadjanak mert az már tényleg giccs lenne a köbön! Éééés újabb érkezõk. Befutottak Riózék! HA NEKI IS ELMESÉLIK HOGY VAN EGY GYEREKÜNK AKI A VICTORIA NEVET KAPTA…jaj és el…apa van egy meglepi….meglepi és mi??? Írjuk már ki a ház elejére, hogy mire beér az ember már tudja és ne kelljen ennyiszer meghallgatni könyörgöm! Az meg a másik, hogy mindenki szépen felöltözve. Rioz meg melegítõben van! Értem én hogy el lett paterolva a soriból meg minden, de nem volt az öltõzõben egy farmer meg egy ing? Csak hogy ne tûnjön már egy folyamatos naplopónak. Akinek már kajálni sincs ideje a családdal! Ki is írhatnánk a pólójára, hogy nem én vagyok a befutó…oda a nagy szerelem ami epdaban duvaléknál megvolt. Közli, hogy munkát kapott Spanyolban! Ez az a munka amit még senora Rojonak mesélt a nyolcadik részben??? Na ez aztán gyorsan összejött. Majd három év elvileg. Sebaj! És már körülötte az egész család és hallgatják. Ezt most komolyan miért kell??? Chava a mindenedet a francos sok nyálnak! Beindul a nyálas zene, szívük is megszakad és kézcsók a volt nejének és Victoria vigyázz magadra. Banyeg nem halsz meg, csak elutazol. Nem a színpadon vagy, senki sem fog tapsolni ahogy elsétálsz. És még nyugisan el se tud sétálni, mert a bejáratnál összefut a pont most érkezõ Heribertoval. Megtárgyalják, hogy nyugi attól te még nagyapó vagy meg ez a te családod, nekem itt az asszony akit szeretek…hagyjjjjjjanak már….Rioz erre bevállal egy tedd õt boldoggá, mert megérdemlit! Heri megígéri hogy így lesz! Cesarom nem bújik elõ belõled a pap és kívánj már neki mucha suertet, ha már így elbúcsúzott kb mintha a világvégére menne.
Kövi érkezõ? A pap…neve nem jut eszembe most bocs. Heriberto meg hova lett? Az elõbb még ott állt a fû szélén Riozzal dumálva, most meg nincs sehol. Meggondolta magát, hogy neki még se kell ez az asszony vagy mi? Amúgy ezalatt Bernarda végig otthon hasal megmérgezve? Ezt komolyan hogy fogja túlélni??? Jaj a végén még eléri Chava hogy valami tényleg érdekeljen! Jaj itt vannak már Heriék jól van azt hittem már kimaradok egy adag nyálból. De nem. Õ is beszámol a családnak, hogy milyen szerelmes és hogy szeretne beilleszkedni, és hogy megismerjék a gyerekek, de ne csak úgy mint doktort. Brady mint a gyerekek hivatalos szószolója válaszolja, hogy õk csak az anyjuk érdekeit nézik és köszönti a családban stb. Jó csak el ne kezdjetek ölelkezni, mert most már tényleg eltekerem. hahaha na kellett nekem mondani már sprintel is Bradym hogy bienvenido van köztünk Heri!
Erre váltás és Salinas nászúton vagy min. Pálmaágak körülötte, rózsaszín papucs, hawaii mintás ing, kalap. Van aki szerint ezek vicces jelenetek és azért van ez benne vagy miért? Itt puncsolnak egymásnak, hogy virág a virágnak….én meg ezt tényleg tekerem!!!!!
Hajaj por fin Juan Pablo…jaj eszembe jutott a neve…megérkezett a mamihoz. Belép az ebédlõbe. Magas pasi de ki nem szúrná, hogy Berni az asztal mellett hasal. Csak azt veszi észre elsõre hogy a sali evés félbe lett hagyva. Ebbõl mindjárt leszûri, hogy valami baj van. Ha még valami fincsiség lenne az asztalon meg is érteném a parát, na de hogy egy salit nem evett meg? Hát na bumm lehet elment rendelni valamit a közeli McTacosból! Aztán csak oldalra tekint és leszûri hogy jééé anyám a földön. Rohan hozzá hogy anyám válaszolj. Egyáltalán él még ez az asszony? Itt fulladozott már reggel és most egyértelmûen nem reggel van. Juan Pablo pulzust keres és talál…elmormol egy imát, hogy kösz Istenem hogy életben van. Majd eszelõs mobil keresésbe kezd, miközben továbbra is szólongatja a mamit. Jaj és nem ám mentõt hívna? hahaha doktor Herit ki mást! Õ pedig már sprintel is. Sandoval asszony marad, hogy egy újabb másolt epda klisében lehessen részünk. Már ahogy elkezdte mondani hogy beszélnem kell veletek, tudtam mit akar. De persze itt ezt is túlnyálazták, mert Miriam kettõ azaz Antonieta felvezeti, ami tök felesleges, meg este van, sötét minek vannak még egyáltalán kint a kertben? Jó én vagyok a túl kritikus tudom tudom. És lesz kollekciójuk is és hogy hívják? Legyen Luciana a neve csak hogy adjak már egy ötlete én is, mert mindenki a másik nevét akarják neki adni.
Heri ezalatt sebesen megvizsgálja Bernardat és meséli Juan Pablónak a híreket, hogy ez bizony mérgezés. Mit nekik már egy mérgezés ha a súlyos vírust is túlélték mind. Az atyjának vág az esze mint Einsteinek. Valaki megakarta ölni az anyámat? Mire Heri: Nem tudom! hahaha persze végülis ki tudja? Egy ilyen megvilágosult asszony akár mérget is használhat bors helyett. Hihette azt is, hogy neki ez úgysem árt, mert õ kapott püspöki bûnbocsánatot.
Jimena közben ráérõsen feltúrja Guiermo lakását és megtalálja azt a cd-t amin Bernarda ütlegeli a megkötözött Victoriat. Igazi csoda, hogy ezt még nem töltötte fel az a gregoriánus asszony a youtubera, hogy ezzel is hirdesse az igét. Pedig egy ilyen pillanatot imádna a nép az fix. Jimena gyorsan leszûri a dvd-t nézve hogy na most a kezeimbe vagytok. huuuuuh mindjárt meg is ijedek ettõl a rengeteg izgalomtól ami még itt lesz.
Eltelt valamennyi idõ, mert desamparada kisasszony mennyasszonyi ruhát próbál. Direkt cselezés hogy csak az arcát mutatják, had agyalhasson az ember hogy jaj milyen ruhában lesz? HA mondjuk elõtte nem jöttek volna ki a forgatási képek még érteném is ezt a nagy titkolózást de így???
Bernarda is jobban van már és a kicsi fiába karolva lépked fel a háza lépcsõjén. Az tuti biztos, hogy ezek után salit nem eszik. Hát Dani tiszta cuki hahahah kezdem megsajnálni! Olyan szontyin néz a fia után, hogy nyugodtan menjél csak a parókiára és tök jól vagyok. Bent a házban persze már sötétül az eddigi szánni való tekintet. Én a helyében elmennék bevásárolni a mérgezés után. Meg nem enném, innám ami a házban van hiszen ki tudja nem-e raktak másba is bele valamit nem??? Erre Bernarda? Már nyúl a piáért és harsogja hogy erõsnek kell lennie és el kell mennie Fausthoz és meg kell szereznie tõle valami Evanak a címét ha megakarja adni, ha nem. Bernikém dutyiban van, ha késsel állsz neki címet megtudakolni te is rögvest újra rács mögött találhatod magad. Amúgy ha néztem volna eddig még vágnám is hogy ki az! De gondolom az a nõ aki nagy valószínûséggel megfûszerezte pöti méreggel a salit és most a Faustot ölelgeti a dutyiban. Tessék. Nem is kell nézni a többi részt! Ja és ez az Eva miután Faustól távozik meg se áll Bernarda házáig. Tiszta ideg lehetett hogy a francért nem tettem bele dupla adag mérget. Mondjuk szerintem azt is túlélte volna a gregoriánus zenék nagyasszonya. Na mindegy, most ez az Eva nevezetû asszony, bõrkesztyût húzott és bütyköli Bernarda kocsiját-. Azaz locsolja a kb mosogatószernek ható, de amúgy gondolom benzin folyadékot a motorra rá. Nem akarok kekeckedni de ettõl max az eleje ha berobban, tehát Berni simán ki fog tudni ugrani. Ez a bosszú banyeg egy soriban se jön igazán össze a szerencsétlen károsultaknak. Miért nem a féket babrálta már meg akkor? Ellenben milyen jó kis jeepje van a Daninak. Kár egy ilyen autót meggyújtani! Na csak emlegetni kellett. Mérgezés utáni lassúságtól vezetve vánszorog le a lépcsõn és indul a kocsija felé. Közben szidja a cselédséget hahaha de olyan szépen hogy könnyekig meghatódom rajta: malditos sirvientes inutiles és neki nincs szüksége semmire sem. Persze tudjuk! hahahaha De komolyan ez is milyen már. Becsücsükél szépen. Morog, indít, berobban az autó eleje, de nem hogy kiszállna! Dehoooogy, megvárjuk szépen míg a jó Eva egy másik slusszkulccsal bekapcsolja a biztonsági zárat! Na ilyenkor az okosak elõkapják a slusszkulcsot amit beletettek az indítóba és azzal kinyitják az autót. Bernarda biztos még az elõbbi mérgezés hatása alatt van, mert a sálját lekapva nekiáll az ajtót rángatni a slusszkulcsos megoldás helyett. Ennyi idõ alatt egyáltalán felmelegedhet annyira hogy ne tudja megfogni? Ez lényegtelen, mert megunja a rángatást és már ordít, hogy nem akar a pokolban elégni. Akkor tekerd le az ablakot anyám! Attól hogy bekapcsolva van a biztonsági zár az autót te már elindítottad, az meg elektromos, csak meg kéne nyomni a gombot. Jó ez egy sorozat, ne várjuk logikát de azért mégis!
Na váltás és színházban vagyunk. Bennem újabb erõteljes dejavu ahogy a helyi Nicoals Obregon azaz Guiermo készülõdik a szerepre. Por favor jöjjön Jimena és üsse le a másik szereplõt. haha okkké jön már! Az van hogy itt viszont egyáltalán nem látom az a fajta teljes agyi elborulást ami Tamara karakternél megvolt. Vagy lehet tényleg azért mert csak ezt a részt nézem ki tudja. Mindenesetre ugyanaz mint epdaban. Jelentem Nicolasnak több csoki volt az arcán. Áááááá hahaha itt csak Guiermo marad az ágyon? Jimena meg nyugisan kisétál a fojtogatásból? A közönség mindjárt replikázik nekem hogy ez nem így van és kérik vissza a pénzt amit a jegyre kiadtak.
Brady kincsem otthon közben kibontja az ajiba küldött dvd-t és családostól nekiülnek az egész elrablást megnézni. Ahogy Bernarda pofozza Victoriát, aki sírva könyörög hogy inkább õt ölje meg de a lányát hagyja békén. Azt se értem, hogy nem jöttek rá hogy õ ütlegeli. Megállta dudolás nélkül, miközben szadizta? Az egész elrablás, szadizás amúgyis egy nagy hülyeség, de ebbe bele se megyek. A lényeg, hogy a kis család nézi és bõgnek. Aztán majd a pszichológus számláját elküldik Bernink vagy mi? Félbehagyják, sírásnak annyi, már törlik a könnyeket mert erre most nincs idõ. Perszeee aki ilyet megélt pont így reagál az ilyesmire nem? Egyszer az életben jogosan sírhatott és borulhatott volna ki a Vic karakter erre semmi? Megkímélik a nézõket!
Jééééééééézusom! hahahahahhaha a Jimena karakter hogy elrejtõzzön picikét elásatta magát az erdõben! KI TALÁL KI ILYET???? Hát a csben mikor a fegyverkereskedõ talál egy megátkozott követ és felveszi, majd elbotlik beleveri a fejét egy kõbe és meghal, az ehhez képest még totálisan hihetõ. De ez???? Elássák fején valami kendõvel és másnap nyugisan felül és buli van. Azért megnézném Chava Mejia ezek elõtt miket mozizott otthon össze. Egy feltámadás 1-2 tuti bekúszott a dvd-lejátszóba!
És akkor jöhet a nagy esküvõ! A nézõ lassan elalszik olyan nagy az uncsizás. Ellenben azon röhögök hogy a múltkori twitcamkor ebben az öltözetben volt a Victoria Cesar páros. Ergó ezek ketten nyugisan camoltak a felvétel elõtt és tényleg már úgy szóltak nekik, hogy gyerekek jönni kéne forgatni. Amúgy epda szintû nagy érkezés az esküvõre. Ehem…Rioz mint az örömapa nem lesz itt vagy mi? Mert az elég ciki és a karakteri jellemét nézve selejt. Begördül a Brady is, kapja a mamitól a kérdést, hogy hogy vagy? Anyám esküvõ jön, vége a forgatásnak mindjárt…hát hogy lennék? Az meg naggggggyon ciki hogy Cesar veszi át úgymond az apa szerepét. Mert tényleg akkor mi értelme volt Rioz karakterének? A nagy semmi? Na csörög a mobil apu hívja Bradyt. Ez egy tök felesleges jelenet. Majd érkezhet a menyasszony. Hintón ahogy illik. Ez a cs-s hintó! hahahahahahha hol van Rochon? Ebbõl neki kéne kiszállnia és segítenie! Elindul a tömeg a templomba és nem igaz hogy a dalolni kezdõ kórusra nem lehetett volna egységes ugyanolyan rucit adni ahogy az egy ilyen eseményhez illik. Tiszta slamposak, ráadásul nem egyszerre kezdik. Jó ez tényleg már csak részletkérdés. De hát ha most ez tûnt fel akkor ki nem hagyom hogy meg ne említsem. Apropó…Bernardaval mi van? Eltelt egy kis idõ elvileg és nem is mutatták mi lett vele. Ez már megint iszonyat nagy kapkodásra és fejetlenségre utal. Közbevágnak egy utánozzuk az epdat szerelmes jelenetet, ami Luciana/Andres párosnál is volt. A gyerekek boldogok én is az vagyok…a Riozos szál miatt itt úgy nem igazán hiszem el ezt az egészet…de nem is kell rajta gondolkozni, mert már sasszézik a menyasszony. Csini a ruci!!! Zene ugyanaz, mint epdanál esküvõ kemény 6 perc. Hát azt tekertem, gondolom a szokásos sablon szöveg ahogy ez ilyenkor lenni szokott. hahahah mire vége lenne az esküvõnek, megjelenik az erõteljesen dzsungeli amazonra hajazó Jimena aki ugye elföldeltette saját magát és így bújt el az õt keresõk elõl. David Copperfield zokog a sarokban ilyen bûvészi teljesítmény után, hogy ezt túlélte. De most Jimena itt van! Tõrt a magasba lendíti és rohan desamparadaáék felé. Ez epdaban okés volt, mert ugye csak Cristina és Tamara volt jelenetben és a lányát megmentõ Luciana. De itt? Az egész vendégsereg elõtt? Futva elõre? Hát valaki rakja már ki a lábát és buktassa ki. Annyira nevetséges. Max hatásosan le is fegyverezi a volt nejét. Mily meglepõ ugye. A rendõrség is befut végszóra. Jaj Chava! De legalább lehet örülni hogy a csini menyasszonyi ruha nem lett szutykos. Cceakor ugyebár több rucit is elfogyasztottak mire összejött az esküvõ! Itt csak sikerült elsõre és arik voltak, zene is rendben volt alattuk. Viszont még van 20 perc!!!! Mivel akarja még Chava ezt kitölteni? Jaaaaa hát meg van! Drága Dani Romo! hahahah Bernarda mindent túl él! David Copperfiled felmond most már, mert a triunfosok überelik. Kérdezném hogy jutott ki az égõ autóból??? Még csak a kezét mutatják, de olyan lassan nyúl a pohárért hogy ez csak a gregoriánus zene fan Berni lehet és persze hogy õ az! Ja és gyors mutizzák, hogy egy Jackie Chanes rúgással kirúgta az autó ablakát és kimászott. Menten dobok egy hátast ilyen képességek láttán. És ez a szöveg! hahahah hát imádnivaló! Felemeli a pezsgõs poharát és megszólal: rád és rám Uram köszi! Persze majd simán elmenekült mikor mindenki õt keresi!
Oh várjunk hát a többiek is élnek. Ez lenne a nagy befejezés amit ígértek, hogy mindenkinek hússzor kell megsérülnie hogy kampec legyen? Nagyon elmés mondhatom és rettentõ unalmas is! Giermo is túlélte a leszúrást és Jimena beállított hozzá, hogy szökjenek meg együtt mert keresi a rendõrség. Jaaaj miért? haha
Vissza Bernarda, aki spurizik az igazságszolgáltatás remek képviselõi elõl. haha és tényleg fut. Nem is feltûnõ. Ha még külsõt változtatott volna de azt nem. Azt minek! Kérdés: Sikerül megszöknie a rendõrség elõl? Hááááát persze! És már viteti is magát a reptérre! Majd felbukik annyira spurizik. Pezsgõ már be van neki hûtve és menekül. Ennek mi értelme van? Az kéne hogy most meg szépen felrobbanjon, már csak annak lenne kevesebb értelme. hahahah Hát nem felrobbant??? Ajjj akkor már menekült volna el tényleg és ne kapjon büntetést a legnagyobb gyilkos. Talán fejet is hajtottam volna Chava elõtt ha Bernarda a végére az egyik elszigetelt tengerparton hula-hulázó táncosok között mulatta volna az idejét. De így? Elvileg az Úr bünteti meg? Így Bernarda semmi rosszat nem érzett azok miatt a dolgok miatt amit tett. Jaj és még mindig van 13 perc! Megõrülök! haha Jól van ebbõl két perc elment azzal hogy Juan Pabló bõg a mami miatt.
A teljes õrültség közben tetõzni látszik Jimenaéknál. Teljesen elfelejti az ember hogy ja ezek még élnek? Na amilyen sebességgel száguldanak, gondolom kb a kövi kanyarban felborulnak. Ja neeeem még egy autós üldözés is belefért a triuno költségvetésébe, majd közös öngyizés??? hahahahahahahaha Komolyaaaaaan? Felvágják egymás erét és belehajtanak a szakadékba. És én még naivan a Bernardas halál hülyeségén háborogtam?
Aztán képváltás és családi fotó! Ez volt a Diabloban is nem? hahah Ejnye Chava pedig az mekkora lett volna ha ezt is leutánozza epdaból és lejön a társaság a lépcsõn! A végére pedig egy jelenet hogy a Brady Maite rajongók örüljenek.