Téma: Marslakók

offtopic
robicsek2 2012 márc. 05. - 20:36:23
(77/677)
Már megint a Bebe. :( Hát ez elég gáz, lepkefing hosszúságú részek, és olyan mintha semmi nem néztem volna, nincs benne ami megfogjon, Na jó egyedül a nõk de én már csak ilyen vagyok :)
offtopic
robicsek2 2012 márc. 05. - 20:30:29
(76/677)
Ez a szõke csaj, ha álmodig úgy vonaglik mint aki ép élvezkedik :) AM tényleg elég unalmas, és összevissza ugrálás jellemzi.
ad mala 2012 márc. 05. - 20:23:36
(75/677)
Újabb kézikamerás bicskanyitogatás. Azt hiszik ettõl lesz menõ, izgi, realista vagy mi a rossebb, hogy rángatják azt a kibaszott kamerát?! A nagyzolós mûmájer pofátlan dilettáns barmok.
1/10
rútkiskacsa 2012 márc. 05. - 19:45:26 1/10
(74/677)
Nincs pénz az MTV-ben ? Nincs ? Még egyszer kérdezem. Forma 1, az összes foci meccs (hazai bajnokság, válogatott, külföldi meccsek) minden sport esemény közvetítése, iszonyatos nagy állami reklám megrendelések stb. Van pénz. Van pénz egy ilyen minõsíthetetlen kotyvasztékra. A szappanoperák összekeverve egy turmixgépben, aztán kiöntve az asztalunkra. Utána hirdetjük : magyar ! magyar ! Milliárdok mennek el egy ilyen semmire, másol az élet területén széttárják a kezüket. Nincs pénz.
sioux 2012 márc. 05. - 19:25:32
(73/677)
AZ M1 addig ne adjon sorozatot internetes szerkesztõségrõl és semmilyen médiáról, amíg az alapvetõ szakmai etikát a híradója mélyen szántva ekézi. Gondolok itt a hatalom számára kényelmetlen, mert gerinces volt "fõbíró" kiretusálására Tõkés László mellõl, az ügy ki nem vizsgálására, Nagy Navarro Balázs kirúgására, vagy az Operaház elõtti kormányellenes tüntetésnél a képi (üres utcakép) és verbális hazudozásra ("Az Andrássy út MINDKÉT végén le van zárva, csak az Operaházba meghívottakat engedik át" stb.
1/10
hekkevo67 2012 márc. 05. - 17:59:08 1/10
(72/677)
Én úgy tudom, hogy három évre elõre kifizették a lét a részekért (függetlenül a nézettségtõl). Én finoman elítélném, aki ilyen szerzõdést aláírt a tévé részérõl (persze az adófizetõk pénzére).
olahmiki1959 2012 márc. 05. - 17:49:03
(71/677)
A stáb tagjai vagytok?
1/10
greghouse 2012 márc. 05. - 17:08:32 1/10
(70/677)
Valahol azt olvastam - javítsatok ki, ha nem így van - hogy két évre elõre fix összeget kaptak. Az amerikai tévék nyilván csóróbbak, ott három hónap max., amit kifizetnek a gyártásra, utána kõkeményen a nézettség függvénye mindenki gázsija. Most az elsõ két epizód vasárnap meghaladta az elvárt 5 százalékot (6 fölött volt), de mi lesz, ha ne adj Isten utána elevickél 2-3 százalék körül két évig? Akkor a Jáksó produkciós iroda élete nagy üzletét kötötte meg. Ahogy az elõttem szóló írta, egy közepes fantáziával megáldott gimnazista is tud ilyen sztorikat írni. Ha ez a három milla amit J.L. irodája kapott, nem az adófizetõk pénzébõl menne, fene bánná. Ha kultúrára vagy tudományra, akkor sem bánnám. De ez... nagyon remélem, hogy nézettségfüggõ a gázsi.
olahmiki1959 2012 márc. 05. - 16:43:28
(69/677)
Csak remélni tudom, hogy véletlenül kattintottál rám! Mert ekkora marhaságot ha szándékosan ír valaki, az nagyon gáz!
Én ugyanis - ha figyelmesen elolvasod a hozzászólásomat, - egy szóval sem mondtam, hogy nem értem a "Marslakókat". Azt írtam, hogy a hatalmas költségvetéshez képest kifejezetten szerény a megvalósítás, jóindulattal is csak közepesek a színészek, a történet sem egy nagy durranás. (Ha kimegyek a büfébe, és kérek egy sarokházat meg két deci szódát, félóra alatt izgalmasabb sztorit írok neked. De most nem rólam van szó.)
Ha nem lett volna olyan nagy a beharangozása ennek a sorozatnak, akkor a nézõk nem ültek volna le akkora várakozással a képernyõk elé. De a felhajtás, az elõzetes reklámok után kifejezett csalódás volt ez a bevezetõ rész.
Tehát: ÉRTEM, amit láttam, de NEM TETSZIK, mert gyenge a megvalósítás. Ennyi.
WaGaDoRn 2012 márc. 05. - 14:43:51
(68/677)
Én nm néztem, DE! A többi kereskedelmi adón (tv2, RTL Klub, hogy csak õket említsem hirtelen) jóformán csak a jobb alsó sarok üres, mert ugye a bal alsóban ott a korhatár cimke,felül pedig az adó jelzés van, vele átellenben pedig egy villogó, pörgõ, visszaszámláló "gagyimagyi", ami sokkalta zavaróbb szerintem ezerszer zavaróbb tud lenni. Visszakanyarodva a mûsorhoz, lehet jó próbálkozás (majd azért belenézek); nekem inkább a körzeti hírek hiányoznak, ahonnan megtudhatta az ember, hogy mi történt errefelé (szûkebb környezetében), nem csak psten, amirõl a híradások 98%-a szól országszerte.
1/10
greghouse 2012 márc. 05. - 14:09:41 1/10
(67/677)
Ahhh.... nyilván tolsztoji magasságokba kell emelkedni, és minimum Arisztotelészt kell ismerni hozzá, hogy értsük...mi meg, pór nép, nyilván nem érthetjük úgy, mint Te, magos Kiválasztott!
10/10
Lacapapa44 2012 márc. 05. - 13:11:41 10/10 Előzmény olahmiki1959
(66/677)
Emberek, aki nem érti ,ne nézze!!!!
10/10
Lacapapa44 2012 márc. 05. - 13:10:13 10/10
(65/677)
makakilaci....ez egy nagyon nagyon is jól induló film, mondjuk én ilyen valóvilágokat elvbõl nem nézek, így nem is tudom összehasonlítani, de ez a film egy nagyon jó és nagyon igaz témát fogott meg.
makailaci25 2012 márc. 05. - 08:16:52
(64/677)
Bravóóó! Ezért a széklet mûsorért nem néztem m1-et, mert ott rohadt a bal felsõ sarokban ennek a hulladéknak a propagálása.Engem zavar!!!Talán egyedül lennék ezzel? nem hiszem, hogy rajtam kívül ne lenne igényes ember, aki szereti, hogy valami színtisztán az, aminek lennie kell mindenféle mellékinformáció nélkül.
A mûsorból egyetlen jelenetet se tudtam végignézni, egybõl a Vv.jutott eszembe róla, amikor tavaly nyáron társaságban kénytelen voltam végigszenvedni egy teljes adást, mert 11 emberbõl 10 erre volt kihegyezve. Valóban ez kell a plebsznek!? Semmittevés és léhûtés.Értelmes tudás meg alig valahol, vagy inkább sehol...
mulao 2012 márc. 05. - 08:01:04
(63/677)
Nem lesz ez rossz, bár speciel én teljesen más kezdés képzeltem el. Azt hittem, hogy az elsõ két részben összeismerkednek a fõszereplõk és meglapítják a lapot. De úgy látom itt minden szereplõ megismeréséhez egy teljes epizódot kapunk. Szóval azt gyanítom, hogy az újság akár még 6-7 epizód múlva lesz csak létrehozva. Egyébként a színészek szerintem jók, bár Mazányi Eszter nekem nem szimpi. Tuti, hogy addig nézni fogom amíg beindul a Marslakók lap, mert én az ottani életükre vagyok kíváncsi.
8/10
Emmersson 2012 márc. 05. - 07:52:03 8/10
(62/677)
"legalább MINDEN SZEREPBEN színészeket látni"
A másik kettõhöz sok esetben castingolnak...
pneklara 2012 márc. 05. - 07:18:19
(61/677)
Nem volt ez olyan rossz.
Én a menzaasztaltól is ezzel álltam fel, mikor a többiek fikázták a kaját. Nem voltam kiéhezett, s a legtöbb ételt magam is megcsinálom tökéletes minõségben. De megláttam a menzakajában is a jót, vagy a még élvezhetõt.
Ha az van az életben, és a valóságban, amit ez a film mutatott, akkor az félelmetes. Hogy egy kis vöröshajú képes a klaviatúrát nyomkodva mindenkinek, minden titkát seperc alatt kideríteni,felfedni. A hírek közlésének versenyében ráragadni mindenkire, nem válogatni az eszközökben. Kezdem kapiskálni, miért szerepel XY mûvésznõ rendre a címlapon, azt hiszem, hogy a szerkesztõk szerelmesek belé, aztán kiderül, hogy némi zsarolás is állhat a háttérben. Hogy nagytekintélyûnek kinézõ szakállas úriember egy könyörtelen csirkefogó.
Az biztos, hogy a bulvárban dolgozók kenyérkeresete nem lehet egy gyalogmenet.
De hogy a lécci, lécci, telefonálj!-Fruzsinát fõszerepre alkalmazni! Más nem vállalta el?
Olyan talán lesz, mint a BK. Sokak számár ismeretlen, vagy csak sejtett világot fog megmutatni.
S akik készítik, azok már csak tudják.
napraforgó 2012 márc. 05. - 06:27:34
(60/677)
Ebben a történetben van 4-5 adás, aztán vége. Annyira nem érdekes.
Sem Zöldi úr a veszélyes hulladékával, sem a celeb macájával. Meg a fõszerkesztõ sem érdekel, aki végigmegy a szerkesztõség nõi tagjain. (talán csak az 50-en felüli kolléganõ nincs veszélyben).

Mirõl akar szólni ez a ..... dolog? És miért kell naponta adni? Heti egy adás is elég lenne belõle.
1/10
fogjunkössze 2012 márc. 05. - 05:27:20 1/10
(59/677)
Erre pénzt adni?! Bele néztem, de többet NEM!
Haktion, az legalább jó!!!
olahmiki1959 2012 márc. 05. - 01:32:23
(58/677)
Gyerekek! Erre adtak kb. KÉT MILLIÁRD forintot? Tudom, hogy hosszú távra szól a szerzõdés, tudom, hogy nagyszámú a stáb, tudom, hogy meg kell fizetni a díszletet, a statisztákat, forgatókönyvírókat, mindenkit, de azért mindennek van határa! Ennyi pénzbõl nagyságrendekkel jobb, érdekfeszítõbb, fordulatosabb sztorit vártam, gondolom, nem csak én.
Talán nem kellene összehasonlítgatni különbözõ tv sorozatokat, de szerintem például a Tûzvonalban ezerszer jobb volt. Ott mindig történt valami, a karakterek , a dialógusok az életbõl, a magyar valóságból lettek ellesve, és a jó színészek, élükön Stohl Andrással szerethetõvé, népszerûvé tették a sorozatot.
Itt nincs egy olyan szereplõ, egy olyan karakter, akivel azonosulni lehetne, a párbeszédek idõnként csikorognak, az alaphelyzetek sem mindig életszerûek. A beharangozó alapján sokkal többet vártam.
Az, hogy gyakorlatilag nincs egy ismert színész az egész produkcióban, az valószínûleg szándékos koncepció, de nem biztos, hogy a nézõknek tetszeni fog. Egy-egy fontosabb karaktert szerencsésebb lett volna népszerû színészekre bízni.
Ne legyen igazam, de nem hiszem, hogy hosszú távon ez a széria túlságosan megragadná a magyar nézõk figyelmét. Szerintem néhány rész után a nézettség meredeken el kezd majd zuhanni lefelé, Jáksón, és stábján fog múlni, hogy a nézõi észrevételeket figyelembe véve, sikerül-e majd javítaniuk a sorozat koncepcióján és színvonalán.
Megesküdni nem mernék rá...