1/10
Pistabachy 2011 jún. 19. - 09:15:39 1/10 Előzmény Prüntyütyû
(185/285)
Baráti társasággal mentünk el megnézni. Én egy másik filmet választottam, de le lettem szavazva. Fél óránál több hisztit nem akartam rendezni, úgyhogy beadtam a derekam, bár nem szívesen. Fõleg, hogy az elsõ részt is max egy 5-ösre pontoznám egy 10-es skálán. Elõször azt hittem, csak azért unom, mert alapból így állok hozzá, de aztán kiderült, hogy a többiek is végig unatkozták a filmet. Tanulság: ha a haverod elhív moziba, és a barátnõje olyan filmet akar megnézni, amit te gagyinak tartasz, ne vállald, mert a csaj úgyis el fogja érni a haverodnál, hogy az õ hülyeségét nézzétek. :)
9/10
agarik 2011 jún. 18. - 22:03:10 9/10
(184/285)
Az elsõ részrõl csak olvastam, de miután ezt láttam, azt alacsnyabb pontszámmal illetném.
Ezt viszont végigröhögtem, és tetszett a történet + szituáció is, így 9.8/10
7/10
Simpson's 2011 jún. 18. - 21:58:40 7/10
(183/285)
Háááát...Ugyan 7-est adtam a filmre, de egy-két poén volt csak, mikor nevettem, ellenben az elsõ résszel, ahol ez a szám elérte a húszat is. Az az egyik kedvenc filmem. Szegény barátom ezt látta elsõnek, érthetõ, nincs sok kedve az egyet megnézni. Erõltetett lett, de azért nézhetõ.
offtopic
Prüntyütyû 2011 jún. 17. - 21:36:07
(182/285)
..és lõn világosság:)))
10/10
PivarnyikKrisz 2011 jún. 17. - 13:37:38 10/10
(181/285)
Ez jó hír! Azt írja,hogy eltér az elõzõ részek történetétõl. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belõle. Az elsõ 2 rész alapján jót. Várom:)
zoii 2011 jún. 17. - 12:06:13
(180/285)
pedig lesz 3, nem csodálom, hiszen ez az a fajta humor, amit jól el lehet adni

http://shtrend.hu/index.php/Film/lesz-masnaposok-3.html
Garfimacs 2011 jún. 17. - 11:53:24 Előzmény Prüntyütyû
(179/285)
Ok, akkor sorban...

Végigálltam a végtelen sort a kasszához, jegyvásárlás céljából, ezt követõen találtam rá a 20 méteres sorra, ami arra várt, hogy a jegyüket kezeljék és beengedjék õket a termekbe. Nem tudom, hogy miért, de nem engedtek be senkit... kivéve azokat akik erre a filmre mentek, talán azért, mert már elindult a vetítés. A problémám az, hogy a sor végén nem tudtam, hogy mi van az elején ( zéró szervezés, zéró információ ) és udvarias emberként nem akartam mindenki elé tolakodni. Ekkor szólt egy idegen - aki valszeg látta, hogy mire vettem jegyet, mert a pénztári sorban mögöttem állt - hogy tolakodjak elõre ( ami a tömegben igazi tuszakodás volt )

A nullára züllesztést nem a nézõszámra értettem, hanem a színvonalra. Lásd az egyéni jég dilimet, a pénztárak lespórolását, hogy occó legyen, a soxor kásás képet, a halk szinkront, a palace kártya " most nem kapható " szélhámiát etc. etc. etc.
offtopic
Prüntyütyû 2011 jún. 16. - 21:10:44
(178/285)
Ezt az egészet magyarul is leírnád?!

"Nem tudom hol láttad... én a nullára lezüllesztett westendben... óriási tömeg, nem engedték bemenni az embereket, ha nem szól egy idegen, hogy ne álljak sorba a 20 méteres sorban, mert minket beengednek - tuszakodás a tömegben a jegykezelésig - akkor valszeg lekéstem volna az elsõ 30 percet...Semmi info, csak a prolivircsaft..."

Sorolnám kérdéseimet:
Ha nullára lezülessztett a westend, miért volt mégis tömeg?
Hová nem engedték be az embereket és miért?
Milyen idegen szólt és miért, h ne állj a 20méteres sorba?
Kiket engedtek be és miért?
Miért volt mégis tuszakodás a tömegben, ha beengedtek, és honnan volt jegyed, ha be sem álltál a sorba?
Mirõl nem volt infó és hol volt prolivircsaft?
offtopic
Prüntyütyû 2011 jún. 16. - 21:07:31 Előzmény Pistabachy
(177/285)
omg, ezt elõre is lehetett tudni, fõleg az elsõ részbõl, sajnállak, h nem tudtad felmérni a film elõtt, h mennyire gagyi, nekem nem kell kalózoldalakról letöltenem vagy egy vagyont kiadnom rá, sõt a drága idõmbõl se kell rá pazarolnom, h tudjam mennyire gagyi az egész.
Garfimacs 2011 jún. 16. - 20:51:33 Előzmény Bigpapa
(176/285)
Nem tudom hol láttad... én a nullára lezüllesztett westendben... óriási tömeg, nem engedték bemenni az embereket, ha nem szól egy idegen, hogy ne álljak sorba a 20 méteres sorban, mert minket beengednek - tuszakodás a tömegben a jegykezelésig - akkor valszeg lekéstem volna az elsõ 30 percet...Semmi info, csak a prolivircsaft...

ps: Eddíg kritizáltam az Eurocentert, mert a 4 éve elromlott jéggépük miatt nincs jég a langyos és szirupos üdítõbe ( mert azt úgy találták ki, hogy jéggel kell felszolgálni ) a westend vezetõsége rövidrezárta a dolgot...kitiltotta a jeget... ahogy a büfés csajszi mondta: Pedig sokan kérték jéggel az üdítõt... igazi tahómagyarország...
Garfimacs 2011 jún. 16. - 20:44:11
(175/285)
Nekem nem nagyon jött be, ahogy az elsõ rész sem... Én inkább a végefõcím alatt vetített éjszakát néztem volna meg... Az sem tetszett, hogy ha már elmentek Thaiföldre, miért csak érintõlegesen és hamis hülyeségekkel mutatták be a helyszínt...
8/10
kadar1995 2011 jún. 16. - 13:30:27 8/10
(174/285)
Hát ezt is letudtam. Az elõzetes alapján féltem, hogy felesleges folytatás lesz, de kellemesen csalódtam. Sokat röhögtem rajta, még úgy is, hogy a története az elsõ részhez hasonlít. És attól betegebb lett mint elõdje nem jobb szerintem. De szerint harmadik rész már ne legyen.


http://cinestar.hu/cikk/mar-keszul-a-masnaposok-3


Ne mááááá!
maukaar 2011 jún. 16. - 12:27:31
(173/285)
Az elsõ részt nemhogy felülmúlni, de utolérni sem sikerült. Valszeg nem is akartak eredeti forgatókönyvet. A kezdet sikerét meglovagolva összedobtak valamit, "úgyis mindenki beül erre a mozira" alapon. Persze nézettségi rekord lett, pénz bejött, a többi nem érdekes. Sajnos több szót nem is érdemes vesztegetni rá.
-csengõzoli-- 2011 jún. 13. - 19:31:18 Előzmény Bigpapa
(172/285)
Jó,akkor úgy kérdezem hány olyan országot tudsz,ahol tiltják mégis megállnak elakadásjelzõvel?
Azé ne a törökök legyenek a követendõ példa.
Nem ismerem a francia kreszt,de fenntartásaim vannak azzal kapcsolatban,amit írsz...
Bevallom elég morcos tudok lenni,mikor a belvárosban azért alakul ki dugó,mert minden második utcában áll egy merci elakadásjelzõvel..
Kilégzés 2011 jún. 13. - 19:09:00 Előzmény Pistabachy
(171/285)
Ezt éreztem Én is. Annyit tennék hozzá így utólag, hogy aznap mikor tudatlanul vesztembe rohantam, biztonsági õr küllemû emberek állták el az utam a terem elõtt és kikapcsoltatták a telefonom nehogy felvehessem ezt a csodát. Akkor rajtuk vidultam, most már azon, hogy jobb is ha ez nem kerül fel sehova. :D
offtopic
Bigpapa 2011 jún. 13. - 15:03:33 Előzmény -csengõzoli--
(170/285)
Franciaországban, ahol megjegyzem este 8 után a zebrán is megállhatsz kocsival, nem büntetnek meg a rendõrök,de az Olaszoknál is sokan parkolnak úgy, hogy másodiknak,harmadiknak parkolnak le párhuzamosan..elakadásjelzõvel.
Görögöknél,törököknél és Jordániában,ha egy 3 sávos úton hatan állnak egymás mellett,az indul el elsõnek,aki hamarabb nyomja a dudát. Aztán szépen felzárkóznak egymás mögött.Nincs anyázás.
pazola 2011 jún. 13. - 12:23:47 Előzmény Kilégzés
(169/285)
Teljesen egyetertek veled.

Mindenhol azt olvastam, hogy lekoppintottak az elso reszt. Ez mondjuk igaz. Egy dolgot viszont fontos hozzatenni: az elso resz poenjait kihagytak belole. Kivancsi lennek, hogy ha valaki az elozmenyt nem latta, mennyire tartja jonak. Arra adtam egy nyolcast. Ez meg er egy negyest. Lehet, hogy az is benne van, hogy az elso reszt eredeti nyelven neztem, ezt meg szinkronosan. Jol mondja Pistabachy ( is ): ez a film rossz. De en meg csak le se fogom tolteni, annyira..
1/10
Pistabachy 2011 jún. 13. - 12:09:43 1/10
(168/285)
Hát nem tudom, de mikor kijöttem a moziból ennek a filmnek a megnézése után, erõsen elgondolkoztam azon, hogy visszakérem a mozijegy árát. Életem legfájdalmasabb 1500 FT-ja volt. Unalmas, fárasztó, kiszámítható, buta baromság. Attól, hogy gusztustalankodnak, még nem lesz vicces egy film. És az jutott eszembe róla, hogy a film készítõi még életükben nem buliztak úgy isten igazából, csak hallottak sztorikat, és azt összesûrítették valami buta legénybúcsús sztoriba. Erõteljes nyúlások régebbi filmekbõl. Komolyan mondom, úgy voltam vele, hogy ezt a pénzt inkább egy filmkalóznak adtam volna. Ez a film csak annyit ér, hogy az ember kölcsön kapja valakitõl, aki letöltötte valahonnan, és unalmában egy másnapos vasárnap délután, amikor úgysem vagy képes semmire, és csak bután tudsz bámulni a fejedbõl megnézed, és a felénél bealudj. Ne nézzétek meg! Ez eddig a legrosszabb film, amit valaha láttam.
Kilégzés 2011 jún. 12. - 15:47:23
(167/285)
Ennyit még nem vártam valami értékelhetõ poénra és egyszer csak vége lett a filmnek. Poén sehol, gusztustalan jelenetek versengtek csupán egymással.
10/10
Vik100 2011 jún. 12. - 13:51:14 10/10
(166/285)
Hát nekem ez is ugyan úgy tetszett mint az elsõ, lehet velem van a baj... Rég láttam olyat h bemutató után két héttel csütörtök este az arénában a legnagyobb terem kis híján teltházzal megy, és úgy tûnt mindenki remekül szórakozik:)