Téma: Megasztár

1/10
idõjós1010 2012 márc. 25. - 20:19:31 1/10 Előzmény olahmiki1959
(243/1363)
És az még nem jutott eszedbe, hogy visszanézd a neten reklámmentesen ? Úgy hogy még beletekerned sem kell ? Egy-egy apróbb mozdulattal pedig unalmasabb részeket át is lehet ugrani.
1/10
idõjós1010 2012 márc. 25. - 20:13:03 1/10
(242/1363)
Iszonyat ez a mûsor !
Eleinte gondoltam legalább a selejtezõk jók lesznek, mert a sok ökrön lehet nevetni, de ebbe a szériába minimalizálták a képernyõre kerülésüket, ami kár mert így még ennyi örömöm se volt az egészben. A legutóbbi adást megpróbáltam végignézni, de az egész család bealudt rajta, annyira húzzák a mûsoridõt. Hosszú bevezetés után egy 2-3 perces gyenge produkció (tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek), aztán ha megvolt a 3 produkció, akkor visszajátszás, majd reklám, és akkor ez így hármasával ismétlõdik. Valahogy elvész a lényeg a sok körítés között. Amúgymeg leszokhatnának már arról is hogy minden adást mûfajba sorolnak.
1/10
offtopic
Bob19 2012 márc. 25. - 10:16:03 1/10 Előzmény loma06
(241/1363)
Dehogynem! Én szinte naponta használom még most is VHS masinámat.:) Piacon pár ezer forintért beszerezhetsz egyet. Nekem pl. sokkal kényelmesebb fekve TV-n nézni a mûsort, mint a számítógép elõtt ülve. Mellesleg 1 kazetta elég több mint 100 felvételre is. Én egy 5 éve használt kazettát még csak a napokban küldök nyugdíjba, de azt is csak azért mert a hangzása már nem a legjobb, de a kép még mindig tûrhetõ! Jah és fullhd-s tv-n sem annyira csúnya, egy idõ után észre sem lehet venni!
Az internet meg nekem nem jön be, mert valami olyan buzi kódolást használ a tv2 és az rtlmost is, hogy a több éves számítógépem nem birkózik meg vele teljes képernyõs módban, állandóan szaggat. A youtube meg gond nélkül megy.
1/10
Bob19 2012 márc. 25. - 10:05:51 1/10
(240/1363)
A f*** ki van már ezzel a köcsög megasz**ral, hogy nem tudják idõben befejezni! Miattuk már megint nem vette fel a videó az utána következõ értékesebb mûsort! Múlt héten 20 percet hagytam rá a videóra révén, hogy ismerem már a b*** tv2-t, most meg vagy 40 percet de úgy látszik ez sem volt elég. Kb. 45 perccel késõbb kezdték a hülye megasztár miatt. Elegem van már belõlük. Arról meg már ne is beszéljek, hogy délutánonként meg minden sorozatot, filmet 10-20 perccel korábban kezdenek. Nem a mûsorváltozás jogával kellene takarózniuk, hanem keresniük kellene egy normális technikust aki kitudná számolni a mûsorbeosztást! De erre úgy látszik nem telik, megaszt**ra viszont igen.
Mellesleg ki a fene marad fent éjfélig, hogy megnézhesse a megasztárt? Magyarország 1%-a? Ezért érdemes nekik erõltetni ezt a rohadt tehetségkutatót már évek óta? Az a hülye aki egy sms-t is elküld nekik.
Na ez jól esett.:)
1/10
southwind 2012 márc. 24. - 19:07:15 1/10
(239/1363)
Hát nem tudom, nekem mindent dalt agyonütött a zene, teljesen ráült az elõadóra, mintha mindenki vokál lett volna, Gigit kivéve, nem is tudom a többi miért van ott, nem lehetne hogy Gogi énekeljek két órán keresztül és kész?
3/10
Semprini 2012 márc. 24. - 14:07:05 3/10 Előzmény olahmiki1959
(238/1363)
"Kullai Tímea elõadása tetszett a legjobban az egész mezõnyben. Abszolút profi módon, tisztán, a betonfalat is átütõ hangon adta elõ a számát, a színpadi megjelenése is szuper volt."
Tökéletesen egyetértek, tegnap még Giginél is jobb volt. Egyébként nemcsak a versenyzõk gyengék, hanem a dalválasztások is. Bizony még Tímea dala sem tetszett különösebben, csak felhúzta azt a maga szintjére, így már egész jónak tûnt...
A többivel is egyetértek, bár Adri sztem annyira nem volt rossz, de nekem túl mesterkélt, túl mache az egész elõadásmódja.
Azzal meg különösen egyetértek, hogy idén is egy lánynak kell megnyernie a versenyt, mert ezek közül a fiúk közül egy sincs, aki megérdemelné az elsõ díjat.
1/10
greghouse 2012 márc. 24. - 11:33:23 1/10
(237/1363)
Honnan honnan...nekem kettõ is van, odaadom az egyiket valamiért...(csak akkor min nézem a kb. 500 felvett vhs filmemet, ha a másik elromlik...)
loma06 2012 márc. 24. - 09:54:30
(236/1363)
Honnan szedjek VHS-masinát? Ilyet már nem használ senki!
Akkor már inkább megnézem másnap a neten, ott is bele lehet tekerni...

Én Kullai Tímeának drukkolok!
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 24. - 08:04:22
(235/1363)
Nagyon idegesítõek a reklámok és a századszor elismételt nyereménylista. Még ennél is idegesítõbbek azok a cseppet sem spontán megnyilvánulások, amelyeket gondolom a mûsor licence ír elõ.
Minden produkció után a két fárasztó mûsorvezetõ harsány hangon kárál a versenyzõ körül és véleményt mond. Holott a meglehetõsen közönséges Liptai Claudia egyáltalán nem ért a zenéhez, az messzirõl látszik.
Aztán ott van az az idióta szokás, hogy amint a produkció után visszamegy a váróba a versenyzõ, sorban összeölelkezik minden riválisával. Szép dolog az ölelés, meleg emberi gesztus, csak így kissé devalválódik.
Azt azért ne próbálja nekem senki bebeszélni, hogy az összes résztvevõ rokonszenvezik egymással!
Látszik, hogy ez elõ van írva és a kötelezõ körökhöz tartozik.
Már csak ezt várom, hogy mikor hoznak össze két versenyzõt, akiknek attól fogva egy párként kell szerepelniük, ha tetszik nekik, ha nem.
Olcsó bulvárkomédia értelmi fogyatékosoknak.
Van még egy nagyon rossz elõérzetem:
Radics Gigi olyan toronymagasan kiemelkedik a mezõnybõl, hogy izgalmas verseny az elsõ helyért nem is várható.
Tehát nem lepõdnék meg, ha ezt kiküszöbölendõ, elkezdenék egy kicsit lefaragni Gigi elõnyét, rossz dalválasztás, rossz mentori tanácsok, elõnytelen ruhák stb. Az ilyen mûsorok szervezõitõl minden kitelik.
1/10
pneklara 2012 márc. 24. - 06:58:29 1/10
(234/1363)
Én még csak ott tartok, hogy amint az utolsó akkord elhangzott, kapcsolom is ki a tv-t - nyerek 3/4 órát, és csak a net-rõl tudom meg, ki volt a kiesõ. Ki van zárva, hogy végigvárjam a szavazás miatt elnyújtott idõt.
A magnóra rögzítésrõl azóta szoktam le, mióta összegyûlt vagy 10 olyan filmem, aminek nem tudtam meg soha a végét, mert nem akkor fejezték be, mikorra ígérték. Valahogy mindig hosszabb lett a reklám, csúszott a vége. Ezek mind éjfél körüli idõben zajlottak. Dalok esetén nincs probléma, mert a Yo.Tu-bon azonnal megjelennek, a mûsorvezetõkre, meg az ítészekre meg nem vagyok annyira kíváncsi. Én is meghallom, hogy valami "tök jó", vagy "jó felé tartasz" :)))
1/10
pneklara 2012 márc. 24. - 06:51:22 1/10
(233/1363)
A legszánalmasabb, amit Horváth Istvánnal csinálnak. Szegénybõl rockert akarnak faragni, merénylet a hangszála ellen, hogy kifacsarják belõle az õrjöngést, közben a tekintete olyan, mint egy riadt, megfélemlített gyermeké.Nekem tetszik Szakos Andrea erõteljes hangja, bár a tegnap esti stílust én egyáltalán nem kedvelem. Nagy Adri nagyon népszerû, kis furi, dédelgethetõ csajszi - de nincs átütõ hangja.
Érdekes, nekem a Pálinka dal nem nyerte el a tetszésemet, egyetlen magyar dal volt a mezõnyben, de olyan kis gagyinak tûnt a "világszámok" között.
Bocs., ha a nevek nem pontosak, de még nem jegyeztem meg õket.
Valóban, a legtehetségesebb Gigi. Szerény, még meg van benne a szakmai alázat, csak nehogy "átformálják"!
olahmiki1959 2012 márc. 24. - 06:28:57
(232/1363)
Egyébként örülök, hogy ma ez a jóindulattal is csak közepes tehetségûnek mondható, gyenge hangú srác esett ki a versenybõl. (Be sem kellett volna kerülnie már a 24-be sem).
Az egyik legnagyobb problémám, illetve észrevételem az énekesekkel kapcsolatban, hogy a legtöbbjüknél nem veszek észre semmiféle fejlõdést.
Pedig foglalkoznak velük, folyamatosan énektanárok, koreográfusok, öltöztetõk, és más emberek próbálnak segíteni nekik, egyelõre nem sok látható, és fõleg hallható eredménnyel.
Amikor kijönnek egy új számot elõadni, akkor mindig úgy vagyok vele, hogy oké, a múlt héten nem volt igazán jó az illetõ srác, vagy lány, sok hamis hangot hallottunk, a hangja sem volt igazán átütõ, de majd most! Most biztosan odateszi magát, hiszen egy héten keresztül éjjel-nappal gyakorolták vele a számot, ennyi idõ alatt biztosan erõsödött valamennyit a hangja is, talán hamis hangokból is egyre kevesebb lesz, ahogy múlik az idõ, stb.
És sajnos, azt kell megállapítanom, - és talán ez jelzi az igazi tehetség hiányát ezeknek a fiataloknak a többségénél, - hogy fejlõdésrõl szó sincs. Ugyanolyan gyenge, felejthetõ teljesítményt nyújtanak, mint hetekkel ezelõtt.
Ebben a mezõnyben a lányok egyértelmûen jobbak a fiúknál, méghozzá sokkal. Radics Gigi csodálatosan énekel, ma este nekem mégis Kullai Tímea elõadása tetszett a legjobban az egész mezõnyben.
Abszolút profi módon, tisztán, a betonfalat is átütõ hangon adta elõ a számát, a színpadi megjelenése is szuper volt.
Nagy Adri ma borzasztóan rossz volt, próbálta csajosra venni a figurát, közben pedig gyakorlatilag végig hamisan énekelt. Maga a nóta pedig zeneileg volt egy nagy nulla, a középrészt, ami az egészben ért volna valamit, Madonna: La Isla Bonita címû számából lopta a szerzõ.
A srácokról ma nem beszélek, a Pálinka dal kivételével egyik énekszám sem maradt meg bennem, az is csak a szórakoztató elõadás miatt, és nehéz szívvel, de azt kívánom, hogy idén egy lány nyerje meg a versenyt, mert ezek közül a fiúk közül egy sincs, aki megérdemelné az elsõ díjat, azt meg aztán végképp nem, hogy bármelyiküket is Magyarország legjobb hangjának nevezzék.
Ezt elsõnek én kérném ki magamnak.
olahmiki1959 2012 márc. 24. - 05:17:02
(231/1363)
Figyelem, emberek! Barátaim!
Egy korszakalkotó ötletemet szeretném veletek megosztani, (teljesen önzetlenül).
Nagyon sokan panaszkodtok, - teljesen jogosan, - hogy milyen hosszú a Megasztár, és milyen sok benne reklám. Nna!
Valamikor az õskorban ennek a problémának a megoldására találták fel a videót.
Én felveszem az egészet VHS-re, közben valami mást nézek, - van elég csatorna, bár jó mûsor sokkal kevesebb, - és késõbb visszatekerve a kazettát, az elejétõl megnézem a mûsort. És most jön a lényeg!
Minden közbeesõ reklámot, szavazásra való buzdítást, "akik szavaznak, nyerhetnek is, megmutatjuk, hogy mit!"-féle handabandázást, és a többi, érdektelen, csak az idõt rabló üresjáratot szépen áttekerek, és ezzel a kezdetleges, de hatékony módszerrel több mint egy órát nyerek adásonként.
Nem kell tûkön ülve kiböjtölnöm a sok idióta reklámot, mûsorelõzetest, és egyéb médiaszemetet.
Próbáljátok ki, nálam bevált, és nemcsak ennél a mûsornál.
loma06 2012 márc. 24. - 00:01:25
(230/1363)
Jajj, most látszik, hogy karamella mennyire magára szabta a búcsúdalt, szerencsétlen gyerekek nem tudnak megbirkózni vele...
loma06 2012 márc. 23. - 23:34:00
(229/1363)
Elég idegesítõ...
3/10
Semprini 2012 márc. 23. - 22:49:40 3/10
(228/1363)
Hát ez a 4 percenként 5 perc reklám tényleg nem semmi, így lehet egy másfél órás mûsort két és fél órásra felduzzasztani és rémesen unalmassá tenni.
loma06 2012 márc. 23. - 22:38:16
(227/1363)
Mi ez a sok reklám? Több, mint maga a mûsor! Nem jön be elég pénz az sms-ekbõl vagy mi?
loma06 2012 márc. 23. - 21:56:12
(226/1363)
Ez a vörös csaj is... Olyan kis tirpák.
port_man 2012 márc. 23. - 21:52:33
(225/1363)
Most a kis csaj végig hamisan énekelt.
1/10
rajongo1 2012 márc. 23. - 21:46:18 1/10
(224/1363)
Ez a mûsor egyre szarabb. Az még hagyján, hogy hallgathatatlanok a versenyzõk, de hogy Bocskorból is huszonéves ripacsot csináljanak. Szóljon már neki, hogy õsz hajon nem áll jól a zselé.