Téma: Megújult fórum - kérdések, javaslatok

cellasto 2018 ápr. 21. - 09:51:39
(213/593)
kiszórni nem lehetett, csak hozzászólást törölni
voltam én is moderátor itt


perry 2018 ápr. 21. - 02:16:01
(212/593)
Úgy látom a moderátorok kora lejárt. Sok értelme nem volt aki "őrült" akart lenni az a továbbiakban is az lesz. A tiltással pedig szerintem a strucc nyugodtan homokba dughatja a fejét x vagy y pedig tovább szórhatja átkait.
Pünkösdi Kató 2018 ápr. 17. - 20:19:57
(211/593)
Szerintem felesleges látnunk, hogy az általunk hozzászólt fórumban mennyien és kik, milyen szöveggel szóltak hozzá. Látom az egyik-másik film címét 10-15 alkalommal, miközben elég lenne annyit látni, hogy mikor volt hozzá utolsó hozzászólás.
K. Judit 2018 ápr. 10. - 13:59:12 Előzmény Edmond Dantes
(210/593)
Én is kerestem már, de úgy látom a Port Fórumon nincs többé erre lehetőség.
(Max: Portám/Fórum/Üzeneteimre érkezett válaszok/Itt szóltam hozzá)

A Ggle viszont - legalábbis egyelőre - megtalálja: pl." Port.hu XY hozzászólásai".
Edmond Dantes 2018 ápr. 10. - 09:11:29
(209/593)
Nem olvasom végig az összes hszt = nem tudom, beírta-e már vki: hiányolom h mások adatlapján az átalakítás óta csak alapadatok láthatók, amik vagy valósak vagy nem, nem látszanak viszont addigi hsz-ai, ami fontos lenne ui. ha nem ismerem az illető nicket, megnézem azaz megnéztem, de már nem tehetem, kinek reagálok vagy kinek n e m reagálok a hsz-ára, a beírásai alapján szelektálni lehetett.
Oh jajj 2018 ápr. 09. - 01:16:36
(208/593)
Az ú.n. fejlesztőktől megkérdezném: próbálták-e valaha mobilon, fekvő formátumban nézni ezt a csodát, amit új fórumnak neveznek? Momentán samsung böngészőben vagyok, a beírt szövegből kb. másfél sor látszik, mert a többit takarja a billentyűzet, a böngésző címsora és az oldal saját, tolakodó, otromba fejléce.
csabaga 2018 ápr. 07. - 22:53:05
(207/593)
Csak előkerül egy moderátor. Szégyen.
csabaga 2018 ápr. 07. - 21:31:50
(206/593)
Ha ez marad, a port filmes fórumát én is itthagyom, akárcsak korábban sokan mások, sajnos. A régi vitapartnereim szinte mind eltűntek. Meg tudom érteni őket.
csabaga 2018 ápr. 04. - 17:36:24
(205/593)
Praktikus lenne egy fórum,ahol simán fel lehetne hívni a figyelmet törlendő hozzászólásokra.
Mint mondjuk a Leghosszabb nap utolsó bejegyzés.
King Diamond 2018 márc. 28. - 23:56:25
(204/593)
Kedves Polgár Zoltán!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a PORTámnál, a Fórumnál, az "Itt szóltam hozzá" fülnél meg lehetne-e oldani, hogy ne az adott topikban írt utolsó hozzászólás alapján listázza ki, hanem aszerint, hogy én mely topikokba írtam időrendi sorrendben, a legfrissebbtől visszafelé haladva? Mint ahogy régen is volt, ha rákattintottunk egy felhasználó profilján a hozzászólásokra? Vagy, ha ezt visszahoznák, az is remek lenne.
Most, ha rámegyek egy felhasználó profiljára, nem tudok rákattintani a hozzászólásai számára, csak látom azt. Jó volt böngészgetni az egyes felhasználók hozzászólásai között.
Úgy emlékszem, ezt már előttem is felvetették itt a topikban mások is.
Előre is köszönöm a választ és a segítséget!
k11zoltan 2018 márc. 28. - 21:02:00 Előzmény napraforgó
(203/593)
Kijelölöd az egész szöveget aztán CTRL+C. Ekkor mentve van a géped memóriájában.
Aztán törlöd a hozzászólást, majd az új hozzászólás felületre CTRL+V így beilleszti az egész előző hozzászólást, amit kijelölve elmentettél, és szerkesztheted is. Aztán elküldöd.
cellasto 2018 márc. 28. - 20:55:30 Előzmény polgar.zoltan
(202/593)
amikor próbálom szerkeszteni a profilomat, ez a hibaüzenet jelenik meg:
"Érvénytelen e-mail cím, próbálj egy másikat megadni."

csakhogy azzal a mail cimmel vagyok belépve..ilyenkor mi van?
Oh jajj 2018 márc. 28. - 20:33:01
(201/593)
Utolsó mondatod vs Igaz... kezdetű. Nem érzed, hogy már a kérdés is ciki?
napraforgó 2018 márc. 28. - 13:10:13 Előzmény polgar.zoltan
(200/593)
Igen. Már ha az egész hozzászőlást törölni akarom. De mi van olyankor, ha csak egy-egy szót akarnék utólag törölni???
polgar.zoltan 2018 márc. 28. - 10:10:10 Előzmény Bigpapa
(199/593)
Sorban válaszolok:
Lehet szerkeszteni a saját adatlapot, a jobb felső sarokban lévő felhasználó menüben a "Port.hu profilom" alatt.

Lehet törölni a kommentet, az elküldéstől számított 5 percig, ha valamit elrontottál, az nem végleges, ezt többen használják is, próbáld ki!

A fórumozókból kiválasztott moderátorok ötlete bennünk is megfogalmazódott már, ha mindenhonnan zöld utat kapunk, pont úgy fogunk cselekedni, ahogy írtad.

Vannak funkciók, amiket idővel lefejlesztünk majd, mert jó ötleteket kaptunk tőletek, de az elmúlt időszakban nagyon sok időt vett el a fórum, és más dolgokkal is foglalkoznunk kell.

"ne feledjétek, hogy azért a látogatottságát az oldalnak nagy részben pont a fórumozók generálják"
Igen, ha a látogatók 0.14%-a nagyrésznek számít :)
polgar.zoltan 2018 márc. 28. - 10:01:17
(198/593)
Korábban is előfordult, hogy egy-egy új szolgáltatásunkra felhívjuk a figyelmet valahol az oldalon. Most is ezt látod, 1-2 hét, és eltűnik :)
Bigpapa 2018 márc. 28. - 09:43:46
(197/593)
Mert Brit tudósok kimutatták, hogy a föld lakosságnak egyre nagyobb hányada demenciában szenved, így a Port fórum elébe megy ennek a problémának és fél percenként közlik veled, hogy a port-on vagy, mielőtt elfelejtenéd :D :D :D
Bigpapa 2018 márc. 28. - 09:36:49
(196/593)
Gyerekek!

Ez a fórum jó volt és átlátható, amit sikerült szétcseszni. Nem lehet már szerkeszteni a profilt, amit eddig át lehetett írni. Szeretnék a saját adatlapomon szerkeszteni a szövegben (kivenni, betenni, aktualizálni),de ez nem lehetséges. Van ez a nyomorult Indapass és passz!

Mivel több weboldal és fórum tulaja vagyok, én biztos lehetővé tenném a saját komment szerkeszthetőségét és törlését, mivel van, hogy az ember téved, vagy nem írja oda, hogy Spioler és erre utólag felhívva a figyelmét, ő pótolná,de nem tudja, ill. tennék mellé egy jelentem gombot, mert annyi idióta barom van már itt, több nickkel, akik tényleg, valami aberrált örömet érezvén abban élik ki magukat, hogy személyeskednek. Itt könnyebb lenne nektek is kivizsgálni a jelentések okát. Ha csak azért jelentgetik,mert a filmkritikájával nem értenek egyet, akkor ugye az nem korrekt.De, ha azért,mert egy tajparaszt , akkor jogos és tiltható. Hiába dinamikus az IP, HOST alapján bannolható.

Kéne több moderátor. 2008-2010 közt én is modi voltam itt, aztán vissza adtam. Nem volt megerőltető, csak nem tudtam a neten lógni utána, így jobbnak láttam lemondani róla.
Megnézhetnétek, kik azok, akik jó és aktív tagok, akik nem személyeskednek, közülük lehetne modit választani.
Olvastam lejjebb, hogy nem cél egy új motor fejlesztése. Ez oké, de azt ne feledjétek, hogy azért a látogatottságát az oldalnak nagy részben pont a fórumozók generálják, ami generálja a reklám pénzt, ami meg a fizutokat! :D Szóval akkor legalább a régi jó fórumot ne rontsátok le ;)

Sok sikert a munkátokhoz!
Oh jajj 2018 márc. 27. - 21:01:43
(195/593)
Ott csak annyit láttam, hogy szerinte több nicket használsz és trollkodsz.
Ebben hol a rágalom(
Oh jajj 2018 márc. 27. - 11:39:28
(194/593)
Konkrétan milyen rágalmakra gondolsz? Mert hàla a csodaszoftvernek, nem lehet visszakeresni a felhasználók hozzászólásait.