Téma: Melrose Place

Wuss 2007 dec. 11. - 19:09:18
(564/3984)
Miért, hogy kellett volna megmutatni neki? Sírva? Ugyan már!:) mellesleg, el akarta kerülni ezt az egész szituációt, de így alakult (hála tyalornak, meg a többinek).
Galád módon beavatkozott? Szerintem, nick épp idõben avatkozott bele a dolgokba, és azt sem mondhatja, hogy semmi köze a taylor-kyle kapcsolatnak, mert kyle legjobb cimborája, elvileg. Ha az én legjobb haverom barátnõje kefélt volna ÍGY félre, ahogy taylor is tette, fõleg úgy, hogy tudok róla a barátom meg nem, akkor pontosan így cselekdtem volna én is. De, ha taylor abba hagyta volna az etye-petyét a dokival és csak a férjével foglalkozik, akkor nick is leállt volna a zsarolással. Bár, ez nem biztos, mert taylorban megbízni életveszély, a másik meg, hogy elég jó móka az amit nick csinált, amikor ilyesztgette taylort, kyle elött a "vadon élõ állatok"-ról készûlt képekkel:)
Petert meg szépen helyben hagyta! Semmi bajom peterrel, de megértem nicket. Én sem hagytam volna annyiban a dolgot. Mérges volt, amit megértek és bosszút akart állni, amit szintén megértek. Nick nem egy billy vagy egy craig vagy egy carter (és még sorolhatnám) féle nyámnyila alak, akivel csak úgy lehet packázni. Nem az a tipikus jó fiú és megmutatta, hogy kár volt vele kics*szni!
És akkor sem értem kylet, mert ez nem olyan dolog amire megkérek valakit vagy nem. Inkább örüljön, mert nick csak szívességet tett neki, hogy lebuktatta azt a kis k*rvát.
Úgyhogy, egy szó, mint száz, nick minden megnyílvulásával egyetértek.
akár utáltok érte, akár nem;)
Juccmokk 2007 dec. 11. - 18:12:44
(563/3984)
Pont ugyanezt gondolom Nickkel kapcsolatban. És az azért enyhén szólva undorító volt, mikor vigyorogva mutatta meg a kazettát annak, aki elvileg a barátja...
10/10
Violin 2007 dec. 11. - 18:04:23 10/10
(562/3984)
Wuss.Nick sok dologban jól járt el,de azért azt nem hagyhatjuk ki,hogy végülis galád módon beleavatkozott a Kyle-Taylor életébe.még akkor is,ha Kyle-nak akart segíteni..arról nem is beszélve,hogy azzal szerintem túllõtt a célon amikor Burns-t meg akarta ölni..az minek volt??mondjuk muris volt az a tömegverekedés,de Nick ezt eltúlozta szerintem és Kyle azért nem is kért bocsánatot.mert jól mondta Nick,hogy csak segíteni akart Kyle-nak,csak azt hagyta ki,hogy erre Kyle soha ne kérte meg..Ennyi.
Mato,igazad van a bodri-ra való regálásodban.
Mato Grosso 2007 dec. 11. - 17:09:53
(561/3984)
Wuss, láttam az "értékelésednél" Nick barátnõje "ál-christine"-t. Fogalmam sincs ki ez, ha tudod, írd már ide légyszi a nevét, ne keresgéljek, kösz elõre is ...
Mato Grosso 2007 dec. 11. - 17:05:02 Előzmény Wuss
(560/3984)
Wuss, igazad van, Kyle azért elnézést kérhetett volna Nick-tõl. Végülis Nick volt az igazság bajnoka, nemde?? :-)) Kár, hogy lelépett ...

Nem számoltátok véletlenül, mennyi tányér, fazék, egyéb tört illetve repkedett ma összevissza?? Szerintem ez rekord volt biztosan. :-)))))))))
Arccsonttörõ pofon Taylor-nak?? Áááá, azt még Taylor sem érdemelheti, hiszen nõ... :-))))))) Ja, ma elõjõtt a hisztis verziója, és Simorjai Emese hangjával egyszerûen nem annyira jó (még nekem sem!!) a karaktere... De persze továbbra is kitartok mellette!! :-)))))))))))))))))))))))

Wuss, figyelj csak, azé' Syd-nek és Taylor-nak vannak hasonló vonásaik, nem?? :-))
Mato Grosso 2007 dec. 11. - 16:56:14 Előzmény bodri23
(559/3984)
OFF

Akit nem érdekel, ne olvassa, de mivel bodri23 is ide írt, ezt még én is itt teszem meg.

Kedves bodri23, véleményed elég érdekes megközelítéseket tartalmaz. Én sem akarlak megsérteni, de a "ferdehajlamú selejtes lények" "más bolygóra illetve lakatlan szigetre" telepítésének gondolata veszélyes rokonságot mutat a Nietzsche-tõl átszarmaztatott "felsõbbrendû faj" hitlerista neonáci felfogással. Persze nem rád értem ezt, de abban is van hasonló gondolatmenet (ott más indítékkal, valóban).
Én most nem a melegek mellett kardoskodok, engem nem érint a téma, és nem is foglalkozok vele többet, mint amennyit kénytelen vagyok az általad említett okoknál fogva, de ez a téma jóval öszetettebb annál, mintsem ilyen felfogással és formában elintézhetõ lenne. Igen, valóban kellemtlen helyzeteket is szülhet a dolog, de azért kezelhetõ. Mondd csak, hogyan fordulhatna elõ, hogy a több mint 6 milliárd emberbõl mindenki "normális" legyen "minden vonatkozásban"?? És igazad van, valóban nem a természet rendje szerint való, ám azt mindenképpen tudni kell, hogy, hogy a homoszexualitás nem genetikai eredetû, mivel a férfi és nõ nászából születhet csak gyermek (nézd el nekem a második tagmondat közhelyszerûségét), tehát a kultúrális hatások a döntõek a kialakulásában, amelynek Te ugyanígy részese vagy mint én, vagy bárki más. Szóval gyakorlatilag mi magunk vagyunk a részesei annak "gépezetnek", folyamatnak, melybõl születnek "különféle" emberek, gyakorlatilag majd minden vonatkozásban. Részletekbe ne menjünk jobban, amennyiben kívánod folytani, kérlek személyes üzenetet írj. Ismétlem, nem ellened írtam, de nem értünk egyet, az biztos.

OFF vége
10/10
Violin 2007 dec. 11. - 16:09:19 10/10
(558/3984)
Most végül nem tudom,mert lehet nem láttam azt a részt..Kyle és Syd összejöttek már?vagy az még nem volt..ha látta vki irja le.mert egyszer biztso,hogy kavartak vagy fognak..
Wuss 2007 dec. 11. - 15:59:50
(557/3984)
Tudom, drágám!
Ajánlom is neki;)
Wuss 2007 dec. 11. - 15:58:08
(556/3984)
alisont én is így tudnám egyszóval jellemezni:)
10/10
Violin 2007 dec. 11. - 15:54:32 10/10
(555/3984)
Wuss pajti,ne aggódj..Nick még majd jön majd,nem is olyan soká...
10/10
Violin 2007 dec. 11. - 15:51:58 10/10
(554/3984)
Szóval aki ma nem tudta nézni...kezdenek elfajulni a dolgok.A mai rész legjobb beszólása kétségtelen Amandaé volt,amikor az irodájában ülve Billy fiúnak azt mondta:néha nagy szemét tudok lenni,ugye??hú,de jó volt!!!
Nos úgy tûnik Amanda megbánta a dolgot Craiggel és a válópert is beadja a rész végén,azaz elhatározza.Rövidre fogva a dolgot:Kyle felgönygölíti Taylor megcsalási ügyét és jó kis verekedés tör ki a Nick-Kyle-Taylor-Burns négyes között..Taylor bûnbánónak tûnik és most,hogy rájön elvesztheti a férjecskéjét visszatáncolna leginkább sõt Kyle elõtt azzal érvel,hogy Kyle is megcsalta õt.De Kyle csak nevet,szó szerint kiröhögi Taylor-t és az utcára tessékeli a cuccaival együtt.
Nick is eltávozik a városból,Kyle segítségével.
A Kimbrely-Meghann-Michael vonalon is zajlódtak az események,amik addig fajultak,hogy Micki már egyik nõnek sem hisz..Meghann slamasztikába,azaz börtönbe került,de aztán onnan ki is és úgy tûnik nincsenek jó kilátásai,mert a stricije rajtatartja a mutatóujját.
KImberlyrõl ismét kiderült,hogy egy rosszindulatú hernyó.
Matt is felszínre került,a bátyja meghal s az õ gyámsága alá kerül tizenéves lánya,amit Matt idegenkedve vesz tudomásul.
Szerencsére "Miss NEM TUDOM"=Alison ma nem szerepelt..
Wuss 2007 dec. 11. - 15:50:54
(553/3984)
Hááát....
Elment a legjobb ember:( de, búcsúzóul még átformálta egy kicsit a doki jóképû, markáns arcát:) ... boxerrel, ez nem volt semmi! Nem sokat szarozott vele. Kár, hogy kyle elrontotta a mókát. Ha nem lép közbe, lehet, hogy még taylor is kapott volna egy-két arccsonttörõ pofont.
Viszont, ahogy ma elnéztem taylort és amandát, valóban szenvedélyes párost alkotnának. Fõleg így, hogy amanda beadja a válópert meg taylor is ki lett rugdosva otthonról ... összeillik a két hisztis liba!
kyle viszont elfelejtett bocsánatot kérni nicktõl, amiért eddig megvádolta. És így elbúcsúzni a legjobb barátjától? Ez tiszta hülye! Kyle helyében én elmentem volna nickel jól berúgni, majd jake bárjában újra leönteni sörrel azt a mitugrász majmot, majd megint jól összeverni mindenkit nickel, másnap pedig fölszedni sydneyt:)
De nem ez! Hogy elzavarja a legjobb haverját!!

hülye kyle!
makrai.lilla 2007 dec. 11. - 15:38:45
(552/3984)
én is iszonyat sajnálom nicket vagyis scott planket h meghalt.szerintem jó pasi is volt.szar az élet ..
8/10
tibet95 2007 dec. 11. - 14:44:38 8/10
(551/3984)
köszike :)
Wuss 2007 dec. 11. - 13:54:16
(550/3984)
Scott Plank játszotta nicket. És tényleg meghalt, valamikor 2002 tájékán, de azt nem tudtam, hogyan. Láttam valahol Scott Plank oldalt, ahol fel voltak sorolva a filmjei, meg írták, hogy profi táncosként kezdte, késõbb lett belõle színész. Volt róla ott egy fekete-fehér kép, amin mosolygott és oda volt írva, hogy nyugodj békében ...

Így hát, nyugodj békében Scott!
Wuss 2007 dec. 11. - 13:45:18
(549/3984)
:)
10/10
Violin 2007 dec. 11. - 13:41:02 10/10
(548/3984)
8/10
tibet95 2007 dec. 11. - 13:24:35 8/10
(547/3984)
amelyik sydnyé
10/10
Violin 2007 dec. 11. - 13:18:52 10/10
(546/3984)
Melyik honlap címe??
10/10
Violin 2007 dec. 11. - 13:18:23 10/10
(545/3984)
Kedves Bodri,nem akarlak megséretni,de ez a fórum a Merlose Place fóruma és nem egy meleg site..szóval ha errõl van véleményed akkor légy szíves ne ide írj.
Egyébként amikor ez a sorozat készült nagyon is aktuális volt ez a téma ahogy a napjainkban is,látod téged sem hagy hidegen.