Téma: Melrose Place

caty733 2007 nov. 16. - 23:33:52
(203/3983)
kép
caty733 2007 nov. 16. - 23:32:58
(202/3983)
kép
caty733 2007 nov. 16. - 23:32:08
(201/3983)
a kérdésre a válasz 7 Évados a sorozat, itt nállunk az ötödik évad megy és asszem az ötödik rész ment ma Pénteken. Egy évad 34 részes az utolsó meg 28 asszem.Utolsó részekbõl ízelítõ képek
Puszi
caty733 2007 nov. 16. - 22:49:36
(200/3983)
sok jó oldal van, ahol indenki talál jó dogokat
pl ez is http://stephan.lanribeiro.free.fr/
10/10
Violin 2007 nov. 16. - 22:27:01 10/10
(199/3983)
Tényleg ment az RTL-en?Én valaha az HBO-n láttam,ha jól tudom õk is szinkronizálták magyarra.A maygar szinkron amúgy ebben a sorozatban is nagyon jó lett,mint ahogyan sok másban is..
caty733 2007 nov. 16. - 22:21:27
(198/3983)
***SPOILER***

sziasztok én régen nagy Fan voltam, az összes részt láttam.
Néha most is belenézek, csak rettegek attól a résztõl mikor meghal Matt és Sydney.
Aki látta az tudja hogy aki nem az meg nézze.


*moderálva*


lezölthetõ részek bár nekem nem ment nektek lehet.
Vicu 2007 nov. 16. - 21:18:20
(197/3983)
Hát igen,ilyenek ezek a sorozatok :DDD egyszer semmi nem történik benne,egyszer meg alig gyõzöd kapkodni a fejed.Mindenesetre akkor poén visszanézni...Hány éve is adták?Arra emlékszem,hogy az RTL-en kezdték,de a tv2-n folytatták.
Annyira máshogy látja az ember(legalábbis én) a dolgokat,meg a szereplõket.
10/10
Violin 2007 nov. 16. - 17:41:54 10/10
(196/3983)
Hja!a mai rész elég langyos volt..Jane elég szánalmas ezzel a próbálkozás Jake-ék ellen,de legalább izgalmas,vmi történik.
Amugy még az is volt,hogy Sydney rááll Kyle-ra,aki viszont közlo,hogy nem ok a pálya,ugyanis õ foglalt..(persze nem lesz ez így sokáig...)
Tök jó most,hogy megint pörögnek az események,ujjé!!!
Newm tudja vki,hogy kb.meddig megy a sorozat?azaz meddig fut a Tv2-n?végig leadják,és mennyiben változik a mûsorrend a decemberi ünnepek miatt?
Vicu 2007 nov. 16. - 17:28:09
(195/3983)
***SPOILER***
Szóval ma...Amanda folyamatosan cukkolja petert,hogy miért nem megy dolgozni,meg féltékenykedik Taylorra(nem tom h. kell írni a nevét).Amanda Billyvel szövetkezik Craig ellen.Billy összejön Sammel.
Michael elõször nem akarja megcsalni a feleségét,de csak lefekszik Megannal.
Jane kiszúrja Alison kocsijának a kerekeit,közben megpróbálja Billyre terelni a gyanút.De lebukik,mikor követi a párt.Az egész résznek úgy lett vége,hogy rendõröket küldött Jake-re,azzal,hogy a férfi zaklatta õt.....
Szóval ez volt ma!Egyébként Janenek jobban áll ez a szemétláda stílus,legalább hasonlít a hugára ;) meg uncsi volt néha az a jókislányos nyafogása.Szal ez most így poén.
10/10
bogeszpier 2007 nov. 16. - 17:07:42 10/10
(194/3983)
Akkor eltudod mondani nekem h mi volt a mai részben?Mert én viszont ma nemtuttam nézni:S:S
Vicu 2007 nov. 15. - 19:47:17 Előzmény Violin
(193/3983)
Hú...köszi szépen a részletes epizódismertetõket! szerencsére holnap már tudom nézni :)
10/10
Violin 2007 nov. 15. - 14:59:02 10/10
(192/3983)
***SPOILER***

KImberly és Michael szexuális élete nem mûködik,ezért Kimberly terepeutához jár,Michael viszont egyre jobban szenved..majd egy napon futás közben találkozik a szõkehajú Meghann-al.
Amandat ultimátum elé állítják a cégnél: a nagyfõnök Arthur Field Billy kirugását akarja,majd Amanda eléri,hogy maradhasson Billy,de kisebb pozicióban.Valójában Amandát akarják kirúgni,amit Billy véletlenül meghall és el is akar mondani Amandanak,de erre nem jut ideje,mert Amanda közli vele,hogy lefokozza.
Billy randevúzik Samathaval és jól alakul az estéjük,de Jane nem bír belenyugodni,hogy elveszítette Jake-et és bedob egy téglát Alison és Jake ablakán,de ugy álcázza,mintha Billy tette volna.
Sydney belefut Kyle éttermébe,mivel a butikjuk közel van az étteremhez.Sydney rögtön szimpatizál Kyle-al,akit viszont a butik kirakatába kitett kép érdekel,mivel festményekkel szeretné díszíteni az éttermet.Mire Sydeney készségesen felajánlja,hogy bemutatja neki a festõt,aki mellesleg nem más,mint Samantha.
Michael elvonóra viszi Matt-et,aki nehezen akarja bevallani,hogy narkos leett.
Ennyi történt ma.
10/10
Violin 2007 nov. 15. - 14:34:31 10/10
(191/3983)
***SPOILER***

Szóval Billy berúg Jane partyján és elmondja Alisonékat.Mindenki meglepõdött...!
Tyler egyre jobban érdeklõdik Amanda és peter iránt ezért Amanda azt javasolja,hogy menjenek nászútra Santa Barbara-ra.El is mennek,jól érzik magukat,de a kotnyeles Tyler ezt is megtudja,mivel Michael éppen Peter-t keresi,mikor Kimberly az uj titkárnõ elmondja,hogy Peterek Santa barbara-ra mentek nászútra..Erre Tyler is odamegy a férjével és Amanda-nak már egyre gynúsabb,hogy Tyler akar valamit a férjétõl,de Peter leinti Amandát és nevet rajta..
Peter kirúgja Sydney-t,mivel addósággok halmozódtak fel és Peter a lakását jelzálogként a cégre íratta.Syney,hogy megmentse az üzletet eladta Peter házát.Mivel neki ahhoz fûzõdött érdeke,hiszen 10%-ot kapõott az üzletbõl,anmnak fejében,hogy nem indít szexuálsi zaklatásért pesrt a fiúk ellen.Na szóval õ volt a cég evzetõje amig Peter a börtönben volt,Michael pedig Kimberlyt hajkurászta és így eladta Peter házát,amire viszont õ gerjed haragra és kirugja Sydney-t.
Igy Peter Amandához költözik,Sydney pedig Jane-hez megy dolgozni a butikba.
A DnD-nél új arc jelenik meg,a tulaj fia,aki mársi bajt kever,ugynais Billy-tõl tudakozódik a cég belsõ ügyeirõl.
Jane Billyvel akarja féltékennyé tenni Jake-et és visszaszerezni,de Billy nem megy ebbe bele és heylette Samantha-tól kér randit.
Eddig ennyi van,de mindjárt jön a mai rész folytatása.
10/10
Violin 2007 nov. 15. - 14:03:54 10/10
(190/3983)
Vicu.nos lássuk csak..tehát Richi halála után Jane visszatér LA-be és lezárja a történteket,majd ugy gondolja,hogy akár vissza is térhetne Jake-hoz..mert foggalma sincs,hogy õ már Alisonnal van.Egy reggeél találkoznak a lépcsõn,pont amikor Alison költözködik és bocsánatott kér Alisontól és Jake-tõl is.
Billy már tudja,hogy Alison és Jake egy pár,de Jake arra kéri ne mondja el ezt Jane-ek,mert õk együtt akarják elmondani ezt neki.
Billy viszont Samantha-t hívja el randira,mikor is Jane meghívja õt és minden más barátját beleértve Jake-et és Alison-t is is a butikavató bulira.Bily ugyna randevúzik Samantha-val,de mégis Alsion jár afejébne és ezt meg is mondja Sam-nek,aki viszont megértõnek bizonyul.Majd Billy berúg Jane butikavató buliján és elmondja mindnekinek,hogy Jake Alsionnal jár,mire viszont Jane lesz dühös...El si megy Alsion uj lakására,ahol Alison elmondja neki,hogy õk is meglepõdtek amikor összejöttek Jake-el és,hogy ne haragudjon rá Jane.Ezzel elmegy,de felborit valami benzines kannát véletlenül és tûz gyullad ki.majd megmenti õket,mivel leérve észreveszi,hogy mindne lángokban áll..

***SPOILER***

Már amai résznél vagyunk,Jane megmenti Alsionélat egy poroltóval.
Peter találkozott már Tyler-al,aki valóban az exfeleségének a huga,Peter azonbna nem ismeri föl õt.legalábbis egyenlõre.
Tyler viszont követi õt,mivel szerelmes belé.
10/10
bogeszpier 2007 nov. 15. - 13:48:07 10/10
(189/3983)
és am meg nemnaon értettem h jogilag az hogy volt lehetséges h Sydney eladta Peter házát???
10/10
bogeszpier 2007 nov. 15. - 13:47:33 10/10
(188/3983)
Kiez az uj széleszszájú csajszi???
Mindenesetre nem vmi szimpi...
Már naon várom a mai részt mert a msotaniakat nemtuttam 100%osan megnézni sajna:S
Vicu 2007 nov. 15. - 11:12:01
(187/3983)
Hát úgy jártam,hogy a keddi,meg a tegnapi részt se sikerült megnézni,és a mait se fogom tudni.A keddi részben már tudom mi történt...de szerdán?!Mit szóltak a többiek a Jake-Alison románchoz?Kiváncsi lettem volna az arcokra...de már errõl lemaradtam sajna.
Meg azt se értem,hogy Tyler a testvére peter exnejének,ugye?!és találkoztak már?4mármint mióta kijött a "böribõl" Peter.
Szóval ha valakinek lenne ideje és majd elmesélné nekem mi történt tegnap,meg mi fog ma történni a Melrose-on,azt nagyon megköszönném.
judith 2007 nov. 15. - 09:48:56
(186/3983)
Violin, Bayswater, köszönöm szépen a válaszokat:) Tényleg nem emlékeztem, hogy Richard hogy is halt meg, de így olvasva beugrott az a tûs jelenet:)
10/10
Violin 2007 nov. 14. - 16:42:35 10/10
(185/3983)
***SPOILER***
Fuuuu!Lesz itt még kavarás jócskán..Ebben az évadban sokan el fognak menni és jönni fognak.Tyler végül meg fogja kaparintani Burnst és jó sokáig dúlni fog a Taylor-Peter,Amanda-Kyle háború..és nem hiába van Sydney õ is Kyle-ra veti ki a csinos kis hálóját..nade ez majd késõbb jön.
Most egyenlõre Jane-nek kell búcsút vennie Jake-tõl.
10/10
Violin 2007 nov. 14. - 15:27:43 10/10
(184/3983)
***SPOILER***
Judith.Kedden Jane es Sydney visszamnetek a helyre,ahol Richi-t elásták,mert Jane pánikolt és Syd meg akarta gyõzni,hogy R.tényleg meghalt.De nem volt ott persze,csak egy cetli.R.elkezdte zsarolni a csajokat,az elsõ kísérlete nem sikerült,majd a második alkalommal amikor 50.000 dollárt kellett elvinniük egy helyre találkoztak egy vadõrrel,akitõl segítséget is kértek.Majd a végén szionte balesetszerûen a vadõr lelõtte R-t,minteyg önvédelembõl.Ezzel a Richard ügy lezárult,Jane még egy tût is beleszúr a holttestbe,hogy biztosan tudja R.halott.A pénz is megmarad az 50.000 dollár és Jane az üzletre fordítja.
Alison pedig elköltörzik,de a házbeli búcsúbuliján üzen Jake-nek,hogy jööjön a lakására,de véletlenül Billy is elolvassa az üzenetet és õ ér elõször Alissonhoz és azt hiszi Alsion újra akarja vele kezdeni..Ekkor toppan be Jake is és Bily rájõve a dologra,vagyis,hogy Alison és Jake együtt vannak,ekkor leüti Jake-et,majd távozik.
Tyler továbbra is nyomoz Peter iránt,sõt a tárgyalására is elmegy.Peter-t végül kiengedik,mert Kimberly az utolsó pillanatban visszaemlékezik az alibi figurára egy pincérre az étterembõl,igy Peter kiszabadul,de letargiába esik,mert mindnét elvesztette.Amanda azonban vigasztalja.
Matt egyre lejjebb kerül,sõt Mancicni is bajba kerül,mivel az õ receptkönyvét használja Matt,hogy orvosságokhoz jusson,ezért Michael figyelmezteti Matt-et,hogy hagyja abba.
Na azt hiszem ez mindne ami kedden volt...