bélby 2008 máj. 04. - 14:04:21
(104/11664)
Kell néha egy kis ábrándozás, eljátszani a gondolattal...mi mindent tehetnénk, olyan dolgokról való álmodozás, amirõl tudjuk, nem fog megtörténni. Valószínûleg soha.
Valójában mindenki ezt teszi. Az emberi képzelõerõ határtalan.
10/10
fresia 2008 máj. 04. - 14:04:12 10/10
(103/11664)
Kedves Soul! Ugye ismered Vörösmarty Laurához,a fiatal feleségéhez írt,alant idézett gyönyörû vers keletkezésének körülményeit?
A másik,hogy én ezt teljes mértékben tréfának szántam jelen esetben. :)
A harmadik,hogy abban amirõl Te írsz TÖKÉLETESEN igazad van /ezt Vörösmarty is tudta,csak.../!
Most viszont rohannom kell,késésben vagyok /abszolút /,tudod a névnap.off.
Ha válaszolsz erre az üzenetre,csak késõbb tudok reagálni rá,de nincs most sem vita köztünk...?! :)))
10/10
fresia 2008 máj. 04. - 10:50:04 10/10
(102/11664)
"Az ábrándozás az élet megrontója,mely kancsalul festett egekbe,néz.Ne nézz,ne nézz hát vágyaid távolába,az egész világ nem a mi birtokunk,csak amennyit a szív felfoghat magába sajátunknak csak annyit mondhatunk..." SAJNOS!!!!
Ez az idézet valamennyiünknek szól,mert látom ma eléggé hajlamosak vagyunk elrugaszkodni a valóságtól /néha azért szabad :))) !
bélby 2008 máj. 04. - 10:33:02
(101/11664)
Hát igen. Zsoltnak leginkább a My Way-hez hasonló komolyabb dalok állnak jól.
Zolihoz viszont minden szám passzol. De azért leginkább ÉN passzolnék hozzá. ;-)))
bélby 2008 máj. 04. - 10:24:03
(100/11664)
Igen, tényleg gyönyörû. Azt hiszem nem tudnék elõadni vele egy duettet, mert annyira elvarázsolna, hogy lehet, egy hang nem jönne ki a torkomon. Szerencsés, aki vele elõad, és közben láthatja a beszélõ szemeit, érezheti a puszta jelenlétét.
bree-gee 2008 máj. 03. - 23:44:04
(99/11664)
Én is nagyon szeretem.Most ez a kedvenc videom róla:
http://www.youtube.com/watch?v=XFKExAUPRoY&feature=related
Micsoda szemek!:))
10/10
fresia 2008 máj. 03. - 17:41:16 10/10
(98/11664)
A "mûsor ügyben" sajnos még az érdeklõdés szintjén sem vagyok,egyenlõre csak a megadott két telefonszámot hívogatom,az eredmény:zéró.De még nem adom fel,vszínû
már mûsorkezdés elõtt egy órával hívtam ,a jegyelõvétel akkor szünetel.
A Diana-hoz: a véleményem dettó az elõttem szólókkal,remélem olvassák olyanok,akik ismerik Zolit,és szólnak Neki,hogy az új CD-re FELTÉTLENÜL vegye fel!/Azt hiszem,nélkülünk is tudja,milyen "charmeur" volt ezzel a számmal,mennyire jól adta elõ,-és jól állt neki.
bélby 2008 máj. 03. - 08:58:03
(97/11664)
Teljesen igazad van, Zoli Diana-ja lett volna az igazi, igazából minden dalt tõle hallgatnék. Fantasztikus a pasi, levegõt is ritkán veszek, ha énekel. Még a mozdulatai is beszélnek. Kifejez vele minden szót, amit kiejt.
10/10
fresia 2008 máj. 02. - 19:45:47 10/10
(96/11664)
A köszönet December Soult illeti! :))
Ugye érdekes volt a riport?
bélby 2008 máj. 02. - 16:46:08
(95/11664)
Köszi. Már nézem is.
10/10
fresia 2008 máj. 02. - 13:25:09 10/10
(94/11664)
Nézd meg a kedves December Soultól nekem április l7-én küldött üzenetet/53.sz/,ebben egy cikket ajánl,amire rákattintva megtudhatsz az egyéniségérõl és a magánéletérõl és a terveirõl is egy kicsit.
bélby 2008 máj. 02. - 12:18:20
(93/11664)
Már alig várom az esti Fesztivált, na és persze nem Tibi bácsi miatt. :-)Természetesen mindig arról van szó, hogy Zoli milyen fantasztikus énekes, színész, egyszóval A Hang. Ez így rendben is van. A magánéletérõl tudtok valamit? Lapokban nem olvasni róla, ami nem is baj, hiszen nem az számít neki, hogy állandóan írjanak róla és a címlapokon pucsítson, mint más aki így akar (tud) megmaradni a köztudatban. Erre neki nincs szüksége, de azért érdekelne egy kis magán dolog.
Jó szórakozást ma estére Mindenkinek!!!
10/10
fresia 2008 máj. 01. - 21:58:41 10/10 Előzmény bélby
(92/11664)
Én is üdvözöllek.A magam részérõl nem szeretnék FAN klub tag lenni,mert nekem az az elvakult rajongásról szól,de lehet,hogy tévedek.Mindenesetre Zolihoz nem kell elvakultnak lenni,Õ nagyon jó,minden szubjektív érzést félre téve,ezt mindenkinek el kell ismerni,ha szereti,ha nem.De egyre többen megismerjük és megszeretjük.Valóban jó lenne,ha a CSAF-ban csak Õ énekelne,el tudnám viselni,sõt én eljátszottam a gondolattal,hogy milyen csodás lenne,ha fellépne a Társulatban is,akkor sok arcát megismerhetnénk,de tudom az a mûsor másról szól és Neki arra már nincs szüksége...
/Ezt az üzenetet véletlenül privátban küldtem el Neked elõször,bocs érte,most kb.ugyanazt megismételtem/.
10/10
fresia 2008 máj. 01. - 21:28:38 10/10
(91/11664)
Szia,már nem tudtam mi van Veled,azt hittem valamilyen programod van,pl.Miller Zoltán elõadásra mentél, -nélkülünk- :) !
A holnap esti közös elfoglaltságunk már eldöntetett,nézünk,hallgatunk és szavazunk!
Én a napokban megpróbálom felhívni a Madách-ot és érdeklõdni az õszi elõadásokról /mikor lesz pontosan és lehet -e jegyeket rendelni/.
Az "Édeskettes"-t is megkérdezem,én azt is megnézném,Soul viszont nemrég látta,nem gondolom,hogy arra is eljönne,de majd remélem erre is válaszol.Bízom benne,hogy a közeljövõben valamelyik összejön,annyira szeretném már élõben látni,ha nem most,akkor folyamatosan próbálkozva.Jó hétvégét!
10/10
fresia 2008 máj. 01. - 11:19:08 10/10
(90/11664)
Az imént még nem olvastam az elõzõ válaszod,közben írtam Neked,úgy hogy most kettõ vár Rád.
Ezek szerint a Fantomot semmikor sem adják délután? Én úgy emlékszem,az Margitnak sem lenne jó,bár most még azt sem tudom eljönne-e?Végül is mindegy,ha a júliusira nem kapunk du-it,de szerinted késõbb sincs vagy azt még elõre nem lehet tudni?/szégyen,de ilyen botor vagyok a jelen színházi élet terén,ja és a szgép használata terén is/.
Nagyon szép terveid vannak a jövõre nézvést és én biztos vagyok benne,ha Te igazán szeretnél vmit,eléred,az alaposságoddal és kitartásoddal/merészelem magamról gondolni,hogy ennyire már megismertelek/.Off,off.:)
10/10
fresia 2008 máj. 01. - 11:02:46 10/10
(89/11664)
Még az elõzõhöz:nem kellett volna kiírnom a Madách lap nevét Neked!
A másik,hogy nem tanultam amúgy általában rosszul,engem fõleg az irodalom,a történelem és a pszichológia,biológia érdekelt,most utólag "fényezem"magam,csak nem szeretném,ha rosszakat gondolnál rólam.
A Macskák zenei anyaga nekem meg van CD-én,sok dalt tudok én is,/az unalmas porszívózás közben szoktan énekelni,úgy nem hallják!/szerintem MIND sláger!A legszebb természetesen az Éjfél,de
a másik kedvencem a Grizabella,azt is Almási Éva adta elõ.Az Édeskettes zeneszerzõjét nem ismerem.Off./nem lesz túl sok az "OFF"?!/ :))Jó pihenést!
10/10
fresia 2008 máj. 01. - 08:42:52 10/10
(88/11664)
Kedves Soul,kit vennénk be a csapatba,ha nem Téged???!!!
De kérhetnék egy szívességet /megint!/,megnéznéd Te is a Madách Színház /MADACHSZINHAZ.HU/lapját,a júliusi elõadásokat,hogy adják-e a darabot délután vagy csak este? Én úgy vettem ki,hogy csak este megy,az viszont nem jó,akkor majd új idõpontot kell néznem.
Off:Milyen nyelveket tanulsz?/én sajnos csak oroszul/rosszul/,és a gimiben németül tanultam 3 évig,de nagyon pocsék tanárunk volt és kevés maradt meg bennem/nem akarom "rákenni",mert voltak akik ennek ellenére jól meg tudták tanulni/.Még egy /nem komoly/ kérdés,nem aludtál az éjjel?!
10/10
fresia 2008 ápr. 30. - 21:27:49 10/10
(87/11664)
Köszönjük az érzékletes,színes élménybeszámolót az elõadásról,a magam részérõl úgy beleéltem magam,hogy legszívesebben azonnal elindulnék megnézni...,de sajnos most több objektív okból nem tehetem.Ráadásul én csak részleteket ismerek a Fantomból,a teljes darabot nem.Neil Simon nagyszerû író,a Furcsa pár,a Napsugár fiúk szerzõje is.Most is megy egy darabja: A pletyka,nemrégiben a a TV-ben beszélgettek a premier kapcsán róla./Nem tévesztendõ össze egy szintén fantasztikus amerikai,Nobel díjas,de dráma íróval,akinek nem vidám,hanem az emberi lelket lecsupaszító,vér-komoly darabjai vannak/.
Off:A mezítláb a parkban-t már sokszor /koromnál fogva/láttam,de mindig örülök,amikor újra adják a televízióban.
Ha én is ajánlhatok,akkor feltétlenül nézd meg az Ilyenek voltunk c.filmet,R.Redford-al és B.Streisand-al a fõszerepben.Redford fiatal és jóképû ebben a filmben és ahogy részegen alszik-ül a bárpultnál...,na ez is plátói érzeményeket keltett bennem anno.A film témája és Barbra is figyelemre méltó! A Macskákat,Te biztosan tudod,nemrég újították fel,ne hagyd ki /addig is elolvashatod T.S.Eliot idevonatkozó verseit,tudod az Õ mûveibõl készült a darab,bár a magyar fordítás nem szöveghû,hanem talán még jobb!/,"mozgósítsd" a kedves nagymamát- és papát :))
10/10
fresia 2008 ápr. 30. - 20:39:41 10/10
(86/11664)
Ezúttal is egy a véleményünk /Zoli hangját és tehetségét illetõen term-en MINDIG/,de most Soulra gondolok.Szerencsések vagyunk,hogy egy ilyen kedves,intelligens,ráadásul készséges teremtéssel közös a rajongásunk tárgya./Remélem,bírja dicséretet,most a "háta mögött" teszem!/.Nagyon fellelkesített a Fantomra,ezt nekem is látnom kell.
Megnéztem a NET-en a Madách mûsorát,júliusban jó lenne megnézni a Fantomot,de azt hiszem,ha jól vettem ki,hogy csak este megy,az nekem sem jó,mert nincs vonat vagy buszközlekedés.Kocsival pedig én Pesten..., egyszer pont a Madách Szinházból hazafelé tartva volt egy hármas koccanásom./több mint 30 év alatt 2 volt,ez az egyik.Ráadásul el is tévedtünk.Úgy hogy a kocsi stornó.
Jó lenne egyszer egy du-i elõadásra jegyet rendelni és közösen megnézni,mi a véleményed?
bélby 2008 ápr. 30. - 13:46:13
(85/11664)
Hát úgy érzem én is kezdek õrült Miller FAN lenni.Sajna darabban még nem volt szerencsém látni, de lehet, hogy jobb is, mert akkor végem lenne. A CSAF-ban pedig az lenne a legegyszerûbb, ha minden számot Õ énekelne. Úgyis mindig az általa énekelt dalok jutnak tovább. Nem véletlenül. Ebbõl is látszik, mennyi mindenkit levesz a lábáról. Szuper a pasi!