10/10
stillwind 2010 febr. 27. - 14:20:20 10/10
(21/161)
Gyönyörû film.. Nálam 10-bõl 10-es..
Régen sírtam ennyit egy filmen.. De nem voltam vele egyedül, mert a moziban (fõleg a vége felé, nem írom mikor...) orrfújások sokasága hallatszott. Ilyet is rég láttam már moziban.
.. és Robert De Niro megint nagyott játszott!
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Persze lehet nem mindenki érti meg a filmet. De ennyi érzés szerintem mindenkibe szorul, hogy értékelni tudja ezt a gyönyörû és egyben szomorkás filmet.
10/10
andjk 2010 febr. 27. - 13:57:47 10/10
(20/161)
Gyönyörû, õszintén eljátszott, életszagú, és megindító film.
Tökmagmami 2010 febr. 26. - 23:27:07 Előzmény Retek Rebeka
(19/161)
Bátran vágj neki a filmnek, mert remek alkotás. A kapcsolatok olyanok a filmben is, mint egy hétköznapi, teljesen normálisnak látszó családban.. A filmben szerencsére kiderül, hogy nincsen rendben valami és beszélnek róla.. Vannak családok és az már nem a filmekben, ahol sosem derül fény a hazugságra, mert nincs a családokban kommunikáció, megy a tv, a számítógép, csak telnek a napok egyik a másik után.. Háát, ebbõl a filmbõl sokat tanulhatnak szülõk, leendõ szülõk, nagyszülõk. Én akinek csak tudom ajánlom, hogy nézze meg. Azokról az értékes tulajdonságokról, hogy õszinteség, egymás megbecsülése, õszinte figyelmesség, szeretet, nem hiszem, hogy mindenkinek a csöpögés és nyálasság jut eszébe.. A film képviseli a jót, és ösztönöz hogy meglásd a jót, és akard is az életedben, bár egyáltalán nem valószínû, hogy ezt a filmet mindenki egyformán érti is.. :)Kinek mit ad.. Olyan, mint a spenót, van aki imádja, van aki hallani sem akar róla.. Kíváncsi vagyok, hogy majd neked milyen lesz a véleményed.. :)
10/10
pacino96 2010 febr. 26. - 20:31:12 10/10
(18/161)
hello! nem tudjátok, ezt a filmet csak feliratosan adják a mozikban?
zsebbencs1 2010 febr. 26. - 19:10:48
(17/161)
nagyszerû film!nagyon életszerû, sok igazság van benne, hisz a mai világban mindenki rohan,nincs idõ a családra, igy nem is ismerik egymást a családtagok. sokan vetítik, hogy minden rendben van, csak h elkerüljenek egy kínos magyarázkodást
Robert De Niro fantasztikusat alakít benne!
Retek Rebeka 2010 febr. 26. - 12:15:28
(16/161)
Én is nagyon vártam ezt a filmet. Tényleg ennyire rossz? Akkor majd talán dvd-n...
finnlandia 2010 febr. 26. - 10:14:30
(15/161)
Tegnap láttam és szerintem baromi nagy csalódás. Imádom a független filmeket, de ez nem az.
Egy jó sztárokkal telepakolt, baromi hatásvadász és olcsó giccs az egész, inkább csak szomorúságot áraszt mint õszinteséget, fõleg mert nincsenek kidolgozva a kapcsolatok, cselekmények, egyszerûen ömlesztik a nyálat hogy sírjunk.
Nekem nem sikerült, inkább elszomorított mert egy értékes filmet vártam :(
lbj 2010 febr. 25. - 16:30:13 Előzmény Brambilla
(14/161)
Arra nem emlékeztem, hogy Tornatore film az eredeti, ezt a filmet még nem láttam, de már a trailer alapján világos volt, hogy ez annak a filmnek a lenyúlása, amerikanizálása, amiben a Mastroianni zseniális volt a szemeit felnagyító százdioptriás szemüvegében, és volt egy lélegzetelállító szarvasos jelenet. (autópályán)
Ha nem "lenyúlásról" és nem az európai remekek amerikai giccsé züllesztésérõl, hanem remake-rõl van szó, ez miért nem jelenítõdik meg valamilyen módon?
inbruges 2010 febr. 25. - 16:06:34
(13/161)
Végre egy újabb film amit érdemes lesz megnézni, és nemcsak a nagy öreg Robert De Niro (akit egyébként nagyon szeretek) miatt!
palikapalika 2010 febr. 25. - 13:34:05 Előzmény Brambilla
(12/161)
Az IMDb-rõl én is tudok puskázni: Stanno tutti bene (1990). Tornatore rendezése.
10/10
carpatiane 2010 febr. 25. - 07:50:28 10/10
(11/161)
Szép film, nagyon valóságos.
A "gyerekek" saját magával foglalkoznak, vannak problémák és elhessegetnek.

De Nironak kéne Oscar díj!
Tökmagmami 2010 febr. 24. - 01:25:12 Előzmény sd54321
(10/161)
A hozzászólásoddal maximálisan egyet értek! Tényleg ilyen a film! Üdv.
Tökmagmami 2010 febr. 24. - 01:21:52
(9/161)
Ma láttam a párommal a filmet. Hát, nem semmi film! Kiváló szereposztás, kiváló történet, tanulni bõven lehet belõle! Tele érzelmekkel, tele gondolatokkal, nem tudtuk könnyek nélkül végignézni.. Amint látszott a moziból kifelé menet, nem csak mi szorongattuk a kis papírzsepinket a kezünkben. Mégsem szomorú a film, a vígjáték azért túlzás hozzá! Egy biztos, nagyon örülök, hogy láthattam! Mindenkinek ajánlom, de akinek van gyermeke fõként ott a helye! Hozzánk, szülõkhöz szól! 10-bõl 10 pont! Tuti megnézem még néhányszor!
Krivosein 2010 febr. 23. - 03:47:47
(8/161)
Hát nem is tudom mit mondjak rá. talán az "Üres" a legjobb szó. Semmi plusz nincs benne. Olyannak mutatja be az eseményeket amilyenek. Vagy ha nem, akkor is hihetõ a tálalás, ezért a másik szó az "Életszerû". Osztályozni nem tudnám, mert a 10 et éppúgy adnék rá mint 0-t. az érzést nem lehet számokba önteni. De nagy öröm, hogy 2009-ben is készülnek még ilyen filmek, pedig De Niro csak filmes géppel kattogtat, a mondanivaló mégis átjön. És nem is kell ehez 3D meg Imax...
10/10
baica 2010 febr. 19. - 01:43:29 10/10
(7/161)
Szerintem ez a fim egyszerûen tökéletes.Az utóbbi idõkben nem láttam ilyen filmet, ami ennyire megfogott volna. Lehet kicsit elfogult vagyok Deniro miatt ,de sztem mindenképpen 10/10-es ebbe a kategóriába, a legjobb alkotás a 2009es évbe!!!!
Dius 2010 febr. 18. - 12:46:06 Előzmény sd54321
(6/161)
Köszönöm Neked, hogy leírtad, amit gondoltam az elõzõ hozzászólóval kapcsolatban.
Nem utálok jobban semmit, mint - a tipikus magyar mentalintásnak megfelelõen - lehúzni, leszólni és kritizálni mindent, amirõl tulajdonképpen azt sem tudjuk, milyen....Mikor múik el végre az emberekbõl ez a született pesszimizmus???
10/10
susmuruss 2010 febr. 17. - 22:01:08 10/10
(5/161)
ahogy kiveszem a szavaidbol meg nem lattad.szal ne ocsarold.
Na mindegy. A film amugy nagyon szep volt. A film elejen mar eszembe jutott hires alkotas: Cats In The Cradle, gondolom masnak is. 10 et adtam ra de csak hogy felmenjen a pontszama. Ugyanis 9 et siman meger.:D
9/10
hubie24 2010 febr. 16. - 21:51:25 9/10
(4/161)
Szívhez szóló csodás film. Egyszerû, nyílt és õszinte. Olcsó családi roadmovie-ra számítottam. Úgy ültem neki, hogy semmit nem vártam tõle, semmit nem tudtam róla. S olyan mélységesen meglepett, hogy azon kaptam magam, teljesen elérzékenyültem. Nem hatásvadász, nem igazságosztó, csupán rámutat az emberi félelmekre. Ajánlom mindenkinek, aki azért szán egy mûre 2 órát, hogy kapjon is érte valamit, hogy megszólítsa. Le a kalappal a direktor elõtt, San Rockwell elõtt, aki nem visszafogta bohóckodó énjét, és végül De Niro elõtt, aki idõsen is fantasztikus.
sd54321 2010 febr. 16. - 08:28:21
(3/161)
dogfood, a hsz-sod nem ér semmit, mert csak feltételezéseken alapszik... etessél inkább kutyát
Megnéztem a filmet, s bár a mai akció-õrûlt világban sok fiatalnak holt unalmas és nyomi lehet a film, az csak azért történhet meg, mert nemképesek megérteni a film mondandóját. Robert alakítása egyszerûen életszerû és természetes, ahogy maga a film is. A lényeget nem lövöm le, mert itt úgysem a cselekményen van a hangsúly, hanem a színészek szájába adott mondatokon.
Ajánlom a filmet azoknak akik vágynak egy kis emberi érzésekkel, örömökkel és gondokkal teli, ugyanakkor gyönyörûen tálalt filmre. Azoknak akik már vesztettek el vkit a családjukban, szeretteik körében, mert nagyon sok nyitott kérdésre választ tud adni.
Brambilla 2010 febr. 05. - 07:15:38
(2/161)
Ez egyébként egy remake. Ki tudja, hogy mi az alapfilm?