esther1 2008 márc. 21. - 13:27:49
(22/42)
Vonatkoztassatok már el a politikától! Az a nagy baj,hogy mindenki politikát lát mindenhol. Ez a mûsor nem szól sem az ellenzékrõl, sem a kormányról. Általános érvényû igazgatási, szervezési elvek ezek, -vicces,sematikus formában-amelyeket minden államnak meg kell valósítania ha el akarja látni a feladatait! És mellesleg abszolút nem felesleges az "okítás": nagyon nagy szükség van rá..
1/10
furgepunk 2008 márc. 20. - 20:09:22 1/10
(21/42)
Má nem azé de Tóta W Árpád egy rohadt magyarellenes szoci oszt még õ akarja itt okítani a népet. nagyon szép :S
esther1 2008 márc. 06. - 20:06:26
(20/42)
Én csak nemrég figyeltem fel erre a mûsorra, és a végén vártam a kiírást, hogy ugyan ki készítette:) Nem mondanám rossznak, mert szerintem találó: olyan ügyekkel foglalkozik ami tényleg minden nap érinti az állampolgárokat..Az, hogy ki mit gondol, milyen beállítottságú és mennyire veszi komolyan az nyilván szubjektív. A rajzok, és a szöveg mindenképp eredeti:)
2/10
StJust 2008 febr. 29. - 22:49:15 2/10
(19/42)
Naggyon naggyon propagandaszagú ez a kis produkció.Nem szeretem az ilyet,mert sunyi,és hátulról "támad".Akkor legyen már inkább társadalmi hirdetés X.Y. minisztérium megbízásából,jaa,hogy az drágább...
Mankoo 2008 febr. 24. - 22:44:56 Előzmény ondok
(18/42)
Azért, a minden ingyen van kicsit túlzás, valaki ugyanis fizet TB járulékot és adót is, aki nem fizet az tényleg mindent ingyen kap, de azért el kellene kicsit gondolkozni, hova megy az az adó amit befizetünk. És a politikusainknak meg adjuk a költségtérítést számla nélkül, akkor most kinek mi van ingyen?
Miért tartunk el több mint 300 "törvények felettit" és a bagázsát?
Nagy Zoltán 2008 febr. 21. - 13:43:26 Előzmény ondok
(17/42)
bocsi, hogy csak úgy, de szerintem sem ez sem az, mert a mindenkori politikai elit összességének érdeke a népbutítás!!!
Senti 2008 febr. 15. - 20:16:12
(16/42)
1. Ami azt illeti, az átlag magyar valóban adót csal és bliccel - a "pokolban égés" csak vallási hovatartozás kérdése ;)

2. Az "állambácsi" értelemszerûen jót akar nekünk (meg persze magának is), de nem mindenható - butaság lenne az élet minden problémájáért az államot okolni (fenébe, havazik... biztos a Gyurcsány), így a rajzfilmek színvonala sem feltétlenül áll összefüggésben a kormány szándékaival. Más kérdés, hogy a "Modern képmesék" speciel tényleg ritka demagógra sikerültek.

3. Abban a "bizonyos korban" ilyen kijelentésekért már rég eltávolítottak volna a számítógéped elõtti kényelmes karosszékbõl.

4. Bármily meglepõ, az MTV-t nem csak elit értelmiségiek nézik - de még ha így is lenne, bennük is felmerülhetnek kérdések a reformokkal kapcsolatban, amire egy IGÉNYES rajzfilm normális válaszokat adhatNA. Egyébként a csatorna színvonala zuhanórepülésben esik.

5. A Gyõzike Show-val kapcsolatos "észrevételre" (lol) inkább nem reagálnék. Elhülyített polgárokból sajnos showmûsorok nélkül is akad bõven ebben az országban.
ondok 2008 febr. 15. - 18:49:47 Előzmény Lyanos
(15/42)
Én meg úgy tapasztalom,hogy a fidesznek nagyobb szüksége van a hülyékre,mert különben hogyan lehetne elcsalni a sok ütõdöttet olyan "kormánybuktató" népszavazásra,hogy legyen minden ingyen az oktatás,az egészségügy stb,mint a kommunizmusban.Dolgozik is keményen rajta olyan sóman mint az intellektüel Fábry,két gatyaletolás között.
Lyanos 2008 febr. 10. - 16:47:30 Előzmény ondok
(14/42)
Nem biztos, hogy a kormánynak van köze a Gyõz1ke showhoz. Viszont a hasonló showk által elhûlyített polgárok pont jól jönnek neki.
efes 2008 febr. 03. - 22:46:49 Előzmény Abelinda
(13/42)
nem fogalmazok másként, mert az általad javasolt verzióval nem értek egyet. az átlagmagyarnak igenis az számít menõnek, aki lop, csal, hazudik, még akkor is, ha õ (az átlagmagyar)még ezt nem is teszi. az a jani, aki sokmilliós luxusautójával rokkantbérlettel parkol a fitnesszterem elé, aki 100 milliós villában lakik kilátással budapestre, mindezt minimálbérbõl, stb. ez így van, hidd el.
ondok 2008 febr. 01. - 21:28:23
(12/42)
Hát tényleg van még mit felhomályosítani,mert a kormánynak aztán semmi köze a Gyõzike sóhoz,kb annyi mint az idõjáráshoz,bár tudom ,hogy akik a másik tábor drukkerei azok szerint azért is a kormány felel ,ha esik.
Abelinda 2008 febr. 01. - 18:11:14 Előzmény efes
(11/42)
Hékás, akkor fogalmazz úgy, hogy "az átlagmagyar szerint a jó fej az, aki lop csal hazudik..." ne pedig úgy hogy "azt hiszi attól lesz jófej, ha lop csal, hazudik...", mert így fogalmaztál. Nem mindegy. :) Na további jó szórakozást a filmecskékhez. :)
Lyanos 2008 jan. 31. - 20:53:52
(10/42)
A kormány (vagy akik mögötte állnak?) egyik oldalon Gyõz1ke showval próbálja elbutítani az embereket, a másik oldalról meg ilyen rajzfilmekkel felhomályosítani elborult elméjüket.
Hogy is van ez??
efes 2008 jan. 30. - 20:29:52
(9/42)
azt mondom, az átlagmagyarnak az a jó fej, aki... lop, csal, atöbbi.
épp errõl beszélek: nincs olyan hogy állambácsi ezt, vagy azt akarja!!! az állam én vagyok, meg te, meg õk. tehát mi. ez az ami baromira nem világos itt sokaknak, úgy tûnik, neked se. nektek szól ez a kis filmecske. meg worluk testvér.:)
Abelinda 2008 jan. 30. - 19:01:52
(8/42)
Talán túlzás kijelenteni, hogy az átlagmagyar adót csal, bliccel és egyébként is a pokolban fogja végezni, az állambácsi meg csak jót akar nekünk. :) Ha én a kormány helyében lennék, akkor úgy gondolkodnék, hogy akinek ilyen filmecskékre van szüksége (mert esetleg rá az ezekben elhangzottak csipanyitogató hatással vannak) az nem MTV-t néz. Mondjuk én a Barátok közt címû valami után adnám le. De szerencsére nem vagyok a kormány helyében és tökmindegy mit gondolok.
efes 2008 jan. 30. - 15:35:48 Előzmény Abelinda
(7/42)
hát, ameddig az átlagmagyar annyira jóltájékozott és felvilágosult, hogy úgy gondolja, ha nem fizet adót, potyázik a békávén, stb. akkor jó fej, mert átkútta az államot, és még véletlenül sem a szomszédjától, rokonaitól meg tõle független magyaroktól lopott, addig igen is, kell az ilyen agytágító a magyarnak.

az más kérdés, hogy milyen hatásfokkal mûködik ez, az nézi, akinek kellene, és ha igen hat-e rá...
9/10
Thony 2008 jan. 30. - 13:58:37 9/10 Előzmény Abelinda
(6/42)
Én eddig 1 rész láttam, az nagyon tetszett...
Kis tájékoztató arról, hogy a bankok hogyan palizzák be a hétköznapi emberekt. Roppant tanulságos, mert az emberek nagyrésze még a szocializmusban él vagy legalábbis úgy gondolkodik, és elhiszi, hogyha a reklámokban azt modják, hogy minden õérte van.
Abelinda 2008 jan. 29. - 14:49:32
(5/42)
Kár, hogy az egész mögött a Miniszterelnöki Hivatal van. Az ilyen propagandafilmek engem egy bizonyos korra emlékeztetnek. Olyan, mintha teljesen hülyének, de legalábbis 3 éves óvodásnak néznék a magyarokat, akiknek ilyen kis bájos filmekkel kell elmagyarázni, hogy miért is lesz nekik jó, ha végrehajtják a reformokat. Annyira népszerûtlenek, hogy már mindent kipróbálnak, csak valamennyit visszaszerezzenek az elvesztett népszerûségbõl. És Tóta W.-rõl nem gondoltam volna, hogy ilyenhez a nevét adja...
10/10
shanghai 2008 jan. 23. - 17:15:50 10/10
(4/42)
szerintem zseniális.
10/10
Zajac 2008 jan. 22. - 16:51:18 10/10
(3/42)
A mai világunkról ne károsítsd a környzetet,hogy készül a papír, meg egy csomó ilyesmi,de jobban jársz ha megnézzel egyet mert ha én magyarázom akor egy kukot sem fogsz érteni :D