10/10
ilovejoci 2008 nov. 29. - 01:02:51 10/10 Előzmény Feketecseresznye
(556/2296)
...Úgy kezdõdött, hogy Nátáli Tígör (született: Nátáli Dzsén Dévünpórt, mer' ugyi a Tígör az a férje, Miccs neve vót, aki meghót, amikor a gépe lezuhant, mer' pilóta vót, nem utasszállító, hanem amojan katonai pilóta) üldögélt egy bárban (én mikor elõször láttam, aszittem hogy alkoholpista lett szegény, amiatt hogy nem bírja a gyûrõdést, mer' tán a Monk kikészítette), és eccercsak az Édrijen fõhívta, hogy elhozta-e a képet (ami Trudit ábrázolja) a keretezõtõl, mert újra kelett keretezni, mert megkarcolódott a képkeret. Erre Nátáli kivette a képet a szatyrábúl, oszt monta a Monknak a telefonba, hoty jobb mint újkorába (na nem Trudi, hanem a kép). Erre a Monk megnyugodot, még mondott néhány lényegtelen ógot, oszt letette a telefont. Nátáli továb iszogatot magába (bár ökör iszik magába), valami italt, de biztos nem Sziera Szprinsz ásványviz vót, amit piált :). Eccercsak belép egy nõ a bárba, oszt Nátáli majnem dobot 1 hátast, mer' a nõ tisztára hasonlitot arra a Miszisz Monkra, akinek a fényképét a keretezõtõ' elhozta a Nátáli. A nõ beült egy bokszba a bárba', ahun mán ült egy öregembör, aki Trudinak szólította a megérkezõ nõt. Na, ez mán Nátálinak is sok vót, fogta magát, oszt beült a melettük lévõ bokszba, hoty kihalgassa mirûl is beszélnek. Nahát ojanokról beszéltek, hogy...
10/10
ilovejoci 2008 nov. 29. - 01:01:43 10/10 Előzmény Feketecseresznye
(555/2296)
...a nõ (az ál-Miszisz Monk, akirõl még ekkor nem mindenki tuggya, hogy ál és nem igazi), egy kulcsot kért el az öregembertûl, mint kiderült a kulcs a lányáé (Dzseniné), aki az igazi Trudimonkkal dolgozott újságiroként egy ügyön, a kulcs pedig egy raktárat nyit, ahol Dzsenin (az öregember lánya) tárolta azokat a dokumentumokat, amelyeket az ügy kapcsán öszegyüjtöt, és amelyek terhelõek lettek vóna egy fickóra (maj' késõb kiderül hogy ki az a fickó), ha nyilvánoságra kerülnek. Azér' nem is kerültek eddig nyilvánoságra, mert Dzsenin meghalt, de elõte az apjára (az öregemberre) bízta a kulcsot, amit most az ál Miszisz Monk meg akart szerezni. De az öregember vacilált ott a bárban és nem nagyon akarta odaadni a kulcsot az ál-Misziszmonknak (pedig õ nem is tudta, hogy ál a Miszisz Monk, és nem az igazi a Miszisz Monk a bárban), akit persze az a faszi bérelt föl, akire a raktárban lévõ dokumentumokok terhelõek lettek vóna, ha nyilvánoságra kerülnek. Ja, mer' persze az ál-Miszisz Monk egy szinésznö vót igazibú', persze nem tudom, hogy tudott egy megtévesztésig hasonlito színésznöt szerezni a faszi, hogy jácca el az igazi Miszisz Trudi Monkot?! Na ezt mind kihalgatta a bárban a Nátáli, és persze ojat is halott a másik bokszból, hogy pl. az ál-Misziszmonk fahéjruddal itta a kávéját, meg hogy alegijás a halra :). Na a végén az öreg aszonta az ál-Miszisz Monknak, hogy randizanak másnap is :). Na randiztak is, persze ottvót a Nátáli is oszt megin' megleste üket :)! Oszt le is fényképezte az ál-Trudit, de az ál-Trudi észrevette, oszt monta a Misz Tígörnak (lejánkori neve Dévünpórt), hogy ne mongya el az Édrijennek hogy él, mer' abba belehalna az Édrijen. Oszt Nátáli hazament oszt nem is akarta elmondani az Édrijennek. De...
10/10
ilovejoci 2008 nov. 29. - 01:00:22 10/10 Előzmény Feketecseresznye
(554/2296)
...ott vót a Kevin, Édrijen szomszégya (aki eccer nyert a lottón, oszt elköltözött, de viszajött, mer' jól "kifosztoták" a feleségei a vagyonábúl) és épp fõztek valami krumplisat, mer' az Édrijen vágtaföl a krumplit :). Oszt Nátáli kérdezgete a Monkot, hogy ismere ojat aki alergijás a hal, mer' neki egyik ismeröse alrgijás a halra, oszt micsinájon. Oszt a monk montta hoty Trudi alergijás vót a halra. Na ez mán gyanus vót Nátálinak, oszt mikó' ideje engette a Monk melett, akkó' elment a rendörökhöz, a Sztátülmájerhöz meg a Disörhöz, hogy látta a Trudit, beszélt is vele, oszt micsinájjon? Na persze a Sztátül meg fõleg a Rendidisör nem hitt neki oszt kineveték jól a Nátálit :). Közbe az öregembörhöz megin' elment az áltrudi, hogy megszereze a kulcsot, de az öregnek gyanus vót az áltrudi kicsinyt oszt vitatkozott vele és csakugy véletlenül megbotlot a szönyegbe oszt beleelett a mellével egy szögbe, amibe papircetlik vótak szurva. Oszt pont a szivibe talált bele a szög, oszt meg is hót ahogy vót. Én azt gondolom, hogy az epizod készitõji direkte rakták oda azt a szöget, hogy az öreg beleesen oszt meghójon :(. De persze ez csak az én fikcijóm! Na szoval az öreg meghót az ál-Trudi Miszisz Monk meg elvette a kulcsot, ami egy könyvben vót, mer' az öreg megmutata neki hogy hol tartota a lánya, a Dzsenin. Oszt az ál-Miszisz elfutot a helyszinrõ'. Na mán jöt is a hivás a rendörségnek, hogy valaki meghót. Persze a Disör vete föl a kagyelót, mer õ szokta. Oszt épp akkó vót ott a Nátáli oszt kérdezte hogy ki az áldozat? Hát mongyák, hogy Zek Elingháuz (mer' igy hivták az öreget, amikó' még élt és nem ált ki egy százasszög a mellibûl), oszt Nátáli rögtön tutta a nevirûl, hogy ez az az öreg, aki tanálkozot az ál-Miszisz Monkal. Na mentek mindanyian...
10/10
ilovejoci 2008 nov. 29. - 00:58:42 10/10 Előzmény Feketecseresznye
(553/2296)
...nyomozni az öreg házába, még az Édrijen is (persze a Kevin az Édrijen szomszégya nem ment velük). Oszt Monk csak öszerakta (pedig csak a kezejit tette-vette jobra-balra a levegöben), hogy egy nõ ottjárt az öregné' (akit a Monk is ismert élõ korába') oszt fahéjas rudas kávét ivot, meg ojjan párfümöt használt amijet a Trudi is, szoval nem vót mit tenni elárúták a Monknak hogy valoszinü hogy él a Trudi, a neje a Monknak. (Na persze gondolom ök nem láták az epizodot és nem tutták még akkor hogy nem ez 1 ál-Misziszmonk, hehehe :). Oszt ere Monk anyira letargiájába eset, hogy ki kelett hivni tüstényt a Doktorkrõgert (akit mán nem a Sztenli Kémel jáccik a sorozatba', mer'......... na de ezt haggyuk!)! Szoval a dilidoki aszonta Édrijennek, hogy: "Nyugi, édrijen!" Erre Édrijen azt is kideritete hogy egy kulacs vót a könyvbe' az öregné' (mer' ottmaratt a lapok közöt a kúcs nyoma), oszt ojan vót a kúcsnyom mint a raktárkúcsé! Szoval mentek is a Nátáli (születet Dévünpórt) meg a Monk pont ahoz a raktárhoz, amibe a kúcs ilett. De a kúcs mán az ál-Miszisz Monkná' vót, aki viszont ment a raktárhoz a fickóval, akit Dzsek Bolingörnek hívtak (és Kevin Kilner jáccotta a szerepét a filmben), akire terhelõ lett vóna az ha a raktárba' õrzöt dokumentumok napvillágra kerûnek. Na hát a Monkék elõb odaértek a raktárhun, pedig az Édrijen útközben megnyomkodot az ujjával majnem minden lámpaoszlopot, meg postaládát, mek útjelzõtáblát is. Mégcsoda hoty nem lett piszkos tõle a keze, mer' elhasznáta vóna a havi törlökendö adagját, ha lett vóna Nátáliná' anyi törlökendö! Node hogy szavamat ne felejcsem elbujtak a...
10/10
ilovejoci 2008 nov. 29. - 00:56:57 10/10 Előzmény Feketecseresznye
(552/2296)
...Nátáli meg a Monk egy nagy kuka mögé a raktár melett mer' halották hoty jön egy kocsi. Hát, persze hogy az ál-Miszisz Monk jött meg a Bolingör (akire terhelõ lett vóna... de ezt mán tudod Feketecserkó!). Oszt be is ment a raktárba a 2 roszbasántikáló, mert a kúcs persze nyitotta az ajtót. Oszt a Bolinger ugy döntöt, hogy felgyujtja a raktárt, mert nagy vót benne a rumli, oszt nehéz vót megtanáni az összes dokumentumt. Na de töb se kelett, ekkó' lépett szinre a Monk (az Édrijen), oszt igy került szembe az ál-feleségivel. Oszt monta a Bolingör (a roszfijú), hoty akkó' egy holtest is lesz a felgyujtot raktárban, és erre hopsz a kartondobozok közé lökte az Édrijent. Na persze eközben a meggyütt Sztátülmájer meg a csicskása (mer' azok mindenhun odaérnek), mer' a Nátáli mán hivta öket a mobiljárúl! Oszt mongya a Sztátül, hogy: dobja el a fegyvert! Mer' mán a Bolingör lõni akart rája, mer' gondóta ha mindenkit lelõ, akkó' elfut meszire és megusza az összes piszkoskodásait :)! De Sztátûl gyorsab vót, mint bárki más (Disör talán épen még csak a biztonságiöve kikapcsolássáná' tartott tán), és lelõte a Bolingör komát, aki estében még lõtt de az ál-Miszisz Monk szerencsétlenségére éppen öt tanálta el (hát persze hogy halálosan)! Oszt ekor kászálódot ki az Édrijen a kartondobozok fokságábúl, oszt ment is gyorsan az Ál-Monkné-hoz, oszt fogta a fejit hogy ugy haljon meg, hogy fogja a fejit. Oszt az ál-Monké aszonta a Monknak (aki nem ál), hogy: bocsi, nem én vagyok a feleséged. Oszt meghót azonnyomban szegíny. Na ere mindenki lazitott, oszt...
10/10
ilovejoci 2008 nov. 29. - 00:54:14 10/10 Előzmény Feketecseresznye
(551/2296)
...adigra mán a Disör hagyma is odaért. Oszt jött a zene meg a sötét képernyön az a sok név. Na ez vót a vége a Miszter Monk és Miszisz Monk résznek, az elejit meg a közepit meg mán elmesétem (meg az illeskese tanút kolegám is).
Hát nem ez vót a legjob rész szerintem, Feketecserkó, de azér' jó vót :)!
Nem szeretnék offolni, de a hétfõji délutáni epizod sokal jobb lesz, mer' a Monk lesza Mikulás :) :) :) , meg a Disör hagyna is natyot alakit a karácsoni bulin, hehehe :)! Na aztat a részt nézzed ám meg mindenképen. Gondolom a utcso 2 részt látad mán, ami most vót épp, az Monk esküvöre megy, meg az Monk és a kicsike Monk vót most. Deha leirom szivesen neked ha nemlátad! Mer a Monk jó!
10/10
illeskese 2008 nov. 28. - 19:12:14 10/10 Előzmény Feketecseresznye
(550/2296)
Nem a felesége nem él, aki jáccotta, felfogadták, de a végén ott hal meg monk kezében, mert lelõtték.Egy másik férfi lõtte le, aki felfogadta, azt a férfit pedig sztátülmájer. Most ígynormálisan nemtom elmagyarázni.Talán akad valaki, de én értem.
Feketecseresznye 2008 nov. 27. - 21:22:07
(549/2296)
Sziasztok!

Valaki mesélje el nekem lécci, mi volt ebben a részben (Mr és Mrs Monk), mert szépen elaludtam rajta, csak az elejét láttam.:) Akkor most tényleg él a felesége? Vagy ki volt az a nõ? És Natalie elmondja Monk-nak, hogy nyomoz? És mi lett a vége?:) Elõre is köszönöm szépen!
10/10
illeskese 2008 nov. 27. - 18:33:42 10/10
(548/2296)
KICSI???????????????KEDVES???????????????????????? EZ A VILÁG LEGKIRÁLYABB SOROZATTYA ARANYAPÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
critixx 2008 nov. 27. - 15:46:24
(547/2296)
Tel Vilmos? Rossini operáját beleéneklik egy Nokiába?? (Csak vicceltem...) Amúgy kedves, humoros kis sorozat ez a Monk (ritka a mai kínálatban).
pvcpadlo 2008 nov. 27. - 14:42:05 Előzmény 950426
(546/2296)
Én is meglepõdtem, a Tel vilmos óta ez az elsõ soorozat amit meg bírtam nézni, erre elõre hozták 5 órára.

Megérdeklõdtema 06 1 887 4700-án. Miért?
Csak. Felcserélték egy baromsággal...Érdekes nézõ taszító módszer.
10/10
illeskese 2008 nov. 25. - 22:33:17 10/10 Előzmény 950426
(545/2296)
Én is így szoktam csinálni, de nekem ez nem változott... Fölveszem videóra, és 7-kor megnézem.:D:D:D
10/10
Beyonce 7 2008 nov. 25. - 15:38:55 10/10 Előzmény 950426
(544/2296)
Én is ugyanígy vagyok.
10/10
950426 2008 nov. 24. - 19:14:13 10/10
(543/2296)
Ezt én sem értem.
Eddig tök jó volt:Hazaérek, tanulok és levezetés képpen MONK
10/10
italoman1 2008 nov. 24. - 18:40:13 10/10
(542/2296)
Ez nekem is új, bár nem láttam az összes létezõ részt. Melyik epizód volt az pontosan?
10/10
Beyonce 7 2008 nov. 24. - 13:39:22 10/10
(541/2296)
Mikor????
Én nem láttam.:((((((((((((
Swa 2008 nov. 24. - 13:24:59
(540/2296)
Ez az! Új idõpont!
A 19 órára hazaérõ nézõk már úgyis látták a korábbi verziókat...
Swa 2008 nov. 24. - 13:22:40 Előzmény pot79
(539/2296)
Igaza van pot79-nek, sablonossá vált a sztory.
Monk meg egyre idegesítõbb, nem szórakoztatóbb.
És ez a Natalie szerep is jóval idegesítõbb.
Arról nem is beszélve, hogy az utolsó pizzafutáros részt már egyszer leforgaták és leadták Sharona-val, egy az egyben...
skan 2008 nov. 24. - 09:55:15
(538/2296)
Nem értem, miért kellett áttenni 16.55-re?!
Most mit nézzek 19-kor? Az a sz@r széfet???
10/10
illeskese 2008 nov. 20. - 20:04:58 10/10
(537/2296)
Igen meghalt.:( Ha jól tudom a sorozatben is szívrohamban halt meg, akogy eredetileg is. Béke poraira.