Téma: Mr. Brooks

Cordelia 2009 dec. 20. - 21:56:30
(64/164)
Broá, muszáj volt ezt a filmet megcsinálni?
scottish 2009 dec. 20. - 19:46:54 Előzmény tametta
(63/164)
Én imádom Kerékposztert negatív szerepekben (3000 miles to Graceland, Perfect Word) jól állnak neki ezek a szerepek.
Ezt a filmjét még nem láttam, no majd most.
9/10
tametta 2009 dec. 07. - 08:09:43 9/10
(62/164)
Tegnap megvettem DVD-n, 1000 Ft-ért :)
Nagyon tetszett a film, a zenéje nagyon-nagyon jó volt.
De hogy lehet manapság ilyen szar szinkront csinálni, úristen! És ezért valaki pénzt kap?
Én is észrevettem, hogy Demi hangja a Ghost-ban is ugyanez volt.
Feliratosan akartam megnézni, de elõbb kéne csináltatnom egy új szemüveget :)
A legjobb részek a közös röhögések voltak, meg a temetõi rész. "A víz és a temetõ a legjobb befektetés" :)
Az a sátáni tekintet!
zottyo534 2009 dec. 05. - 18:19:03 Előzmény slacio
(61/164)
Szerintem pedig kiváló színész és itt kifejezetten jól játszik, fõleg azzal a tudattal jelentem ezt ki, hogy az az undorító fintor ami élete végéig a pofájára lett varrva, erõsen gátolhatja a drámai jellemábrázolásban...
slacio 2009 dec. 02. - 09:55:23
(60/164)
jókis film volt, egyedül Demi Moore játéka nem tetszett, marhára erõltetett volt, nem is emlékeztem rá hogy ilyen rossz színésznõ
aleb723 2009 aug. 26. - 15:45:26 Előzmény ZOMBIE1982
(59/164)
Hu hú !
Hát ja ez a film nem igazán thiller,nem is igazán akció,szószoros értelmében nem is krimi.Minden ilyen jelzõ más filmekben jobban kidomborodik,ám mégis magában hordozza azok jellemzõit.Persze a végén,mint csattanó utolsó 10-15 perc,teljesen jellemzõ a felsorolt kritériumoknak.Mégis egyedi és sajátságos,szerintem óriási film.Nem is tudom,hogy nem láttam eddig.A szinészek is szuperek voltak,jó a zene,meg minden.Számomra:10:9.8 simán.
8/10
ZOMBIE1982 2009 aug. 21. - 23:05:04 8/10
(58/164)
Hali!

Ma láttam ezt a filmet,és bevallom fentartásokkal ültem le megnézni.Nem sok Costner filmet láttam,de amiket láttam azok nem jöttek be nagyon(Waterworld,The Postman)...Hál istennek mosr azonban csalódnom kellett,mert ez a film nagyon jó!
Maga az ötlet nem feltétlenül egyedi,de a kivitelezés az jó!Tetszik ahogy a hõst szeretõ apának,férjnek mutatja be a film,de megmutatja a másik oldalát,a kiméletlen gyilkost is,és egyik-másik párbeszéd,amit Marshal-lal folytat...tényleg nagyon jó film,csak ezt lehet rá mondani,nem bántam meg hogy megvettem.
SPOILER
Mondjuk az érdekes vonal,hogy a gyilkos gének öröklõdnek,és a lánya is gyilkossá válik!?Mondjuk simán el tudnék képzelni egy második részt amiben apa és lánya kettesben gyilkolásznak...végülis a nyomozó nõ kezdte kapiskálni,hogy nem biztos hogy a fotós az Újlenyomatos gyilkos!?Én a magam részérõl el tudnék képzelni 2. részt,de az 1.rész után csakis Costnerrel Mr. Brooks szerepében!
Aki még nem látta ajánlom nézze meg!!!
pazola 2009 aug. 18. - 17:15:34
(57/164)
Ezuton udvozlom azokat, akik lehagytak a dvd-rol az interjukat, persze ugy, hogy az a boriton rajta van, mint extra. Persze en vagyok a hulye, hogy eredetiben veszem meg..

A film pedig tenyleg nagyon jo, 7/10 folott.
Nita:) 2009 jún. 12. - 13:50:43
(56/164)
Zseniális film, az egyik kedvencem! Nekem nagyon tettszett a kettõs személyiség ilyen módú kivitelezése, ahogy ott röhögtek pl. a kocsiban...a hideg futott végig a hátamon. ZSENIÁLIS!!!!
mulao 2009 márc. 30. - 22:30:16
(55/164)
Szerintem is jó film volt.Úgyemlékszem,mikor láttam,talán az egyik legjobb volt amit akkor,a közelmúltban láttam.Úgyemlékszem,a zenéje a Dr. Hause-ra emlékeztetett.
A végén viszont nekem túl kiszámítható volt,hogy álmodja a leszúrást.
Goszi777 2009 márc. 30. - 13:02:46 Előzmény efes
(54/164)
Jó film volt, de engem is nagyon idegesített ez a "másik én". Szerintem rémesen unalmas és idegesítõ ezzel végig kísérni egy filmet, mégha egy skizofrén valóban így látja a világot.
Demi Moore magyar hangja katasztrófa volt, ilyen rossz szinkront még nem láttam...
Egyébként a film nekem az elsõ egy órában kissé lassú és unalmas volt, nem a vért hiányoltam belõle, félre értés ne essék, hanem a pszichés feszültséget, az nem jött. Ettõl függetlenül érdekes, meg viszonylag eredeti film volt, de nem mondanám, hogy többször megnézem
10/10
osy 2009 jan. 28. - 22:03:15 10/10
(53/164)
Imadom az ijen filmeket.Lenyugoz a gyilkosok profizmusa es higgat gondolkodas az ehez hasonlo filmekben.Nagyon teszet a ket szemejiseg es ahogy megoldotak a filmben.
lml 2008 dec. 15. - 22:42:48 Előzmény lng
(52/164)
A zenét senki sem vette észre? Minimum annyit dob a filmen, mint Costner.
5/10
offtopic
efes 2008 okt. 23. - 10:33:12 5/10 Előzmény lng
(51/164)
Ja, a Farkasokkal táncoló jó volt, sõt, én még a mindenki által utált Postást is bírtam, de ez a komolykodás itt nevetséges volt azért...
lng 2008 okt. 22. - 07:08:16 Előzmény efes
(50/164)
Costner nem rossz szinesz, a farkasokkal tancolo igeni egy remek film, es ebben a filmben is latni lehetett hogy igen jo szinesz. A kettos en pedig kellett a filmbe, sztem nagyon jol sikerult. Egyedul Demi Moore volt remesen gyenge. De a film tortenet nem mindennapos, es rendezes a zene is kivallo. Nekem egyik kedvenc filmem ez. Es ne mondja nekem senki hogy a vege mindennapos.
5/10
efes 2008 okt. 21. - 14:16:02 5/10
(49/164)
Spoiler

Szerintem béna megoldás volt Brooks hasadt személyiségét így megoldani, bármennyire jó színész is William Hurt. Engem elõször idegesített, késõbb pedig már nevetséges volt. Drukkoltunk, na mikor szól már megint be a másik én. Ám ez nem tett jót a thriller mûfaji követelményének, miszerint nekünk most nagyon kellett volna rettegni. Dexter nézi a Hátsó ablakban A bárányok hallgatását. Amúgy ügyesen gabalyított sztori, ám sajna el van cseszve ezzel az idióta hasadással, plusz azzal, hogy Costner szar színész. Na, meg Demi Moore a másik "színészzseni". :D Felemás film.
Redfield 2008 szept. 20. - 18:09:15 Előzmény frenki!
(48/164)
Nem rossz. Van hangulata a filmnek, végig feszültséget tart fenn, és igencsak nézhetõ. De ez a sorozatgyilkosok karneválja, vagy mi a halál, amit beleírtak... nem látják,
hogy túlzás, ha egy hihetõen induló filmben a legtöbb szereplõbõl pszichopata vagy pszichopata gyilkos lesz, és ott mozgolódnak egymás közelében?
8/10
7/10
csimpyaki 2008 szept. 20. - 14:57:26 7/10
(47/164)
A nem túl aktív rendezõ, Bruce A. Evans összehozott Costnernek egy baromi jó filmet! Igazi, fekete humorral átszõtt krimit láthatunk, néhány jó véres jelenettel megspékelve. Ennyire még sohase kedveltem meg egy bérgyilkos karakterét, de Costnernek sikerült közel hoznia hozzám Mr.Brooks figuráját. Ha kell hidegvérrel gyilkol, de emellett szereti gyönyörû feleségét,intézi cége ügyeit, néha rendberakja egyetemista lánya kisklott életét, és kedves mindenkivel.Egy negatívum van ebben a filmben:Demi Moore. Egy picit túlcicomázták a szerepét,amit ráadásul még rosszul is játszik el. De ezt leszámítva nagyon rendben van a Mr. Brooks. Csak így tovább Kevin!
Noncsa 2008 máj. 29. - 23:29:58
(46/164)
Szerintem hosszú volt, és közvetlenül a fim után azt gondoltam, hogy nem tetszett. De az biztos h. nagyon meglepõ volt Costner ebben a szerepben, és a másik énje is jó volt, ahogy egyszerre mozogtak, vagy nevettek.
Nagyon jó történet, újszerû, a rendõrnõ szerepére sztem csak simán Demi nem volt való.
A zene is illett, fõleg az elején tetszett. Én nem mondom h. életem filmje, de mindenképpen látni kell egyszer!
Nafi 2008 máj. 28. - 11:03:12
(45/164)
Sziasztok! Már azt hittem velem van a baj, amikor irritálni véltem Demi Moore szerepét a szinkronjával együtt. Örülök, hogy más is így van vele. Rémes volt. (Szerintem a Ghost-ban is ugyanez volt a szinkronja)
Amúgy én egyáltalán nem szeretem az ilyen filmeket, párom viszont igen. Kivette dvd-n. Mivel közös a hálószobánk :), így néztem vele. Costner sem a kedvenc színészem, de meg kell hagyni remekül játszott. Vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban.

***SPOILER***

Rendhagyó történetté vált azzal, hogy a zsaru nem kapta el a gyilkost, nem az amcsi hepiendes kategória. Ráadásul folytatásos fílingje van. Néha az volt az érzésem, hogy a filmkészítõk sajnálatot akarnak keltetni a nézõvel a gyilkossal szemben, mondván szegény beteg, és tulajdonképpen õ nem akar gyilkolni, de hát a betegség rákényszeríti, és amúgy meg jó apa, szeretõ férj, és mindent megtesz, hogy kigyógyuljon ebbõl.....amikor a lapáttal a fotós nyakát kettévágta....na hagyjuk..ki kell hevernem, és megint jó sokáig nem fogok ilyen filmeket nézni. Van épp elég sokkoló történet a híradókban is.