zizioo11 2009 máj. 27. - 16:36:39
(1462/3502)
Jo hogy a régi capat van újra :) :) Már megijedtem h télleg azok a bénák lesznek :)
Lau003 2009 máj. 26. - 21:06:51
(1461/3502)
Gondolom közben te is megnyugodva konstatáltad, hogy már az új évad megy a TV2-n. Én azért kicsit meglepõdtem ezen. Jó részek voltak, és azóta visszaállt a csapat is... :)
Millagro 2009 máj. 25. - 13:02:16 Előzmény STKAKTUSZ
(1460/3502)
Spoiler

Eli tulajdonképpen mindent a saját érdekeinek rendel alá, gyerekeit csak eszköznek tekinti. Ari anyját is csak azért csábította el, mert kellett egy muszlim nõ, aki gyereket szül tõle. A fiú csak azért született, hogy késõbb tégla legyen, az apja orvosi egyetemre küldte, majd hagyta az anyját meghalni, mert az is azt szolgálta volna, hogy Ari a terroristák ellen forduljon. Amikor nem jött be a dolog, lelövette a lányával. Tali-t is beszervezte volna ügynöknek, ha a lány véletlenül nem hal meg egy robbantásban 16 évesen.
Egyébként Vance-nek azt mondta, azért képezte Zivát ilyen érzelem nélküli gyilkológéppé, hogy az unokái rendes körülmények között nõjenek fel. Csakhogy az unokákhoz Zivának életben kell maradni, megbíznia valakiben annyira, hogy gyerekeik legyenek, nameg Ziva nem is tudná másképp nevelni a gyerekeit, mint gyilkosnak, mert õ is annak nevelték, így nem ismer más módszert.

Remélem, a hetedik évad elején gyorsan lezárják a Moszad-ügyet, Ziva visszamegy az NCIS-hez, és a csapathoz lesz hûséges az apja helyett. Eli-ból kihozták, amit kellett, így nincs már annyira szükség rá.
STKAKTUSZ 2009 máj. 24. - 14:43:35 Előzmény Nissi
(1459/3502)
***SPOILER 6. évad***

aha, ezt Ziva is mondja a szenátoros részben, amikor átkutatják egy halott tengerész hadnagy (?) lakását, hogy 'õ nõ is volt' nemcsak tengerész, és ezt nem kicsit lehet rá is érteni. ez a megjegyzés úgy megmaradt. azért is érzem sárosnak az apját, mert tudjuk, hogy a cél érdekében már két gyerekét feláldozta. meg tényleg milyen apa már az, aki gyakorlatilag fegyvert nevel a lányából? finoman szólva a munkája az elsõdleges a számára és nem a család. és biztos valami van a zsebében, hogy Ziva nem mer ellentmondani neki, mert elég gyenge magyarázat volt, hogy miért maradt Tel Aviv-ban. mondjuk nem csodálom, hogy fél ujjat húzni a papával:P de azért Gibbs is érezte sztem, hogy itt nem stimmel valami. eléggé össze lehet zavarodva õ is, mert a híres ösztöne alapján bízik Zivában, pedig (elvileg) tényleg nem lenne rá oka. de jó lesz a folytatás...:)
Millagro 2009 máj. 24. - 10:27:54
(1458/3502)
Még tavaly jelentették be, hogy lesz, azóta többször is találgattuk, mi lesz benne. A dupla backdoor-pilot (pont úgy, ahogy annak idején az NCIS-szel) már megvolt a hatodik évad vége felé, Legend címmel. Beépülõs témát fejtik majd ki benne, nem olyan nyomozások lesznek, mint az eredetiben.
Patrik:) 2009 máj. 22. - 21:29:49
(1457/3502)
SPOILER-féle

Hehe, emlékeztek még erre: http://www.sorozatjunkie.hu/2008/07/11/insider-ncis-6-evad/ ?

He reunites with Ziva, leading her on a dangerous mission that may risk her life…

Dúrva, hogy azóta már mindenki megfeledkezett errõl és csak majdnem egy év elteltével értjük meg a jelentõségét...

Az is jó, hogy eredetileg Eli-t Uri-nak hívták volna, Rivkint meg nem Michael-nek, hanem Maani-nak...:D

Csak gondoltam megemlítem:)
Nissi 2009 máj. 22. - 18:33:58 Előzmény STKAKTUSZ
(1456/3502)
***SPOILER****

Hát lehet, hogy David apuka tervelte ki az egészet, viszont azzal szerintem nem számolt, hogy az elején ami még csak parancs volt, az késõbb átment valami másba, a lánya már nemcsak moszad bérgyilkos, hanem "nõ" is lett, és hûséges lett Gibbs-hez, még túlságosan is, szerintem nem játszotta meg magát Ziva, sõt a Hiatus-ban történõ kórházi sírás igazi volt. Igen parancsként kapta, hogy ölje meg a féltestvérét, de azért megviselte, a kínzás meg valószínûleg még jobban meg fogja viselni. A kövi évadban ez a bizalmi dolog helyreállítása Tony-Ziva, Gibbs-Ziva, Gibbs-NCIS között nagyon izgalmas lesz + a karakterek fejlõdése...á imádom ezt a sorozatot!
STKAKTUSZ 2009 máj. 21. - 17:51:45
(1455/3502)
******SPOILER 6. évad finálé******

neeeee.... komolyan, hátast dobok. a sorozat legnagyobb átejtése, komolyan nem hiszem el! csak azt nem vágom, hogy Ziva lába alól kicsúszott a talaj, sosem tudott kiben bízni, akkor meg miért nem kötelezte el eddig magát legalább Gibbs-nek? ez azért nagyon durva, hogy az egészet David tervelte ki... az egészet, ami megalapozta, hogy Ziva bekerüljön az NCIS-hez és teljesen elnyerje Gibbs bizalmát. én személy szerint ezért bírtam Zivát már a legelejétõl fogva, mert ennyire hûséges Gibbs-hez. hát úgy látszik, mégsem. nem, a legdurvább inkább mégis az, hogy egyáltalán nem volt logikátlan ez a lépés. na de most mi lesz? mert végülis az évek alatt Gibbs volt az egyetlen, aki nem árulta õt el, és az utolsó közös jelenetükben is támogatta, hát nem semmi, hogy ezt az egészet egy parancsra alapozta. tuti hogy Ziva nem fogja elárulni õket, és sztem még odáig is elmehet, hogy teljesen otthagyja a Mossad-ot. baromi szarul érezheti magát azután, hogy látta, hogy Gibbs tényleg feltétel nélkül megbízik benne, és jobban félti, mint a saját apja. még vagy oldalakon át tudnék beszélni, úgyhogy itt abba is hagyom. jobban tetszett, mint az elõzõ évadzáró, NAGYON várom a folytatást!!

ja, az nagyon nagy volt, ahogy Tony kijátszotta a nagy góré Mossad-vezetõt XD megállt bennem az ütõ, amikor kiderült, hogy tudta, kivel beszél:) hiába, Tony arc:P
.BP. 2009 máj. 21. - 00:34:27
(1454/3502)
annyi itt a bojleres beírás hogy vétek olvasni egy nem töltögetõsnek

meddig ad a csigakettõ az újabb részekbõl? gondolok itt a nyári uborkaszezon kezdetére.
Millagro 2009 máj. 20. - 20:22:19
(1453/3502)
Spoiler 6x25

Gibbs-szel kapcsolatba kerülni elég nehéz, bizalmába férközni meg... Ezért ejtették inkább át, hogy biztosra menjenek.
Millagro 2009 máj. 20. - 20:18:11 Előzmény Icurami
(1452/3502)
Spoiler (csak akkor olvasd, ha tényleg tudni akarod elõre)

8-9. rész fog leginkább ezzel a szállal foglalkozni. Gibbs-t zavarni fogja, hogy rosszul ítélte meg Langer-t, lebukás elõtti részben már kiteszi a képét (valójában egy kártya, amit beakadva talált az asztalban) a kocsma szolgálatteljesítés közben elhunytak falára. Lebuktatás csellel történik, Tony és Ziva sem tud róla, meg is sérülnek. Ál-DOMINÓ-t lopják el, amit megjelölnek egy radióaktív anyaggal, elõször direkt Abby-t buktatják le, McGee a kihallgatóban értetlenkedik is vele kicsit. Lee elmondja majd, mivel zsarolták, Gibbs pedig nem érti, miért nem fordult hozzá a lány. 9. részben már együtt dolgoznak, persze Lee állandó felügyelet alatt marad. Kiderül, ki állt az egész dolog mögött, majd Gibbs megsérül, amikor a végén lelövi õket.
Nissi 2009 máj. 20. - 20:14:39
(1451/3502)
SPOILER

nekem is úgy rémlik, hogy már találkoztunk vele, ami még érdekesebbé teszi ezt az egész dolgot, hát várom én is nagyon a 7. évadot
Patrik:) 2009 máj. 20. - 20:03:57
(1450/3502)
SPOILER 6x25

Ó, anyám... Mekkora köcsögség már így abba hagyni... DÖGÖLJETEK MEG ÍRÓK!!!
Vazze, iszonyatosan tetszett az egész rész... Best season finale ever...
Dúrva, hogy Ziva kamuzott Ari-ról Gibbs-nek, jól át lett bafva az öreg... Meg mekkora gennyláda már Vance, hát még Daddy David, micsinál már a lányával... Csóri Tony-t sajnáltam, milyen szomorú volt már:( ...
Kíváncsi vagyok az új évadra... már Shane Brennan beszélt róla egy keveset ( http://www.tvguidemagazine.com/ncis/ncis-whats-next-1187.html ). Amúgy csak nekem tûnt ismerõsnek a rész végén a vallató csávó?
Nissi 2009 máj. 20. - 10:37:12
(1449/3502)
******SPOILER*****SPOILER******SPOILER 6. évad finálé!!!

jó volt ez! több kérdést megválaszoltak, de még többet fel is vetettek!
Ari-rõl eleve tudott mindenki Ziva apja és még Vance is, kivéve Gibbs-t, akivel végig játszott David apuka! eleve az volt Ziva feladata, hogy ölje meg Arit, nem pedig, hogy mentse meg Gibbs-t (monnyuk az is közrejátszott), és ezzel a bizalmába férkõzzön!! WOOOW
Tony-t sajnáltam, de Ziva szerintem nagyon jól tudja, hogy nem volt más választása, és meg fog neki bocsátani, MEG KELL NEKI BOCSÁTANIA!!
Ziva igen nehéz helyzetbe került, eleve össze van zavarodva, nem tudja, hogy most kinek higgyen, na és ahogy abba hagyták......jó premier lesz ez így, remélem Gibbs és Tony Rambóvá változik, hogy megmentsék Zivát!
Nissi 2009 máj. 20. - 10:28:45 Előzmény Ada13
(1448/3502)
a részeket le tudod szedni több oldalról is, pl. eztv.it, thepiratebay.org-ról, utána szerezhetsz hozzá feliratot, pl. hosszupuskasub-ról, vagy tvsubtitle.com-ról. De a részek magyarul is felkerülnek a magyar torrent oldalakra.
10/10
Ada13 2009 máj. 19. - 22:36:37 10/10
(1447/3502)
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni, hogy honnan tudnám letölteni az NCIS összes részét letölteni, mert eben a hónapba folyamatosan éjszakás vagyok. Az elõzetesek alapján nagyon jó részekrõl maradok le.
HATUDTOK SEGÍTSETEK LÉCCI ELÖRE IS KÖSZIKE. ADA
könnycseppek 2009 máj. 19. - 22:19:26 Előzmény Gabriella54
(1446/3502)
Örülök, hogy segíthettem;-)))

Jajaja, az a jelenet (is) nagyon ott volt;-) Ahogy Tony adott magának egy taslit:-D és ahogy azért jól megmondogatta a magáét virágnyelven, de olyan 'dinózósan':-)
10/10
florka 2009 máj. 19. - 21:01:48 10/10
(1445/3502)
tehát kb. még 3 vagy 4 részt ad a tv2 nem sok de az se kevés :D
a kedvenc rész Tony, Gibbs, McGee beszélgetésss anyám annyit röhögtem, de a végén amikor Tony írta h hiányzol, apu. hjaj az nagyon szép volt =)

am. ma van Amerikában a 6.évad finálééé? :D

spolier v vmi hasonló :D
na szal mikor lesz az a rész a 6.évadban amikor betörnek a Tonyék egy katona bázisba v vmi iylesmi? az most lesz?:o
10/10
xena21 2009 máj. 19. - 20:55:08 10/10
(1444/3502)
hát én nem hittem hogy a csaj volt a tettes!! de aztán...
Nissi 2009 máj. 19. - 18:13:36 Előzmény Icurami
(1443/3502)
SPOILER

még néhány részt kell várni és egy igen izgalmas részben leplezõdik majd le a bûnös