Millagro 2009 nov. 27. - 21:40:10 Előzmény Nissi
(1702/3502)
Spoiler

Elnézve a Dark Angel-es képeit, van mibõl fogynia; jelenleg 100-110 kg-ra tippelném a súlyát. Majd kiderül, mi lesz a fogyókúrából.
Nissi 2009 nov. 27. - 08:18:36 Előzmény Cimmike
(1701/3502)
egyszer volt nõs, de már el elvált (1997-ben, 1 gyermekük született, utánanéztem :D), és most feleségül vette (ha jól tudom szeptemberben) régóta vele lévõ barátnõjét
10/10
Cimmike 2009 nov. 26. - 21:07:56 10/10 Előzmény Millagro
(1700/3502)
Milyen mézeshetein? Csak nem nõsült meg újra??? Mesélj!

***Spoiler 7x09***
Igen, ez a "McGee" fogyás annyira szemmel látható, hogy már szinte sok(k). Fõleg, hogy a magyaron a legutóbbi részben elég pufók volt. Megadhatná a receptet...
Tetszett, ahogy Ziva rámászott Tonyra. :-)
Nissi 2009 nov. 26. - 10:24:31 Előzmény Millagro
(1699/3502)
***SPOILER 7x09***

végre beleírták SM súlyvesztését a sorozatba is, valóban szemmel látható, egyébként nemrég azt olvastam MW-rõl, hogy õ is elkezdett fogyózni, sõt kifejezetten szeretné DiNozzo-t kicsit vékonyabbnak látni :D

A részhez: nem volt olyan rossz, igazából rosszabbra számítottam, mert a gyerekes részek nem mindig sikerülnek jól az NCIS-nek, de ez annyira nem fájt. A végen jó volt, mint egy igazi család együtt hálaadásoztak. Sajnos új rész december 15én jön csak (karácsonyi epizód)
Nissi 2009 nov. 26. - 10:17:26
(1698/3502)
Régebben olvastam egy nagyon érdekes cikket CdP-vel és MW-vel, ahol Tiváról beszélnek, nem tudom, hogy volt-e már errõl szó, de gondoltam bemásolom, mert MW elhintett néhány apróságot, aminek talán most van jelentõsége, ami talán magyarázatot ad arra, hogy Tony miért olyan furcsa ebben az évadban:

"I think that Tony is going to do some very stupid things this year when it comes to Ziva. She's going to protect herself much better than he will, so season seven may be more about Tony attempting to articulate whether it's love, or friendship. I think it's going to be horrible and deeply uncomfortable for viewers and Tony alike, and will lead to untold amounts of misery in the end.

Also, Mcgee is becoming a really solid field agent, and this is part of the issue. Everyone is moving forward and Tony feels a little stuck. Tony looks around and thinks, 'What exactly is next for me?' That may lead him to reach out to Ziva."

ez csak az interjú egy része, ha kéritek bemásolom az egészet
Millagro 2009 nov. 25. - 19:28:26
(1697/3502)
Spoiler

A készítõknek is feltûnt mostanra, hogy Tony a pocisabb.:D Murray rendesen lefogyott, Weatherly meg épphogy túl van a mézeshetein.
A lány nagyon jó volt, kicsit hasonlított Kelly-re.
10/10
Cimmike 2009 nov. 24. - 18:13:53 10/10
(1696/3502)
Már megbocsáss, de ez tök vacak! (Vagy én vagyok béna...) Legalább betûrendben lennének a nyamvadt filmek felsorolva! Na meg az sem ártana, ha ott lenne a magyar címe, mivel sokaknak semmit nem mond az eredeti angol filmcím.

Asszem ennyit az OFF-ról!

Igen, McGee tényleg nagy volt tegnap! :-)
Kár, hogy hiába rakosgatok fel képeket, mert csak akkor lehet látni, ha átváltok összes hozzászólás üzemmódba...
Millagro 2009 nov. 24. - 16:54:43 Előzmény Nissi
(1695/3502)
Spoiler

Még mindig elõttem van a másológép, meg ahogy körülállják, és fogalmuk sincs, hogyan is álljanak neki a dolognak:DD
Gibbs végre elemében volt, néha a technofóbiásnak is lehet jó napja.
10/10
DarkGirl 2009 nov. 24. - 11:57:09 10/10
(1694/3502)
Nekem is! :) Tök jó volt! :)
Vica 09 2009 nov. 24. - 11:55:16
(1693/3502)
Hmm... nekem nagyon tetszett a tegnapi rész, amit a TV2-n vetítettek.
Végre McGee sem volt olyan nyápic, mint eddigi részekben!
Bár, ez gondolom addig tart, míg DiNozzo újra el nem kezdi valamivel cikizni. :)
mama2008 2009 nov. 23. - 13:17:34
(1692/3502)
Köszi!
Vica 09 2009 nov. 23. - 11:02:46
(1691/3502)
A 6. évad 12. része következik ma a TV2-n.
mama2008 2009 nov. 23. - 10:40:18 Előzmény Nissi
(1690/3502)
A mai TV2-n a 125.rész hányadik évad, hányadik rész?
Nissi 2009 nov. 21. - 13:01:05
(1689/3502)
***SPOILER 7x08***

Jó volt ez az áramszünetes rész is :D Abby jó volt mint mindig, meg a többiek is. Érdekes, hogy McGee nem bírta a bezártságot, Ziva elég jól viselte, pedig én úgy tudtam, hogy õ kevésbé bírja (bár McGee óráját azért széttörte :D), a dolgok változnak, de Gibbs, ahogy megjelent a titokzatos táskájával ....:)))
Millagro 2009 nov. 16. - 11:26:35
(1688/3502)
NCIS:LA-nek az elsõ részét megnéztem, aztán kaszáltam is egybõl, már a Legend dupla sem tetszett igazán, így annyira nem meglepõ, végül is az NCIS-t is a karakterek miatt nézem, nem a nyomozások miatt.
Millagro 2009 nov. 16. - 11:24:35 Előzmény Nissi
(1687/3502)
SPOILER

Apuci szvsz azért akarta, mert így Zivát biztos helyen tarthatja, és egy jó NCIS csapat tagja lesz. Kellenek a kapcsolatok is. És Ari miatt adott volt, kikkel fog összekerülni.

Vance-nek nincs túl bizalomgerjesztõ arca, megjelenése; van egy kis drogkereskedõs, maffiafõnökös beütése.
Nissi 2009 nov. 14. - 19:36:30
(1686/3502)
***SPOILER***

Én nyomon követem az LA történéseit is, és a 2 epizód közül egyértelmûen ez volt a jobb. Egyetértek veled, hogy csak úgy a semmibõl elõvették, simán lehetett volna ezt akár tovább húzni, építeni, elhinteni néhány apró jelet, de így hirtelen belekezdtek, és gyorsan meg is oldották, amit azért sajnálok.

Az is igaz, hogy Jenny-nek a Béka elleni hadjáratát a teljes 4. évadra ráhúzták, sõt még ugye az 5. évadot is érintette, ebben az esetben rendesen kidolgozták a dolgokat.

Vance egy nagyon érdekes karakter, az elején nagyon irritált, de már most, így hogy néha pacsizik Gibbs-sel, már jobban kedvelem, remélem, hogy azért kidolgozzák a benne rejlõ lehetõségeket, mert nyilván az van benne.

Tony-Ziváról annyit, hogy pont emiatt, hogy más szinten van a kapcsolatuk, Tony nem tudja, hogy mit kezdjen az egésszel, nem tudja, hogy meddig mehet el, és is remélem, hogy még nem hozzák õket össze, de valljuk be, hogy most szerintem nem is lehetne. Azt hogy (túl)gyorsan megoldották ezt a dolgot közöttük 7x02-ben néhány szóval, azért kissé sántít, biztos, hogy elõjön még ez a dolog. Azért olyan dolgok történtek velük, amit egy - Sajnálom. - Nem én sajnálom-mal nem lehet elintézni. És még ott van az hogy "Ziva lelõtte Arit az apja parancsára, és így ezzel kiérdemelte Gibbs bizalmát", amit ugye Ziva megmagyarázott, hogy akkor nem parancsot teljesített, de Gibbsen és Vancen kívül szerintem a többiek még ezt nem tudják. Kíváncsi vagyok, hogy vajon David apu miért akarta annyira Gibbs bizalmát. Ziva apja még biztos feltûnik és összekutyulja a dolgokat a csapatban, valamint Tony és Ziva között is.
STKAKTUSZ 2009 nov. 14. - 18:59:11 Előzmény Cimmike
(1685/3502)
Macyt csak úgy kitették, meg is értem, engem halálra idegesített. Én nem nézem a spinoffot, majd max azokat a részeket, ahol vendégszerepel Abby vagy a többiek. Egyik karakter sem érdekel annyira, azt a légkört meg amit a sima NCIS produkál, úgysem tudja visszaadni, so...

---SPOILER 7x07---

Vance még mindig nem lett a szememben szimpatikusabb és ezt a szálat is kissé erõltetettnek éreztem. Ahogy kivettem, kapcsolódott egy korábbi NCIS:LA részhez, nemtom látta-e valaki. Sajnos nekem Vance figurája még mindig kidolgozatlan, ellentmondásokkal teli, és száraz. Hiába próbálnak neki újra meg újra érzelmes jeleneteket írni, lehet hogy velem van a baj, de én nem érzem hitelesnek ezt az oldalát. Pláne hogy mindkét vele foglalkozó szálat kábé a semmibõl hozták elõ. Jennynél abszolút hiteles volt a megszállottsága a Békával, talán azért, mert azt sokkal-sokkal több idejük volt kidolgozni, de ezt a dolgot Vance-szel olyan esetlennek éreztem:S Más is, vagy csak én? Viszont a jelenetei a feleségével mindig olyan jól sikerülnek, abban a szerepben abszolut hiteles és lehet vele szimpatizálni. Jackie-t nagyon birom, tudom, hogy ez elvileg nem családi dráma, de szerepeltethetnék többet, mert nagyon jó karakter. Olyan "first lady"-szerû:)
Az a két jelenet nagyon erõs volt a közepén, a Ziva-Tony-s után az Abby-McGee-s nagyon jól jött. Ez volt az elsõ alkalom, hogy Tony bement Zivához a vécébe, remélem nem hagynak fel ezzel a jó szokásukkal, ha mutatják a vécét, már tudom elõre hogy vagy szakadni fogok a nevetéstõl vagy bekönnyezek (vagy mindkettõ:P). Tetszik egyébként ez az új Ziva, bár én is úgy érzem, Tonynak nehezére esik megbarátkozni vele, eddig se nagyon igazodott ki rajta, hát még most...:D De legalább nem veszett el a játékosság a karakterek között annak ellenére, hogy igenis új szintre emelték a kapcsolatukat. Nemtom, én egyébként pont hogy úgy érzem, hogy Ziva rengeteget változott, teljesen felengedett. Ami meg a feszültséget illeti, szerintem Tony oldaláról még mindig megvan, mégpedig azért, mert õ nem tudja, hogy akkor most hányadán is állnak. Ziva sokkal nagyobb megerõsítést kapott arról, hogy Tony hogy érez iránta, mint fordítva. Elvégre Tony elment megbosszulni a halálát a világ végére, és mit kapott cserébe? Egy kétperces beszélgetést a vécében (bár az azért nagyon ott volt:)). Tony kijátszotta a kártyáit, Ziva abszolút lépéselõnyben van és ezt ki is használja:D Remélem még jóóó sokáig nem jönnek össze.
McGee és Abby nagyon fura volt:S Illetve Abby.

Hm a rövidítés nem az én asztalom... sry:)
10/10
zora 2009 nov. 14. - 18:17:44 10/10
(1684/3502)
Hogyhogy egy egyszerü kritika-weboldalt kimoderälnak?! Azt hittem, csak a torrent-oldalakat nem birjäk... Beirod megint, a betük között szoközzel es a .-ot "pont"-kent kiirva?
10/10
Cimmike 2009 nov. 13. - 21:47:03 10/10
(1683/3502)
***SPOILER lehet***

Az NCIS: LA pilotja sokkal érdekesebb volt, mint maga a sorozat. Az elsõ két részt megnéztem, tûrhetõ volt. A harmadiknál viszont elakadtam, azóta nem nézem. Majd ha nagyon unatkozni fogok, talán rákukkantok megint. Mást vártam. Nem tetszik a hely, ahol a "fõhadiszállás" van, nem tetszik a mini öregasszony sem. Macy szimpatikusabb fõnök volt, õ hova lett?